Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

zuzik35
9. mar 2010

našla som autosedačku neo ku ktorej sa dá dokúpiť základňa,teraz len zistiť či by sedela do základne bexa sedačka alebo neo sedačka by išla dať na kočík. inak je veľa autosedačiek ktoré to majú nap. pp,maxi -cosi...baby radte neviete?

mimisk
9. mar 2010

autosedačka neo ,určite nebude pasovat na konštrukciu bexa, lebo neo má uplne ine adaptéry ako autosedaćka ku bexe

mark33
9. mar 2010

ako píše mimisk - neo má dva malé adaptéry a bexa podobne ako tako má jeden adaptér.. ja som sa ešte nestretol s univerzálnou bázou pre všetky autosedačky, určite existuje báza, ktorá pasuje na niektoré vybrané autosedačky ale aby tam sadli všetky, to určite nie..

mimisk
9. mar 2010

asi tak lebo každy vyrobca si robí individualné uchytenie na konštrukciu, baza nie je špatná vec,ale malo kto to robí k autosedaćkám

cicus13
9. mar 2010

vierkaha, ten kočík sa dá vidieť iba na východe, aj ja som sledovala či ho nemá niektorá z okolia BA odkial som aj ja, ale zatiaľ nik 😖 a v normálnom obchode ho nenájdeš..

babykuky
9. mar 2010

dá sa vidieť aj na strednom Slovensku 🙂

lenkauh
10. mar 2010

Ahojte, vazne uvazujem nad bexou B4 a chcem sa spytat tych z vas, co uz maju kociky doma, pripadne Marka, ako sa vam zda sportak do zimy. Moje bejby bude mat buducu zimu 6 mesiacov a je mi jasne , ze uz bude celu zimu v sportaku. Nie su tie steny a strecha v sportaku moc tenke? Co myslite?

mark33
10. mar 2010

lenkauh steny sú zateplené, podšité podobne ako strieška aj nánožník. Myslím že v pohode, ja čo ho porovnávam s casualom čo sme mali pri synovi my, tak to bola sama diera v strieške a prefukovalo cez ne, takže toto sa mi zdá oproti casualu super. A tiež je otočná športová časť, čiže si ju otočíš proti vetru. No sú tu už nejaké mamičky čo používajú šport.verziu tak ti možno ešte napíšu skúsenosti z praxe 🙂

lenkauh
10. mar 2010

Dakujem, Mark. Ja sa vlastne uz rozhodujem len medzi Bexou a Tako Jumper X, ale bexa sa mi viac paci farebne. Len to Tako som videla nazivo a zdal sa mi ten sportak teplucky, tak preto by som ho rada porovnala s Bexou... tak myslis, ze je to porovnatelne?

lucrezia
10. mar 2010

lenkauh,
šporťák Bexa je na zimu veľmi dobrý. My sme ten kočík kupovali len kvoli šporťáku (takže hlboká vanička nepoužitá) práve preto, že oproti ostatným šporťákom má tento kočík viacero výhod. Zateplená strieška, boky kočíku takisto a nánožník tiež. K nánožníku mám sice výhrady, je to taký nepodarok, no ale prežili sme 😖
jediné plus toho nánožníku je, že sa zapína dosť vysoko, t.j. ked tam dieta leží, tak je parádne kryté, skoro ako v hlbokej vaničke. Po vlastných skúsenostiach na zimu rozhodne doporučujem.

lenkauh
10. mar 2010

Lucrezia,

super, velmi si ma potesila, tak uz je asi rozhodnute... Bexa to isti 😉

bibi13
10. mar 2010
pohodouka
10. mar 2010

ahojte mamicky chceme kupit kociar bexa b4 ale nikde v predajni sme ho este nevideli nazivo neviete mi poradit kde by ho mali v okoli zvolena alebo priamo v Bratislave

mark33
10. mar 2010

lenkauh športiak bexa je porovnateľný s takom - tiež je to taký hrubý podšitý materiál.

pipka
10. mar 2010
cicus13
10. mar 2010
almolonga
10. mar 2010

v okoli popradu by sa niekto nenasiel s bexou??? pls 😵

maca77
10. mar 2010

ahojte

ešte mám jednu otázku .... bola som rozhodnutá skôr pre B4, ale nejak sa mi viac zapáčila B3 ... dokonca aj MM je za - čo je úspech 😅 ... len by som chcela vedieť, kto má s tým kočiarom skúsenosti, či je B3 dosť stabilná, prípadne ktorý z týchto dvoch typov sa ľahšie ovláda ....

