Kočíky Britax Vigour 3, 4. Ako ste s nimi spokojné?

matja
3. júl 2009

Ahojte, má niekto kočík Britax Vigour 3 alebo 4? Ako ste spokojné?

leonik
3. júl 2009

Ahojky, já zkušenost nemám, tak neporadím. Jen, že jsem měla vyhlídnutý na druhé mimi Vigour 3, zkoušeli jsme ho i v obchodě. Jezdilo se s ním krásně, lehce ovladatelný, ale kvůli čemu jsme ho nakonec zavrhli byla hodně malá hluboká korbička, a sportovní korba byla naklápěcí, ne do lehu. Už jsme jeden takový kočár měli, a toto polohování mně vadí. Vy ho chcete kupovat? 🙂

matja
autor
3. júl 2009

leonik, ďakujem za názor. Ešte ho nechcem kupovať, ale rozmýšľam aj nad ním, ale iba nad športovou verziou. Problém je, že ho nemám možnosť vidieť, jedine objednať z internetu, preto som otvorila túto tému.
Čo to znamená, že je športová sedačka naklápacia? Nedá sa sklopiť do ľahu? A je sedačka pohodlná a dostatočne veľká aj pre väčšie dieťa?

leonik
4. júl 2009

matja: sedačku naklopíš celou, takže když dítě leží, má nožky nahoře 😖 Já osobně bych si takový kočár s tímto polohováním už nekoupila. A jak jsme měli toto polohování u toho našeho kočáru, tak tím jak sedačku naklopíš, tak dost svítilo do boudičky. Takže bys musela mít sluneční clonu, nebo slunečník. S velikostí neporadím, už mě odradila velikost té hluboké korby, tak sportovní jsem nezkoumala.

berenika39
12. okt 2009

ahoj, najde se tu ještě někde někdo, kdo jezdí s britaxem vigour 3+?

dneska jsem ho objednala, tak jen samou chválu prosím 😀 😀

viděla jsem ho na živo, měla jsem prcka v něm, místa dost, to polohování nevím, ale pokud je připoutanej pásama od kočárku, je to jednoduchý - naklopí se to celý. Stejně po roce a půl už to není o spaní přes den 2x2 hodiny, tak jsem si říkala, že na občasné schrupnutí na výletě po obědě je to ok.

Pořád stál přes devět tisíc, to se mi zdálo dost, ted je za 4990,- tak jsem se rozhoupala a objednala.

Těším se na zkušenosti.

bublinkajasminka
12. okt 2009

aj ja som ho dnes objednala a v stedu ho máme ale neviem zohnať fusak ktory je k nemu - akosi ho nemaju 😒

berenika39
13. okt 2009

bublinkajasminka, já mám od lonska fusak emitex, je super, používala jsem zkrácenou verzi 70cm, ted jsem tam připnula ten zbytek, dlouhý je dost, tak se modlím, aby na ten britax pasoval. dám ti vědět, hned jak dorazí. emitexy mají všude a není nějak drahý, je teplý a příjemný,

bublinkajasminka
13. okt 2009

berenika - diky, dnes ideme po kocik a kuknem v predajni aj neaky fusak

bublinkajasminka
13. okt 2009

boli sme dnes vigour 3 vyzdvihnuť v predajni a kočky - odporúúúúčam, je skvelý, dobre sa s ním manipuluje, ľahko sa skladá, je tutový 🙂 🙂

berenika39
14. okt 2009

jéééé tak to se těším, mě přijde až v pátek 😝 😝 😝 .

Fusak jsi vybrala?

Jakou máš barvu? My jsme se hádali s manžou 😀 😀 😀 , on chtěl modrý, já červený, objednali jsme ten černý 😀 😀 .

bublinkajasminka
14. okt 2009

berenika - aj my máme čierny a fusak som kupila k tomu cyklamenovo ružový a vyzerá to tutovo s ním 🙂

berenika39
14. okt 2009

jj, to je dobrá kombinace, já mám ten emitex béžový,takže to bude (pokud tam bude pasovat) takový děsně estetický 😀 😀

Jenom mi není jasný, jak se topraktikuje, když bude běhat venku a pak ho budu chtít dát do kočáru - ty boty zaplácaný...nějaký návleky? Igelitový od zubaře? 😀 😀 Nebo bez bot? Umrzne. Jak to děláte?

bublinkajasminka
14. okt 2009

berenika - presne toto nemá,m akosi premyslené 😒

mimi198
29. okt 2009

caute babule, no ja by som tiez mala zaujem o kocik britax vigour ale 4, sice by mi nevadila mozno ni 3 len neviem ako sa s tromi koleckami jazdi zvlast po snehu. a neviete nahodou ze ci ten britax 4 je priestranny? ci sa mi tam da rocne dieta aj s fusakom cez zimu a ake ma ten kocik kolecka gumove? alebo plastove? za kazde info budem vdacna. Potom sa mi paci este aj lumina 2009 . to tiez neviem co je zac. a inak ja som ten britax videla len za 200euro a to bola najnizsia cena. je este nizsia?