Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

mark33
6. apr 2010

Pridávam fotku farby S04 😉

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fukylove
autor
7. apr 2010

juj, aka krasna fialova 😀

nice202
7. apr 2010

nam sa do vytahu pre tri osoby nezmesti. nie je vsetko take super krasne na bexe ako sa tu niektore rozplyvaju.

cheerlady
7. apr 2010

nice202 musis zvazit pomer kvality a ceny-nemozes chciet za 300eur 3-kombinaciu,ku ktorej nikto nema vyhrady 😎

pipussa
7. apr 2010

nice202
inak, ty musis mat peknu smolu na ten kocik...
nakolko som nic pozitivne od teba na ten kocik nepocula.....
podla teba je vsetko zleeeeeeee
alebo si taka narocna ?
alebo si dostala do ruk maximalny nepodarok.......

ale verim, ze treba aj tvoje prispevky, aby si baby dobre zvazili, co si mozu kupit...
aj ja este zvazujem 🙂 ale zatial bexa vyhrava

janulka2000
7. apr 2010

Mark33 ďakujem za foto tak je to jasné je krásna tá fialová a celý kočík je úžasný.

nice202
7. apr 2010

tak neviem ci mam smolu, ale nebudem tu vsetko ospevovat. nepaci sa mi na nom ta autosedacka a to som pisala. je rozhegana, nedrzi dobre a mark ma presviedca,ze to je normalne. neviem neviem., vyskusala som pre istotu v obchodoch rozne autosedacky a ani jedna nerobi to co robi na bexe. neriesim. kupim si nosic alebo babysatku. len ma to mrzi. a ak pohodlie dietata povazuju niektore diskuterky za narocne, tak potom ano som velmi narocna..

nice202
7. apr 2010

pipusa a isto si nic nepocula, pretoze tu sa da len citat. farbu som chvalila napr

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nice202
7. apr 2010

presne tak, kazdy mame ine naroky. nehadam sa, len som napisala svoj nazor. o tom je tato diskusia. nie len o chvale. 😝

fukylove
autor
8. apr 2010

ahojte 🙂

kazdy mame ine naroky, to je pravda 😉 ale ja osobne som bola presvedcena, ze si kupim kociarik Casualplay S4 (co je zalezitost okolo 1000eur + doplnky) a prave Bexa mi tento kocik velmi pripominala a skoncila som u nej a ja osobne zatial nemozem povedat ziadne krive slovo... dokonca som si vsimla, ze moj prvy favorit ma ovela mensiu sportovu cast, ked som stretla mamicky s detmi v tychto kocikoch...

nice - beriem ze diskusia je nie len o chvale... ale fakt je ten, ze okrem farby si na tomto kociku vsetko skritizovala a to ho este nepouzivas... a pritom uz je nas zopar, co tento kociarik mame doma, viacere uz aj v pouzivani a zatial sa nikto tak nestazoval ako ty... a ak je to tym, ze mas ovela vyssie naroky ako ine mamicky (lebo myslim si, ze kazda z nas chce pre svoje dietatko len to najlepsie a ja som to osobne v tomto kociku dostala... minimalne co sa tyka vanicky a autosedacky...), tak potom treba zacat hladat kocik v inej cenovej relacii... lebo skutocne ked si vezmem cenu vs. vykon, tak pre mna osobne tento kocik nema chybu 😉

pipussa
8. apr 2010

fukylove
kolkobodova je autosedacka, pri bexe 4...teda upinanie pasov
mozes napisat
vdaka

weri1
8. apr 2010

holky,diskuse jsou fakt o tom,že každý má právo sem napsat svůj názor,já měla vybraný kočárek,ale prodavač uměl velice dobře mluvit,tak nás ukecal na Bexu,ale když jsem ho šla rušit,tak jsem si ho ještě jednou prohlídla a taky bych asi do něho nešla.Je lehce ovladatelnej,pěkné barvy,vypadá i dobře,ale nevím....zdá se mi nestabilní,ale nemůžu soudit,jelikož s ním nejezdím.
Možná je to o tom,že člověk má v hlavě nějakou představu a když ten kočárek ji nesplňuje tak je maminka pak zklamaná.
Bexa může být dobrá,ale já k němu nepřilnula,tak ho radši brát nebudu i když z jiného kočárku můžu být taky zklamaná 😉
Tak jen tak z mé strany:Mějte se tu hezky a užívejte si miminek a kočárků.Už se taky na to těším 😀

nice202
8. apr 2010

napisem nazor a uz ma idu lincovat :D ak nechcete vediet co je zle, tak naco zakladate temy. ok je to super kocik. bomba ani ta autosedacka nehega to sa asi len kazdemu zda. 😎 je super stabilny, najlepsi na svete.

nice202
8. apr 2010

mozno fukylove platia zato, aby zhadzovala ostatne diskuterky a robila reklamu

nice202
8. apr 2010

uz tu pisat nebudem. lebo nahodou ma este dakde zbijete 😉 aj tak vela zien, buducich matiek, ak si precitalo moj nazor napisu mi radsej internu postu, lebo vidia, ze tu sa normalne o kladoch a zaporoch diskutovat neda.

