Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

cicus13
16. mar 2010

Ahoj moncha, pozri bibi do albumu ona ten zelený má síce Bexu 4, ale to je to isté. Farba je to veľmi pekná, ja som ho videla u nej naživo, ale priateľa nepresvedčím, on chce S10 😀 😀 😀 a čo sa týka tej špiny, každý sa časom zašpiní 😝

lenulka32
16. mar 2010

ahojky.jsem tady poprvé a taky řeším dilema s výběrem kočárku, už jsem se ale rozhodla pro bexu, víc se mi líbí varianta B3 než ta čtyřkolová B4, jen mám trochu obavy jak se bude B3 chovat v zimě na sněhu, cesty jsou u nás v zimě zasněžené a špatně udržované no skoro jako na horách 🙂 , máte prosím někdo zkušenosti? poradte B3 nebo B4

fukylove
autor
16. mar 2010

lenulka - ja mam B3, boli sme uz parkrat na prechadzke a kedze sa tento rok zima s nami nechce rozlucit, zazili sme aj sneh a kadejako upravene, resp neupravene chodniky... po snehu treba chodit so zaaretovanym kolieskom, tj nesmie byt pohyblive... a ja som nemala ziadne problemy... ale fakt je ten, ze tu teraz bolo iba tak okolo 10 cm snehu... taku ozaj zimu s poriadnym navalom snehu sme uz nestihli...

Mark - tak mi napadlo - neuvazujete vramci doplnkov "dodavat" aj nejake prakticke pumpicky ku kociku? vcera som chcela kupit v jednom sportovom obchode tu u nas a nemali nic rozumne 😉 ale bol tam ochotny predavac, tak mi dofukal obe zadne kolieska... 😉

mark33
16. mar 2010

fukylove na žiadnu praktickú mini prenosnú pumpičku sme ešte nenatrafili 😀

bibi13
17. mar 2010

a tie malinké, čo sa s nimi nafukuju lopty? tie su o ničom?

fukylove
autor
17. mar 2010

bibi - ja som este zatial neriesila pumpu nejako extra, lebo u nas v obchode, kde som bola mali vyber akoby sa ani jar a sezona bicyklov neblizila... 😀 😀 😀

a neviem presne aku pumpu mas na mysli ty 🙂

mark - no co uz... som si aj hovorila,ze to bude tym, ze ste isto este nic prakticke a mini nenasli... kolieska maju autorafiky ci ako sa to vola, no take male fukat na pumpe si neviem predstavit.. asi by to "prdlo" 😀

alenk
17. mar 2010

a ake ventily maju kolieska na bexe? moj muz ma doma taku malinku pumpu na bicykel, akoze nafukat cele koleso sa s nou neda, to by clovek dusu vyplul, ale na nudzove dofukanie je idealna. len mam taky pocit, ze je na nejaky speci ventil
omrknem doma a ked tak odfotim

alenk
17. mar 2010

tak som zaukolovala muza 🙂
spomenula som mu autorafik, pochopil to tak ze ide o autoventil a hned mi hodil link, dufam ze ho sem mozem dat
http://www.merida.sk/prodej/Minipumpa-Merida-882
http://www.mybike.sk/kellys-pumpa-bicykel-kp202...
mrknite ci sa to hodi na bexicku 😉

alenk
17. mar 2010

vraj maju taketo pumpy aj v lidli, ked je nejaka akcia na cyklo
a takisto by to mohli mat v tescu ci carfe a vo velkych sportoch (inter, gig atd.)

alenk
17. mar 2010

no tak este jeden prispevok 🙂 v lidli maju minipumpu od 18.3. za 3,99, ale neviem co za kvalitu

fukylove
autor
17. mar 2010

jeeej - alenk - dakujeme za aktivitu 🙂 🙂 🙂

akurat chcem vsetkym poradit - ked budete kupovat pumpu, najlepsie aj s kocikom... lebo tym ako vyzera to koliesko (bezne bicykle maju iba tie kovove spajdle, tu je ciastocna plastova vypln...), sa tam nie vsetky pumpy vlezu... preto osobne si myslim, ze najjednoduchsie bude fukat kolieska klasickymi pumpickami, ktore maju aj tu hadicku 😉 (slafik? - boze, ja mam pocit, ze to materstvo mi ubera este viac mozgovych buniek ako tehu 😀 )

blani81
17. mar 2010

fukylove- ty máš jaký tip kočárku s3 nebo s4? Chtěla bych vědět jak se jezdí a manévruje s S3 a jak je velká ta hluboká korbička? Jaký máte dojem z tohoto kočárku?

alenk
17. mar 2010

blani, rozdiel je len v konstrukcii, vanicka a sportak a vajco su na oboch modeloch rovnake.

fuky, no, nech to niekto testne, ci sa ta mini pumpa hodi 😀 po velkej noci mozem informovat aj ja, planujeme zabehnut k markovi omrknut b3 nazivo, tak teraz dojdem aj s pumpou 😎

bibi13
17. mar 2010

fuky, rozmyšlam čo je slafik.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja zajtra skočím do lidla a pozrem na to.. potom dám vedieť..

fukylove
autor
17. mar 2010

blani - ja mam B3 - a vsetci mi hovorili, ze bude nestabilna kvoli tomu jednemu prednemu koliesku (vlastne vsetci okrem mojich kamosiek, co maju trojkolesove kociky 😀 ).... a ze to je velmi neprakticke pri schadzani z obrubnika...

