Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

zuzuj
18. jan 2010

lukrecia: diky, ze si napisala, mne najviac vadi ten nanoznik a tiez ze sa nezmesti do kufra...tak som tajne dufala, ze to bude ako napisal mark ( s tym ze len to madlo bolo zle) ale tak co uz...tak na leto sportovy je fajn podla mna ale nie na taku zimu a vietor ako teraz...dnes som nad tym rozmyslala ked v BA snezi ako najate, nerada by som bola aby dieta hoci vo fusaku malo sneh nafukany v kociku, aj ked da sa dat plastenka...ale proste nie je to ono...

lucrezia
18. jan 2010

mishelik, kočík asi ešte nepožívaš v terene podla toho čo píšeš.....čo tak najprv si to odskušať naživo a potom tu posmeškovať?

v prvom rade je mi uplne jedno, kto ten kočík predáva, ide tu o funkčnosť, nie o predajcu.

v druhom rade som si ten kočík sama vybrala, takže je to len moj problém, ked teraz prichádzam na nejaké chyby, ktoré mi v podstate až tak strašne nevadia, ale su tam a ked sa tu niekto na ne pytal, tak som len odpovedala.

po tretie - my vozíme malú v lahu, lebo v kočári spí, takže ho máme ako hlboký no a ked je aj polohovanie nožičiek zdvihnuté, tak ten nánožník je naozaj na prd, niekolko krát nám vyfúklo zdola nánožník.....inak by som tam gumku nenašívala, iba že by som sa po večeroch nudila....mne to na smiech nebolo, ale možno niekomu ano 😝
myslím, že nikto tu nečaká, že nánožník nahradí fusak
ako riť na šerbel to može sedieť ked je kočík prázdny, ale ked je tam dieta vo fusaku, tak to nesedí

a ako posledné, za tu cenu, sa dajú tieto chybičky prehliadnuť.....lebo vozila som už aj v komfotnejšom kočiari, len samozrejme že tomu zodpovedala aj cena

lucrezia
18. jan 2010

zuzuj, nám práveže na zimu ten kočík vyhovuje, lebo je dosť zakrytý, malá je tam skoro ako v hlbokom, čo som porovnávala s inými šporťákmi, tak na zimu mi tento príde naozaj dobrý.
ten nánožník sa dá vyriešiť tou gumičkou, v tom by som problem nevidela, určite ti doňho nenafúka, toho sa neboj, horšie to je, ked sa ti nevlezie do toho kufra ☹

zuzuj
18. jan 2010

co sa tyka teba mishelik, tak asi ani nebudem reagovat, tvoj prispevok som nepochopila, zda sa mi ze tu ventilujes svoj hnev aj ked nechapem preco...ide predsa o kocik a nie o to aby sme sa tu urazali....fakt som to nepochopila..

mark: 1.nie co sa tyka Dextera, tiez nas upozornila na to prevrhnutie, je asi uplne proti 3-kolkam, stara skola...uz som ten jej nazor pocula..takze o to by ani neslo...mna kebyze Bexa nema ine nedostatky toto neodradi..lebo vsak je pravda, ze na dieta musis davat pozor...len som to napisala, lebo mnohym mamickam to koliesko, ze aretuje vadi..mne to az tak nevadilo...a aj tak by si mal potom len reklamacie...tak radsej komu to vadi, nech nekupuje...

2.Co sa tyka madla co pises, si si zle moj prispevok precital.. nepisem, ze je širši spodok...to bol len opis popruhov , lebo su dva tak aby baby pochopili, ze nemyslim ten popruh, kde sa dieta upína na 3 bodove pasy (uzsi), ale myslim popruh, ktory sa upína na madlo...akoze TEN SIRSI..( ten len opis pre pochopenie)
No a tiez nepisem ze trci latka 10cm, ale ze samotny popruh by mohol byt o 10 cm dlhsi a potom by to bolo super...
a ta latka som to nemerala ale zase trosku objektivne zdviha sa viacej ako o 0,5cm... 😉
Vyriesilo sa to ze by sa ten sirsi popruh upinal o madlo, teda ze by sa prirobil cvočok na madlo a tam by sa to priplo...
aj pani nam povedala, ze by to dala urobit...
Ale ako pisem, ani toto nie je taky podstatny nedostatok, lebo vsak ten druhy ( sirší ) popruh, kedže je tam to 3-bodove upinanie nie je potrebne použiť...
3. Najviac čo mi vadi je ten nanožnik, madlo bolo dobre predvedene, normalne zacvaklo a ked sme dali dole tu nožnu časť tak to bolo presne ako na obrazku , nanoznik pekne napnuty a sedel...ale neviem keby bol silny vieto, tym ze nie je o konštrukciu ničim prichyteny ( gumička, alebo najlepšie by bolo prišit ešte jednu latku dole, tu by som potom založila pod konštrukciu) tak do takehoto počasia ako je teraz veru nie je...
Ale ked sme dali časť na nohy do vodorovnej polohy tak nanoznik tym ze je taky zahnuty ( ta latka) tak vytvaral po bokoch take fugy v tvare trojuholnika, dali sme tam aj fusak dnu, ale mne to vadi...nanožnik nema byt len na okrasu...
Mozno niekomu to nevadi, lebo viem, ze niektore baby ani nanožnik nepouživaju, daju len fusak...
4. najvacsia chyba co sa tyka nas, je naše auto kde sa nezmesti...

