Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

babbota
18. mar 2013

@droby to nevím, jestli bych našla, ale uvidím...mám ještě dva typy, tak ukážu manželovi a popř. si uděláme rodinný výlet, ať si ho zkusím do ruky... 😀

phillippa
18. mar 2013

maminy chcem sa opytat uvazujem nad kupou S2 mate niektora 🙂 viete mi povedat ako ste spokojne celkovo pripadne nespokojne a preco
vdaka

renisco
19. mar 2013

@phillippa loni přímo dovozce ho rozmlouval, že mu rupá konstrukce, že měli dost reklamací... jinak neporadím...

phillippa
19. mar 2013

@renisco dakujem, nepotesilo ☹ asi sa rozhodneme pre peg pergo si 🙂

ada22
19. mar 2013

@cernalu Ahoj mám ho jako kočárek do města a jsem s ním spokojená moc. Ovladatelnost super i s těžším dítětem. Tuhle tady jedna holka psala, že ho koupili v akci kolem 5 t. nový. Což je super cena. V dohledné době bude nová F4 s možností výměnné přední nápravy.

berticka
19. mar 2013

@ada22 To o té koupě F4 Buggy v akci jsem psala já. Tyhle kočárky se přestávají vyrábět (nahradil je S4 a nový F4), proto jsou teď v doprodeji - ideální doba na koupi, určitě se v akci ještě někde nové dají sehnat. Já jsem zatím spokojená 100 %.

cernalu
19. mar 2013

@ada22 @bericka a nevíte jaký je rozdíl mezi F4 a S4?

ada22
19. mar 2013

@cernalu myslím, že rozdíl je ve stříšce u S4 by měla jít víc roztáhnout ,aby clonila proti slunci a pak S4 jde do úplného lehu, ale mě třeba přijde ten leh u F4 dostačující. Ale koupila jsem si ji až kolem roku malé, tak už jsem ani moc sklon neřešila.

bugsphoto
19. mar 2013

Pre tretiu lienku sme kupili Gesslein F6. Predtym sme mali PegPerego. Gesslein doma volame typ / rozkvitnuty kocik a PPerego skladacka. Co sa tyka pohodlia pre babatko mi pride absolutne dokonaly - vnutorny priestor je siroky a dlhy, ma vyberatelnu vanicku, takze to bolo pozehnanie aj pre mne, lebo nemame vytah a bola som defacto na tretom spochodi.
Katastrofa je skladovatelnost a prenos zlozeneho kocika. Musela som si vyrobit vlastne uchytky, lebo keby som treti krat vypadol muzovi na hlavu z kufra, tak ho vylozi pri najblizsom kontajneri. Fakt. Hold, spatne sa aj na v predajni zasmiali, ze Gesslein nie je prevazenie ale vozenie (no tak dik, ked chodis na vylety alebo za rodinou). Muz so mnou suhlasit nebude, ale ja by som si ho vybrala zas. Babatko je ako vo vaticke.

veroduan
19. mar 2013

Ahojte,
mám kočík Gesslein Trend. Kupovali sme ho po 1 dieťati a my sme v ňom odkočíkovali naše 2 deti.
Tento typ je starší, už sa asi nevyrába, ale podľa mňa je to jeden z najlepších kočíkov, veľký a pohodlný aj pre veľké deti,
nemecká kvalita. Určite doporučujem...
mojím favoritom bol vtedy Gesslein Future F6, to je podľa mňa úplná pecka!

ada22
20. mar 2013

tady jsem našla na minibazaru vyfocenou boudu u S4
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=424...

Ale snadno si lze udělat sám i u F4 všitím klínu mezi zip.

eva2009
20. mar 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci sa da pri Gesslein Buggy F4 otocit sedacka proti smeru jazdy ? Dakujem za odpoved.

renisco
20. mar 2013

@eva2009 ta golfová sedačka se otočit nedá - leda na ni nasadit tu sportovní otočnou....

renisco
20. mar 2013

@ada22 vypadá to dost divně... lepší je ten klín mezi dva díly, tady ztrácí po zvětšení boudy funkci okýnko

eva2009
20. mar 2013

renisco dakujem.

ada22
21. mar 2013

@renisco jo jo souhlas děsně to vypadá. V podstatě udělala jsem si to stejně u F4 , protože jsem se nechtěla pouštět do stříhání boudičky. A celkem mi překvapilo, že to tak vypadá i v originále. To že to všívá ten klín mezi horní díly boudičky i natydom jsem zjistila až zpětně.
Ale u nás je to fuk jak to je, protože máme malého zvědavouna. Když dám třeba při válnici boudu před ní , tak se stejně vykloní pod boudičku aby měla přehled. 🙂 Takže v 90 % máme boudu zcela staženou.

když je ta sedačka v lehu ,tak to tak děsně nevypdá, ale v sedu je to jak homole 🙂

renisco
21. mar 2013

@ada22 já jsem to ušila jako první a pak se toho chytla i natydom...
taky mě napadlo, dát to dozadu, ale když jsem viděla, že by ta bouda díky té zadní tyči byla divná, zkusila jsem to dát doprodstřed. ta bouda se jen rozpárá, nic se tam nestříhá, takže ono vrátit to do původního stavu jde úplně lehce. ono u toho prostředku je jeden jediný problém - ty tyčky jsou dost tenké, takže pod tíhou dalších zipů a lemovek se ta bouda svěsí. já tam přidala tyč a bylo to super...