moja osobna skusenost - kedze sme uz par obrubnikov presli - ci ma clovek stvorkolesovy alebo trojkolesovy kociarik podla mna nehra rolu, lebo by som si pri schadzani z obrubnika davala pozor s kazdym kocikom a ja osobne som sa nestretla so ziadnym problemom....

co sa tyka velkosti - zhruba plati rozmer, co je na strankach, tj 78x37cm, na vysku cca 18 - 20 cm (toto som merala dnes odhadom so stvorcekovym papierom - nemam po ruke meter 😀 )
ja osobne teraz tam mala na poslednej prechadzke drobceka v hrubej kombineze + pod nim ma dvojmo este poskladanu zavinovacku + maly je vo fusaku + hruba deka a ten "nanoznik" (neviem ako sa to vola v pripade korbicky 🙂 )

bibi - neviem ako sa volaju tie "hadicky" ktore sa srobovali na tie stare klasicke kovove pumpy - my sme tomu hovorili slafik 🙂 asi... ale ako pisem - tehotenska demencia preskocila do materskej a ta je snad este horsia....

a ked uz pisem roman, tak este dodam, co sa tyka vahy, tak je kociarik uplne super... kedze som pisala o problemoch s vytahom, na prechadzky musim chodit vonku tak, ze ideme pesi po schodoch... a zvladam to tak, ze v jednej ruke vanicka + v nej zababuseny malicky a v druhej ruke zlozeny podvozok... a odnasam to naraz dole schodmi...
hore schodmi som to musela niest na dvakrat... ale to len preto, lebo som si urobila nakup a akosi som zabudla ten nakup dat do igelitky a tak som musela spodnu cast niest zlozenu... (apropo, vramci nakupu malemu pri nohach skoncila kvalitna flaska slivovice a zrovna som stretla kamosku v obchodaku a chcela ho poriadne omrknut... tak sme sa na tom zabavali... 😀 😀 😀 ze uz od malicka ho takto ucim... )

cicus13
17. mar 2010

Ahojte, tak ak dobre čítam stačiť mi bude pumpička tá komunistická s tým slafikom ? Tak to je potom ok, máme ich doma asi 5 kusov, len musím zistiť či sú ešte funkčné.. 😀 😀

Bibi, ak bude dobrá tá z Lidla tak daj vedieť, pre istotu si kúpim do foroty.....keby to tie staré už nezvládali 😝

fukylove
autor
17. mar 2010

cicus - bude 🙂 len treba zistit, ci mas ten spravny slafik 🙂 lebo teraz sa uz aj bicykle robia s autoventilmi (hehe - tie autorafiky som fakt dobre zavalila....)

pipka
17. mar 2010

fuky...no dobre ho ucis chudatko od malicka 😀 😀 😀 😀 😀

super sprava s tou pumpou, takze nasa klasicka bikova nam postaci 😉

emmka3
19. mar 2010

baby, akorat ked zacali s upgradovanim MK,tak som nasla toto ...
http://www.babyport.sk/index.php?page=shop.prod...
co na to poviete? myslite,ze by sadla?

pipka
19. mar 2010

emmka, podla mna snad ano, ale lepsie by bolo to kupovat az s kocikom a rovno to v obchode vyskusat 😉

emmka3
19. mar 2010

to somtu dala aj ako moznu inspiraciu pre predajcov 😉

bibi13
20. mar 2010

čaute.. no ja som prišla do lidla a po pumpe ani stopy.. ☹

sonita
20. mar 2010

bibi13-smola ja som dúfala že sa dozviem či je dobrý na kočík a potom že ho pôjdem kúpiť na môj však sú skoro rovnaké kočíky ale mne sa tento viac lúbil a zdá sa nám lepší a krajší pááááááááááááá

bibi13
20. mar 2010

sonita a aký máš kočík? ale tak pojdem ešte do lídla, tak možno tam ešte niečo pridaju..

pipka
20. mar 2010

v BA v lidli pumpu stale maju...teda vcera mali 😉 ale ja som nekupovala, kedze mame doma dve pumpy na biky, tak snad nam budu pasovat 😎 😅

zuzuj
20. mar 2010

pipka a v ktorom Lindli v Ba? lebo ja som isla doobeda rano v Petrzke v Starom haji a to uz prvy den akcie a tam vsetkoo vybrakovane...ale fakt ze vsetko, par ruksakov tam este zostalo... ☹

sonita
20. mar 2010

bibi13-kočík mám dexter x3 v zeleno-čiernej farbe.No asi už nedodajú lebo v pondelok už bude nová akcia takže asi tak.

bibi13
20. mar 2010

sonita, tentooo.. už viem.. ten som v mojom zozname ani nemala.. až ked ho tu niekto spomínal som si ho všimla... 😔 😅

no uvidíme, či tam nenájdem nejaku zabudnutu... 😀 😀

monline
20. mar 2010

ahojte, tiež premýšľam nad kočíkom BEXA B4, tento sa mi prvý zapáčil ...len si neviem vybrať farbu..rozhodujem sa medzi tyrkysovým, zeleným, či čiernym s kolieskami...

bibi- chcem sa ťa spýtať- na žiadnej fotke nie je vidno ako je dekorovaná búda na hlbokom kočíku..či je jednofarebná, alebo sa cez ňu ťahá čierny pás ako na športovej verzii..prosím..dalo by sa to vyfotiť? alebo mi to aspoň povedz..ďakujem

pipka
20. mar 2010

zuzuj ja som bola na Galvaniho aj na Trencianskej a mali aj tam aj tam... 😉 v piatok doobeda...neviem ako teraz 😒
ja som zase chcela pre malu pyzamka a nemali uz 😠 ☹