Takže zhrniem, je to super kocik tak ze dieta sa narodi v zime ( použivaš vaničku) a cez leto športak takže nepouživaš nanožnik, a pre väčšie auto ako je Fabia. Aj ked druhy rok neviem?
Ale u nas je to presne naopak, vanicka cez leto, športak na zimu, auto male...

Takze musim premysliet, ale nanožnik by som musela fakt došiť, a davať dole koleso, alebo posuvat sedadlo, lenže ked tam bude sediet dieťa a ešte pojdeme niekde nabaleny, a ešte naš big pes..tak asi to vidim len na vylety 1 dňove.. 😒

zuzuj
18. jan 2010

monko: tak my sme boli v Tvrdošovciach ( ppluxbazar) a ja osobne na pani nemozem povedat nic zle, ale ani na marka aj ku nemu by sme sa isli pozriet..ale mne stacilo aj 100 km tam aj spat, do Bardejova kde je on je to ,,mierne daleko". 😀
Inde sa kociky nedaju vidiet 😒

alenk
18. jan 2010

a nepomohol by na ten nanoznik cvok? teda tie dva cvociky co sa upina, zeby sa dali este zo dva niekde dole?
aj ked si to velmi neviem predstavit, mark spominal ze nie je problem dat dorobit cvoky na tasku na rucku, tak mozno by sa dalo aj na ten nanoznik, hm?

mishelik
18. jan 2010

zuzuj no to nieje o urazani ale tie chyby co si tu popisala tak niesu pravdive ja som to aj pofotila ak by to chcel niekto vidiet poslem fotky alebo naozaj najlepsie je sa presvedcit osobne lebo kocik nemate na pol roka takze mne natom nezalezi ja som len informovala inych🙂

zuzuj
18. jan 2010

lukrecia: až teraz som si všimla že si odpisala, ano je pravda že keby sa doriešil ten nanožnik, tak je aj na zimu, lebo však inak nema ine veľke chyby...
s tym autom je to horšie.. ☹

mishelik
18. jan 2010

kocik nepouzivam ja ale moja najlepsia kamoska a tiez uz pouziva sportovy a chodime denne na prechadzky a tu na Liptove je zima riadna a s tym nanoznikom nieje problem kedze som ho mala vopred takto otestovat tak viem o com hovorim ale naozaj je to tak ze kazdemu vyhovuje nieco ine treba si len vybrat a kocikov je vela len treba hladat a je dobre aj vyskusat

zuzuj
18. jan 2010

mishelik: to co som napisala, je pravda, a presvedčila som sa osobne...a uražaš a posmeškuješ...neviem či kočiky predavaš alebo o čo i ide, ale skor robiš antireklamu...

mark33
18. jan 2010

zuzuj, madlo ak daš spravne sa ti nemôže zdvihnuť ten sedak o viac ako 0,5 cm. ak ho ale otočiš, tiež ti to zacvakne ale je troch vyššie, potom sa ti ta latka dvihne cca o 4 cm takze je mozne ze to bolo tak. Odfotim oba varianty a uvidis ten rozdiel. Ak bolo madlo naopak, potom ti nemôže sedieť ani nanoznik. Inac si to vysvetlit neviem.
A co sa tyka tych koliesok, je to ako pisala mishelik, treba si na trojkolku zvyknut, je rozdiel ovladat stvorkolku a trojkolku. Rozdiel skusat prazdny kocik a plny. Co sa tyka terenu, (myslim les, pošnu cestu, nie rovny travnik v parku) veď do terenu sa použiva kočik s kolesami zaaretovanymi, a to každy, inač ti ho otoči každy hrbok každy kameň. A ak maš zaaretovane kolesa, je jedno či je to štvorkolka alebo trojkolka, kolesa idu u oboch rovnako.
A to je prave problem ak je predavajuci presvedceny že najlepšie su štyri kolesa, tak ťa o tom presvedči aj keby si nechcela.. lebo nie je objektívny. My sme maleho vozili v 8 kocikoch a tiez sme mali casual, čo ma také iste kolesa ako Bexa, švagrina nadavala keď ho vozila, lebo ho nevedela ovladať ale nam sa zdal super, to že ho vieš ovladať jednou rukou.

