Kočíky Depemo V Cross a Depemo FX. Nejaké info?

mamaj
24. okt 2008

Ahojte, preluskala som tu strasne vela tem a o tejto znacke kocikov som nenasla ziadne info. Mate ho niektora? Ake s nim mate prakticke skusenosti? Nasla som o nich len jednu cesku stranku www.depemo.cz. Neviete ci sa predava aj na Slovensku? Dost sa mi zapacil. Hlavne ten DEPEMO V Cross. Len neviem, kde by som ho mohla vidiet aj nazivo.

Dakujem za vsetky nazory a info.

viiila76
14. dec 2008

Videla som ho na zivo v Avion shoping parku pri Brne v Chiccu, aj nam sa zapacil ale FX... akurat na popise, co bol pripnuty na kociku boli dostzavadzajuce info... ze vraj korba ma sirku 37.. zabudli napisat, ze vonkajsi rozmer 🙄 , ked som to premerala, mal 32 cm. A takteiz som hladala ten velky nakupny kosik... 😀 a namiesto velkeho nakupneho kosika, take male prditko...

mamaj
autor
15. dec 2008

Ja som tuto temu otvorila uz davnejsie a kedze sa nikto neozval, nasla som si info sama na ceskych strankach. Nakoniec sme uspesne kupili Depemo V Cross v Zline, lebo na Slovensku som ho nikde v mojom okoli nevidela a ani o nom v predajniach nevedeli. Mam ho doma, takze ak by niekto chcel, mozem pofotit, pomerat alebo poskytnut dalsie info.
Zatial vsak este stoji v izbe, lebo Samko sa nam ma narodit cca za 6 tyzdnov. Takze ak chcete, pytajte sa 😉

krista
15. jan 2009

mata35 • 6. červenec 2008 v 11:03
Zaujal mne kočárek V-cross, má s nim někdo skušenosti? Děkuji

marselina • 2d • 6. červenec 2008 ve 14:10
když pořádně projedeš diskuze tak tohle téma už tady je,hodně nastávajících maminek ted frčí po v cross,patřím mezi ně.
co mám zatím zjištěno je to polský výrobak stejně tak jako třeba roan,tady stojí kolem 11tisíc,v polském těšíně stojí cca okolo 7,mamča tam byla tak dostala za ukol mi ho tam omrknout a zjistit co a jak.

zuzik_p • 1d • Včera v 16:16
Ahoj maminky, nemate nektera z Vas tento kocarek? Kdyz jsem jeste vybirala kocarek, byl tento jediny, ktery me zaujmul, jednak barevne a jednak splnil me pozadavky, co se tyce houpani, vysky korbicky od zeme a moznosti autosedacky. Bohuzel jsme ho dnes po necelych 3 mesicich musela reklamovat a ne pouze s 1 vadou. Stacel se doleva, korbicka uz neni polozena vodorovne a samovolne vypadava knoflik na ovladani rukojeti.

mamaj
autor
15. jan 2009

Ahojte,
ja som este stale 2v1, takze kocik stoji stale v izbe. Ale dufam, ze budeme s nim spokojni a nebudeme musiet nic reklamovat. 😉

bertica.h
15. jan 2009

inak tento kočík sa páči aj nám,hlavne manželovi..len tá šírka ..68cm je dosť 😒

danikam
17. mar 2009

Ahojte, mamaj obraciam sa hlavne na Teba- Rada by som kocik V cross videla nazivo, lebo v SR obchodoch som ho zatial nenasla. A nechcem kupovat cez net skor, ako ho uvidim... Nebola by si taka zlata- nejaky kontakt na Teba, prip. ci by sme sa nan mohli prist pozriet.... len neviem odkial si... A babatko uz je na svete? dik.

mamaj
autor
17. mar 2009

Ahoj, babo uz veselo kocikujeme, v tomto pocasi podla moznosti. My sme z Martina. A ty? Ak by si chcela blizsie info, napis, pripadne aj cez IP. Pisala som ti aj do tej dalsej temy, ktoru si zalozila.

zuzuliq
30. apr 2009

AHojte, baby neviete kde by sa dal tento kocik pozriet aj live niekde v BA pripadne v okoli? Tiez nechcem kupovat macku vo vreci, od dvoch kocikov pre ktore som bola rozhodnuta som ustupila, pretoze nazivo to nebolo ono 😒
Dakujem 😉

lupege
16. jún 2009

ahojte,
zuzuliq, neviem ci je to este aktualne, ale V-cross maju v predajni v Skalici na Potocnej ulici. Mozes tam mrknut aj hlboku aj sportovu verziu. My sme sa pren rozhodli tiez 🙂

babula
17. jún 2009

ahojte,
mamaj nemozes pofotit a hodit rozmery vnutorne, prosim....dakujem 😉

mamaj
autor
21. jún 2009

babula posli mi cez IP mailovu adresu a poslem ti fotky a vnutorne rozmery chces vanicku alebo sportak?

veronika06
27. jún 2009

Ahojte dievčatá.
Mam problem vybrat si kocik, paci sa mi V-max od Baby smile, coleto aluminum a tiez V-cross. Inac V-cross som videla na Blsaku v Kosiciach.... fakt. Ten pan povedal, ze on je jediny, kto tento kocik dovaza na Slovensko- tak neviem. Hmmm? Co myslite? Myslela som si, ze V-cross je od baby smile.... Mylila som sa? Uz mi s tych kocikov sibe

babula
2. júl 2009

kočky neviete mi povedat, tie co mate V-cross ako vysoko je lozko od zeme?

zuzuliq
29. júl 2009

Tak uz mame v cross doma u nasich a som z neho uplne nadsena! Nakoniec sme vybrali 4 kolku, 3 kolka sa davala tazko do kufra auta, muselo by sa vybrat jedno koliesko - a to by sa mi s tym serinkat nechcelo 😀 Kocik sme boli kupit v brne, tam vysiel 7tis co si myslim ze je super cena pri cenach inych kocikov.

gretka77
23. sep 2009

Ahojte. Ja som si kúpila kočík v-cross a som nadmieru spokojná!!! my sme ho našli v Nitre v takej predajničke, je tam zlatá pani aj vie poradiť a kočík má veľa farieb, myslím si že sa dá vybrať... Inak nový model štvorkolesového sa volá v-travel pre info.

ruzi23
25. sep 2009

gretka77, prosim ta kde je ten spominany obchod v Nitre, chcela by som sa tam ist pozriet. Dakujem

geodetika
12. nov 2009

neviem či ešte niekto chodí na túto diskusiu,ale snáď mi niekto odpovie.Chcela by som vedieť vnútorné rozmery vaničky v crosu a ešte aká je spokojnosť so športovou časťou. 🙂 Mám už 4 favoritou a pomaly idem na nich vylučovacou metódou a tieto info ma ešte zaujímajú.dakujem 🙂

andy24
12. nov 2009

Ahojky
holky nechci Vás odradit od kočárku v-cross,ale já už bych ho nekoupila.Už je tu diskuse v-cross tak mrkněte.Hluboká korba pohoda,sporták katastrofa.Už jsem ho měla na reklamaci a nejsem sama,odešla nám ložiska u kol.A kdybych neměla golfky po st.holce tak jsme bez kočáru.Tak jestli si ho chcete koupit ještě si to rozmyslete 🙂