Kočíky Cam

liz_lemon
16. apr 2012

Ahojte,
máte niekto skúsenosť s kočíkmi CAM, ale s novými typmi, ako je Combi Elite 2012, Combi Emotion 2012, Combi Family 2012, Elegant Family 2012 alebo Dinamico 2012?
Konkrétne ma zaujíma, či je vanička dosť veľká, keď do nej dám aj fusak, a aké sú kolieska, okrem typu Dinamico (tam viem, ž sú nafukovacie).
Ďakujem

lyrra
17. apr 2012

@liz_lemon keď som hľadala kočík s veľkou vaničkou, odporúčali mi v predajni práve CAM a vanička sa mi zdala naozaj dosť priestranná. Veľkosť vaničky CAM sa tu už rozoberala:
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/skusenosti-s-velkostou-vanicky-na-kocikoch-cam/

čo sa týka koliesok na Dinamicu, mám pocit že nafukovacie sú len dve z nich 😉

sladkasue
17. apr 2012

@liz_lemon neviem ti konkretne odpovedat na tie typy, co si sa pytala,a le CAM maju naozaj velke vanicky - mali sme ho a este som ziadny vacssi kocik teda nevidela 🙂 skus zajst do obchodu s kocikmi - mavaju ich aj skladom v predajniach a sama sa presvedc 🙂

liz_lemon
autor
17. apr 2012

@lyrra dnes som videla nazivo ten Dinamico, a vsetky 4 su nafukovacie, na obrazku to tak nevyzera, ale su
celkom sa mi pozdaval ten kocik, ale predavacka ma dost odradzala, a miesto neho mi ponukala Inglesinu Otutto, ten je vsak o dost drahsi, inak sa mi zdaju dost podobne

@sladkasue no, bola som, ale v predajni mali len ten Dinamico, a ja by som skor chcela vidiet tie ostatne typy...nevies, kde by som si ich mohla pozriet v BA, resp. aj inde?

sante81
17. apr 2012

@liz_lemon odporučam, narodili sme sa v septembri, celu zimu vonku v kočíku spal aj vo fusaku, a ešte do 8 mes v pohode spával v nom. aj sportová čast je dost velká, tuto zimu mal 2 a pol roka, + fusak a kočík je dobry, zmestili sme sa.

liz_lemon
autor
17. apr 2012

@sante81 super 🙂 tak to som rada, moje babo sa ma narodit v auguste, tak hadam sa tam zmesti tiez

adka6
18. apr 2012

Ahojte. My čakáme bábatko v oktobri a tiež zvažujem kúpu kočíka Cam Dinamico. Videla som ho aj v predajni, predné kolieska má určite plastové potiahnuté gumou.Zadné sú nafukovacie. Vanička sa mi však zdala malá, vraj má 76 cm. Možno je to tým, že som tam nevidela bábo a len som si tam predstavila bábo v perinke a fusak.
😀 😀 😀 Myslím, že okrem kočíka Cortina, sú na všetkých ostatných nenafukovačky.

liz_lemon
autor
18. apr 2012

@adka6 ano, mas pravdu, len 2 zadne su nafukovacie

brca
27. apr 2012

Ja mam Dinamico objednany, uz by mal kazdu chvilu prist, ale predne kolieska su plastove potiahnute gumou, ako pise Adka6. Vanicka je dlha, este by mohla byt trosku sirsia, ale na toho pol roka nam to hadam bude stacit. Ten kocik sa super lahko ovlada, je priestranna aj sportova cast a u nas dost zavazilo ze je dost vysoky. Napriklad ked som stala s manzelom pri kociku Jané, tak hlavne jemu bola vanicka tak po kolena, a tieto Cam su o dost vyssie.

mirkap84
4. máj 2012

Ahojik, my mame Cam Cortinu 2012, som s nou maximalne spokojna, s vanickou nehovoriac, je priestranna, dostatocne siroka aj dlha, myslim, ze z tych modernejsich kocikov maju prave CAMky najvacsie vanicky 😉
...videla som nazivo aj Cam Dinamico, v porovnani s Cam Cortinou je Dinamico skor mestsky kocik, zadne kolesa su nafukovacie a predne umele potiahnute gumou, Cam Cortina je skor do terenu, uzasne sa s nim manipuluje, clovek ani neciti ze nieco tlaci 😉 🙂 ...odporucam obe varianty, obe kociky su uplne identicke iba podvozok je iny, Cam maju prespekulovane kociky a urcite kvalitne 🙂

liz_lemon
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liz_lemon
autor
5. máj 2012

tak ja sem zadam temu, spytam sa kde su kociky vystavene, a ze neodbocuj od temy?!

