Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

evusinka
12. mar 2010

brisalek,

Jojo, je to opravdu tak. To nás to ještě vyšlo asi 703 Eur, tak nám to paní zaokrouhlila na 700. 🙂 To tady u nás by si pro korunu nechali vrtat koleno, hlavně člověka sedřít z kůže...bohužel 😒
Ještě jedna věc, uvažovali jsme mezi Future a F6 a např. tady v Plzni byl cenový rozdíl asi 2 tis., kdežto v Něm. 30 Eur, takže ty rozdíly mezi tady a tam jsou skutečně velké, zvlášť, když se pak skutečně vezme komplet celé příslušenství.

evusinka
15. mar 2010

Tak jsem konečně našla ten ceník. Takže ceny v německém obchodě:

F6 + C-lift + pláštěnka + nánožník (v ceně) ... 499,- (cca 12974,- Kč)
Autosedačka Baby GO ... 110,- (cca 2860,- Kč)
Přebalovací taška ... 50,- (cca 1300,- Kč)
Prodlužovací U - díl ... 24,- (cca 624,- Kč)
Moskitiera ... 20,- (cca 520,- Kč)

Navic Fussack 75,- (Nekoupovali jsme) (cca 1950,- Kč)

Ceny v Pardubicích (objednávala známá týden před námi):

F6 ...14990, taška S-lift 3500 (objednávali S-lift, cenu C-lift neznám)
nánožník ...990,
autosedačka...3980,
přebal. taška.... 2173,
hluboký Udíl.......990,
moskitiéra... 569,
fusak sleepy ...2590,

Tak to jsou fakta pro porovnání.

Přeji dobrou volbu při výběru a koupi kočárků. 🙂

evusinka
15. mar 2010

Pochopitelně první ceny jsou v Eurech. 😀

kauculacek
21. mar 2010

evusinko - poslala sem Ti IP 😉
Já koumala prodejny v německu, projela sem x prodejen, několik jich i odpovědělo na email s cenama a nikdy sem se nedostala o tak nízko, aby byla koupě a jízda do německa výhodná..
Chci kočár tak do měsíce objednat. Chtěla bych ho se vším všudy, aj s termofusakem.. takže plná palba. Navíc mě udivuje, že pardubice objednávají S-lift a německo zná jen C-lift? Přitom je to objednávané z německa 😅 😀 😀
Navíc pak problém servis a při objednávání typ korby (kulatý, hranatý), "druh" tkaniny (hrubší, jemnější) a pak následně barva, těch je cca 100 možnosté (ale některé jen v kulaté a jiné v hranaté verzi..) Takže celkem složitosti 😕

kauculacek
21. mar 2010

NAvíc jestli si to dobře pamatuju, C-lift je dražší než S-lift, přitom S je líp propracovaná a termoregulační..

klokanka80
21. mar 2010

Ahoj holky,
zaujala me debata o Gessleinu F6, cekame mimco v 7/10, takze uz taky hledame.... Je to jeden z nasich velkých favoritu.
Chtela jsem se zeptat evusinky, zda ma na mysli Furth im Wald u Všerub a zda je bchod přímo ve městě. Odkaz na internetu jsem nikde nenasla. Dekuju.

evusinka
22. mar 2010

Ahojky,

klokanka: Ano, je to ve Furthu a ten obchůdek je přímo na náměstí. www stránky ale nemají. Do IP ti posílám adresu a kontakt. 🙂

kauculacek
22. mar 2010

Taxem jim napsala maila, tak uvidíme 😵 , Evusinko ještě jednou díky za info 😉

kauculacek
22. mar 2010

Tak odpověděl, že nejde takhle do mailu napsat konkrétní ceny, že je to otázka osobního "kontaktu", takže bychom tam museli jet a potom znova pro kočár.. Heh 😅

