Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

maca77
31. mar 2010

Fukylove 😀 😀 😀 😀 😀 s tým Dexterom si ma dobre pobavila 😀 ... hneĎ som si spomla na seriál v telke...

.... a aby som neodbočila od témy .... raz sa tu tuším spomínalo, že na blšaku v Košiciach tiež predávajú Bexy, len nie som si teraz istá, lebo to neviem v téme nájsť ...neviete, kto o tom písal? .... nemám síce v záujme kupovať na trhu, ale aspoň by som si ten kočiar omrkla na živo, pravdepodobne budem mať možnosť ísť do KE, tak by som to využila...

cicus13
31. mar 2010

noo, ja sa pridávam, mne sa ten Dexter tiež moc nepáči, a okrem toho som videla B4 naživo a nemám výhrady, akurát pôvodne som chcela B3, ale budeme mať B4 😀

maca77
31. mar 2010

... práve sa mi podarilo nájsť ten príspevok, kde sa spomínajú KE 😎

fukylove
autor
1. apr 2010

janka - dakujeme za postrehy... ja som si podla obrazka iba vsimla nemozne ulozenu rucku na kociku.. tieto ostatne veci sa veru z obrazku vycitat nedaju a tak je super, ze si to tu popisala 😉

ja som sa vcera dozvedela, ze niektore nase marcovky maju tiez Bexu... tak som ich poprosila, nech sem tiez pridu napisat svoje postrehy z praktickeho vyuzitia kocika a ako su spokojne... tak dufam, ze ma nesklamu a pridu 😉

inak - nas malinky ma dnes 1 mesiac... ale to leti 😀

katka888
1. apr 2010

maca, my sme kupovali bexu na blsaku... na vizitke mam Maria Petrasova, tak ak tam pojdete, su tam tri velke "predajne" kocikov, je to ta v strede,m kde maju kociky vylozene aj na poschodi. ak chces blizsi kontakt, poslem ti ho cez IP.
my sme vyjednali taku cenu, za aku by sme ju kupili cez e-shop v bardejove. ale rozhodli sme sa ho kupit v "kamennom" obchode, kvoli reklamacii a tak. ak by nahodou praskla pneumatika alebo podobne. predava tam starsia pani a mlady sracko, asi syn, ten bol velmi ochotny, mily.... da sa s nim komunikovat cez mail. su z poproca. mam pocit, ze sa s nimi vies dohodnurt, ze ti kocik donesu priamo domov.
bexa je celkom fajn, mam pocit, ze taka klasika, ked kukam po inych kociaroch porovnatelnej ceny, tak ta konstrukcia akob ybola taka ista, len taska je mala a uz sa mi po mesiaci pouzivania trha. no podstatnejsie su ine veci a nie taska

emmka3
1. apr 2010

janka 0388, mne tiez s fotiek prisiel ten Dexter taky robusnejsi ako Bexa a preto sa mi stale nezdalo, zeby bol aj lahky 😅 jo a co sa tyka stability, tak nechapem ako niekto moze povedat, ze Dexter je stabilnejsia ako Bexa kedze maju rovnake rozmery podvozku, a o to v stabilite ide, aspon podla fyziky, ak sa nemylim 😉 moze byt "stabilnejsi" jedine tym, ze je tahsi ...

Baby, a na tom blsaku v KE su to original Bexy? bo sa pisalo, ze je to len kopia 😕

emmka3
1. apr 2010

jo, a este mi na Dextri neskutocne vadi aj te velikanskyyyy napis na slnecnej clonke na korbe 😅 to vyzera tak lacno 🤐

marcelka123
1. apr 2010

🙂 fukylove tak blahozelam k mesacnickovi 🙂)) Hlavne nech ste vsetci zdravi a usmiati ako slniecka 🙂

Dievcata dakujem za Vase postrehy, co by som bez vas robila 😀 Tak chvilu som uvazovala nad dexterom, ale teraz uz nie. A rucicka vah sa zacina priklanat k B4, nechcem ohrozit nejak malu hlavne v zime, tuto zimu sme mali kalamitu a s priatelom sme sa smiali, ze o rok taky cas budeme musiet kupit miesto kocika traktor, aby sme sa niekam dostali, lebo u nas na chodniky sr..i, nechali tam aj 50cm snehu miestami a chodci museli po cestach chodit... 😲