kattarinab
9. jún 2012

@liz_lemon ja som mala pri synovi cam - narodil sa koncom jula a vo vaničke bol do marca, ale ešte by sa zmestil aj dlhšie do nej 😉 teraz čakam na oktober dievčatko a kupovať budem znova cam elegant 2012 - s kolieskami som problém nemala - na svah som sa s ním netrepala 😀 iba v meste sme sa kočíkovali, teda viem čo ma čaka a už sa neviem dočkať toho kočíka - su krásne a elegantné, nič tuctové - chcem hooooooo 😀 😀 😀

liz_lemon
autor
9. jún 2012

@kattarinab tak to si ma potesila 🙂

jk77
10. jún 2012

Ahoj. Ja som chcela Cam Dinamico, je krasny, priestranny, lahko ovladatelny.Vadi mi vsak dost hlucne pukajuca striezka pri sklapani, zobudi sa tym babo.Neda sa ani uplne dopnut, vyzera stale pokrcene.Pri prvom kociku mi to vadilo, stale som dopinala striezku.Taska na kociku je veeelikanska, pre mna neprakticka.Mozno tak na cely den ku svokre, by som sa tam nabalila.Ale na bezny den dost zavadzajuca pri kocikovani. Cana je adekvatna za znacku, ale tie iste funkcie maju aj lacnejsie kociky. Ale novinka, je novinka 🙂 Su to len moje postrehy, nechcem nikoho odradzat.Bez tych negativ, je krasny. 😉

dolla
21. aug 2012

a co vy na tento cam pulsar?

adel22
30. aug 2012

No aj nad CAM Cortina uvažujem tiež, páči sa mi! A pre akú farbu ste sa rozhodli vy? Mne sa páčia aj tie bledé, ale dieťa a bledá farba- to nejde dokopy, či?

yuriko
17. dec 2012

Tiež by ma zaujímal názor na Cam Pulsar. Veľmi sa mi páči a uvažujem o ňom, ale ja mám do pôrodu ešte ďaleko, tak zatiaľ hľadám iba podľa obrázkov 😉

moonlighting
17. dec 2012

Tiež sa mi páči Cam Pulsar v modrom prevedení, ale má bledú spodnú konštrukciu tak neviem či je to praktické, a neviem aká veľká je vanička. Máte skúsenosť?

sheeba
9. jan 2013

ten pulsar v modrej farbe s bielou konstrukciou som videla v tn v jednej predajni priamo v meste.ten biely spodok je nadherny 🙂 .zadne kola su nafukovacie a predne plastove a idu uplne lahucko.vanicka je velka ako na dinamicu.na rucke sa da zabrzdit aj odbrzdit takou malou pačkou. tak zatial asi vyhrava u nas pulsar 😀

trti
15. jan 2013

Nemáte niekto Cam combi emotion?Ako sa s ním jazdí???

bubka35
15. jan 2013

my sme tiez mali ten starsi typ kocika Cam, vanicka bola velka drobec sa kocikoval vo vanicke takmer 10mesiacov a to bola aj zima a bol vo fusaku a teda ziadne male babo. tak som bola rada ze sme v nej preckali zimu, hlavne ked boli vonku mrazy.

