Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lucula73
23. nov 2009

ahojte,
čítam túto diskusiu,mám jednu otázku pre fukylove.....alebo marka....kolko má rúčka toho kočiara od zeme?lebo moj manžel má skoro 2 m,.....kdesi som tu čítala,že 110 cm,to je maximum,alebo sa dá dať ešte vyššie?ďakujem...

fukylove
autor
23. nov 2009

lucula - videla si to asi v mojom albume 🙂 podla toho, co som kuk na tu foto - 110 cm bola vzdialenost rucky od zeme cca v stredej 😉

http://picasaweb.google.com/Tazkovci/KocikBEXAB...

da sa dat aj vyssie - ja som ju davala do polohy, ktora bola pre mna, resp. pre manzelika (vyska cca 185) najlepsia 😉

myslim, ze na ostatne otazky odpovedal Mark - mozno bude aj vediet presne povedat maxi vysku 😀 ja som bola par dni bez netu - stahovali sme sa na par mesiacov do podnajmu, kedze prerabame bytik 😉

lucula73
23. nov 2009

fukylove ďakujem.páči sa mi ten kočík veľmi,len mi tu máme veľa panelových ciest,ktoré nie sú rovné,bojím sa,aby mi to predne dvojkoliesko neodletelo 😉

zuzulik
23. nov 2009

bibi: co hej? ze je tazky? alebo rovnaky s V-cross? 😉

zuzul30
23. nov 2009

Ahojte!
Pridávam sa aj ja k tejto diskusii, kedže sa mi Bexa B3 pozdáva čoraz viacej 😉 Najprv som bola už na 90% rozhodnutá pre V-max, aj farbu som už mala vybranu-a videla som ho hlavne na živo a velmi sa mi páčil 😎 až kym som nenarazila na nete na Bexu B3. Velmi sa mi páči v športovej verzii a mám taký pocit-aspon čo som skušala kočíky v predajni,že trojkolky sa lahšie ovladaju- preto mám teraz velku dilemu-či V-max, alebo Bexu aj ked som ju naživo nevidela...a risknut to cez net, lebo manžel je za kúpu v predajni a odskušanie ☹

A na marka mám takú otázočku či je potrebné pri skladní športovej verzie bexi odnímat aj sedačku od konštrukcie(dúfam, že sa vyjadrím dost zrozumitelne) a či sa sprace aj do kufra fabie

fukylove 😉 - ty si ju tak opísala, že som sa do bexy hned zamilovala, ale ešte jedna otázočka-akosi som nepochopila ako si to myslela s tou vaničkou-že sa da poskladat?Ona nemá pevné bočné steny?
Všetkým velmi pekne ďakujem za odpovede

zuzulik
23. nov 2009

zuzul 30: 😀 mame rovnakych favoritov V max a Bexu,ale tu som tiez este na zivo nevidela... 😉

lucula73
23. nov 2009

baby a nie je bexa väčšia ako v-max?myslím čo sa týka športovej časti,sa mi vidí že vmax je menší...

zuzul30
23. nov 2009

V-max ma aspon podla mna trošku mänšiu športovú čast- hlavne čo sa týka opierky na nožička-aspon oproti iným kočíkom v predajni-neviem to porovnať s bexou- kedže v našich obchodoch ju nemajú- a bexa je aj lahšia ako V max aspon podla parametrov, ktoré sa uvádzaju na nete
baby a ak sa rozhodnete pre bexu už máte farbu vybranú?

