Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

julinka2787
4. dec 2010

@cervena_ciapocka hliník nad hronom - babykuky a v tvrdošovciach-ppluxbazar (myslím že sa to tak volá) 😅

cicimon
4. dec 2010

viete mi niekto poradit , ci sa do sportaku zmestia vsetky fusaky? resp aky by bol naj? a je potrebne fusak vyskusat v kociku ci sa zmesti hocijaky?

e_kociky
4. dec 2010

@cicimon mal by ti určite pasovať každý fusak, bexa má dosť priestrannú športovú sedačku, takže určite sa ti akýkoľvek zmestí.

cervena_ciapocka
4. dec 2010

@julinka2787 vďaka
........ baby, ak by ste ešte vedeli o nejakom obchode kde sa dá Bexa vidieť naživo dajte mi prosím vedieť 🙂

denne73
4. dec 2010

@cervena_ciapocka v PO predajňa Motyľ na Hlavnej ulici. Odporučam kúpiť. aj keď my sme ju kupili cez bazaár ale spokojnosť nadovšetko. 😉 😉 😉 😉

cervena_ciapocka
4. dec 2010

@denne73 super, vďaka, to mám na skok 😉 mne sa hlavne páči, že každá jedna časť sa dá otočiť tak, že vidím na bábo, aj že má v podstate všetko čo kočiar potrebuje, je aj pekný 😀 😅 a cena je veľmi dobrá.

denne73
4. dec 2010

@cervena_ciapocka pokojne kuki do môjho albumu tam ju mám. Suhlasim. Ešte sa mi páči že je vysoky ten kočiarik , nie ako baby smile. Taktiež že sa dá húpať. 😉 😉 😉

babykuky
5. dec 2010

@cervena_ciapocka je dosť obchodov, kde sa dá Bexa vidieť. Ak máš záujem zoznam ti napíšem do IP. 🙂

cervena_ciapocka
5. dec 2010

@babykuky ak by si bola taká dobrá, bolo by to super 😉

pipussa
5. dec 2010

kocky
ako upevnujete fusak na bexu
mam emitex a ma tam taky stvorec, ktory sa zatiahne vzadu na kocik, na urovni hlavicky dietata
ale ako to navliect, ved mi rani ta vetracia sietka striezka na kociku

mici111
5. dec 2010

@pipussa ja mam tiez emitex, ja som navliekla len popruhy dovnutra fusaku a to je vsetko..tiez sa to neda nijako inak upevnit..ale zatial to drzalo takto..

cicus13
6. dec 2010

@janaspa ahoj, ja keď fúka vietor, tak mu šupnem igelit 😉

pipussa
6. dec 2010

@mici111
no moj je vo fusaku, overale a v bexe taky nacpany, ze zvazujem novy kocik 🙂
syn ma skoro 10kg, a 72 cm, takze neviem co s tyyyyyyyyym
po bokoch mu je ten kocik tesny

cicimon
6. dec 2010

@pipussa a myslis ze najdes vacsi kocik?

pipussa
6. dec 2010

@cicimon
ja netusim...
snad ano
ale co mam robit, ked syna, ked vlozim do kocika, tak je tam taky zcucnuty, rucky drzi pred sebou... a nemoze sa ani hybat
nemoze ich mat po bokoch tela

cicimon
6. dec 2010

@pipussa ja co viem tak bexa je jeden z najsirsich

pipussa
6. dec 2010

@cicimon
vanicka bola super ale ten sportak, ja neviem ci len ja mam velke dieta

andrejka77
7. dec 2010

@pipussa ja som tiež tak zvažovala ked sme na začiatku roka prešli do športovej časti a malého som naobliekala ,mal tiež vtedy pol ročka 😉 že je tam na tesno a nema miesta ale uvidiš jar leto jesen super kopu miesta -jasne neni naobliekany hoc mam aj vyhradi ale malý si nesťažuje a teraz ma 15 mesiacov a taktiež ma kombinézu a fusak a je to v pohode asi sa ta športová čast zvedšila 😀 ešte tam ma dosť miesta.Mam ho vyfoteneho v bazari ak chceš tak sa jukni pri ponuke kde predavam fusak 😉

pipussa
7. dec 2010

@andrejka77
ahoj
no, pozrela som ... a teda na tej poslednej fotke je syn uz dost velky... kolko tam ma kg a vysku ?
akoze podla toho by to mojmu muselo byt...
ja neviem, dnes pride moja mamina, tak jej chcem predviest naprataneho syna v kociku, co na to povie 🙂
btw, samostatne ten podbradnik nepredas ? vianocny podbradnik

andrejka77
7. dec 2010

@pipussa 😉 vyška asi tych 86 cm a vaha okolo 13kg .Ak máš záujem o podbradník prečo by nie .napiš do IP alebo odpovedz na inzerat dohodneme sa určite niesom dráha 😀

andrejka77
7. dec 2010

@pipussa no prve dva fotky su z januára tohto roku ,ta posledná je teraz z decembra...ten keks ma na parádu to mu nedávam 😀

denne73
7. dec 2010

Dievčata neviete?? Vojde nám bexa3 do citroenuC4?? 😉

pipka
7. dec 2010

@denne73 no nam vosla do C3, tak snad aj vam do C4 vojde 😉

denne73
7. dec 2010

@pipka 😉 😉 😉

mici111
8. dec 2010

@denne73 mne vojde do toyoty yaris a to ma urcite mensi kufor 🙂

svetkocikov__sk
8. dec 2010

@denne73 určite áno

denne73
8. dec 2010

@svetkocikov__sk heh dakujem

e_kociky
9. dec 2010

@denne73 zakladateľka tejto témy má citroen C3 pokiaľ dobre pamätá na jej príspevky, tak vanička bude musieť ísť na zadné sedadlo, do kufra len podvozok. Športový kočík sa ti zmestí aj so športovou sedačkou celý do kufra

kika87
9. dec 2010

ahojte stale sledujem Vase komentare 🙂 na bexu a som rada ze su vo vacsine fajn, no stale sa nejak neviem rozhodnut medzi bexa B4 a Steggi Vesper...nevedeli by ste poradit ???? Uz sa musime rozhodnuť, len keby to nebolo take zlozité aspon pre mna...o steggi vesper som tu dokopy nic nenasla tak ak by ste mali nejake zaujimave info budem velmi rada... 🙂 dufam, ze sa rpzhpdnem a poradite 😉

mici111
9. dec 2010

no co sa tyka skladnosti bexy do kufra, ja mam toyotu yaris a kamoska ma C3..rozhodne yaris ma mensi kufor a narvala som tam podvozok aj hlboku vanicku, ale s tym, ze som musela dat dole kolesa..inak samostatny podvozok sa vojde v pohode a sportak sa tam tiez narve..ale odkliknuty..
no neviem baby, ale ja nie som spokojna s tou sportovou castou..uz sme museli ist do nej, lebo vanicka nam bola aj s fusakom mala..mam vyhrady napriklad voci dlzke popruhov..ked tam mam fusak a mala je v overale a LEZI tak to sice zapnem ale len tak tak s tym ze to malu tlaci ..a skusala som ich dat na najdlhsiu moznu dlzku..to je jedna vec..a dalsia vec nanoznik..no na sportovej casti uuuplne od veci, v lahu...hlavne s fusakom..o nicom..nedrzi..podfukuje..mam pocit, ze je tam len na okrasu..tot moje postrehy.. ☹ ☹
autosedacka a hlboky kocik v pohode..ale ta sportova cast.. 😠