Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

frufrunka
4. nov 2013

@mamainprogress No tedy, vidíš, to mě nenapadlo! Geniální řešení... 🙂 Na to se podívám!

hannahfilip
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zinnka
5. nov 2013

Ahoj,
máte někdo zkušenosti se sportovním kočárkem Gesslein Future? Vyhlídla jsem si inzerát v bazaru Bazos a nevím se rozhodnout 😖 . Díky

kikuliak
20. nov 2013

Prosím vás mám otázočku, vanička C3 s adaptérmi na F4 bude pasovať aj na konštrukciu F2? Ďakujem za odpoveď.

yanielka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka577
10. dec 2013

Dobrý deň, nemám čas čítať príspevky o kočíku gesslein, preto možno budem mať identickú otázku z týchto príspevkov. Veľmi by som bola rada, keby mi niekto poradil, aký typ kočíku gesslein si mám kúpiť. Potrebujem len športový s terénnymi kolesami a prehadzovacou rúčkou. Momentálne máme jane pro formula strata - trojkolku, je takmer nový, používaný len od marca tohto roku. Ten plánujem predať, nakoľko nemám kde skladňovať vaničku a autosedačku a vadí mi, že nemôžem prehadzovať rúčku. Dcéru mám dosť živú a potrebujem ju mať stále pod dozorom, preto je pre mňa dôležité, aby sa dala rúčka prehadzovať. Vďaka vopred za prípané rady...

ninan2
10. dec 2013

@katka577 tak to je jedine Gesslein F6...

katka577
10. dec 2013

@ninan2 vdaka...a neviete, sú aj iné kočíky, ktoré by mali podobné parametre ako G.F6?

ninan2
12. dec 2013

@katka577 no tu prehadzovaciu rucku ma myslim len F6, a ine znacky neviem...

aaa
12. dec 2013

Prosím o zkušenosti s tímto kočárkem. Děkuji 🙂
http://www.eshopbaby.cz/s4-air-buggy-gesslein/

kikasi
20. dec 2013

ahojte Gessleinacky 🙂 ,
@beruska.zuzanka..mame uplne rovnake farebne prevedenie - vyzera super, len ja teda mam F4.

chcem sa spytat, kedze je kocik novy a este nepouzivany . dokupila som si aj fusakotasku C1 - lift, lebo vanicka sa mi zdala dost mala a teraz neviem, co a ako s nim:
- ked ho chcem pouzit ako hlboku vanicku, tak treba do korby od sportiaku to nejako upevnit, ze?? ci nie?
- mozem ho pouzit aj miesto autosedacky do auta - napr. pri prevoze babatka z porodnice?
je to povolene?

Asi sa pytam hlupe otazky..ale je to moje prve mimi a prvy kocik.. 🙂
Dakujeeeem

mamanikus
20. dec 2013

Mame kocik 🙂 bola uz aj reklamacia s ruckou (menili nam klb) kocik je citlivy na vodu (ked prsi, je mokro) a neznesie ani velku zataz *vacsi nakup s nim nehrozi. Vyhodou je moznost vyberu farebneho prevedenia, fusak je tiez skvely teplucky. Vyhrady k sportovej casti ani vanicke nemam ale konstrukcia mi pride dost chaba. U nas to bol vyber medzi gesslein a teutonia hlavne kvoli tomu ze sme mali malinke auto a potrebovali sme ho napratat do kufra. Uz by som si pri druhom dietati geslein nevybrala.

ada22
22. dec 2013

@aaa Ahoj mam F4 starsi verzi. Tenhle je jeste vylepseny o lepsi predni kolecka a moznost je zamenit za vetsi do terenu.
Jinak mam F4 po jednom diteti a prijde mi v pohode. Jedine co se drbe je potah, ale je fakt, ze je jiz 4 roky v provozu a u tech nozicek je to celkem namahane. Jinak na ovladani je to jeden z nejlepsich kocarku do mesta.
Ty mala kolecka do terenu nic moc, ale s tema vetsima do terenu to bude v pohode. (-:
@mamanikus Jinak jsem mela jeste teutonii cosmo a ta letela asi za 14 dnu z domu. Proti gesleinu F4 je to ovladani cosma des bes. Ale zas abych cosmo nehanila tak pohledove krasny a ten jejich kosik je proste paradne prostorny. 🙂


@kikasi ahojky na prevoz autem taska C lift urcite delana neni. Je par kocarku co maji hluboke korbicky s moznosti upnuti do auta, ale vetsinou nevychazeji prilis dobre v testech bezbecnosti.
Jestli povezete miminko autem chtelo by to autosedacku.

aaa
22. dec 2013

@ada22 Děkuju za info 🙂 . Tahle nová verze by měla mít nějaká lepší kolečka, víc měkká, co jsem tak pochopila z povídání prodavačky. Já už jsem pro něj v podstatě rozhodnutá, líbí se mi nejvíc z toho, co jsem mohla zkusit. Teď máme I´COO, ten je fajn, ale dost těžký.

beruska.zuzanka
27. dec 2013

@kikasi ahoj, príspevok som našla až teraz úplnou náhodou,trochu zle si ma označila 😅 a určite identickú farbu? Lebo ja som si nakombinovala sama, k tomu loop-u,ktorý mám dnu je origoš látka kočíková taká viac došeda,ja som chcela viac hnedú 🙂

a k otázke, c lift sa upevňuje takými plastovými skobami trčia z tašky po bokoch a pchajú sa do otvorov,kde na športiaku patrí madlo. prenosnú tašku miesto autosedačky určite nie

prajem veľa šťastných km s kočíkom,ja som nadmieru spoko aj po takmer 3mesiacoch jazdenia po kadejakom teréne,aj na košík som si už zvykla 😀

beruska.zuzanka
27. dec 2013

@mamanikus to nemáš nejaký vadný kus? lebo ja v pohode nákup odveziem, konštrukcia je super pevná,bývali sme na dedine a odjazdil hnusný terén a keď prší,patrí naň pršiplášť 😅 😉

meja3
5. jan 2014

Moje 9-mesacne skusenosti s gessleinom f6:

Vanicka: kupili sme prenosnu pevnu tasku, akoze zimna verzia. Velka spokojnost, na navstevach ale aj doma clovek nemusi dieta budit pri vyberani z kocika, iba vezme prenosnu tasku a polozi si ju k sebe kdekolvek v byte. Sportova cast - priestranna, rozne varianty polstrovania na zimu a na leto. Dobre polohovatelna aj do vodorovnej polohy, mala mi tam prespi hodiny a hodiny. Celkovo spokonost.

Kolesa: mali sme objednane nafukovacie, ale omylom nam zaslali penove so vzduchovymi komorami, ktore si gesslein velmi povazuje... No na nasich chodnikoch s nimi mam dost velke problemy. Velmi lahko sa do nich pozapichuju kamienky /aj v lete sme mali na sidlisku nepozametany strk zo zimneho posypania/ a kolieska potom vrzgaju. Teraz v zime sa to nesnazim ani priebezne pocas jazdy cistit, to by som nic ine nerobila. Okrem toho su uz po 9 mesiacoch bezneho pouzivania dost zodrane, dezen uz nie je takmer vidiet. Co sa tyka odpruzenia, tym ze je iba na zadnych kolesach, velmi ho nepocitujem, lebo predne kolieska dost natrasaju na hrbolcoch.

Prehadzovanie rucky: velmi dobra vec, vyuzivam kazdy den, lebo inak by som nevosla do nasho maleho vytahu.

Brzda: stale sa uvolnuje, potom nebrzdi, aj so zabrzdenym kocikom sa da v pohode rozbehnut, ked clovek zabudne. Neustale to treba dotahovat, takisto ako polohovanie rucky.

Gesslein taska ku kociku: NEKUPOVAT! Maximalne neprakticka. Neda sa ovladat jednou rukou, aj s dvomi je problem ju rozopnut a zapnut. Z tasky nic nevyberiete, pokial ju neodzispujete uplne. Velmi neprakticke pripevnovanie na kocik suchym zipsom, ked to clovek potrebuje vzdy vo vytahu a pri prevoze kocika autom davat dolu.

Ked to zhrniem, nie som si ista, ci ten kocik za tie peniaze stal. Mozno keby nebol taky drahy, tak druhykrat nevaham a zasa si ho vyberiem, ale pri tej cene asi skor nie.

meja3
8. jan 2014

este pre doplnenie:

Nanoznik na sportovu cast: je len volne polozeny na kociku, pripevnuje sa iba dvomi gombikmi o striesku, takze stale zlieza a po bokokoch odstava.

Plastenka proti dazdu: hlavnou nevyhodou je chybajuci otvor, aby dieta videlo z kocika. Musi tam byt cele zavrete, takze plastenku mozte mat, len ked dieta spi.

peggy722
10. jan 2014

@meja3 Tak já jsem měla F4, ale doplňky od Gessleinu jsem zavrhla už v obhodě. A nelituju toho. Nánožník jsem si nechala ušít. Zbytek jsem měla emitex, fusaky, tašku i pláštěnku. Tu jsem si teda musela předělat.
No vůbec jsem si k němu vyrobila pár moc užitečnejch doplňků. 😀 Když jsem ho nedávno prodávala, tak si paní medila, jak ho mám luxusně vybavenej. Kola jsem měla sjetý taky, kamínky taky problém. Když se ty kola trochu sjely, tak už se to tolik nezapichovalo. Odpruženej mi přišel luxusně. Ta F6 má jinou kostru, tak asi ty přední kola víc drncaj. Já jsem s ním jezdila i po lese a dobrý. Jako kočárky jsou to dobrý, akorát ty doplňky jsou předražený a dost nepraktický.

pisisvori
10. jan 2014

Neprodáváte někdo F4 s air kolečkama a sportovní sedačkou?

tinus12
13. jan 2014

Ahojte, tie kamienky sa zapichuju aj do novych air plus koliesok?

beruska.zuzanka
14. jan 2014

@meja3
@peggy722 ani ja som žiadne doplnky ako taška, nánožník a pod. nekupovala....

beruska.zuzanka
14. jan 2014

@tinus12 ahoj,ja som si zatiaľ nevšimla zapichnutých kamienkov,jazdím 4mes. skoro

lulii
14. jan 2014

@tinus12 Já mám také air kola a žádné kamínky 😉
@pisisvori Ahoj, já nad tím přemýšlím, mám F4 kombi air, černá konstrukce a černý sporťák. Kupovaný nový v kamenném obchodě v říjnu, ježděný od prosince. Mám k tomu i grundadaptér na zvýšení sedačky a adaptéry na autosedačku maxi cosi, origo pláštěnku, originální ještě nepoužitou vložku do kočárku a náhradní madlo/rukojeť.

peggy722
14. jan 2014

@beruska.zuzanka A ty máš normální kolečka nebo ty air? Do těch air by se to zapichovat nemělo.

pisisvori
14. jan 2014

@lulii ahoj a máš fotku a za kolik?

beruska.zuzanka
14. jan 2014

@peggy722 air+

lulii
14. jan 2014

@pisisvori IP 😉

lulii
14. jan 2014

@pisisvori Lepší zatím nemám 🙂 Ale aspoň pro představu...

meja3
15. jan 2014

mame koliecka air a zapichuju sa tam kamienky skoro ako keby boli tie koliecka z polystyrenu...