marketa137
23. nov 2009

Ahoj, tak od minulého týdne máme taky bexu B3 objednanou 😉 . jen jsem ani nevěděla že se dá polohovat hluboká korba 🙂 . Ale to by pak asi chtělo mít nějaký kšíry aby dítě nevypadlo ne? A otázka na ty co ho mají doma 😉 , přijde ke kočárku i nějaký manuál jak ho složit? A barvu jsem vybrala tu šedou, já na křiklavé barvy nejsem a navíc v létě se bojim hmyzu tak i proto a na ostatních jsou zase kolečka a to se mě osobně nelíbí 😉

wergina
23. nov 2009

Ahojík, tak jsem už dodaný kočárek hezky prozkoumala od stříšky až po rávky 😀 a zatím jsem velmi spokojená. Uvidíme až vyjedeme a jestli bude spokojený i mrňousek 🙂 Zítra vám to nafotím. Jen malý nedostatek, ze strany prodejce, zapomněl do balení vložit adapter na autosedačku, ale to už je zařízené a obratem ho dodají. Nejvíce mě překvapilo jak hezky houpe. Korbička je dobře skladatelná, po povolení dvou tyček se boční strany korbičky sníží. Podvozek je lehký a jednoduše se skládá. Dá se složit i spřipevněným sporťákem. Takže super!!!!

Mark: tak tu stříšku u autosedačky jsem dala snad dokupy 🙂 vložila jsem tu tyčku do dírky u látky a pak do plastu pod látkou. Pod plastem je nějaký háček, tam se to má nějak zaháknout nebo nechat takto, drží to taky 🙂
Ještě jsem se tě chtěla optat, zda se dá do tohoto typu kočárku (sporťáku) koupit nějaká vložka?

wergina
23. nov 2009

marketa137: my jsme obdrželi stručný manual, ale na složení ho ani nepotřebuješ, jak je vše jednoduché 😵

marketa137
23. nov 2009

díky za zprávu 😉 , u nás nikde k vidění neni tak jestli to pak zvládnem v pohodě🙂))). kdyžtak přijdu jsem na rady 🙂

wergina
23. nov 2009

market137: určo, my ho taky objednávali naslepo 🙂

bibi13
23. nov 2009

zuzulik, prepač.. 🙂 myslela som, že su skoro rovnaké.. že to som počula.. inak, ja ako som už napísala, som pevne rozhodnutá pre bexu ale b4.

fukylove
autor
23. nov 2009

zuzul - k tej vanicke - ona ma pevne kraje - len ma aj taku konstrukciu, ktora sa da sklopit a tie kraje sa daju splasknut 🙂 inak som pozerala, ze si z MT - nechodievas niekedy do Ziliny? 🙂 ja som zo ZA - tak len keby si si chcela pozriet osobne 🙂 by sme sa na niekedy mohli dohodnut - ked tak napis cez IP 🙂

marketka - mne prisiel manual - a s nim som to uplne v pohode zlozila vsetko co sa dalo - 🙂 🙂 🙂 a sama 🙂))))

wergina - som rada, ze sa ti paci... a ze som nebola ja jedina z neho taka nadsena 😀 😀 😀 ked mi prisiel domov, tak som sa s nim hrala cely den a nadsene ukazovala vsetkym naokolo co prisli na navstevu 😀 😀 😀 😀 😀

mark33
23. nov 2009

V-max má polohovanie na pásku, podľa mňa je výhodnejšie polohovanie páčkou.
V-cross je rovnaký ako bexa až na pár rozdielov, v-cross nemá polohovanie vo vaničke, aj keď je fakt bez pásov, takže je na zvážení mamičiek či to použijú. Myslím ale, že na mierne zvýšenie namiesto vankúša ideálne.

bibi13
24. nov 2009

mark, ale to zvýženie vo vaničke má predsa aj bexa, nie?

mark33
24. nov 2009

Bibi má to práve bexa, v-cross nie.
Pozri album, mám tam nejaké nové fotky 😉

zuzul30
24. nov 2009

mark-prosím ťa myslíš, že je možné bexu spratať aj do kufra fabie v športovej verzii bez odnatia koliesok?Je to pre mna dosť rozhodujúci detail, kedže si budem kočík sama spratávať do auta a chcela by som aby to bolo čo najjednoduchšie 😎 ďakujem

bibi13
24. nov 2009

zle som to pochopila mark 😠 .. xi
zuzul, ja mám C3.. takže dufam, že to tam nejako vtrepem 🙂 .. ale tak dala som tam dosť iných vecí, tak si s tým nelamem nejako hlavu.. 🙂

