Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

cicimon
28. dec 2013

@jardiniere no strieska nic moc, ale zas sme ju nedavali zakazdym hore dole, a kedze vajce sme pouzivali vacsinou do auta, tak striesku sme pouzivali minimalne, pri druhej dcere skoro vobec

jardiniere
28. dec 2013

@cicimon a bez striešky sa zas nedá pripevniť ten nánožník,že, lebo drží na strieške. Už do nestíham dať ani reklamovať pre ten vykukajúci polysytrén, Tak asi tak ako ty, moc tu striešku asi nebudem využívať.

cicimon
28. dec 2013

@jardiniere no neviem ci sa nanoznik za tie roky zmenil, ale ia sme vyuzivali deku ako nanoznik

kamculenka
28. dec 2013

Co říkáte na tohle a hlavně na tu cenu...? Stojí to za to, nebo je to divný...?
Máme ten obchod tady ve městě...

cicimon
28. dec 2013

@kamculenka podla mna ten kocik je dobra kvalita za dobru cenu, aj napriek par chybickam,,,, u nas prezil 2 deti a to sme chodili von kazdy den

kamculenka
28. dec 2013

Fakt? Mě se právě ta cena zdá podezřelá, protože tenhle je za 1800 a pak tam je ten samý za 6700 tak nevím v čem je rozdíl...?
http://www.tipstore.cz/?Page=30&show_detail=1361
a
http://www.tipstore.cz/?Page=30&show_detail=1213

cicimon
28. dec 2013

@kamculenka tak neviem co je zac ten lacny kus, lebo sa predavaju cca okolo 300e a za 300e +- to nie je zly kocik

tinka9000
28. dec 2013

@kamculenka My sme mali Bexu B4 kupovanú v roku 2013 a max. spokojnosť, perfektný kočík za super cenu so všetkými funkciami ktoré som chcela. Pozri, kto chce, kúpi si kočík za 300 eur, kto chce, kúpi si za 1000,- eur ak chce nejaký značkový. Ja by som také peniaze (700 či 1000 eur) za kočík nedala, hoci na to máme, o to nejde, ale moja dcéra bola v hlbokom kočíku 4 mesiace, potom bola v šporťáku do 1 roka, potom sme už kupovali golfáč a od 17. mesiaca v kočíku už nie sme vôbec..Takže na to, že sme ho využili iba 1 rok úplná paráda a predala som ho za 200 eur.. Radšej tie peniaze investujem napr. do kvalitnej autosedačky, ktorú bude dieťa využívať oveľa dlhšie, ale je to už na každého osobnom rozhodnutí samozrejme.

kamculenka
29. dec 2013

@tinka9000 tak urcite je lepsi investovat do neceho lepsiho a trvanlivejsiho 🙂

veronikabb
6. jan 2014

Baby máte niektorá Bexu Spacer? Čo naň hovoríte?

adika_pl
7. jan 2014

Kočky, plánujem si kúpiť Bexu. Ale chcem vedieť, či sa na ňu dá pripevniť skatík pre súrodenca a aký, za akú cenu. Staršia bude mať 2 roky a 3 mesiace, ale nákup si neviem predstaviť... Poprípade, ako sa nasadzuje športová časť - klikom? Ďakujem za rady

cicimon
7. jan 2014

@adika_pl my sme mali rozdiel 2r 4mes a fungovali sme bez skejtu, neviem ci by sa dal pripevnit, to asi len odskusat

adika_pl
7. jan 2014

@cicimon mne malá vládze chodiť, len neviem, ako by to bolo pri vybavovaní a nákupoch....všetko ťahá, behá ...

adika_pl
11. jan 2014

Kočky, a ako ste spokojné s nákupným košíkom? Mne sa zdá malý. Nedá sa nejako vymeniť?

cicimon
11. jan 2014

@adika_pl podla mna bol akurat, zas ber to tak, ze tam nemozes naklast 20kg...