mark33
10. mar 2010

maca77 B4 je určite oproti B3 stabilnejšia vzhľadom na predné kolesá, a asi aj lepšie ovládanie, hoci B3 sa ovláda super 😀 oba vieš ovládať jednou rukou. Spišská nie je ďaleko, príď pozrieť do Bj. 😀
Almolonga v Poprade určite na nejakú bexu natrafíš ak budeš mať šťastie 😉

cheerlady
10. mar 2010

maca77 my mame B3 sice este bez drobca,ale musim povedat,ze sa ovlada vyborne a o nestabilite nemoze byt rec-a to je prazdny,ked v nom bude mimco,tak to bude uz ozaj spica 😉 vyborne sa ovlada aj jednou rukou,ide velmi lahucko a je super,ze je dost vysoky,takze sa nemusis k nemu velmi zohybat-ja mam 172cm a ked som videla v obchode niektore kociky,tak ma bolel chrbat len som sa na ne pozrela,neviem si predstavit,ze by som sa mala k nim denne x-krat zohybat 😖

lizatko1009
10. mar 2010

dnes som videla na ab-cku cervenu bexu mark kolko ludom z bj ste ich predai? 😀 pouzivame este vanicku, ale nejak sa kolise na tom co je nastoknuta, ze nedrzi pavne.

mark33
10. mar 2010

lizatko to je na väčšine takýchto kočíkov, že sa to mierne hýbe 😒 ale čo to porovnam napr s chiccom co sme mali my, tak to drži pevnejšie, tam to bolo uchytené len v jednom bode v strede, bexa má dva. hýbe sa to len ked s vaničkou pohýbeš, samo to neskače

maca77
10. mar 2010

mark, som teraz z toho iste múdrejšia 😀 ... z toho mi vyplýva,že asi je to jedno ... už sa len rozhodnúť ..
... do BJ by som rada prišla, ale nie je to zas len tak na skok ... škoda...

cheerlady, pozerám že ho máš aj v albume 😉 ... MM sa zapáčil taký kolieskový, tak vravel, že keď bude chlapček nech je čierny s modrými kruhmi a keď dievčatko, tak s tými žltými kruhmi ...

almolonga, ak by si v PP natrafila na taký, môžeš dať info... tam chodíme často 😉

lizatko1009
10. mar 2010

mark presne toto som myslela, a sportovy bude tak isto?

mark33
10. mar 2010

maca ak planuješ použivať kočík len v meste, tak nie je s B3 problém, ale ak bývaš niekde kde musíš chodiť po "poľnej" ceste, tak tam je B3 neprakticky.
lizatko netuším, vyskúšaj

wergina
11. mar 2010

Ahoj, tak my už Bexu b3 vyzkoušeli v terénu, tak vám sem přihodím pár názorů. No teda koukám, že s Bexou budeme jezdit v ČR asi jediní 🙂
Takže, první jízda se nám moc nevydařila, pže se nám podařilo přefouknout kolečko vepředu a vylezlo úplně z rávků a ohnul se nám tam na dvakrát plast, takže pozor na to. Ještě že mám tak šikovného manžu, který to spravil a není nic poznat. Každopádně jinak jízdní vlastnosti jsou super!!! I když je to o zvyku, přední dvoukolečko je dost citlivé. Nám se s ní jezdí dobře, za to prarodiče nadávají, že je to nestabilní, špatně se to ovládá atd. Ale kočárek má vyhovovat nám a ne jim, hold je to starší generace 🙂 Takže zatím hodnotím 1*, uvídíme časem až se více rozjezdíme. Určo přihodím další komentáře 🙂

cheerlady
11. mar 2010

maca77 farbu u nas vyberal mm a bola som v soku,ze sa mu pacil takyto kruhovy-teda mne sa strasne pacil,len som myslela,ze ako chlap mi to ofrfle,no a on jak ho videl,tak bolo rozhodnute 😎

bibi13
11. mar 2010
cicus13
11. mar 2010
maca77
11. mar 2010

Cheerlady, si viem predstaviť v akom šoku si bola .... lebo ja takisto 😀 ... páči sa mi aj zelený a tam tiež vravel, že v kombinácii s kruhmi... no keď nakoniec zahlásil, že chce ten tmavý kruhový, som nechápala či je to naozaj on 😀 ...ale som rada, že takto rozhodol, ja by som farbu vyberala asi do pôrodu 😀