Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
17. aug 2010

ja tiez nakupujem prevazne cez net a klop klop, zatial som ziadny vaznejsi problem nemala 😉
s kocikom sme zatial spokojni a pevne verim, ze aj keby som musela reklamovat, tak to dobre dopadne 😉

jediny raz som reklamovala postelne pradielko, aj to bola moja chyba, lebo som omylom objednala zly rozmer, ale bez problemov som poslala naspat a oni mi poslali ten rozmer, ktory som povodne chcela, cele to trvalo menej ako tyzden, takze pohoda 😉

fukylove
autor
18. aug 2010

@lucia20 - mozno je to tym, ze ja som uz babo mala na svete a kocik sme pouzivali, tak som sa dohodla... neviem....

a tiez nechapem, preco bol zmazany moj prispevok... pisala som o skusenostiach s e-shopom, ktory ponuka bexu, myslim si, ze na tom, ze si takto vymenime informacie,ktore sa tykaju kocika, jeho reklamacii a jednotlivych predajcov nic zle nie je... aspon k tomu budu mat pristup viaceri pouzivatelia.. ci sa mylim? akosi sa mi nepaci v poslednej dobe toto "cistenie" roznych for... 😒

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fukylove
autor
18. aug 2010

@detskekociky - to je pochopitelne, reklamacna doba na SK je predsa 30dni a s tym musi kazdy zakaznik ratat, bez ohladu, ci si kocik kupuje cez e-shop alebo obchod v mieste bydliska... 😉
my sme tak teraz boli reklamovat golfky v PL, opravili ich sice na mieste, ale poziadala som, aby ich poslali vyrobcovi a dali prezriet, predsa len 150km sme kvoli tomu cestovali a keby sa mi pokazili zase doma pri dalsom pouziti, tak by ma porazilo... 😉 takto nech ich teda radsej skontroluje vyrobca a vybavene...

babykuky
18. aug 2010

sú aj predajcovia, ktorí pri reklamácií menia kus za kus aby rodičia nezostali bez kočíka

fukylove
autor
18. aug 2010

@babykuky - ja som sa s takymto pristupom este nestretla a to mam v okoli viacero mamiciek, ktore uz kocik reklamovali... vdaka bohu vzdy v obdobi, kedy bol nahradny kocik k dispozicii... 😉 bud ich alebo si mohli od niekoho pozicat... bolo by super, keby takto zacali uvazovat vsetci predajcovia - ci uz e-shop alebo aj klasicke predajne...

a tak mi napada, ked sa tu rozoberaju reklamacie... skor otazka na predajcov - mate vela reklamacii na Bexu? ci uz take drobnosti, co sa daju poriesit bez zasielania kocika alebo cele kociky?

e_kociky
18. aug 2010

Čo sa týka reklamácii, v poľsku musí výrobca podľa zákona reklamáciu vybaviť do 14 dní.
Čo sa týka menenia kus za kus, tak sa to dá, ak zákazník pošle chybný kus, a je jasné, že je tam trebárs zle zaliaty plast, potom je jasné, že výrobca musí koleso zameniť za nové, to je potom najmenej poslať zákazníkovi nové koleso obratom a doma to má v priebehu pár dní. Ale čo ak zákazník koleso nikdy nepošle?? to potom má predajca poslať koleso aj takému zákazníkovi ?
Kolesá u výrobcu kočíkov bexa sa kupujú, nedáva ich zdarma.. to by som chcel vidieť predajcu, ktorý pošle koleso zákazníkovi, ktorý nič nezreklamuje 🙂

babykuky
18. aug 2010

reklamácia kus za kus znamená, že porušená časť sa vráti a následne sa posiela nová časť. Všetko je o dohode.

e_kociky
18. aug 2010

Presne tak, ale sú aj prípady, kedy zákazník nič nepošle a čaká, že mu nová časť príde hneď len čo napíše o svojom probléme.

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkocikov
18. aug 2010

@pizik
Nakupovanie cez e-shop je bezpečné ak nakupujete u silnej a serióznej firmy 😉

cinocka
19. aug 2010

ja nakupujem prevazne cez net a zatial...3x klop...maximalna spokojnost 😉

majinka85
20. aug 2010

Tak uz aj my mame bexu. Je prenadherna a uz sa nevieme dockat kedy zacneme kociarovat.

panthera
20. aug 2010

Mne prišla Bexička dnes,nááááádherná farba S4,neviem sa vynadivať na nu....naša Vicky v nej bude ako princeznáááá 🙂

majinka85
20. aug 2010

@panthera a odkial si si ju objednala? My mame s7 a tiez z nej neviem spustit oci. Kolko ta vysla?

janaspa
22. aug 2010

@majinka85 ahoj, mohla by si prosim ta pridat foto S7? tiez mam o tento typ zaujem a konecne sa nasiel niekto kto ho ma🙂 predsalen tie fotky na strankach u predajcov su take....🙂 Dakujem🙂

nice202
22. aug 2010

ja by som si uz bexu nekupovala. ved to ma uz kazda druha zena. az mi je trapne ked idem po ulici a hned kocik co stretnem bexa. aj vcera.

majinka85
22. aug 2010

@nice202 a odkial si lebo ja som ju u nas este ani nevidela.

pipussa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
22. aug 2010
kristyk
22. aug 2010

Ahojte mate niekto skusenost s reklamaciou cez e-kociky piste radsej cez IP aby to nebolo zmazane
Dakujem

fukylove
autor
22. aug 2010

@nice202 - nie vsetky kociky, ktore maju dizajn ako bexa su bexa 😉 lebo vacsina polskych kocikov ma podobnu konstrukciu a aj tie "bodkovane" vzory... nie raz sme sa tu v ZA stretli s mamickami, s ktorymi sme si porovnavali kociky a oni fakt vyzerali skoro ako jedna znacka, rozdiely minimalne... napr. ja mam myslim S10 a ina polska znacka ma tu istu kombinaciu farieb, iba tam, kde mame my ciernu je seda a opacne 😉

a okrem ineho - zase tych znaciek kocikov nie je az tak vela... lebo napr. aj moj povodne planovany casual S4 je v Ziline pomerne vychytany kocik... stretavam na kazdom rohu 😉 a nemyslim si, ze keby som ho chcela kupit, tak v tomto smere ma to nejako ovplyvni... 😉

e_kociky
22. aug 2010

@fukylove presne, veľa mamičiek si bexu mýli s kočíkom Jet Picasso dokonca majú podobné niektoré farby, napríklad S5 alebo S7 vyzerá úplne rovnako ako Jet

kristyk
23. aug 2010

Ahojte!
Chcem sa opytat cez aky inter.obchod ste kupovali kocik a ci ste boli spokojne?Ceny su vsade asi rovnake tak sa neviem rozhodnut kde ho objednat,
Dakujem

katka888
23. aug 2010

@kristyk
ahoj, kupovala som na blsaku v kosiciach. predajca bol oki, v pohode sme sa dohodli aj na cene

janaspa
23. aug 2010

Ahojte chcem sa opytat niekoho kto kupoval bexu , ci je v cene aj sietka proti hmyzu a plastenka, lebo na stranke to uvedene nieje. Tiez by ma zaujimalo kolko je cca postovne, alebo ste platili do predu na ucet? Vdaka

ica9
23. aug 2010

@janaspa My sme dostali len plastenku. Sietku som kupovala v DM. A postovne sme neplatili-doniesli nam to priamo pred bytovku. Sme velmi spokojni-aj s kocikom aj s predavajucim 🙂

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz