Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

cicus13
24. mar 2010

Mark čo povieš na tú pripomienku od lanugo?

pipka
24. mar 2010

a nelame sa nahodou len nespravnym pouzivanim? Napriklad pretazenim kocika? 😕 😒 Nechce sa mi verit, ked miminko lezi v kociku , ze by sa zlomil podvozok...to bude nejaka nekala reklama 😖
je mozne, ze ked mamina ma tazsie babo, plny kosik nakupu a este tasky aj ovesane na rukovati, by sa zlomit mohol..ale to je jednoznacne pretazene, ked sa pise, ze nosnost kocika je do 18 kil, tak to treba dodrziavat...vratane nakupov...si myslim 😉 😅

emmka3
24. mar 2010

baby, kedze tych dovozcov Bexy na SK nie je vela, tak mi zacina byt jasne, odkial vietor fuka 🙄 ach jaj 😒

bibi13
24. mar 2010

nice202, nebooooj..🙂.

fukylove
autor
24. mar 2010

nice - moj maly ma 3 tyzdne a pouzivame kocik denne... kedze byvame na prvom poschodi a musim absolvovat 2x schody (z vonku do vchodu a potom jedny k bytu), mam podzvozok v aute v kufri a nosim iba vanicku... (kedze manzel auto nepotrebuje).

tj - denno denne skladam a rozkladam podvozok - niekedy aj viackrat a zatial nemam pocit, ze by sa s nim nieco dialo alebo by mu to neprospievalo... 🙂

a nice - ako pisem vyssie a pise cicus - po skusenostiach v tejto teme - reciam jedna pani povedala uz neverim 😉

mici111
24. mar 2010

cicimon, na siedmom poschodi byvam..ale ako hovorim, ked sa posklada podvozok a vanicka do ruky tak by to malo byt v pohode..

nice202
24. mar 2010

hej hej asi budem kocik do vytahu skladat. diky kocky za info. a nie je velmi tazky? 14 kil sa mi zda dost plus dieta. zvladate to v pohode? a este by som sa rada opytala, ako je to s nasadzovanim autosedacky na konstrukciu. ide to lahko? alebo je tam nejaky zadrhel?

bibi13
24. mar 2010

nice, na konštrukciu sa nasadí adapter a na adapter autosedačka.. a ide to uplne v pohode.. nič zložité..

ninkaa89
24. mar 2010

ahojte, chcela by som si kupit bexu b4, vedeli by ste mi poradit, ci je vanicka dost velka, aby som tam zmestila v zime fusak a aka je latka na kociku? je kvalitna? 😕 A este by ma zaujimalo, ci je kocik vyssi, alebo ci lezi pri zemi ako napr. takko... Lebo mam 175cm, aby pri mne nevypadal ako kocik pre babiku 😅 vopred dakujem za rady...

julinka2787
24. mar 2010

ninka - je dosť vysoký. ja som vyššia ako ty a je to v pohodke, látka je tiež kvalitná. podľa mňa ju ani nevyťahá slnko. no a k tej vaničke ti veľa ja nepoviem. ešte sa nevozíme, ale mám pocit, že pokiaľ nebudeš mať malé obríča, tak zmestíš určite. ja rátam s tým, že aj svoje mimi vyvozím ešte snáď celú zimu. a to bude o dosť väčšie už ako tvoje...

fukylove
autor
24. mar 2010

ninka - ako pise julinka - zavisi to od babatka... su deticky, ktore rychlo rastu a velmi rychlo vyrastu aj z vanicky... ale pri beznych rozmeroch do 6, 7 mesiaca sa da v pohode (podla skusenosti inych mamiciek) babatko napchat aj v zime do vanicky.... pokial samozrejme nie je male obrica... o stranku spat pisala babenka, ktora vyuzivala iba sportovu cast v zime, ze sa jej pacilo to,ze tam bolo babatko skoro ako vo vanicke 😉 nebolo vobec otvorene alebo neprefukovalo a tak... takze ak by ste predsa len boli velki a bolo potrebne menit, tak si myslim, ze sa nemas coho obavat...

ja osobnu skusenost podat neviem, kedze sa nam malicky narodil 1.3. 😉 a "zimu" sme zazili iba chvilocku a uz tu mam skoro leto 😀 😀 😀 teda aspon podla dnesnych teplot 😉

fukylove
autor
24. mar 2010

a k tej vyske - ja mam tiez okolo 175cm a je super - vanicka je v idealnej vyske, nemusim sa krcit alebo tak... 😉

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mici111
24. mar 2010

mark, mozem sa opytat, ja som kupovala bexu z ineho zdroja a tak ako pises, na podvozku nie je napisane ani z jednej strany napis "bexa"..to znamena, ze to nie je original?? diky..

babykuky
24. mar 2010

milý mark33, nie je pravda, že odoberáte iba vy dvaja. Na Slovensku sú piati predajcovia kočíkov Bexa. Tak prosím nezavádzajte dievčatá.

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipussa
24. mar 2010

babykuky,
mozes napisat v akych mestach su ti predajcovia ? nemusis ich firmy

emmka3
24. mar 2010

ak sa mozem zamiesat ... tak pokial ja viem, tak Bexy predavaju v Bardejove, v Hliniku nad Hronom a Tvrdosovciach

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipussa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
24. mar 2010

tuším od mája 2009

pipussa
24. mar 2010

prosim, mozes napisat, ako by ste riesili reklamaciu ? keby som potrebovala ? som z ba, takze .....mam Vas daleko

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipussa
24. mar 2010

dobre, a ak by som nahodou, hypoteticky mala zostat bez kocika ??? poslete mi novy ? ved nemozem byt bez kocika....

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipussa
24. mar 2010

a keby sa nahodou stalo nieco s tym podvozkom ? posielate novy ?
lebo byt 30 dni bez kocika je brutus

nice202
24. mar 2010

mark33 a na e-kociky su prave bexy? ja som objednala odtial, teda mama vlastne v pondelok

pipka
24. mar 2010

inak mas termin na moje narodky 😵

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibi13
25. mar 2010

no mark, teraz som sa normálne horko tažko zdvihla z gauča a šla sa pozrieť na kočík, či má na obidvoch stranách napísané bexa.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