Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

olivs
13. júl 2014

@malinovka333 ale, mozno sa predsa len da najst aj za lepsie ceny.. pozri si tuna, tito posielaju aj medzinarodne.. http://www.pixie-baby.de/catalog/index.php?cPat...

malinovka333
13. júl 2014

@olivs dakujem uvidim, mozno si dam aj usit

olivs
13. júl 2014

@malinovka333 hej, to je vzdy fajn moznost.. tak nech sa to podari a si spokojna

malinovka333
13. júl 2014

@olivs potom napis ako sa ti paci tvoj aj fotku mozes dat

olivs
13. júl 2014

@malinovka333 jo jasne skusim.. aj ked som si uz vo for baby kukla a skusila odfotit,dost zle/nerealisticky mi to zachytavalo tie farby..ale tesim sa z neho uz teraz,nazivo asi neodolam a pochvalim sa🙂

beruska.zuzanka
16. júl 2014

@malinovka333 ahoj, ako, spokojná? ja jazdím s f6 air+ už 3/4 roka a je the best 🙂 tašku na rúčku mám ako
@olivs z dm-ky, sieťku neznačkovú a kolesá predné ttie vymeniteľné isto nie sú nafukovacie, čo je aj dobre, nehrozí defekt 🙂

olivs
16. júl 2014

@beruska.zuzanka nno,uz asme zistili,ze tie nafukovacie su k f1:( takze budeme dokupovat..

malinovka333
17. júl 2014

@beruska.zuzanka velmi spokojná som, ked ideme do terenu vymienam za velke kolesa, vobec mi nevadi že je tažky ako vsetci hovoria,aj tasku mám z dm babylove este po prvom syncekovi a je ako nova,malý ma 6 mes

beruska.zuzanka
17. júl 2014

@malinovka333
@olivs hups, som Vás trocha zle pooznačovala 😅 ale hlavne, že sme sa pochopili 😀 a
@malinovka333 ja mám tú tašku už 4.5 roka a je ako nová stále 🙂

ninan2
18. júl 2014

@malinovka333 Ahoj, tak to som rada, ze si s "mojou" F6 spokojna 😀 Nam este zostal F4 Buggy ale uz sme ho pol roka nepouzili, dcerka chodi vsade na odrazadle alebo ideme autom ked niekam dalej... Zrejme si ho ale necham do buducnosti pre nejake dalsie dieta, lebo je to super kocik (lahsi a menej siroky ako F6), do terenu tiez OK... Tak sa drzte, nech sa dari 🙂

malinovka333
18. júl 2014

@ninan2 jej dakujem ja som spokojná, mne nevadi ze je tažši,neskor kupim aj nejaky sportovy ale este neviem vobec aky,ale to len tak do mesta ked pojdeme,mala som britax ten som predala,

kacenqa
20. júl 2014

baby ahojte je tu niektora, co ma f4 buggy pls? potrebujem radu 🙂 prave som asi po roku vytiahla ten moj, ze ho idem poskladat, nafotit a predat a zistila som, ze ho neviem zlozit :( ja truba som ho rozobrala uplne lebo som sla prat vsetko, co sa dalo, a neodfotila som si to. potom som nemala cas to skladat, tak som to len supla do tasky a teraz neviem, ako to poskladat. prosim, nemohla by mi niektora odfotit zadnu cast opierky dole?

mam tam po krajoch take dve gumicky ukoncene kovovym ockom, a neviem, co s nimi....:D takto ho veru nepredam 🙂 vdaka za pomoc.