Dievcata s B3 a 4, ked v juny sa narodi mala, pisete, ze cca po 6 mesiacoch pojde do sportovej casti, lebo do vanicky sa uz nemusi zmestit, je v tomto niektora z Bexy lepsia? Nech uz aj v zime ma co najvacsi komfort, ak bude musiet nahodou do sportovej casti... A dakujeeem za vase cenne rady 😉 😵

emmka3
1. apr 2010

marcelka, velkosti vanicky aj sportaku je pri B3 a B4 rovnaka, to su tie iste, len podvozok je iny 😉

katka888
1. apr 2010

emmka, neviem aky je rozdiel original, neoriginal, ale my mame vsade napisy bexa.

emmka3
1. apr 2010

katka, ja len tak, bo kedysi sa tu pisalo, ze na blsaku je neoriginal, takze teraz uz neviem, kde je pravda 😅 ale ked su tam tie napisy, tak by to malo byt OK ...

katka888
1. apr 2010

hej, citala som to, a preto som napisala, ze my sme tam kupili, a ze vsade mame napisy Bexa. lebo vraj na replike napisy nie su.

maca77
1. apr 2010

Katka, dík za info 😉

mark33
1. apr 2010

nie len nápisy na vaničke a športovej sedačke ale musí mať aj nálepku na podvozku na oboch stranách konštrukcie

pipka
1. apr 2010

no mne teda dexter nesadol ani podla obrazka 😅 😝 ani netuzim ho vidiet nazivo...a dik jani, ze si napisala tvoje cenne postrehy 😉 sa urcite zidu.

ja som teda na 100% rozhodnuta pre B4...len tu farbu aby sme uz zjednotili... 😅 😀

fukylove
autor
1. apr 2010

katka 🙂 a to co vsetko nosis v kapsicke? ja kocik pouzivam aktivne asi 3 tyzdne a este sa mi nezacala trhat a to tam najnovsie okrem ineho nosime aj termosku s vodou a umele mliecko, kedze uz bohuzial nekojime... 😉 😉 😉

mne jedine, co na kapsicke vadi je suchy zips na prednom vrecku... poriadne mi nedrzi a tak do toho vrecka nedavam ziadne dolezite veci... ale idem si kupit cvoky a nabijem tam tie, bude to asi praktickejsie aj bezpecnejsie pre obsah 😉 😉 😉

sonita
1. apr 2010

jani-ja mám ten kočík ale to nieje pravda čo si tu písala dá sa aj lahko zložiť aj rozložiť a vôbec nezavadzia košík a nemusím ho ani upraviť,aj športová časť či vanička sa dajú dať suprovo dole aj hore.Písala si že dexter ja tahší než bexa naschvál som odvážila podvozok s kolesami a má to 9kg,a tu sa na 3str píše že bexa má 9,5kg -toto mark písal.Mark prosím ťa vieš odvážiť dexter x3 podvozok s kolesami?mne vyšlo 9 kg.Na športovej časti To je pravda že sa polohuje tak že tam musíš zatlačiť ako na rúčke kočíku,opierka chrbta nie je na suchý zips.

sonita
1. apr 2010

mishelik-tá rúčka mne vyhovuje a vôbec nezavadzia ani taška ked chodím

sonita
1. apr 2010

bibi-každý má iný vkus

sonita
1. apr 2010

emmka-v tom máš pravdu ked chceš kupovať skejt tak tam sa ti nezmestí

sonita
1. apr 2010

emmmka -a ten napis sa dá ináč skryť ked chceš lebo to je clona,ale mne sa to páči lebo aspoň vidia aký kočík to je

janka0388
2. apr 2010

sonita ja som nepisala ze sa polohuje na pasku, ale cela ta cast chrbta je pripnuta o zeleznu konstrukciu opierky chrbta suchym zipsom, na bexe je to napevno prisite - o tom som pisala a to povolilo ked sa do kocika trocha hodila moja dcerka. A dalej co si aj potvrdila to polohovanie je na tie cudliky a ked to chces dvihnut tak ti to staci zatlacit a ono sa to preklika hore samo, presne ako opierka noh, ked ju chces dat dole musis stlacit tie cudliky ale ked ju chces dvihnut vyjde ti to aj samo. A to ma potom doma napadlo ak sa silnejsie dieta v kociku posadi tak sa posadi aj s tou opierkou chrbta ked bude mat zapnute bezpecnostne pasy. Nemusis sa tu hned rozculovat, ja som napisala len svoje postrehy a co sa tyka vahy, mala som v rukach podvozok aj dextra aj bexi cize viem urcite ze je o dost tazsi, skoda ze som to neodvazila. Ty kocik este nevyuzivas takze nevies napisat svoje skusenosti. a to skladanie bolo fakt hrozne, lebo kos je tam pevny - jedina vyhoda ktoru som postrehla oproti bexe. a ked sme skladali kocik tak sme to museli najprv opravit aby sa dal zlozit.