zuzuj
18. jan 2010

alenk, cvočky by nerišili problem, lebo ten nanožnik sa zdvihne vyššie po bokoch...strašne blbe je to ked ti to nemozem ukazat, pomohla by ta gumička ako piše lukrecia...možno keby to ona odfotila, čo myslim..len ona tam ako piše ma už našitu gumičku, tak neviem či to ešte bude robiť...
Možno sa ešte vyjadria ostatne baby..čo ho už maju, ako to poriešili. Ono to fakt nevidno ked je športak v tej polohe ako je pofoteny na obrazkoch, jedine vtedy to robi keď je dieťa v uplnom ľahu ( čiže aj časť na noha vo vodorovnej polohe)

mark33
18. jan 2010

zuzuj presne tak, ak maš male auto, nijako ho tam nevpraces. ak casto jazdis autom s kocikom, potom je to podstatny detail pri vybere kocika aby sa ti tam vpratal. My sme mali jeden von a jeden čisto v aute, hoci mame veľke auto, nechceli sme kocik stale skladat, lebo sa pri skladani dosť osucha, takze sme to potom riešili ľahkou buginou do kufra auta. Tazko najdes skladny kocik s malymi rozmermi a nafukovacimi kolesami a aby bol aj priestranny pre dieťa.

zuzuj
18. jan 2010

mark: ja som nepisala, len to čo mne vadi, ale aj to čo mi vravela pani, lebo sa jej ostatne mamičky stažovali a chceli kočik reklamovať ( napr. to koliesko)...ja som už 2x napisala že mne to nevadi, ani ma pani nepresvedčila, že 3kolka je zla, napisala som že mamičky jej to chceli vratit kvoli tomu....a to nemali kočik prazdny, ale s dieťaťom..
priznam sa že sa mi nechce hadat a možno madlo bolo naopak a latka sa preto zdvihala viac a inak sa zdviha o 0,5 cm...ale podstata je taka, ze je to vada, nema sa zdvihat vobec...ale zasa ako som napisala, nie je to podstatna chyba..
Co sa tyka nanoznika ma ale nepresvedciš, ten robil fugy dokonca aj ked sme madlo zlozili...je prosto nie rovno ušity ale do takeho polkruhu a tym ze sa dole ničim neuchytava ( ked nie je miesto na nohy v dolnej pozicii) tak prosto odstava...napnuty je len vtedy ked je to nie vo vodorovnej polohe...Na druhej strane prave ze tym ze je taky aky je je pekny aj vytvara pekny dizajn tomu kociku, ale to už tam fakt mohli dat nejaku gumičku...lebo som mala presne ten isty pocit ako lukrezia..že to odfukne...a ona ho použiva už dlhšie...tak neviem ako to vysvetliš...
Takže už sa mi nechce pisať to iste 6 krat, baby chceli aby som sa vyjadrila, tak som sa vyjadrila...ja chapem ze si predajca a možno s tebou robi aj mishelik...ale načo to je dobre...nerobiš si dobru reklamu...lebo si predstav, že ja si ho kupim a reklamovala by som ho a takto by sme sa dohadovali..tak ma to skor este viac odradza...
Nechapem preco by ma na to sama pani upozornila...ona ich predava tiež, venovala sa nam do 20:45 a to sme si u nej nic nekupovali...

mishelik
18. jan 2010

No nic nechajme to tak kazdy ma nato svoj nazor tak to bude spravodlive co myslis zuzuj naozaj som ta nechcela urazit aspon neviem co ta tak urazilo len nemozes hodnotit nieco ak ti to bolo predvedene nespravne ale berem to ze mas naozaj vyhrady ak sa ti kocik nezmestil do auta to naozaj je dolezite a s tym uz asi neurobis nic.a s tymi kolesami mam pravdu a to ti povie kazdy je to sila zvyku lebo je to fakt super vec tie kolesa.A to nehovorim teraz len o kolesach BEXY ale vsetkych otocnych kolies ci uz na tojkolke alebo stvorkolke.Ked jednou rukou otocis cely kocik co predtym na pevnych kolesach nebolo mozne🙂A NAOZAJ SA TI OSPAVEDLNUJEM NECHCELA SOM TA URAZIT!!!Ja som pisala ze ta pani ti to zle vysvetlila.

