Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

maca77
4. jún 2010

fukylove, naša Tami má 2,5 roka ale typujú jej viac a v pohode sa do šporťáku zmestí ... neboj, keď začne malý chodiť, tak váha sa stopne 😉

fukylove
autor
4. jún 2010

maca - ja len dufam, ze aj ta dlzka 😀 lebo nam uz zacinaju byt pomaly male vecicky 68 - su urcene pre deti 3 - 6mes... hahaha... ale hlavne je, ze sa do vanicky stale zmestime 😀 to ma veru tesi...

pipka
4. jún 2010

fuky...ja som do vanicky aj nasu hanku natrepala 😀 akoze na skusku...este aj macka si tam vzala, a ked mala v kolenach pokrcene nozky, tak by aj pospala asi 😀 😀 😀

a superne je, ze ten kocik peruje, to som presne potrebovala, aby sa dalo čičíkať 😎

dnes sme boli na ihrisku a dve maminky s bruskami sa ma pytali, aky je to kocik, ze je velmi pekny, ci som spokojna a tak...ze ich oslovil, tak som chvalila a doporucovala 😎 😀

pipka
4. jún 2010

fuky...zakaz hnojenia deti 😀 😀 😀
ale nasa je tiez dlha ako tyzden pred vyplatou, uz ma 93 cm a kukni, v pohode sa zmesti 😉

cinocka
7. jún 2010

baby, mali ste ku sportovemu kociku aj plastenku na dazd?? 🙂

pandrholka
7. jún 2010

ja som skúšala tú pláštenku čo mi sedí na vaničku a hodí sa mi aj na šporťák 🙂

pipka
7. jún 2010

cinocka, ja mam este po hanke taky univerzalny igelit na gumicku, a ten som vyskusala aj na vanicku aj na sportak a v pohode mi tam pasuje, tak budem pouzivat ten, lebo je taky pevnejsi ako ten co bol pribaleny ku kociku 😉
ale myslim, ze aj ten pribaleny pasuje aj aj 😉 dokonca sa da dat tak, ze ti nemokne aj kocikova taska...aspon ja som si to tak zaviazala, ze aj taska bola pod igelitom 😉

maja_25
10. jún 2010

ahojte my uz druhý týzden testujeme nasu bexu samozrejme aj s nasim maliným chrobacikom a zatial sme spokojný.aj manzel sa vyjadril ze sa super ovlada a povedal ze som dobre vybrala.

romy31
10. jún 2010

ahojte...môžem sa spýtať z akej stránky ste si objednávali bexu a za koľko vám prišla? najviac sa mi pozdáva e-kociky.sk, ale majú to tam drahšie.....na mimibazar.sk majú komplet výbavu oveľa lacnejšie, tak chcem vedieť aké máte skúsenosti z týchto stránok....ďakujem 😉

junka
10. jún 2010

romy neviem teda kedy si pozerala na ich stránku ale majú teraz cenu ok, ja som na ich stránke objednávala komplet so sedačkou za 290 eur aj s dopravou a ešte mám zadarmo aj slnečník takže super, už sa teším kedy príade 😉

lucia20
10. jún 2010

@romy31 ja sompresne odtial objednala kocik.prisiel nam do piatich dni, lebo v tej farbe co sme si vybrali museli doviezt vajicko. tak sme cakali. ale prisiel v poriadku, vsekto ok, ta pani je velm mila a ochotna.... ja som spokojna a ja som ho kupila za 290 s postovnym a bol najlacnejsi.

pandrholka
11. jún 2010

romy31...no my s mm sme bexu kupovali cez babykuky....sú to velice milé žienky,ktoré tento e-shop prevádzkujú....teraz majú na stránke,že trojkombinácia B3 a aj B4 majú za 280eur...my sme pri kúpe dostali ku kočíku slnečník,pláštenku,sieťku proti hmyzu a ako darček rozkošné capačký pre malého...s kočíkom sme velice moc spokojní,malý je najspokojnejší,keď sa môže voziť a spinkať vonku v kočíku...