zuzuzv
22. júl 2014

ahojte baby, treba mi do c1 lft este fusak? babo sa ma narodit zaciatkom novembra...chlap v BA mi povedal, že netreba, ale tak nechcem ho rvať do overalu a naobliekavat, ked si ho možem dat len do fusaku. Takisto by sa mi zisiel podla mna do autosedačky..rozmyslam nad tymi od Gessleinu, len sa neviem rozhodnut ci ten SLEEPY alebo UNIVERSAL - tento maj spodnu cast sustakovu...poradite?? 😝

beruska.zuzanka
28. júl 2014

@zuzuzv ahoj, ja mám septembrovú a fusak sme nepoužívali, ale mám ešte po prvej dcére emitex combi, to je podobný ako ten universal

zuzuzv
2. aug 2014

@beruska.zuzanka a zmestil sa ti do tej fusakotašky? ;)

beruska.zuzanka
2. aug 2014

@zuzuzv akože fusak? zmestil, skúšala som ho tam dať a keď bolo slabo pod nulou, narvala som tam aj malú, ale tak mokrú som ju stade vyťahovala, že dovi... fakt ho netreba 😉

zuzuzv
3. aug 2014

@beruska.zuzanka lebo rozmyslam ze co do autosedacky, najradsej by som kupila nieco co vyuzijem aj do vajicka aj do fusakotašky...bez navliekania nejakého overalu alebo čoho :D

beruska.zuzanka
3. aug 2014

@zuzuzv ja som mala taký fleecový fusak na to, aj do autosedačky aj do fusakotašky som ju v tom dávala a do toho poväčšine len body a pančuchy, prípadne tenký dáky teplákovinový overal, záleží ako máte v zime, minulá zima bola oničom...

zuzuzv
3. aug 2014

@beruska.zuzanka presne taketo nieco ze len body, svetrik, dupacky, zavinovacka a sup do fusakotašky 🙂

veronka
20. aug 2014

Baby, ak by ste niektorá zháňala nánožník na gesslein, tak sa ozvite, kočík som predala a nánožník mi zostal, je šitý na mieru a bol 2 krát použitý 😉

olivs
20. aug 2014

Ja mam zase navyse uplne nove, nepouzite nahradne kolesa na F1 (nafukovacie). ak by ste niekto zhanali (vraj sa uz nedaju kupit), dajte vediet.

olivs
20. aug 2014

@beruska.zuzanka celkom ma zaujala ta zavinovacka. zvazovala som tu od emitexu http://www.svetkocikov.sk/emitex-zavinovacky-do...
ale toto mi pride byt este jednoduchsie a univerzalnejsie (aj kedy by mozno dlhsie vydrzala ta emitexacka, je vacsia.. ) ake je to hrube prosimta? emitex to ma rozdelene na letne, prechodne a zimne, toto bude skor blizke asi k tomu prechodnemu, ci?? vdaka moc

beruska.zuzanka
20. aug 2014

@veronka ahoj a akej je farby pls, ja zháňam, hodíš fotky? alebo radšej na mail? ďakujem 😉

beruska.zuzanka
20. aug 2014

@olivs ahoj, toto je zimná, je z dvojitého fleecu a plnená protialergickým rúnom, fakt je teplá, dá sa použiť aj na prechod, záleží od počasia, teploty 🙂 a je naozaj fajn, tak do 6-7 mesiacov v pohode, podľa toho, aké je dlhé bábo
my sme v nej vozili malú aj v autosedačke, vo fusakotaške, bolo jej v nej dobre, ale minulá zima bola oničom, takže som ju ani nejako neobliekala do toho

olivs
20. aug 2014

@beruska.zuzanka dakujem.nevies ci nemaju z toho aj "prechodnu"tensiu verziu? taky hrubsi fusak uz mam, aj ked je dost velky..

veronka
20. aug 2014

@beruska.zuzanka je celý čierny, nepremokavý, s dvoma bočnými zipsami, límcom
pošli mi mail do IP, zajtra ti pošlem fotky

hajula
22. aug 2014

Táto táma o fusakoch či zavinovačkách do C1 lift tašky zaujala aj mňa. Kúpili sme F6 aj s fusakotaškou, bábo sa narodí v decembri. Ja som si myslela, že oblečiem overal, dám do fusakotašky a mám vybavené. Sestra ma presviedča, že úplne maličké bábo do overalu neoblečiem a budem potrebovať fusak. Pozerala som tú zimnú zavinovačku od EMITEXU a celkom sa mi pozdáva. Použila by som ju aj do vajíčka aj do fusakotašky. Ktorá máte skúsenosť s úplne malinkým bábo cez zimu vo fusakotaške?