evusinka
22. mar 2010

No, je fakt, že někteří známí říkali, že snad dokonce jim řekli, ať jim udělají nějakou dobrou cenu. 🙂 Každopádně my tohle neumíme, takže jsme nesmlouvali, nic takového a ceny jsme dostali takové, jak jsem psala výše a slečna nám je tedy četla z ceníku, takže dražší to určitě nebude. Ale každopádně by to určitě bylo nadvakrát. Můžeš zkopírovat ceny, co jsem tu napsala já, a zeptat se jich, zda platí, žes dostala doporučení, že jsme to tam objednávali před 3mi týdny... 😉

evusinka
22. mar 2010

Každopádně prý pracujou na e-shopu, tam přeci budou muset nějaké ceny uvést... 😒

kauculacek
22. mar 2010

evusi já je poprosila, jestli by mě napsali ceny a oni že to takhle nejde.. 😠 že je to na delší diskusy 😀 a hlavně osobně

evusinka
22. mar 2010

Tak to je vážně zajímavý 😖 To mě teda mrzí. A vy to máte z ruky? My máme výhodu v tom, že to máme dá se říci za humny, takže není problém si tam zajet...

kauculacek
22. mar 2010

evu: cca 270 km..

evusinka
22. mar 2010

Uff, mno, tak to je vážně poměrně z ruky.. 😒 To asi teď je na zvážení, zda se Vám to vyplatí i s těma cestama a člověk nikdy neví - případné reklamace při takové dálce, to asi by bylo taky nepříjemné... ☹

kauculacek
22. mar 2010

Mno, bude muset nám to vyhovět, +- rozdíl cena 9,5 tisíce je fakt velká!!!
Objednáme a pak nám ho tam vyzvedne kamarád, takže 2x bychom tam snad ani nemuseli 🙂 horší by to bylo při reklamaci.. Servis bychom si zaplatili tady v Pardubicích 😉

xkacatkox
23. mar 2010

Ahojky, my máme F6 , kolekce 2009, v plné palbě, i když je trošku dražší, plní svou funkci, snadná manipulace, skládání, vejde se i do Fiat Panda, mimčo se nepotí, fusak se nám osvědčil máme zimní mímo a kombinézu jsem nepotřebovala a o dekách nemluvě, koupili jsme si ho v Pardubkách hlavně kvůli servisu 24hodin, a poskytnou i v případě rozbití náhradní, což je super, zkrátka a dobře my jsme z něj nadšení a jiný bychom ani nechtěli

kauculacek
23. mar 2010

xkacatkox: takže máš ten termofusak? to je super 😵

xkacatkox
23. mar 2010

Ahojky, ano máme termofusak, a nemůžeme si ho vynachválit, prcek je v něm spokojený, když někam jedeme tak poslouží i jako peřinka, a přes zimu nám splnil funkci, opravdu nekecají, že se prcík do něj nemusí balit, na jednu stranu, byl dražší, ale ušetřili jsme na tom , že jsem nemuseli kupovat kombinézy a deky 😉 a hlavně se mimoušek nepotí a je mu krásně, a jde i do autosedačky, dle mého názoru stojí za to ho mít

kauculacek
24. mar 2010

Super, že má někdo zkušenost 😉

evusinka
25. mar 2010

Jj, myslím, že celkově vybrat tento kočárek určitě není chyba. 😉 🙂

evusinka
25. mar 2010

Ahoj holky, hlásím, že už nám volali, že si můžem vyzvednout kočárek. Jupííí!! To jsem tedy vážně zvědavá... 😀

kauculacek
26. mar 2010

Uáá evulí super, pak podej hlášení 😵 😵 😵 A můžeš jim říct, že se tam během 14ti dnů zastavíme též objednat celý komplet 😝 😀 😀

