Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

bibi13
14. jan 2010

janka 😀 😀 😀
ked sme sa s manželom brali, tak každého otázka bola: musíte? a my nieee, chceme..
a to som už bola pravdepodobne tehotna.. 🙂))

ewitka
14. jan 2010

ďakujem za odpoveď kde ho mám nájsť, zatiaľ čo som čakala tak som pobehala po inzerátoch a našla som ten istý kočík za lepšiu cenu ako ponúka on....pozrite:
http://www.inzerujnawebe.sk/inzeraty/detske-pot...

janka0025
14. jan 2010

:D:D:D presne...
ešte aj na oznámení sme mali mať niečo v tomto smere" nemusíme ale chceme..." ale to sme zrušili už...
aj nám určite každý povie toto....

bibi13
14. jan 2010

môže byť ewitka, ale mark je predajca na pravom mieste.. aspon zatial 😀 😀
janka, a kedy máte teraz tu svadbu?

mark33
14. jan 2010

bibi 😉 dakujem 😀

ewitka
14. jan 2010

však v pohode...ja som tam volala a bola som spokojná...výborný prístup...vyskúšam ich...kočík poznám tak si vyberiem najlepšiu cenu...

zuziatko
14. jan 2010

Ewitka ale tá cena je rovnaká ako u Marka 😉 😉

janka0025
14. jan 2010

najprv sme mali mať 15.05.2010. ale teraz nakoniec je 20.03.2010...V máji by som bola už v piatom mesiaci a keďže mám šaty kúpené, určite by som brucho do neho nevpratala...

Evitka v tomto súhlasím....jasné že sa jedná aj o cenu

bibi13
14. jan 2010

mark, ešte by si aj nadaval.. 😀 😀
zuzi, tuším o 10 eur lacnejšie..🙂

ewitka
14. jan 2010

neviem ale ja som sa dozvedela že v cene 290,- je už úplný komplet...a u Marka je za 300,-...ja nemám proti Markovi nič ani mu nechcem zle, ale pokiaľ viem toto je fórum a čo je na tom keď som našla aj inú cenu, ktorá môže byť pre niektorú z Vás tiež zaujímavá....

janka0025
14. jan 2010

http://deti.bazos.sk/kociky/15/
baby skúste toto....je tam dobrá cena za komplet - 269 .-

janka0025
14. jan 2010

sú to tiež úplne nové bexy 3 a vraj aj 4. vraj cena platí aj na 4-ku. aj rôzne farby..

bibi13
14. jan 2010

ewitka, nikto nič nevraví.. si sa pýtala, odkial máme kočík, ja som napísala kde som si ho objednala a prečo.. nič viac nič menej.. 😀

ewitka
14. jan 2010

veď jasne ja to myslím v dobrom....dúfam že aj Mark lebo tá správa ktorú mi poslal nebola veľmi milá....

janka0025
14. jan 2010

Evitka Mark ti poslal správu?

ewitka
14. jan 2010

ano poslal....

bibi13
14. jan 2010

v zmysle...

ewitka
14. jan 2010

nebudem to rozoberať...podstatné sú tu kočíky...však sme len s Janka0025 našli aj lepšie ceny a už bol ohlas...to je všetko.

bibi13
14. jan 2010

🙂

ewitka
14. jan 2010

🙂

janka0025
14. jan 2010

Jasné, že sú tu podstatné kočíky a keď sa viacerými babám páčia, tak je len pozitívne podľa mňa, keď si dokážeme navzájom pomôcť aj čo sa týka cien. Napr. už len za tých 10 eur sa dá tomu bábätku niečo kúpiť...

mark33
14. jan 2010

prepac ewitka, ale napis co som ti napisal ja, lebo nic nemile tam nebolo, ani urazlive takze neviem preco taketo naznaky 😕
necitaj medzi riadkami, a nezahmlievaj. mam pocit ze tvoje naznaky k niecomu smeruju.. Trosku sa to ubera inym smerom ako by malo, ako si pisala: toto je forum a tema je kociky bexa

bibi13
15. jan 2010

presne tak.. každý nech si objedná kočík odkial chce.. hlavne treba preberať dojmy a postrehy.. 😀

ewitka
15. jan 2010

milý mark33 ja tym nic nesledujem, len chcem pridat prispevok aj o inych cenach kocikov typu BEXA, ked som nasla za lepsie ceny a myslim si ze tvoja reakcia nebola velmi mila. Ak chces môzme tuto temu rozoberat priamo na fore, nech vidia aj ostatne dievcata. ja to nemyslim v zlom.

zzuzullka
15. jan 2010

ja už mám bexu objednanú od marka a vôbec neľutujem toho, že ju má o 10eur drahšiu ako na tej stránke. o tej p. Luptákovej neviem vôbec nič, zato o markovi už niečo áno z tohto fóra a pre mňa je podstatné to, že zatiaľ sa chová ako správny obchodník aj podľa ostatných báb, že s ním nemal nikto problémy a aj ja keď som s ním komunikovala tak bol super ochotný. takže sa teším až mi príde kočík domov a dúfam, že budem aj potom s ním spokojná 😀

a marek prosím ťak ako sa skladá podvozok na b4? rovnako ako na b3 alebo sa tam musí niečo urobiť s tými prednými kolieskami-odmontovať alebo také niečo?

evitkamalicka
15. jan 2010

my mame bexu za 235€ bez autosedacky, inac s autosedackou bola za 269€

zzuzullka
15. jan 2010

evitkamalicka, a to kde ste ju kupovali?

evitkamalicka
15. jan 2010

v Tvrdosovciach okres Nove Zamky

evitkamalicka
15. jan 2010

kupovali sme to tam normalne v obchode

zzuzullka
15. jan 2010

tu u nás sa nikde v obchodoch nenachádza ten kočík a v porovnaní s inými kočíky ktoré som videla v predajniach nám bexa najviac vyhovuje a má najlepšiu cenu takže ja som spokojná. kočík ktorý sme mali pôvodne vybraný stojí v obchode cca 370Eur a ešte nemá ani to všetko čo má bexa. takže keď sme zbadali bexu, tak bolo hneď rozhodnuté 🙂