almolonga
11. jún 2010

@romy31 my sme kupovali bexu b3 zo stranky e-kociky vysla nas 295e vratane autosedacky, slnecnika a dopravy, prisla nam do troch dni, takze super, vsetko prebehlo bezproblemov a sme spokojni.... 😉

romy31
11. jún 2010

žienky ďakujem za vaše skúsenosti, tak vidím, že ste poskúšali všetky možné stránky a negatívne skúsenosti nemáte....tak sa asi napokon rozhodnem podľa aktuálnej ceny 😉

lucia20
11. jún 2010

@romy31 my sme tiez kupovali v akcii, ak mozes, tak pockaj, aspon par koruniek si usetris.

cinocka
13. jún 2010

diky babule, tak musim vyskusat ci sedi ta plastenka aj na sportiak 😀 😀 a este ma napadlo (lebo som dnes chytila defekt) ci sa daju dokupit duse do koliesok niekde😕

fukylove
autor
13. jún 2010

@cinocka - my sme mali defekt na koliesku a moj tato to zobral do cyklo obchodu, kde robia aj servis 🙂 a tam nam vymenili dusu a aj nafukali koliesko.... tak sa skus pozriet takto nejako po nejakych servisoch 🙂

cinocka
13. jún 2010

@fukylove - jj, uz mi to drahy spravil...uvidime dokedy to vydrzi, a dakujem za radu 😀 ked bude dusa ako sitko pojdeme kupit novu😀 😀 inak mala som tam trrne, tak fakt netusim kade som chodila 😅

ica9
15. jún 2010

Ahojte. Neviete mi niekto poradit? Mame Bexu B4-uz 3 tyzdne kocikujeme. Zatial sme velmi spokojni akurat mame pocit, ze kocik nam taha doprava. Kolesa su nafukane rovnako-0,6 baru. Diky

lizatko1009
15. jún 2010

ahojte baby asi buddem predavat bexu.

zuzanakarolinka
15. jún 2010

@ica9 poradiť ti neviem, ale tak sa mi zdá, že som to niekde čítala, že je to normálne, vraj kvôli nejakej o bezpečnosti či čomu

cheerlady
15. jún 2010

@lizatko1009 preco? 😕

lizatko1009
15. jún 2010

@cheerlady nesedi mi nejako ta sportova cast,, ta konstrukcia je taka ...a hlavne ta strieska ked je otoceny oproti mne vanicka bola super, tak ho asi predam a kupim si len sportiak.

cheerlady
15. jún 2010

no ja sa uz tesim na sportovu cast,vanicku uz mam nejak okukanu,ale este si take 2mesiace pockame..tak dufam,ze nebudem sklamana 😒 zda sa ti taka nestabilna,ci "rozheglana"?

lizatko1009
15. jún 2010

@cheerlady aj aj 😖 a stale defekt, musim zbehnut kupit dalsiu dusu aj ako som pisala ta strieska

cheerlady
15. jún 2010

@lizatko1009 no my sme zatial defekt nemali nastastie.uvidim ako sa mi bude pozdavat ta sportova cast,ak by sa mi zdala moc rozheglana,tak asi potom aj ja vymenim za nejaky skladnejsi sportak 😒

demartka
16. jún 2010

Dievčence,poctivo som sa prehrýzla týmito stránkami a mala by som otázočku.Aká je v skutočnosti tá športová časť?Fakt nestabilná a strieška nanič?Prosím,poraďte,nemám možnosť vidieť kočík naživo a mám pocit,že predajcovia ho obhajujú ako jeden z tých priestrannejších a schopnejších,ale rada by som počula niečo z praxe🙂

cheerlady
16. jún 2010

@demartka mam sto chuti ju poskladat a vyskusat,ale mam ju odlozenu u nasich,aby mi teraz nezavadzala,ked ju nepouzivam 😒

rozpravocka
16. jún 2010

Ahojte, mozno ste to tu uz rozoberali, ale nejak si netrufam precitat vsetkych 71 stran. Chcela by som sa iba opytat, ci nahodou neviete, kde by sa dali nazivo pozriet a vyskusat tieto kociky - najlepsie v Bratislave a okoli, pripadne Nitra, Prievidza, Dunajska streda a pod.

lizatko1009
16. jún 2010

@demartka mas ip aj aj preto uz nechcem ten kocik, lebo ked idem po meste kazda 2 ho ma a vyzera to ako ked si kupis plavky z cinaku a prides na kupko a 10 bab ma take iste.