Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

zlatik
18. nov 2010

Caute baby, tak aj ja mam odvcera doma Bexu B3 🙂
Vdaka Tebe Evka - Babykuky 🙂
Viktorko sa chce stale vozit v kociku, no musime pockat kym vyzdraviem a vyjdeme do ulic, zatial sa premavame len po dome 🙂

babykuky
18. nov 2010

@zlatik tak dúfam, že už čoskoro budete fit a môžete brázdiť ulicami 🙂
Aj my sme dnes boli prvýkrát v športovej časti. Jakubko bol celý nadšený 🙂.

zlatik
18. nov 2010

@babykuky Tak to verim Evi, ja som tiez musela dat Viktorka ako sest-mesacneho do sportaku, lebo bol velmi zvedave babetko a vanicka uz bola pre neho nudna 🙂

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
18. nov 2010

@detskekociky smola to nie je, pokiaľ ste seriózny predajca

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
18. nov 2010

@detskekociky komplikované je to vždy pokiaľ nemáte daný obchod vo svojom meste a musíte cestovať.

zlatik
18. nov 2010

@babykuky Evi, este sa chcem opytat, manzelovi sa zda, ze kolesa su makke a treba ich dofukat. Ako zistim, ci je to naozaj potrebne, neviem ako silno maju byt nafukane.

marcelka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
19. nov 2010

@zlatik áno presne na koliesku je napísané nakoľko je možné nafúkať.

zuzikambo
22. nov 2010

@fukylove Ahoj, prosím ťa kde na poľskej stránke si našla kočíky Bexa B3? hľadám nejaký ale za rozumnejšiu cenu.

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishelik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishelik
23. nov 2010

Ak by niekto mal zaujem predavam Bexu B3.Len IP

zlatik
23. nov 2010

@zuzikambo Ja som pozerala vsetky polske stranky kde ponukaju Bexu a na kazdej jednej vysiel cca 20€ drahsie ako u nas, takze nema to zmysel ho tam kupit. A ked mas pripadnu reklamaciu, musis ist do Polska ho odniest aj priniest, tak to nie je bohvieco. Uz som mala z polskeho obchodu kocik a musela som ist do Polska reklamovat 😒

zlatik
23. nov 2010

Baby, tak dnes som kocik vyskusala s Viktorkom vonku a musim povedat - najlepsi kocik aky som doteraz vyskusala alebo mala. Je uuuuuuzasny, jamy, kamienky, obrubniky, vsetko zvladal s uplnou lahkostou, uplne som relaxovala pri kocikovani, vybrala som sa na hodinovu prechadzku dedinou, aby som vyskusala kazdy teren a som maximalne spokojna!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Vrele odporucam dalsim maminkam!

babykuky
23. nov 2010

@zlatik 🙂 🙂 🙂 🙂

pipussa
23. nov 2010

@babykuky
prosim, potrebujem radu
mam bexu B4, a na hlboky kocik plastenku. Vraj bude pasovat aj na sportovu cast.
ale mam moznost kupit plastenku, na sportak, ktora pasuje na babypoint V3
bude mi pasovat na sportovu bexu ??? netusis ???

pipka
23. nov 2010

@pipussa podla mna ak je to ten univerzalny igelit, tak ti na sportak pasovat bude 😉 ja mam igelit z PP pliko a pasuje mi na sportak v pohode 😉 oni su tie plastenky dost velke a ak je na nich gumicka, tak to das na akykolvek kocik 😉

pipussa
23. nov 2010

@pipka
a ty si uz skusala ten prsiplast, co davaju k vanicke ???
vraj pasuje aj na sportak
nemas moznost to skusiit na sportak ??
ja nemam sportak u seba, mame ho v garazi ... a je to daleko od bytu.

zlatik
23. nov 2010

@pipussa Ja ti tu plastenku vyskusam, lebo ja pouzivam teraz sportak 😉

pipussa
23. nov 2010

@zlatik
super zlatik, budem cakat na spravu

pipka
23. nov 2010

@pipussa ja som ho rovno odlozila, lebo bol z takeho tenkeho igelitu a nemal gumicku, tak ja radsej pouzivam, ten hrubsi, co som mala aj predtym 😉

a ten original k bexe ten tenky som taaak dokonale odlozila, ze teraz ani v pate netusim, kde som ho dala 😝 😅 😀
ten najdem asi az ked sa raz budeme stahovat 😀 a to sa tak skoro nebudeme, kedze sme sa do vacsieho prestahovali prave teraz 😅 😝

babykuky
23. nov 2010

@pipussa pláštenka je univerzálna, ja som ju mala aj na vaničke aj na športovej časti 🙂 Inú som si nekupovala 🙂

zlatik
24. nov 2010

@pipussa Tak aj ja som plastenku vyskusala, na sportak sadla ako uliata, netreba ti inu 🙂

magre
24. nov 2010

Ahoj! Moje babatko je na ceste, cakame ho v polovici marca. Kocik mam uz takmer na 100% vybraty- bude to BEXA B4 S12, ale stale vaham, ale ina farba sa mi nejako nezda... Rada by som ju vsak videla za denneho svetla a v procese pouzivania🙂 Nemate niekto v albume aspon nejaku fotku?

lucinka13
24. nov 2010

@magre
ja mam v albume S12 aj v bazariku. sice B3 ale ved tebe ide o farbu. je velmi krásna.

marcelka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaroe
24. nov 2010

ahotje, predavaju Bexu aj ako samostatny sportak?

babykuky
25. nov 2010

@jaroe Bexa sa predáva buď ako dvojkombinácia alebo trojkombinácia. Samostatne športová časť sa kúpiť nedá....