bibi13
24. nov 2009

mark, ta taška sa nedá pripnuť o madlo kočíka? to tam len tak visí? A ten zeleno čierny kočík má taku čiernu (či šedu) autosedačku?? to sa mi pááči..🙂

zuzul30
24. nov 2009

Bibi,asi máš pravdu,mna to zaujímalo hlavne preto, že pri prvom kočíku som musela stále dávať dole kolieska a bolo to dosť otravné 😝.... a ty si si ju už objednala? Ja si aj farbu moc nevime vybrat-ale asi červenú, páčia sa mi aj niektoré vzorované, no neviem....niekde Marka spomínal, že sa opýta či sa nechystá nejaká nová seria, ale ja ju už asi nestihnem, kedže pomaličky budem finišovať a kočík ešte stále nemám 😀 😀 😀

bibi13
24. nov 2009

nemám objednaný..len mám vybraný.. nech potom nemusím stresovať.. len objednám.. ja bud ten červený alebo zeleny.. hej, mark to spomínal, ale to až na další rok vraj..🙂

silvia7
24. nov 2009

čaute baby a Mark 🙂 tak ja som tiež dosť namotaná na tú Bexu B3 - tá sa mi páči taká čierna so žltým lemom a kruhmi 🙂) moooc pekný a šikovný kočík to vyzerá byť, čo tu čítam.. len s drahým sme sa rozhodli ešte počkať - chceme ho ako vianočný darček, takže treba rodine oznámiť, že prijímame viac menej peniažky miesto darov... tak uvidíme 😀 straaašne moc ho chcem 😀

mark33
24. nov 2009

Zatiaľ sa nové farby nechystajú.
Zelená na mojich fotkách je kombinovaná s tmavou šedou, autosedačka je v tej istej farbe.
Na fotke pri kočíku je autosedačka čierno- šeda farba číslo 11 ale ak by si si chcela vybrať autosedačku inej farby, nie je problém, dá sa to nakombinovať.
Taška nemá cvoky, ale ak by si na tom trvala, požiadam výrobcu aby ti ich tam nabil. Ináč sa len vešia na rukoväť, má tam ten posúvací systém, neviem ako to nazvať, reguluješ si tým dĺžku popruhu na taške a môžeš ju zapnúť na košík.
Kočík je ľahky, ale či sa ti zprace do fábie, to neviem, najlepšie by to bolo odmerať. Ale môj pohľad mi vraví, že áno. Zmeriam ti to v zloženom stave a hodím rozmery, a ty si odmeraj kufor 😉 my máme kombi takže to neviem porovnať.

zuzul30
24. nov 2009

Ďakujem Mark-ale nie len kostru, ale aj s 😉 tou športovou verziou.....tak je bežím odmerat kufor a uvidíme.....

wergina
24. nov 2009

Ahojda, tak jsem nafotila pár foteček, tak můžete kdyžtak kouknout 🙂

bibi13
24. nov 2009

ta zelena sa dá kombinovať aj so šedou? wow..🙂.. čo sa týka tých cvokov, tak tie by som chcela určite.. šak to potom sa dohodneme, ked budem objednávať..

petraw
25. nov 2009

ahojte 😎

wergina super je ten kočík, presne tú farbu chcem aj ja 😉
už som na 100% rozhodnutá pre BEXU B3 🙂 ale počkáme až tak do januára aby mi doma zbytočne nezavadzal a nebežala na ňom záruka 😉

mark33
25. nov 2009

zuzul takže prikladám rozmery s nasadenou športovou časťou na podvozku: dĺžka:92cm, šírka:65cm, výška: 77cm
Nie veľmi šťastné riešenie, asi sa do malého kufra v takom stave nesprace
Je to odfotené aj s rozmermi v mojom albume

Podľa mňa lepšie riešenie je, zložiť športovú časť z podvozku, zložiť podvozok a na vrch položiť športovú časť, tiež prikladám rozmery a tiež je fotka v albume: dĺžka: 92cm, šírka: 65cm, výška: 42cm.