alenk
18. jan 2010

no a teraz vazne, co s tym nanoznikom ☹ ja prejdem na sportak niekedy vo februari/marci buduci rok, to isto budem potrebovat.
pozrela som si par fotiek, uz som to konecne pochopila, ako pise zuzuj, ten kusok latky naviac by tam bodol.
lucrezia, ta gumka pomaha? asi to nebol tazky ukon, asi trochu nazberkat a prisit, ze?
a ako ine kociky? teraz ked sa snazim si vybavit nejake ine co som uz videla, neviem zeby nanoznik mal gumku alebo nejake zacvakavatko na spodnej casti.

bibi13
18. jan 2010

fuha, ale ste tu toho popísali.. no ja kočík bexa nepoužívam ešte, ale zatial (klop klop) sa mi po prvé veeeľmi pači, po druhé jazda po obývačke je suprová.. aj ked samozrejme ked bude babatko bude to iné..
čo tu popísala zuzuj aké chyby ma bexa, tak jediné čo s nou zatial môžem suhalsiť je to, že nánožník na športovej časti nemá dole gumičku.. ale v tom ja problém nevidím.. a čo sa týka toho, že ked sa dal športový kočík do vodorovnej polohy, tak sa nánožník nadvihne, tak to hej.. ale nie v takom rozsahu ako píše zuzuj.. jasne, že sa nanožník nadvihne, ked fuka vietor, ale to robil aj mojej segre.. nemala bexu..🙂. a robilo jej to nie len na športovej časti ale aj na vaničke.. takže otázka je: akým sposobom sa ma robiť nanožník aby 100% držal (aj ked fuka riadny vietor) a aby to aj dobre vyzeralo..a samozrejme aby to držalo aj v sede aj v lahu..
kamoška bexu používa (športiak) a je nadmieru spokojná..
každému vadí a vyhovuje niečo iné.. a každý kočík ma chybu.. či stojí 300 eur či 1000..

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmka3
18. jan 2010

ja mam typ ako upravit nanoznik a mozno by sa mohol mark spytat, ci je to realizovatelne ... my na nasom Cam mame na nanozniku dole taku akokeby kapsu, takze sa tam ten spodok, kde ma maly nohy resp. je tam ta cast na topanky, nasunie a tym padom to drzi v akejkolvek polohe ... na bugyne babypoint je ten spodok po oboch stranach prichytitelny na konstrukciu za pomoci suchozipsovych psikov, ktore sa ovinu o konstrukciu z boku ... ale aj tak sa mi Baxa paci 😉

mark33
18. jan 2010

bibi presne, nie je kocik co by splnal vsetko co treba. a bexa je novinka, na chyby sa pride postupne, mozno sa v novej kolekcii bude prihliadat na to a bude mat nanozni napr. taku kapsu ako tu spomina emmka

mishelik
18. jan 2010

Ja som kupovala od tej pani u ktorej bola aj zuzuj takze ja by som nemusela ziadnu reklamu robit markovi aj ked podla toho ako pise sa mi paci 🙂ja som o nom predtym nevedela a jedinu vadu, ktoru som mala bolo, ze nakupny kosik mi nesel lebo bol zips zle prisity ale to mi moja mamina presila a bolo po probleme aj to si myslim ze bola chyba strojova pri vyrobnom siti jednoducho presilo cely zips ale to som si vyriesila takto🙂

lizatko1009
18. jan 2010

ja uy pouzivam bexu a som s nou VELMI SPOKOJNA. ale urcite 3-kolku by som si nekupila. a baby videli ste uz kocik dexter? skaredsiu kozu som nevidela. a zatial s kocikom som problem nemala ziadny a verim ze ani nebude. a komu vadia nejake chyby, alebo co nech si kupi kocik podla svojich predstav, ale to snad nebude ani jeden vyhovovat.

alenk
18. jan 2010

tak baby tu len pisali, ze co objavili. ja som prave rada ze to napisali, nie kazdy je ochotny 🙂 napriklad niektore maminy sa pri drahych kocikoch nechcu priznat, beru to ako svoje zlyhanie (co nie je, nikto nie je dokonaly a kociky uz vobec nie). takze ja som velmi rada ze tu zuzuj a lucrezia napisali.
aj ked sme sa mohli vyhnut niektorym tym potahovackam, vsetci!

