Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

monciky
24. júl 2016

@lenuska12
tak daj vediet ako s apostavili k tomu..., ja mam kocik tiez do nich

lenuska12
24. júl 2016

@monciky
Zajtra napisem, som zvedava

lenuska12
25. júl 2016

@monciky Tak bola som tam, najskor mi pan povedal, aby som to nafotila a poslala mailom a ze to zaslu vyrobcovi. Ze je to mechanicke poskodenie a ze predavaju tie kociky 8 rokov a tej rukovati sa nikdy nic nestalo,... Potom povedal ze jedine co si poskodia zakaznici sami s prstienkom a podobne. Ja nosim iba obcas obrucku a teda nemam to ako poskodit s tym. Aj ked som nakladala a vykladala ten kocik z kufra, tak vzdy davam pozor. Bola som aj nahnevana, ze jeho kolega mi napise, ze mam prist a on povie, ze nech to nafotim a zaslem. Trepali sme sa z Pezinka, tak som uz bola neprijemna. Tak nakoniec povedal, ze objedna tu rukovat a vymenia mi to a teda ze nech poslem fotky a zaslu nemcom. Mam aj ten kozeny ochranny obal na to, tak dufam, ze sa mi to nebude viac nicit a teda ked bude nova rukovat, tak uz sa to nestane.

vodecka
25. júl 2016

@lenuska12 oni vzdy povedia ze sa im to este nestalo.. mne raz na kociku odisiel zvar, proste sa to nie zlomilo, ale povolil zvar a ze to sa im este nestalo a potom som na forach nasla take maminy co sa im to tiez stalo. a v podstate to potom aj nepriamo priznal ze posielali raz maminu do zvaracaku aby jej ho zvarili. pozri, ty si normalne kocik pouzivala, nic specialne si s nim nerobila..

monciky
25. júl 2016

@lenuska12
dakujem za info, mne vadilo hned jak som si kupila ten kociar ta penova rukovat, takze som si hned kupila ten navlek, inak mi vraveli, ze mam po polroku od kupy prist na servisnu prehliadku a ze kazde dalsie prehliadky budu zadarmo aj po uplynuti zaruky, no nestihla som tak este ist, kocik mam uz rok, mam to trosku dalej, tak dufam, ze kocik sa den po uplynuti zaruky nerozpadne....

lenuska12
25. júl 2016

@monciky mne nevraveli ze ho mam davat servisovat

monciky
25. júl 2016

@lenuska12
tak sa na to opytaj

katka0123
3. sep 2016

@lenuska12 Ja mam s chôapikmi z forbaby velmi zlu skusenost. Boli arogantni, drzi... reklamovala som natrhnnuty podsedak a slo to velmi tazko. Nakoniec to vymenili, ale tvrdili mi ze sme si tovar uz prevzali ---bez papiera?? Az ked som sa zacala stazovat, ze to postupim SOIke, zrazu sa reklamovany tovar nasiel.- FORBABY - nikdy viac. Hrozne.

lenuska12
3. sep 2016

@katka0123 zial toto je take slovenske, pokial clovek nie je neprijemny, tak nic pri reklamacii nedosiahne :( A to teda kdekolvek. Ja mam s reklamaciou v babymarkete zlu skusenost, az taku ze som tam ten poskodeny tovar nechala, lebo naco mi bude a to som to mala chvilu a zial bol poskodeny uz ked som ho kupila, len pani predavacka ma presvecila, ze sa to viac kazit nebude :( Vo forbaby nastastie teda vyhoveli, aj to tak ze zaslali fotky a memci poslali automaticky druhu rukovat.

jana_da
6. sep 2016

@mauzi @zuzanaete Dobry vecer, neviem ci je to este pre vas aktualne, az teraz sa mi podarilo pridat inzerat na Gesslein F6. V pripade zaujmu viac info v bazari. Pekny vecer, Jana

zuzanaete
7. sep 2016

@jana_da Vdaka. Uz mame kupeny.

jana_da
7. sep 2016

@zuzanaete Dakujem Vam za spravu, tak nech dobre sluzi ;) ja som bola velmi spokojna. Skor som to nestihla, mali sme zdravotne problemy a tak som nemala na to cas. Zelam pekny den.

mauzi
7. sep 2016

@jana_da ahoj aj my uz mame svoj gesslein 🙂

jana_da
7. sep 2016

@mauzi prijemne vozenie aj Tebe ;)

nelinkabublinka
9. sep 2016

Dobrý deň dámy 🙂 Nechceli by ste sa so svojím názorom na kočík podeliť aj vo WIKI? Takto by sme to mali všetko pekne pod jednou strechou a mnohým mamičkám by sme mohli uľahčiť výber 🙂 Stačí kliknúť na tento odkaz a na konci stránky, pod článkom je priestor na pridanie vlastnej skúsenosti. Odmením sa aspoň srdiečkami 🙂

https://www.modrykonik.sk/kociky-gesslein/

Ďakujem.

Táňa
Admin WIKI

gerlinda
21. nov 2016

Ahojte maminky, ktoré máte f6, koľko polôh má polohovanie chrbátika? Nech skúšam ako skúšam ten môj má len 3 polohy. Nemal by mať štyri? Dúfam, že mi neposlali nejakú staršiu verziu...

veronika66
7. dec 2016

Ahojte mala by som záujem o kúpu gesslein f4

de_de11
5. feb 2017

@nelinkabublinka ja by som sa ale moj typ gessleinu tam ani nie je 🙂 = Indy

nelinkabublinka
6. feb 2017

@de_de11 ahoj,kludne si skusenost prjlrav a ja tam ten tvoj typ pridam. Zatial mozes svoju recenziu pridat pod clanok o geslein vseobecne a ked bude aj typ indy,tak ja to presuniem

dudula123
29. mar 2017

ahojte, ak ma niekto skusenost s Gesslein Indy, prosim mozte sa podelit? Dakujem 🙂

swiss
26. jún 2017

Ahojte, neviete niekto poradit, kde by sa dal zohnat este ten starsi typ prednych otocnych koliesok? Take tie s tou nasuvnou plastovou castou, nie s tym kovovym "stuplom". 🙂 Vdaka.

dime
24. júl 2017

Baby co mate gesslein a dve deti, ako ste riesili skejtik? Mam F4, maly ma cez 2 roky a chcem kupit skejt, len neviem ktory mi bude pasovat. Co mate vy?

gurags
9. nov 2017

@dime ahoj, zaujima ma ci f4 dobre peruje, ci sa da hojdat 🙂

rozinka11
31. máj 2018

Kupim adapter na gesslein f6

akbarak
16. júl 2019

Dievcata ktore mate F3 air, ako ste spokojne? Velmi sa mi paci trojkolka. Zvazujem este F4, F6 air

rozinka11
16. júl 2019

@akbarak f6,f10 za mna uzasny kocik..len tazky a velky do kufra auta. Preto sme menili. Inak super do terenu aj mesta. Keby som nepotrebovala vela nakladat, vykladat z auta, tak by som sla donho kludne este raz😉

marchell
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zita17
18. máj 2020

Dievčatá podeľte sa prosím o skúsenosti aké sú na Gessleinoch kolesá Air +. Premýšľame nad novinkou FX4 Classic, kde sú tieto kolesá, no obávam sa, aby sa do nich nezapichávali kamienky. Vďaka