lucrezia
2. apr 2010

prosím vás, to s tými nálepkami na podvozku myslíte vážne?
teraz myslím BEXA - že ked má nálepky na podvozku, tak je originál? no, mne to pripadá smiešne, lebo také nálepky vám vyrobia hocikde.....a žeby práve toto malo byť zárukou originality? 😨 😅
no, ešteže som ich neodlepila, lebo mne sa tam nepáčia a hned som ich chcela strhnut......ešteže som to nespravila, aspon viem, že mám "original" Bexu 😀

bibi13
2. apr 2010

hej hej sonita, každý ma iný vkus a každému sa páči niečo iné.. mne sa zda ten dexter divny.. 😖

fukylove
autor
2. apr 2010

babulky - toto je tema o Bexe - tak by som ocenila, keby sa tu pisali postrehy o Bexe a nie ze to zase sklzne k dokazovaniu, ze iny kocik je lepsi ako Bexa... ked sa niekomu zda kocik Dexter dobry, je to fajn, isto mamicky ocenia recenzie aj na tento kocik, ale bola by som rada, keby sa na to vytvorila vlastna tema...

lebo osobne si myslim, ze ak si chce niekto mrknut recenzie na viacere kociky, mal by si precitat jednotlive debaty o jedntlivych kocikoch a nie prist do temy Bexa a najst tu recenziu na kocik Dexter - tot moj sukromny nazor ako zakladatela tejto temy...
ja ked som sa rozhodovala o kocikoch, tak som sa snazila najst si temy na jednotlive kociky, ktore pripadali do uvahy... 😉

a len tak mimochodom - zelam vsetkym krasne sviatky jari 😉 este keby tak slniecko vyslo a bolo by to fajn...

mark33
2. apr 2010

lucrezia tie nálepky na podvozku ti nevytlačí len tak hocikto keďže výrobca má registrovanú značku, nikto nemá právo predávať kópie a vydávať ich za bexu ak to bexa nie je, nie je to len tak, dať si takéto nálepky vytlačiť. Výrobca si všimol že sú na trhu kočíky ktoré nie sú od neho, preto nás na to upozorňoval a tiež nové podvozky majú byť už číslované.. ak si kúpiš takú kópiu, kde to potom budeš reklamovať? Lebo výrobca takú reklamáciu vybavovať nebude.

katka888
2. apr 2010

fukylove, nosime tam plienky, dokady, obrusky a veci na prebalovanie.... zacina sa to trhat pri zipse, tj akoby bola taska prepchata nie tazka... a pritom ju neprepchavam... ale to nevadi, ved taska ked sa potrha a nebudem vediet opravit, tak kupim inu, to je najmenej.
a aj mna sklamalo trosku to vrecko naboku na suchy zips, nic tam nedam, lebo sa bojim, ze vypadne... mam tam len papierove vreckovky, pero a maly zapisnicek. nic viac.
ale ako vravim, taska nie je najpodstatnejsia, je to len postreh k teme bexa

fukylove
autor
2. apr 2010

no - tak potom ja mam asi stastie, lebo tam nosim to co ty + este aj termosku a mliecko susene a zatial vnutro aj taska aj zips aj vsetko drzi...

akurat to vrecko na boku je na houby - ja osobne na tej taske mam jednu cast sucheho zipsu nasitu na vysku a tu druhu na sirku a tak to drzi len na tom kusku, co sa krizuje... - mark, toto je ale skor asi podnet pre vyrobcu... lebo aspon co ja ako laik viem, tak by to lepsie drzalo, keby tie zipsy boli prisite rovnakym smerom 😉

fukylove
autor
2. apr 2010

katka - este mi napadlo - casto tam este napcham aj nakup 😀 teda cast nakupu, co sa nezmesti do kosika... 😀

mark33
2. apr 2010

hej máte pravdu, tašku by mohli trocha vynoviť, mohla by mať na boku nejaké vrecko trebárs na fľašu alebo mobil