důležité je, že to funkci plní - a že to vypadá divně? to je fuk 😎

ada22
21. mar 2013

@renisco docela se divím, že to spíš neudělali na té S4 jak to máš ty. 🙂 Je to rozhodně elegantnější řešení. Moc se mi nechtělo ani párat. Já vždy něco rozpářu a pak už jsem lína to dodělat. Boudičku na starém sporťáku jsem dělala půl roku a vložku do kočárku nemám dodělanou do teď 🙂 . Střídám ty kočárky jak fusekle, tak se mi s tím moc nechtělo párat. ALe je fakt, že teda F4 už se drží rekordně dlouho 😀 Já si k ní snad přidělám i tu síťku do zad. I když jsi psala , že jsi to nevyužila. Tak u druhého sporťáku to celkem používám, tak si myslím , že by nazmar nepřišla. 🙂

renisco
21. mar 2013

@ada22 já to rozpárala a pak jsem zjistila, že nemám zip. musela jsem objednávat přes net, protože u nás v galanterce tak dlouhé nemají 😀 😀 to samé je u mě i s pečením třeba... namíchám těsto a pak zjistím, že nemám mlíko, vajíčka atd 😀 😀 taky se mi do toho kolikrát nechtělo, ale vidina lepšího mě donutila. třeba boudu na Lunu jsem se chystala šít taky hodně dlouho - pořád se mi nechtělo a nakonec jsem ji měla během dopoledne spíchnutou... Já tu síťku nevyužila, to je fakt, ale vídám hodně, že ji jiné maminy používaly, tak proč do toho nejít, když víš, že ji užiješ... i ty vložky - na jeden kočar jsem jich měla kolem 10 kusů a využila jen dvě z nich, protože mě nebavilo to odmašlovat a nandávat... ještě jich tu dost mám na jiný kočar, ale ani jednu jsem nevyužila 😀 😀
ale na F4 myslím často - byla fakt úžasná - ta jízda s ní mi bude chybět...

beruska.zuzanka
22. mar 2013

ahoj kočky, mám možnosť kúpiť f6, rv 7/2011, je fakt v top stave, teda podľa fotiek, ešte ho chcem vidieť, po jednom dieťati, je to komplet, aj s autosedačkou a mamina ho predáva za 560€ , skúsim ešte stiahnuť cenu, ale podľa prepočtov aj tak fajn cena, čo vravíte? na čo si dať pozor pri kúpe z druhej ruky? má f6 nejaké muchy? ďakujem, veľmi mi pomôžete 😉

mamainprogress
22. mar 2013

@beruska.zuzanka ja mam f6. jedine co ma napada, najvacsi pozor daj na konstrukciu. ci nie je na kolesach osmicka, alebo co kocik vo verzii s velkymi kolesami neodbocuje do jednej strany. ostatne pripadne vady uvidis hned na pohlad.

beruska.zuzanka
22. mar 2013

@mamainprogress ďakujem a čo cena? našla som ho najskôr na bazos.sk a zhodou okolností ho predáva mamička aj tu...

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/2hi0/ges...

mamainprogress
22. mar 2013

@beruska.zuzanka velmi krasny je, kolesa vyzeraju byt zachovale. su nalestene takze moze to byt len zdanie, treba to pozriet. ale vyzera byt ozaj tip top stav. moj novy stal v aprili 2012 938eur ale bez nafukovacich kolies, mam ich umele. ak by som chcela nafukovacie, bol by stal este o 50 viac. cenu 560 vzhladom na ten stav povazujem za prijatelnu. ja by som ho kupila.

beruska.zuzanka
22. mar 2013

@mamainprogress super, vďaka, už sme dohodnuté, že sa naň ideme pozrieť, ak bude ozaj tak super, berieme ho 🙂 aj keď som kočík chcela kúpiť, respektíve doručiť domov až niekedy v júli, ale tak príležitosť je príležitosť 🙂 ešte raz ďakujem za rady 😉

bamby78
25. mar 2013

Mate niekto F2 cocon? Ako ste s nim spokojne? Ja som na 99%rozhodnuta pre tento kocik... Len chcem vediet nazor dskej mamicky,ktora ho ma alebo mala 🙂

renisco
25. mar 2013

@bamby78 se mi nelíbí, že je sedačkave tvaru kolíbky. dítko v ní i v leže jakoby sedí. a píšou, že je vhodný od 6měsíců, zřejmě kvůli té sedačce. jsou dítka, kterým tento styl nevadí, víc jim vyhovuje,ale jiným vadí...

bulinka27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salmonica
26. mar 2013

Baby, chcela by som poprosiť tie, kt. majú Buggy F4 event. S4 sport, či by ste mi mohli zmerať rozmery zloženého kočiara. Viem, že všade udávajú tento rozmer - 70 x 58 x 40 cm, ale na nemeckej domovskej stránke je to 65 x 45 x 24 cm. Preto sa chcem opýtať, či je to údaj s nasadenými kolieskami, alebo bez nich... Je to pre mňa dôležité. Mám už totiž F6 a tá sa nám síce do kufra zmestí, ale potom už takmer nič iné 😠 ... ďakujem pekne

ada22
27. mar 2013

@salmonica ten druhý rozměr bude bez kol. Na šířku má F4 s kolečky 58cm