riska
8. apr 2010

ale baby, ved sa nehadajte 😖 nice, proste si si kúpila niečo, čo nevyhovuje tvojim predstavam a s čim nie si spokojna, to sa stava 😉 podla mna je to v pohode, že napišeš svoj nazor.... a nechceš kočik vratiť alebo vymeniť za iny?
inak ja som b3 videli tento týžden naživo u mici, a úplne som si ju zamilovala 🙂 a mm dokonca ešte viac a tomu sa len tak hocičo nepáči 😀 už sa moc tešim, ked v nej budeme voziť malinku 😵 😵 😵

alenk
8. apr 2010

nice, nikto ta nelincuje. ved ten kocik vrat, mas na to zo zakona pravo, do 7 dni. keby kazdemu bexa vyhovala, tak by ostatni vyrobcovia skrachovali a casto by sme si mylili deti v rovnakych kocikoch 😉
ach, to by bola v nakupnom centre nuda, same B3 a B4 😝

fukylove
autor
8. apr 2010

nice - mna za reklamu nikto neplati, ale keby niekto velmi chcel, tak rada poskytnem cislo svojho uctu 😀 😀 😀

tak ako si si napisala ty svoj negativny nazor, ja som napisala svoj pozitivny 😉 a ako pise alenk, ja mozem byt len rada, ze sa nepaci tento kocik vsetkym, aspon sa to tu nepremnozi tymito kocikmi 😉 ak si mala pocit, ze ta lyncujem svojou reakciou, tak sa ti velmi ospravelnujem, mrzi ma to, no nebolo to myslene tak ako si si to vysvetlila...

zelam pekny dnik, ideme vonku, kedze je krasne 😉

blani81
8. apr 2010

Holky každý má právo vyjádřit svůj názor a to pozitivní, či negativní a nikdo by neměl nikoho podle toho soudit a dělat si zbytečné nepřátele! Je to škoda!
Já bych chtěla Bexu B3. Uvidíme jak se mi bude líbit v obchodě a jak se mi s ní bude manipulovat. Podle toho se rozhodnu.
Jsem ráda, že fukylove je s kočárkem spokojená a taky bych si přála být nadšenou uživatelkou tohoto kočárku. A stejně tak díky nice202 vím na co se mám v té prodejně zaměřit a pořádně se na něj podívat, aby jsem předešla problémům.
Každá mince má dvě strany a 100 lidí má 100 názorů. Takže jsem ráda za každou zkušenost. kterou se tady dozvím! 🙂

karolina969
8. apr 2010

Ahojky. Ráda bych si kočárek prohlédla naživo. Nevíte někdo o prodejně v okolí UH nebo Zlín,kde ho mají? Děkuji

nice202
8. apr 2010

Aby som uz tolko nehanila, musim tu napisat fakt posledny posledny krat 😠 . Dakujem velmi pekne panovi Marekovi Ondavskemu za dnesne vybavenie mojej ziadost. Velmi si to vazim a urcite nechcem robit, zle meno Vam. Vy ten kocik nevyrabate. Som teraz ovela spokojnejsia. Samozrejme, ze kazdy kocik ma svoje pre a proti. Na bexe ich je viac pre. priestranna vanicka, krasna sportova cast. relativne male rozmery. pekne farby. dobra ovladatelnost. to co sa tyka autosedacky je moj nazor. vyrobca by tam mohol dat nejaku vypln. ale to uz je o inom.

allex
8. apr 2010

Ahojte babenky...po prečítaní vaších príspevkov som sa rozhodla,že si kočík Bexa B3 kúpim...takže už je objednaný a verím,že som sa rozhodla správne a budem s ním spokojná...keď príde,tak podám aj ja svoje postrehy... 😉

fukylove
autor
8. apr 2010

pipussa - neviem ako sa to berie co sa tyka poctu bodov - ale ma to na kazde ramienko jednu "slucku" a medzi nozkami sa to zaklikne do spony... cize taka autosedacka ako som videla viacera vajicka... kolkobodove podla poctu ti neviem povedat 😀 ale asi to bude trojbodovy system 😉 ak by si chcela, tak mozem odfotit (ale asi az zajtra...) a hodit sem obrazok 😉

fukylove
autor
8. apr 2010

alex a aku farbu? kocik si videla nazivo alebo si to riskla a objednala cez net? a som zvedava na tvoju reakciu... kukam, ze aj babatko uz bude za chvilku na svete... tak ho zacnes asi aj coskoro pouzivat 🙂

emmka3
8. apr 2010

fuky, to je 5 bodove bezpecnostne upynanie 😉 to je na vsetkych auto-sedackach, taky je predpis

maja_25
8. apr 2010

mne bexa b3 prisla min.týzden a samozrejme hned som ju isla skladat tak ma to bavilo skusat ju ze mi normalne vykypela skoro polievka a to 2krat no prostte sikovnost.ale som s nou spokojna trochu smrdia zo zaciatku kolieska ale dala som tu von vyvetrat a uz je to v pohode...uz len drobca do nej dat...

fukylove
autor
8. apr 2010

emmka - tak potom fakt netusim ake je to trojbodove 😀 😀 😀 😀 este ze ta tu mame 😉 dakujem za opravu...

majka - mne ked prisla bexa - tak praca nepraca, povinnosti, nepovinnosti a hrala som sa s nou poriadne dlho tiez... a manzelik sa potom hneval, lebo som sa s tym natahovala vsetkym sama 😉

inak - ja som zo zaciatku smrad asi v euforii moc nevnimala a kym sme ho zacali pouzivat, tak som o nom ani nevedela... alebo mozno aj smrdia, len my mame podvozok v aute... 😉

inak - este mi napadlo - mne osobne by sa pacilo, keby do buducna na rucke to makke dali na celu rucku a nenechavali tam v strede ten pas holy... lebo ked soferujem jednou rukou by sa mi akurat v tom strede to makke hodilo 😉 na to som prisla dnes, ked som 30min telefonovala s maminou... ale zase - nie je to nejaka priserna chyba krasy 😉

maja_25
8. apr 2010

ja som sa uz potom smiala sama na sebe a este ked som to povedala mojej polovicke ten uz ako sa smial ze aka sikulka