ja vecer porozpravam muzovi co je nove s bexou a budeme dalej zvazovat. zatial predpokladam ze pri bexe aj pri tychto nedostatkoch zostaneme (za tu cenu a hlavne o nich vieme)

lizatko1009
18. jan 2010

ZUZUJ NAPISALA IBA FAKY KTORE NEMA ANI ODSKUSANE, TROSKU SKORO SI MYSLIM NA ODHALENIE NEJAKYCH CHYB A VAD. JA SOM PO 3 ME. PREDALA KOCIK A KUPILI SME TENTO LEBO NAM VYHOVOVAL VO VSETKOM.

alenk
18. jan 2010

ok

evitkamalicka
18. jan 2010

ja som s bexou maximalne spokojna, mam 3 kolku a vobec mi nepride nestabilna, je fakt ze s nou treba vediet manipulovat a tiez mi nepripada, ze by sportova cast nebola vhodna na zimu, tu teraz pouzivame

zuzuj
18. jan 2010

cafte baby, ja sa chcem prave vyhnut tomu kupovat kocik, ktory budem musiet po 3 mesiacoch predavat, lebo ho uz za tu cenu nepredam....ja stale chcem trojkolku a tiez mi ta bexa neprisla uplne nestabilna, ale nejake mamicky sa u tej tety stazovali po kupe...
Takze som napisala, nech vedia baby co je u nej problem po skusenostiach samotnej co to predava + plus som pridala nejake moje skusenosti ( nanoznik + nezmestenie do kufra Fabie)
Podla mna je to dolezite lebo rozmerovo ten kocik by mal sa zmestit do Fabie ( podla popisu aj podla odmerania nasho kufra a predsa nesedi) ...co myslim ze je dost blbe kebyze ho objednam a zistim to potom...
A teda TO MAM ODSKUSANE:...nemusim skusat 3 mesiace staci odskusat jeden krat... 😉

A inak stale ste mi nenapisali, ze ako ste doriesili ten nanoznik...lebo pisete ze pouzivate aj v zime a ked dieta lezi...tak vam to odstava ci nie?...lebo aj bibi aj lukrezia pisu ze to robi...evitkamalicka ty mas trosku iny kocik Bexu AX3 tak neviem ci tebe hej...
ALe napr. lizatko ty si to ako poriesila...
emmka: aj mne sa Bexa velmi paci, a presne to som mala na mysli, ze bud taku gumicku tam dat alebo taku kapsu... len som to nevedela tu kapsu napisat...aj ine kociky tam taku kapsu maju...
mark: soory ked som mishelik spojila s tebou ale fakt ma nasrala, clovek chce pomoct a este ho tu niekto zosmiesnuje ,...ja mam ine problemy s tehu takze uplne na poslednom mieste je aby som sa tu s niekym dohadovala o kociku...ten je aj tak v konecnom dosledku nepodstatny , dolezite je zdravie a babatko...
a CO sa tyka povedat to vyrobcovi, pani hovorila zevraj uz viackrat na to upozornovala, ze mamicky sa stazuju a on to neriesi...tak dufam ze sa podari tebe ho presvedcit... 😉
My este pockame s tou kupovou, je cas do aprila...
A dexter sa ani mne nepaci, ale podvozok by sa nam do auta zmestil 😒

evitkamalicka
18. jan 2010

zuzuj nam vojde v pohode do Felicie a ta ma urcite mensi kufor ako Fabia podla mna

zzuzullka
18. jan 2010

a keď sa ten nánožník nejakým spôsobom upraví doma- napr. našitím tej kapsy- tak nepadne potom záruka na ten kočík?

bibi13
18. jan 2010

zuzuj, to ti vážne tak vadí ten nánožník? ja si myslím, že to je najmenej, čo by na kočíku malo vadiť.. dá sa tam ešte niečo došiť alebo nejak doriešiť.. a môže sa to riešiť, ked to bude aktuálne, lebo podla mna to nie je taká vážna chyba.. ale tak ty máš možno iný nazor.. a mne sa nedzá, že by sa to až tak nadvihlo ako hovoríš ty..
čo sa týka toho kočíka do auta... ako to, že sa ti tam nedá? čo všetko chceš dať do toho kufra? pretože, ja ked som ten kočík videla zložený, tak sa mi zdal malinky.. no, budem musieť vyskušať ho strčiť do auta.. máme C3.. ale mm tvrdí, že ho tam dáme a to bez problémov.. tak som zvedava, potom dam vedieť.. ale až ked bude troška suchšie, teraz v tomto počasí sa mi nechce.. 😒