Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
22. apr 2012

@vendyzr nejsem spokojená s golfovou sedačkou - žádný polstr, tenká bouda, uchycení.... proto jsem Vám psala, že je 100x lepší sedačka u agile. ale právě žádný kočar není bez chyb, proto kvůli jízdním vlastnostem mám raděj buggy, ale golf sedačka za ty peníze mě fakt zklamala...

veronka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninan2
1. jún 2012

@peggy722 @renisco Ahojte, pls, kde sa da kupit ten dlhsi popruh na pasy? Mam to prevlecene zozadu, ale dcerka sa tam uz ledva narve, hlavne ked je chladnejsie pocasie a ma aj bundu atd... Ona je trochu vacsia a tazsia (cca 10,5 kg).
Inak som po cca 2 mesiacoch pouzivania s F4 Buggy fakt spokojna, prakticky uz chodim von len s nim, obchody aj tereny, F6 nam akurat tak zavadzia na predizbe 😀 Iba obcas ho pouzivame, ked ideme niekde na dlhsie, aby sa tam dcerka pohodlnejsie vyspala a aby som na nu aj videla (mam tam sportovu cast stale otocenu k sebe). 🙂
No kazdopadne je aj velky rozdiel ci tlacim 20 kg alebo 25 kg... F6 je aj viac siroky, nezmesti sa vsade (mam problem s uzkymi dverami a s mensimi vytahmi pri nom).

peggy722
1. jún 2012

@ninan2 Normálně v galanterii a nebo třeba v Obi apod. Tam mi kupoval manžel popruh na sáňky. Ta sportovní sedačka z F by měla jít i na F4, takže si to můžeš přehazovat. Já jsem po roce taky spokojená. Ono je trošku problém, že Buggy není pro půlroční dítě. Chtělo by to nějakou vnitřní vložku, která by pak šla vyndat. Ale jízdní vlastnosti jsou suprový. Tak Ela má skoro 14 kilo a ty pásy jí pořád stačí 😲 .

ninan2
1. jún 2012

@peggy722 nj, ale moja dcerka je maly tucko, a nosi latkovky, akoze jasne ze sa zmesti, ale nemoze sa moc hybat a tak... Tak sedacku z F6 mozem menit, to je mi jasne, ale netreba vzdy dat prec Buggy sedak? To sa asi nemoze polozit na to... a ten sedak tak jednoducho prec nejde, sa mi s tym nechce babrat 😒

peggy722
1. jún 2012

@ninan2 No musíš ten sedák sundat, jinak to nejde. Ela tam má místa dost, ještě jsou jí ty kšíry volný, ale nemá látkovky, to bude asi tím. Já mám na střídačku ještě golfky, ale stejně nejvíc používám Buggy. Golfky mám jenom na hřiště, abych ten spoták neměla pořád jako čuně. 😀

ninan2
1. jún 2012

@peggy722 nj, nejake golfky este casom poriesime, ked bude dcerka viac chodit ako sa vozit, a uz to vidim, ako kupujeme Swift 😀

fatmira
1. jún 2012

Ahojte.. baby riesili ste tu niektora sedenie na F4 buggy? ak ano, ako? mna to uz celkom vytaca ako sa maly smyka dole a musim ho kazdu chvilu opravovat.. polovicku toho sedenia som mu vyvysila, aby tam mal nejaky sklon, ale je to nic moc.. kocik je inak super, ma perfektne jazdne vlastnosti, neviem si vynachvalit, len za tu cenu som cakala trosku pohodlnejsie sedenie 😝 😅 tak ak mate nejake tipy, budem vdacna 😀 😀 😀

renisco
2. jún 2012

@fatmira dala jsem tam seřezaný polystyren do klínku. ovšem zmenší se místo pod madlem.

kikimaruska
2. jún 2012

Ahojky. Holky nemáte některá, nebo jste měli Gesslein F3? Už už zase dohání představa, že bychomna druhé mimi koupili F3 a měli dva podvozky a dvě nástavby (doma mám F4 Buggy po synovi).

lopula
3. jún 2012

ahojte baby, chcem sa opytat vas, ktore mate gesslein swift... da sa dat sedacka do uplneho sedu? v martine nemam totiz moznost vidiet tento golfac nazivo a z tych obrazkov sa neviem vysomarit. lebo uz somnatrafila na par dobrych kociarov, ale sedacka sa dala dat iba do polosedu. zvazujem kupu cez net, a pomohli by mi vase postrehy. ( event ci ste boli s tymto typom kocikov spokojne )... dakujem pekne

veronka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neslusanka
8. jún 2012

Ahojte holky. Mám dotaz. Určitě je to tu zmiňované, jen se mi nechce hledat a vše pročítat. Takže: Líbí se mi sportovní kočárek gesslein f4 buggy, jen jsem tu někde zahlédla, že není pro malé mimi. Chtěla bych ho pro syna, a to nejlépe hned od půl roku. Myslíte, že je pro něj vhodný? A v zimě s fusakem pro 9-ti m mimčo je to také vhodné? Děkuji za odpovědi

renisco
8. jún 2012

@neslusanka od půl roku je ideální

veronka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina_z
8. jún 2012

@neslusanka Male mimco tam bude mit mista az az a jak pise @fatmira, miminko muze sklouzavat dolu, ale to se da resit vlozkou loop, kterou jsem si poridila. Syn ma 7,5m, ale narodil se skoro o 2m drive a obcas uz ho v Buggy vozim. Jen nejde uplne do lehu a v hlubokem se proste zatim vyspi mnohem lip.

