Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

tinka9000
20. jan 2014

@hexina nie je za čo. Kúpili sme chicco multiway a využívali ho asi do tých 15-16 mesiacov. Teraz už je malá v jasliach a už ho ani nepoužívame, presúvame sa viac menej len autom a berieme ho výnimočne na dlhšie prechádzky cez víkend.

dudi30
24. jan 2014

@tehulkake prosím ta si so športovou časťou spokojná, není ti to tesné s tou hrazdičkou?

tehulkake
24. jan 2014

@dudi30 no jedine, co mi prekaza, ano je dost na tesno, ale ja som mu to v zime nedavala, lebo mal fusak, a bol priputany 🙂

dudi30
24. jan 2014

@tehulkake :( ja práve chcem začat už používat športák.. inak bez fusaku je to ok, niee?

tehulkake
24. jan 2014

@dudi30 u nas aj s fusakom to je v pohodke, malemu to neprekaza, a kolko ma vase dieta🙂

navan
29. jan 2014

baby BEXA ROXY, máte niektorá skúsenosť? ak to tu už bolo diskutované tak sa ospravelňujem, nečítala som všetkých 137 strán. Zaujíma ma hlavne veľkosť vaničky, keďže bábo bude letné a budem potrebovať v zime vela priestoru. ďakujem 🙂

chinoll
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadulkas
14. feb 2014

@mm87245 ahoj chcela by som sa opyttat ci sa da na sportovej casti polohovat strieska dopredu aby nesvietilo slnko do oci dakujem

zuca
14. feb 2014

@dadulkas ahoj, ak myslíš tak preklopiť dopredu, tak nie ☹

dadulkas
15. feb 2014

@zuca myslela som nejako stiahnut tak trocha predlzit a ako si spokojna,lebo by som ho chcela kupit

zuca
15. feb 2014

@dadulkas ahoj, no ja prave predavam b3. S hlbokou vanickou som bola maximalne spokojna. Mala je letne babatko a krasne sme zimu odjazdili vo fusaku vo vanicke, boli sme v nej do 10 mesiacov. Sportak trosku horsie, ale tiez v podstate spokojnost. Nemali sme dokonca ani defekt, takze u nas bexa fajn 🙂
strieska sa predlzit nijak neda, my sme riesili slnecnikom

126
16. feb 2014

Ahoj. Ja mám veci b4 som s ňou úplne spokojná iný kočík by som nekupila. Hlboký bol perfis. A športový dokonca ešte využívame a to už máme 3 roky. 😀

zuca
19. feb 2014

Ahojte, prali ste niekto striešku zo šporťáku? Na koľko stupňov, šetrnè pranie?

yukaya
6. máj 2014

@126
@zuca chcem sa opytat, ci bolo mozne kocik dobre pohočkat, lebo niektore sa nedaju

126
6. máj 2014

@yukaya nám to hojdanie stačilo. Dá sa tam nastaviť hojdavost

zuca
6. máj 2014

@yukaya da sa hojdat az velmi 🙂 ono sa to da nejako nastavit, ale ja som s tym nikdy nic nerobila. Ale hojdat isiel krasne. Bolo to super hlavne na terennych nerovnostiach

wicious
20. júl 2014

Zdravim vás, mám otázku ohľadom bexy roxy alebo bx4, či tá vanička nie je plytká. Cca 18cm sa mi zdá dosť málo, nakoľko budeme mať zimné bábo, čiže sa tam musí vtesnať aj fusak. Aké sú vaše postrehy?

zuzimao
20. júl 2014

@wicious Ja mám bexu b4x a vanička vôbec nie je nízka. Drobec bol naobliekaný plus fusak a vôbec tam nemal tesno. 🙂

atomica87
20. júl 2014

@wicious aj my mame bexu b4 paris fashion...tiez sme mali zimne babo a uplne v pohode.

wicious
20. júl 2014

Baby, trosku ste ma ukludnili, lebo ked som pozeral, že niektoré kočíky majú hĺbku vaničky 26, čo je o 8 viac tak som bol na pochybách. Bexa sa nám páčia farby a aj tá váha a manévrovateľnosť. Asi ho objednáme

hexina
22. júl 2014

ahojte, predavam svoju bexu paris fashion v zaruke do maja 2015, bola som maximalne spokojna, viac info v bazari 🙂

luslus
3. aug 2014

Ahojte.viete mi povedat aky je rozdiel medzi bexa fashion T a bexa new fashion chrome? Okrem farebnosti

maca77
17. sep 2014

ahojte
my sme mali bexu ... boli sme s ňou veľmi spokojní ... ak by mal náhodou niekto záujem, je na predaj, už sme vyrástli 🙂

https://www.modrykonik.sk/market/kociky/csfj/ko...

chichua
27. sep 2014

Baby,ako ste riesili pasy v sportovom kociku?mame 6m,vanicka nam je uz mala,no v sportiaku sme utopeny a hl. Nam nesedia pasy.horne aj ked ich dam na najnizsir zacinaju privysoko,bocne nam nejdu cez brusko ale cez hrud a aj ten pas co je medzi nozkami je moc nizko.treba si kupit nejaku zmensovaciu vlozku ci ako??

3daniela3
4. okt 2014

Ahojte, rozmyslame, ze nasmu drobcovi kupime bexu B4x model 2014 a by som chcela vediet co vsetko je v tom, teda, ci je tam fusak do vanicky aj na sportovu cast, co sa musi dokupit, lebo to nie je sucastou, Dakujem

patinka
4. okt 2014

Musim pridat svoje skusenosti s bexou:konstrukcia,skladanie,nosnost super,strieska na vajicku ma privadzala do sialenstva,strasne zle sa zakladala,k hlbokej casti nemam ziadne vyhrady no a zo sportovou castou nie som velmi spokojna,ma kratku striesku,madlo je nizko fusak tam nespracem cez zimu no a momentalne ho mam na reklamacii lebo extremne vybledol z tmavomodrej mam svetlo fialovo-sedu,vyzera ako po troch detoch......uz by som si ho nekupila,nema podla mna dotiahnute detaily a mne to osobne vadilo🙂takze tak🙂

victoryt
14. okt 2014

@patinka ktorú bexu máš? dúfam nie B4X, mne sa ten páči

patinka
15. okt 2014

@victoryt ja mam bexu paris tmavomodry,neviem presne aky je to tip

syrik
27. okt 2014

Ahojte, uvažujem nad stvorkolkou Bexy. Chcem sa spýtať, či ste nemali problém do malého výťahu, do kufra auta, či nie je moc ťažký A či na sportaku nie je kratka strieška? Ďakujem Vám 😉

ssj04
27. okt 2014

@syrik my sme mali bexu atvorkolku. Jazdne vlastnosti super, vaha tiež v pohode, do menšieho kufra trochu problem (kia rio) ale keď sa chcelo tak sme ho spratali :D strieška na sportaku mi prišla normálna, aj keď teraz je trend mať striesku az po nohy dietata. Keď spala tak som prehodila plienku a keď sedela jej slnko nevadilo. Myslím ze pomer cena - kočík je super. My sme si ho nechali aj pre druhé. A vyhodou je velky nákupný kosik
Ale je pravda ze to madlo na sportaku je nízko a keď ma dieťa rok tak tam tazko spraces fusak. Ale my sme ho v pohode tam dali. Ale je oproti ostatnym kocikom nižšie