hexina
16. jan 2014

@cicimon
@tinka9000 baby ako sa skladá športová časť? Dá sa zložiť v celku alebo treba sedaciu časť odmontovat a spodnú časť zložiť osobitné? Diiik
@jardiniere

cicimon
16. jan 2014

@hexina hej, sklada sa to zvlast ale to asi vacsina 3komb kocikov

tinka9000
16. jan 2014

sklada sa zvlast,odopnes sedaciu a jednym pohybom konstrukciu. ale tak funguje vacsina kocikov,najma tie,ktore maju otocnu sedacku v smere,aj protismere jazdy ako bexa.

mm87245
16. jan 2014

Ahojte, ja mám Bexu Roxy Chrome 2013 aj v albume. Mne sa velmi páči, síce ho nemám odskúsaný v teréne ale zatial vyzera spolahlivo. A taktiez je dobre,že sa vanicka aj sportak aj vajce daju pripojit oboma smermi. Hned som sa don zamilovala, už nech možem kočíkovať 😉

hexina
16. jan 2014

@cicimon
@tinka9000 dik baby a ta sedacia cast sa nejak sklada? da sa to dat na nejaku mensiu cast..mame male auto

tinka9000
19. jan 2014

@hexina nie, sedacia časť sa už neskladá, len na športovej časti sa sklápa tá sedačka, takže s tým sa dá hýbať, ale ani my sme nemali veľké auto a zmestil sa aj do výťahu-klasického v paneláku, aj do kufra. Prípadne to hodíte dozadu do auta.My sme fakt tento kočík používali len rok, hlboku vaňu 4 mesiace a šporťák do roka a potom sme prešli na golfáč a aj ten používali len pár mesiacov, takže za to obdobie sa to už nejako do toho auta pomestilo🙂

katarinka289
19. jan 2014

My sme Bexu mali od narodenia a bola som spokojnaahky,no pevny kocik s priestrannou vanickou.Je dobre odpruzeny a da sa upevnit sedacia cast v smere aj protismere jazdy.Tiez sme mali trojkolecko,jedine co mi vadilo,boli nafukovacie kolieska,ktore sa mi casto praskli.A je pravda,ze sa podoba na casual...

katarinka289
19. jan 2014

@adika_pl urcite by to slo.Niekde som videla univerzalne skatiky

katarinka289
19. jan 2014

@dudi30 tiez som nad tym maturovala.Striesku treba odsrobovat a dat dole

oblecenieavecicky
19. jan 2014

Ja tiež asi budem zháňať "skejtík", tak ak by niekto o nejakom vedel ;) Bexu sme mali už pri staršom synovi a ja som bola veľmi spokojná, dokonca ani raz sme nemali defekt, ako niektoré ženy píšu. Nechala som si ho aj pre druhé dieťa, je ako nový 🙂 Veľká vanička, malý sa mi tam zmestil až do siedmeho mesiaca a to bol dosť veľký, veľké kolesá, s ktorými nebol problém chodiť aj po horších terénoch a super odpruženie. Nemám čo vytknúť, hlavne za tú cenu.

katarinka289
19. jan 2014

@jardiniere je pravda,ze z tej striesky na vajicku som bola tiez prekvapena,ale nepovazovala som to za velke minus.Riesila som to tak,ze som madlo dala do zadu za striesku a tam som ju zavadila,alebo som ju pripla klipsom od nejakej hracky...

hexina
19. jan 2014

@tinka9000 ďakujem a akú golfac si kúpila?

tehulkake
20. jan 2014

ja mam bexu, je to super kocik, podla mna naj, ktory som zatial mala a aj cena je super, teraz ho predavam lebo chcem len golfac, za 150 za 3kom.

annie6
20. jan 2014

@tehulkake ahoj,mozem sa opytat,mame tiez Bexu,strieska na vanicke ma nejaku plastovu cast v konstrukcii? sme prali potah a nevieme ci tam nieco bolo alebo nie(ak ano,sa stratilo) 😀

tehulkake
20. jan 2014

uf neviem, pretoze ja som vanicku vobec nepouzivala, iba sport,cast tak ako prisla je zabalena 🙂