Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

e_kociky
12. júl 2010

cicus taká je väčšinou reakcia, niekomu sa zdajú dosť "divoke" 😀

nice202
12. júl 2010

tie nove farby nie su pekne, vyzeraju tak lacno. ja som spokojna s farbou starou

jankab29
12. júl 2010

taaaak a už aj my mame krásnu Bexu B3 doma. 😀 😀 😀 síce ešte si počkam kým ju použijem ale už kočikujem po obývačke 😵 😵

e_kociky
12. júl 2010

@nice202 a ako sa ti kočikuje? si s nim spokojna?

nice202
12. júl 2010

musim poklopat, velmi spokojna zatial. vyborne sa ovlada, lahko manipuluje a aj ta autosedacka ked sa naklikne a je tam dietatko, je fajn. Ale dobre, ze som vymenila za 4- kolesovy.a farbu kazdy chvali, ze aky retro kocik

e_kociky
12. júl 2010

@nice202 super že si spokojná 😉

fukylove
autor
12. júl 2010

ahojte zienky 🙂 a ostatni ludkovia 🙂

otazka toho - ci vanicka vs. sportova cast zaberie viac/menej miesta v aute je otazna... osobne si myslim, ze to zavisi od typu auta... my mame octaviu a viem si tam ovela lepsie "ulozit" sportovu cast ako vanicku.... dokonca cez vikend sme boli prec s kamaratom na chate, jeho autom - KIA... mna prekvapilo, ze vyzera podobne ako nasa Octavia, kufor ale ovela mensi... a nasla som dalsi sposob ako usetrit miesto, ale to som uz davala dole aj kolesa.. 😉 takze v konecnom dosledku uspora / neuspora miesta zavisi od typu auta a schopnosti spravne "natetrisovat" veci 😉

pipka
12. júl 2010

@nice202 a aku mas farbu? 😉

nice202
12. júl 2010

myslim, ze je to S07.

leninka229
13. júl 2010

ahojte, nevie nahodou niekto, ci sa da v polsku v krosne na trhu kupit B3? a aka je cena v pl tohto kociara? diky

fukylove
autor
13. júl 2010

@leninka229 - ak sa nic nezmenilo, tak B3 sa na trhu kupit neda a cena by mala byt vyssia ako u nas na Sk... k tomu by sa asi viac vedeli vyjadrit predajcovia 😉

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e_kociky
13. júl 2010

Na trhu v pl kočík Bexa nenájdete, predáva sa len v kamenných predajniach, cena je ale vyššia ako na slovensku ako sa tu už viac krát písalo.

koxinka
15. júl 2010

Ahojte dnes som dostala email ohladom kociarika ze kde a za kolko ho mozem kupit a kedze mi sme z Presova tak mame moznost kupi za 250 eur bez sedacky a v BJ mame zase moznost kupit aj z autosed za 290 a este mi napisla aj pani zo zdiaru nad hronom ze ani ho ponukaju zo vsetkym za 288 eur tak neviem asi skor ostaneme v tom Presove.

maca77
15. júl 2010

ahojte

hlásim prvé skúsenosti s Bexou ... včera sme odskúšali autosedačku a aj vaničku na prechádzke ...zatiaľ spokojnosť, aj drobcovi sa páčilo 🙂

... ešte som zabudla napísať, že náš drobec sa tiež poponáhľal a prišiel na svet o 3týždne skôr ... neviem či sa mu viac páčil dátum 7.7. alebo sa tak veľmi tešil na nový kočiar 😅

e_kociky
15. júl 2010

@maca77 gratulujem! 🙂
Asi bude 7 vaše šťastné číslo 😉

jiri.stavaric
15. júl 2010

Ahoj nevíte někdo, jestli se tento kočárek dá vyzkoušet někde v Olomouci a klidně i vzdálenějším okolí cca do 100km ?

e_kociky
15. júl 2010

viem o predajcovi v Ostrave. predajňa sa volá olik.cz
Skús pozrieť na MMB tých predajcov v ČR je dosť 😉

petaskrdla
16. júl 2010

@e_kociky
Prosím o radu, nemůžu přijít na to, jak odaretovat ty přední kolečka, aby byly otočné o 360 st. poradíte?
Jsem holt technický typ 😀

petaskrdla
16. júl 2010

mrkněte prosím i na fotky ve fotobl. , jestli je tam mám vůbec správně nasazené 😉

e_kociky
16. júl 2010

petasrkdla máš to nasadené dobre, predné kolieska odaretuješ tým čierným oblukom čo je hore nad kolesom, jednoducho to potiahni smerom nahor.

petaskrdla
16. júl 2010

ááá, už to funguje 😀 Díky!!

e_kociky
16. júl 2010

@petaskrdla neni zač 🙂
vybrala si si peknú farbu 😉

vladka84
18. júl 2010

Ahojte, chcem sa opýtať, má niekto tú zelenú farbu? Aká je v skutočnosti? Budeme mať dievčatko a nevieme sa dohodnuť na farbe.... dcérke a mužovi sa páči červená, ale ja by som skôr chcela takú neutrálnu. Je zelená vhodná aj pre dievčatko? Ďakujem 🙂

lizatko1009
18. júl 2010

bibi13 ma zelenu farbu chod na stranu 72 a tam ju najdes kocik ma vo fotoalbume a jasne preco by nesla zelena dievcatku? ale mne sa paci ten s modro striebornymi kruhmi a ja mam S05

vladka84
18. júl 2010

lizatko, dakujem.. priznavam, ze sa mi nechcelo citat vsetky strany 🙂
no napriklad vojenska zelena mi k dievcatku nepasuje, ale taka pastelova ano...
ja sa neviem rozhodnuuut 😖

peha81
18. júl 2010

ahojte kočky,,tak snažila som sa prečítať a urobiť si prehľad v tejto téme...tak priebežne to čítam cca týžden 😀 tak a tiež mám veľkého favorita Bexu B4,,,len sa mi este páči aj Tako Jumper X,,,viete mi niekto porovnať tieto dva kočíky,,som aj hľadala tému jumper x tu na koníku a nič mi nenašlo..myslím, že mark by to mohol zvládnuť, alebo ktokoľvek iný kto vie 😉 ,,,no rozdieli väčšie ako len vo váhe,,hlavne kvalita a funkcie 🙂 dakujem vopred veľmi pekne 😉

luala
18. júl 2010

@vladka84 my mame zelenu Bexu a v nej dievcatko 🙂 :

mishelik
18. júl 2010

Ahojte baby vcera sa mi stalo skoro nieco hrozne tak Vas chcem nato upozornit aby ste si davali pozor, mala som autosedacku nakliknutu na podvozku a ked som ju chcela dat do auta a odklikla obe strany cela autosedacka sa s malou prevazila a spadla dozadu ak by nebola priputana je na zemi....neviem aky system naklikavania je na inych kocikoch ale ak tu sedacku nebudete drzat ked ju odopinate tak cela padne dozadu ak je v nej dieta.Neviem naozaj ci to je na vsetkych kocikoch ale podla mna je to velmi nedoriesene a naozaj sa moze stat nestastie. Inak ku kociku velka spokojnost aj vanicka je priestranna a fakt super sa kocikuje, som s nim velmi spokojna.

mishelik
18. júl 2010

to iste plati pre vanicku radsej to treba robit bez dietatka a potom ked to mate nasadene dat babo dnu clovek nikdy nevie...pridavam len osobnu skusenost aby ste sa tomu vyhli.