Zkousela jsem Buggy i s fusakem a myslim, ze to bude uplne v pohode. Zatim se mi s F4 jezdi moc dobre a jsem spokojena.

peggy722
8. jún 2012

Řekla bych, že v devíti měsících už je to v zimě v pohodě. Elu bych tam s fusakem narvala ještě teď, ale letos budu používat asi už jenom nánožník a deku a bude víc oblečená. Určitě doporučuju nějakou vložku, Ela mi v něm bez ní hrozně klouzala, navíc ten kočárek je hodně širokej. Já jsem to tu psala, že není moc pro malý mimča v zimě, protože ta střecha je hrozně otevřená a moc nechrání proti větru a mrazu. Takže v zimě nevím, jestli bych ho používala na půlroční mimino.

martina_z
10. jún 2012

@peggy722 Pulrocnimu miminku je stejne jeste lip v hlubokem, ale je prusvih, kdyz si maminka koupi kocarek s malinkou korbickou, kam uz se 5timesicni dite ve fusaku nevejde.

kikimaruska
11. jún 2012

@neslusanka tady máš fotky synka ve 3 letech (92 cm) s fusakem od Eisbarchenu a od Emitexu 😉

kikimaruska
11. jún 2012

@neslusanka tak tady

lindt
11. jún 2012

baby,prosim vas, ktory z kocikov Gesslein sa da dat do uplneho lahu a ma 4 polohy chrbatika, je odpruzeny a priestranny? Pytam sa preto,lebo hladam info a nasla som celkom vyhovujuci (aspon podla opisu) gesslein F4 Buggy a pisali,ze ide aj do uplneho lahu. Avsak to nie je pravda, nie? tak teda uz neverim asi nicomu,tak sa chcem spytat priamo vas, ktore ste majitelkami. Potrebujem kvalitny odpruzeny sportiak pre malu-ma 7mesiacov. mame teutoniu cosmo, ale nie som s nou spokojna, tak hladam najvhodnejsiu alternativu. Chcela by som pochodit i tatry, takze hladam nielen kocik do mesta, ale zasa na nieviem ake strasne tury chodit nebudeme, ale aby proste zvladol nerovnejsi teren... 🙂 dakujem vam!!!

lindt
11. jún 2012

aha a este chcem,aby sa dal prekliknut podla potreby v smere/protismere jazdy...dakujem

ninan2
11. jún 2012

@lindt Ahoj, no asi by si sa mala zamerat na inu znacku kocikov, Gessleiny (a Hartany) su velmi podobne Teutoniam... To budes mat takmer to iste... Ale inak asi Gesslein F4 by Ti mohol vyhovovat. F4 Buggy je ten isty podvozok ako na F4, ale je tam ovela horsia golfova sedacka (ktora ani nejde otacat).

lindt
11. jún 2012

@ninan2 dakujem pekne za odpoved. mozno dnes skocim do obchodu sa na ne pozriet, aby som ich videla nazivo... premyslala som aj o hartanoch, co som videla, tak bol fajn, ale mala v nom nesedela, tak uvidime...

ninan2
11. jún 2012

@lindt nj, treba vidiet nazivo, ak inak nemas daleko do Vrakune, mozes ich kludne prist aj vyskusat s malou 😀 Ja mam F6 a F4 Buggy. Pouzivam uz viac-menej len Buggy, lebo je lahsi a spratnejsi ako F6 (alebo ako F4).
Kazdopadne ale tieto kociky su velmi podobne Teutunii Cosmo. A co Ti na nej vlastne nevyhovuje?

lindt
12. jún 2012

@ninan2 dakujem za ponuku, ale bohuzial mam to daleko a ani Vrakunu nepoznam ☹. No, vadi mi tam to, ze popruhy zacinaju az nad jej hlavou a lavy popruh jej reze usko,alebo jej odstava... je tam akoby zavesena a visi, tazko sa to opisuje. Dalej mi vadi,ze teutonka ma len 3 polohy, mozno preto tam tak visi, sama totizto este sediet nevie,jedine s oporou... takze preto. Aha a v novom modeli teutonky su mozne 3 nastavenia popruhov, ak by sa stalo,ze popruh zacina nad hlavkou, vies si to sama prenastavit a popruh zacne napr. od jej ramienka... su tam take diery na to... takze tak.

veronka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mayka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka211
26. jún 2012

Dievcata, tak sme dneska predali nasu krasnu F6, kedze musim najprv do prace a az potom mozno dalsie babo 😔 Normalne je mi za nim smutno, co asi nie je celkom normalne ... bol to super kocarik a dufam ze mu bude v novej rodinke dobre 😉

ninan2
26. jún 2012

@kvetinka211 a aky kocik pouzivate teraz? Ja praveze teraz kvoli slnku/vetru pouzivam zas viac F6 ako F4 Buggy (s ktorym sa mi ale ide lepsie lebo je ovela lahsi).