zuzuka25
20. jan 2013

Baby mne sa hrozne páčia tieto cam kočíky a hlavne cam dinamico,ale sú hrozne drahé teda podľa nášho rozpočtu.zvažujem kúpu cam combi family 2012,alebo 2013 sú lacnejšie ale odrádzajú ma menšie kolesá..neviem či by s tým nebol problém u nás na dedine sú neni moc cesty dobré 🙂 bojím sa mi s ním bude zle zaobchádzať na cestách a ked sa nato spýtam v predajni tak mi isto povedia že nie to nebude problém,len aby niečo predali 🙂 tak sa pýtam Vás 🙂

kikus51
28. jan 2013

@kattarinab ahoj 🙂 chcela by som sa Ťa spýtať, či ste nakoniec kúpili kočík Cam elegant family a ako si s ním spokojná : 😉 mne sa veľmi páči, je krásny, ale odrádzajú ma práve kolieska- my sme dosť športovo založení a chcela by som kočík do všetkých terénov a vraj na to sú lepšie nafukovacie, nevedela by si mi poradiť? je vhodný skôr do mesta, či dalo by sa s nímísť aj po horších cestách? ďakujeeem 🙂

kattarinab
28. jan 2013

@kikus51 nakoniec som kupila neonato synchro bonton mám ho aj v albue s trochu väčšimi kolesami, ale tiež vhodne len do mesta, cam ti do terenu neodporučam to už skôr cam dinamico alebo cam cortina

sonlique
30. jan 2013

baby my máme Cam dinamico, malá sa narodila v júli, teraz má pol roka. Krásne sa doň zmestí ešte aj teraz s fusakom úplne bez problémov, vanička je super, asi najväčšia z kočíkov ktoré sme videli pri výbere a bolo ich ozaj dosť. Akurát ma štvú tie kolieska, boli sme pár krát aj v teréne, ale nie je to kočík do terénu, kolieska už vrzgajú, a sú vyheglané ... :( a to máme ešte používať športovú časť, no neviem koľko vydrží ... a ďalšia vec ktorá mi vadí, je - keďže vanička je plastová, je tam stále počuť také slabé hrkotanie ako keby to nesedelo na konštrukcii. Ako z funkčného hľadiska - veľkosť vaničky sme nič lepšie nenašli, ale športový kočík budem určite kupovať nový.

sussan24
4. feb 2013

Ahojte. Ja práve uvažujem o kúpe cam elegant family- tie kamienky sú krásne. Len by ma tiež zaujímal názor niekoho-kto ho má. Hlavne jazdné vlastnosti a údržba-lebo je len v bledých farbách. Nikde ho nemajú-len dinamico. Chcela by som ho vidieť ružový alebo hnedý. Nepoznáte niekto predajňu kde ho majú-okolie NR???????Ďakujem
A ešte chcem povedať-ja osobne by som nafukovacie nechcela. Mám doma-je to síce bebetto magnum, ale defekt je radosť. A tie dedinské cesty-úplne zničený podvozok. Kočík jak nový, čistý....ale ťahá do strany. A keď si predstavím 1 bábo v kočíku a druhé vedľa, tak budem mať problém ho ovládať. Ale známa mala neonato a podvozok (umelé kolečka) jej vydržal 2,5 roka bez jediného problému. A v pohode ho predala. Takže ja som 100% za umelé kolečká. Aj na bugine do mesta mám umelé a to je sakra rozdiel.

penelopa
23. apr 2013

Ak by mal niekto záujem predám športiak cam dinamico 2013 štvorkolka béžový používaný 2 týždne v zime nie 😉 😉 😉 mala už kočík nechce ☹ musí preč-škoda.
Píšte IP.
Ďakujem.

konik004
19. aug 2013

Ahojte, my teda mame z vyberom problem A nasi favoriti su cam cortina, peg perego book plus a peg perego gt3, cortina vyzera skvele aj elegantna aj sportova len na pocudovanie som pocul vraj vanicka 2013 je uzka, na book plus su pogumovane kolieska co mi nepripada vobec ako dobry napad na prechadzky zo psom a gt3 je vraj az moc robustny a tazko sa ovlada.... Pomozte prosim lol dakujem

mrvaj
19. aug 2013

Ja som mala Cam cortinu X3 - najsuper kočík, ľahké ovládanie, veľká vanička, naklikávačky - autosedačka, vanička aj športová časť. Bola som maximálne spokojná. Mala som tmavomodrý s bielym vnútrom a farba aj po vypraní nevybledla.

mimka29
19. okt 2013

@mrvaj ahoj, môžem sa ťa opýtať ako si spokojná so športovou časťou cortiny? Idem kupovať športový kočiar a som na 90% rozhodnutá pre Cam Cortinu Run 2013, len neviem či sa dá niekde vidieť v BA naživo, tak zisťujem takto. Ďakujem 🙂