evusinka
27. mar 2010

kauculacek:
Jéje, já jim to říct nemůžu, páč neumím německy ani ň. 😀
Myslela jsem si, že tam zajedem hned dneska, ale manžel má jinou práci, takže ještě musím týden vydržet do příští soboty..sákryš. 😖 🙂
Jinak říkali, že ještě není autosedačka a bude možná až za 6 týdnů, prý na to nemají nějaký díl...no, a mluvila jsem s tou známou, co to mají objednaný v těch Par., tak jsou nat om úplně stejně. Tenhle týden jim volali, že kočárek už mají, ale s tou autosedačkou totéž.....tak hlavně, aby to stihli, než se mimi narodí.. 🙂

iinuska
27. mar 2010

evusinka, neboj, stihnes to, ved s mimcom nejdes aj tak hned po narodeni von 😉

kauculacek
28. mar 2010

To se stihne, to bude v pohodě 😉 Taxe s nimi zkus domluvit, ať ti jí pak pošlou poštou, ne? At tam nemusíte potřetí 😅
U nás se výlet chystá tak během 14dni dnů, snad co nejdřív 😵
teď sem tu u jedné uživatelky narazila na hnědý v kombinaci s růžovou - ááá, krásna 😵 😀

evusinka
29. mar 2010

iinuska, to je pravda, ale budu rodit 20 km od našeho bydliště, takže budem potřebovat autosedačku hned, aby si nás manžel mohl odvézt domů...ale snad to stihnou...

kauculacek, my to nemáme tak daleko, ale já už tam každopádně potom asi potřetí nepojedu. Manžel pracuje ve Kdyni a to je do Furthu cca 20 km, takže není problém, aby tam kdykoliv zajel, budem tam jezdit kupovat i plínky atp., protože jsem zjistila, že cenový rozdíl i v těchhle věcech je neuvěřitelný...ještě se musím přesvědčit na vlastní oči, ale podle cen na netu tam vychází pampersky nejmíň o 5 kč na kus levněji, čím jsem napočítala, že roční úspora by dělala cca 8 tis., což snad opravdu ani není možné, ale jak říkám, ještě si to ověřím...protože co se týče cen za plínky, tak samozřejmě nevím, jak se teď pohybují v obchodech...

Jinak ta hnědá s růžovou je krásná kombinace, už jsem taky viděla. 😉 🙂

iinuska
29. mar 2010

evusinka, vidis, to ma nenapadlo, 😉

kauculacek
2. apr 2010

Tak cóó Evusi, už ste si pro něj byli? Sem zvědavka 😵 😀

evusinka
4. apr 2010

Ahojky,

jasněěě, kočárek jsme si přivezli včera, vypadá skvěle, všem se líbí (tedy jako rodičům), hezký design, fakt vymakaný, skvěle se s ním manipuluje, no, je prostě vážně super! 🙂 Mám z něj velkou radost. 🙂 Potahové materiály jsou skutečně nové - ty hrubší.

Jen řeším tu přebalovací tašku na rukojeť. Přiznám se, že si s ní nějak nevím rady, kam jí vlastně připnout, když je tam ta ruční brzda, protože když jí dám nahoru, tak to překáží..:-/ A taky to připínání na suchý zip mi přijde poněkud nešťastné, protože celý ten "pásek" mi vždycky vyjede, než to tam připnu a taška vlastně spadne a to je zatím prázdná....musím se podívat, jestli někde nenajdu nějaké rady.

Jinak autosedačka ještě není, jak jsem již říkala, ale naštvali mě, protože nemáme ani nánožník, který ale podle našeho názoru totiž úplně zapoměli objednat, jinak si to neumím vysvětlit. Takže to mě dost rozhodilo. Slíbili, že bude pak s autosedačkou, tak v to doufám. 😒

Co se týče těch plen, koukala jsem na ceny, vychází tam stejně jako u nás, takže se to nijak nevyplatí.

Tak se zatím mějte...kdybyste někdo věděl, co s tou taškou, prosím o zkušenosti a rady a předem děkuji. 🙂