Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

pipka
27. apr 2011

ano ano vajko urcite musi byt v protismere jazdy otocene, nemusi byt striktne na sedadle za spolujazdcom, my ho mame za soferom, lebo mame dve autosedacky, dokonca moze byt aj na prednom sedadle spolujazdca, ale v ziadnom pripade nesmie byt aktivovany na tom sedadle AIRBAG !!! ci vzadu, ci vpredu! 😉

pandrholka
27. apr 2011

@pipka súhlasím s tebou, že nemusí byť striktne za spolujazdcom, ale ak má človek iba jedno dieťa tak toto miesto sa považuje za najbezpečnejšie pri preprave dieťaťka 🙂

pipka
27. apr 2011

@pandrholka ak ma jedno, tak jasne, aj my sme prve vozili vpravo 😉 ...len teraz akosi nebolo na vyber 😅

a potom su este take pripady, ako moj brat, ze mu nejdu otvorit prave zadne dvere, tak tam by tiez asi nenaspekuloval 😅 😀 😀

pandrholka
27. apr 2011

@pipka no šak aj nás to čaká o dva roky, že okrem detičiek už nikoho nepovezieme 😀 ...veru tak, ten na výber nemá 😀

kika87
27. apr 2011

@pandrholka
@cicimon Ďakujem Vám 🙂 a ešte otáázočka Vám dočiahnu pásy aby bolo vajíčko správne pripútane, pretože ak ho máme takto tak mi nedočiahnu máme to len tak spredu no nedočiahne mi dookola ten pás jedine keď je naopak vajíčko ☹ a skúšala som to v 3 autách.v našom mazda 326, a 2 x ford...

pandrholka
27. apr 2011

@kika87 no my máme zatiaľ starú dobrú audinku, ale dalo sa nám a vy keď máte mazdu 326 tak je zvláštne že to nedočiahne...je síce pravda, že nám to dočiahlo len tak tak, že som sa trolinku natrápila než som to zapla, ale podarilo sa a vajko bolo pekne napevno pripnuté...treba ešte skúsiť, držím palec aby sa podarilo 😉

pipka
27. apr 2011

@kika87 no to neviem ako je mozne, a upevnujete to vajico spravne podla navodu?
ved v kazdom jednom aute tie pasy musia vajicko vediet uchytit, inak by ani tie pasy ani auto nesplnalo normy 😒

ved si vezmi, ze keby tam sedel niekto silnejsi, tak co sa potom...nemoze priputat? 😕 😅

neskusali ste tie pasy niekde za sedadlom, ci nie su skratene? Zeby sa to dalo este povolit? 😕

mici111
27. apr 2011

@kika87 pasy musia obciahnut vajicko..asi to neupevnujete spravne..popozeraj dobre navod, co je naboku vajicka..inak by som veru na tvojom mieste nejazdila...

lizatko1009
27. apr 2011

ahojte baby dlho som tu nepisala, tak sa idem pochvalit, ze moja bexa uz predana a teraz rozmyslam aky kocik objednat 😀 chcem nejaku sportovu trojkolku na letne dni, poziadavka musi mat nafukovacie kolesa neviete o nejakom rozmyslam nad
http://www.babygoods.sk/kociky/kociky-sportove/...
len farba mi moc nereze chcela som cierny a do toho tyrkysovu podlozku a tyrkys slnecnik, alebo
http://kociky.heureka.sk/britax-b-smart-3/galer...
bez vanicky alebo http://www.samo-kociky.sk/x-lander-xt-2010

mici111
28. apr 2011

@lizatko1009 super, podarilo sa ti ju predat? ja som tiez rozmyslala, ale neviem, ci by sa podarilo..teraz je tych kocikov tak vela..

kika87
28. apr 2011

@pandrholka tak my to určite budeme skúšať 🙂 Ďakujem

kika87
28. apr 2011

@pipka no budeme to musieť pozrieť 😉 Ďakujem

lizatko1009
30. apr 2011

@mici111 jj za 200€ som predala a teraz potrebujem do sportiaka este doplatit 😖 s bexou som bola velmi spokojna najma s vanickou, ale po dlhsom uzivani sa to cele tak roztriaslo, inac by som nepredavala, ale sportiak mi uz velmi nerezal a som rada, ze sa mi podarilo predat , 😉 do mesiaca som predala.

mici111
30. apr 2011

@lizatko1009 a uz si sa rozhodla aky sportak chces? ja som isla najprv do peg perega sí - sice golfky, ale skvele a teraz mam bugaboo bee plus 😵 😵 😵 to je paaaan kocik..
bexu predam na jesen, hadam sa mi podari tak ako tebe..inak tu na konovi mas stale inzerat na bexu, tak zmaz 😀 😀 😀 😝 😝 😝

lizatko1009
30. apr 2011

@mici111 no len kazdy chce vsetko lacno a vela, este tej co kupila kocik musim pohladat zarucny list, dobre ze este ventil nahradny nechce, uz som sa tak nastavala, ze som mala 100 chuti povedat nech si zijde dole do predajcu a nech si kupy novu za tolko... tak sa uspokojila. objednam x. lander tu trojkolku, ja iny kocik ako nafukovacie kolesa by som ani nebrala a ten x-lander je velky

jerryjanka
30. apr 2011

@lizatko1009 aj quinny speedi je trojkolka - a celkom kvalitná by som povedala 😉

zuzikkaa
1. máj 2011

@lizatko1009
@jerryjanka baby,,vela kocikov je ovela lepsich nez bexa 😒
x-lander si este rozmysli-ma strasne vysoko madlo a sedacka je naklonena tak divne dozadu,ze drobec ked nechce byt oprety ale sedet rovno a drzat sa madla,tak sa mu zle sedi.
speedy by bola lepsia volba 😉 ten ma aspon vodorovne sedenie aj ked sa chrbtova opierka neda dat do uplneho sedu...
britax by som nechcela uz ani zadarmo,,nema dobre tazisko a tie kolesa niesu bohvie co 😖

lizatko1009
1. máj 2011

@zuzikkaa ale moj maly uz bude mat 2 roky, nehcem ziadne mini vozitka, tak teraz neviem musim uz dnes objednat a este poriadne popozerat a ten abc design?

zuzikkaa
1. máj 2011

@lizatko1009 tvoj maly je presne ako moj.mame golfac quinny zapp,,a zohnala som si pouzivany jane slalom,,zozenies aj do 250
mala som aj quinny freestyle-perfektny

abc,neviem nemam skusenosti

juska
1. máj 2011

ahojte maminky, nemáte prosím Vás niektorá bexu vo farbe S11 (tá čierna, alebo tmavo sivá, nevidela som naživo)? aké máte skúsenosti, nevybledla? ďakujem

cicimon
1. máj 2011

@juska ja mam sice S10 ale nevybledla, a to fakt chodime von kazdy den

cicus13
2. máj 2011

@juska môj sa tiež narodil v júli a celé leto bol kočík stále vonku a farby sú úplne ok aj teraz vôbec nevidno zmenu aj keď mám aj ja S10 ako cicimon 😉

e_kociky
3. máj 2011

@juska látky sú stálofarebné, nevyblednú sú odolné voči slnečnému žiareniu 😉

babykuky
3. máj 2011

mne S12 vybledla všimla som si to vtedy keď sme prechádzali na športovú časť... inak by som nevidela zmenu, keby si ich nemala vedľa seba.

sunnessie
3. máj 2011

@juska Ahoj, ja mam S11 a nemam pocit ze by vybledla.

naninkao
3. máj 2011

Ahojte, ja neviem, či som nechápavá, ale máme doma nový kočík bexa b3 a snažíme sa prvýkrát zložiť hlbokú časť, lebo je splasnutá z krabice a nevieme ako...vo vnútri sú také dve kovové tyče, ktoré majú ten kočík nadvihnúť, ale nemôžeme ich dostať tam, kam patria. Na spodu kočíka sú také dva pliešky, do ktorých to podľa všetkého má zapadnúť a následne sa to má asi zachytiť o vrch kočíka, kde sú dierky, ale tie pliešky sú tam totálne napevno a nedá sa ich tam dostať 😕 viete mi niekto poradiť? ďakujem 😔

murinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
3. máj 2011

@naninkao toto je presne to, o com sme tu uz nedavno pisali...teda ked sa niekto pytal, ci sa da vanicka zlozit na plocho...no ja som sa s tym teda natrapila tiez...a to som kus baby 😅 😝 ale nenasla som na to iny recept ako proste pouzit hrubu silu a proste zaprela som sa a tie kovove tycky som tam narvala 😅
a teda ani nahodou si neviem predstavit, ze by som to mala robit nejako castejsie...mne raz stacilo 😝 😀

julinka2787
3. máj 2011

@naninkao ako píše aj pipka, len hrubá sila na to! ja som sa s tým tiež trápila a o dokaličených prstoch ani nevravím. 😀 podarí sa, neboj! 😉

naninkao
4. máj 2011

Jéj, ďakujem. Budeme teda skúšať. Len stále nerozumiem jednému - musia tie tyče zapadnúť pod tie pliešky na spodnej strane kočíka alebo stačí, ak sú uchytené iba o vrchnú? 😒 Nemá tu niekto náhodou fotku, ako by to malo vyzerať? Ešte raz ďakujem, asi to zbytočne komplikujem 😀