Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

akdarka
14. apr 2010

ahojte baby, chcem sa opytat - mate ku kocikom aj autosedacku BabyGo od gesslein? my sme sa rozhodli pre Gesslein f6 a uvazujem ci zoberiem aj ich autosedacku alebo kupime nejaku lepsiu. su kvalitne? neviem najst nic o crash testoch tejto sedacky. dakujem za Vase skusenosti, pekny vecer/den 🙂

evusinka
15. apr 2010

jeiny, naprosto Tě chápu, protože já uvažovala úplně o tom samém, hrozně se mi líbila korbička a chtěla jsem to nakombinovat, bohužel to nešlo... 🙂

akdarka: My máme autosdačku babyGo objednanou, ale zatím není hotová. V obchodě nám říkali, že se buď bere tato nebo MaxiCosi, ta že je prý ještě o trošku lepší (cenově to vyjde nastejno, protože k Maxi Cosi musíš dokoupit adaptery), ale co do kvality nás ujišťovali, že je velmi dobrá....

brisalek
15. apr 2010

jeiny na F6 v Ducha Pardubice tvrdi, ze korbicku hlubokou taky je mozne dat, tak by mela jit i na future. Zavolej si tam poradi ti, jsou moc ochotni.

evusinka
15. apr 2010

To mi neříkejte, že to jde, nebo budu ještě doobjednávat korbičku. 😀 😀

mayka
15. apr 2010

akdarka, my mame babygo a som spokojna. Ale neviem to porovnat s inymi. 😉

xkacatkox
15. apr 2010

také máme babygo, a jsme spokojení 🙂

mayka
15. apr 2010
bihan
16. apr 2010

My máme Maxi Cosi, veľmi neverím netestovaným sedačkám.

brisalek
16. apr 2010

evusinka, nekolikrat jsem se ptala a tvrdil, ze jde. A ono kdyz se podivas na to upinani tak je to fakt stejne🙂. Me to take mrzelo, protoze kdybych to vedela vloni koupila bych rovnou F6, chtela jsem velkou korbu, tak jsme koupili hluboky Roan.Ale musim rict, ze za ty penize byl zatim, ze vsech kocaru co jsem mela vruce nejlepe ovladatelny, leoucky i kdyz uvadeji 15kg...F6 s velkyma kolama musim otacet na zadnich kolech kdyz cci zatocit, zataci nam doleva, nelibi se mi polohy zadova operky....

dosa
16. apr 2010

jeeej, mayka, konecne 😉 a hned ako som to otvorila F4 - cakam nan uz od januara 😀 a celkom dobru cenu dali, cakala som, ze si zapytaju viac. budem ho musiet ist ocihnut, lebo mi nie je z popisu jasne, ci sa opierka noziciek da polohovat... ak ano, brala by som ho 😉

kauculacek
17. apr 2010

Takže lze na F6 koupit a pasuje tam korba? Chápu to správně? 😕

kauculacek
17. apr 2010

Podle mě ale bude stačit ta vložná taška 🙂

vohankm
17. apr 2010

Ahoj všem

Tak jsem byl dnes v Furth im Wald (obchod který radila evusinka na strane 11) objednat kočárek Gesslein F6. Kdo by chtěl kontakt http://www.babyetage.de. Městečko je hned za hranicema. Domluva s obsluhou i v angličtině. Obsluha byla v pohodě a vše proběhlo hladce.
Ceny: Gesslein F6 + C-lift + pláštěnka 499 Eur
Nánožník 24 Eur
Přebalovací taška 50 Eur
Moskitiera 20 Eur
Autosedačka BabyGo 120 Eur

Po srovnání s cenamy v Plzni je ten rozdíl celkem značný na to že do Furth im Wald je to o 80 km dále než do Plzně (tedy alespoň pro mě).
Ať si každý vybere sám kde nakupovat, ale já měl jasno 😉 .
Ještě taková úsměvná věc s cenou autosedačky. Původně mi paní prodavačka řekla cenu 150 Eur. Ve městě jsme je-li ještě do supermarketu něco koupit a mě se ta cena nějak rozležela. Vrátil jsem se tam zpět a řikám té prodavačce že ta cena té autosedačky se mi nějak nezdá, že je to dost drahé ( z diskuze jsem si pamatoval že to bylo kolem 100 Eur a že takto je cena stejná jak v ČR). To jsem ji take řekl. Tak ona že to prověří. No nakonec z toho bylo tedy 120 Eur. Říkala něco že jí nedávno zdražili ale nakonec slevila 🙂.
Toď zatím moje zkušenost. Kočárek by měl být do 8 týdnů. Záloha 50 Eur.
Tak se mejte
Ahoj Miloš

evusinka
18. apr 2010

kauculacek:
Myslím,ž e je to halvně otázka designu, kdo upřednostňuje korbičky a kdo sportovnější styl..já osobně byla spíš korbičkovější, ale už to raději řešit nebudu, to bych se z toho musela zbláznit.. 🙂

vohankm:
Koukám, že Vám naúčtovali i nánožník, o kterém nám řekli, že je v ceně...Ale jinak, jak píšeš, ono je to tam asi trošku i o smlouvání. Jak jsem pochopila, tak si ceny dělají dle aktuální "situace" a dohody s tím zákazníkem. My jsme tedy nesmlouvali, protože jsme se vešli do limitu, který jsme si stanovili, ale už jsem to slyšela od více lidí, že paní si evidentně tak trošku cucá ceny z prstu 🙂 (každopádně se to vyplatí) a když se nedáš, tak Ti udělají lepší cenu... 🙂

kauculacek
18. apr 2010

Ste zlatí, tolik informací 🙂 Už se tam snad tenhle týden dostanem 😵
Ještě poprosím, nemáte otevírací dobu?

evu: taky to nechám na c-lift, už mě to ani nebaví pořád koumat a řešit 😅 😀

mayka
20. apr 2010

ahojte babulky gessleinacky,

videli ste uz niektora nazivo buggy F4? http://www.forbaby.sk/index.php?mod=catalog&idP...

Strasne sa mi paci. Ak ano aky dojem na vas spravila?

brisalek
20. apr 2010

To by me take zajimalo, moc se mi libi a chtela bych ho vymenit za tu nasi F6. Ale v Pardubicich ho budou mit az v kvetnu.

peefko
20. apr 2010

Ahoj všem,
děvčata nemáte některá zkušenost, které stupátko pro staršího sourozence by se hodilo ke kočárku Gesslein Future?

barboramarek
20. apr 2010

peefko ahoj ja mam gesslein f2 a k tomu sedi skate bibi stroller board, kuk u mna v bazare mam ho aj na predaj 🙂
ten isty aj ponukaju v BA na rajskej kde predavaju gessleiny 🙂

kauculacek
20. apr 2010

brisalek: jak vyměnit za F6? 😕

mayka
20. apr 2010

Ta F4 buggy sa mi zda byt tiez dost robustna. ked ciam ze sirka podvozku je 58 cm a F6 ma tusim 61 cm. na buggy je to dost. hm 😒 Ale ako sportak je ok. musim ho ist niekam pozriet.

brisalek
21. apr 2010

Kauculek, no F6 prodame (pripadne jen podvozek)a koupime F4, jde na to jak sportovni sedacka, tak buggy.

peefko
24. apr 2010

Barboramarek: díky za tip na stupátko, tento model vůbec neznám a na českých stránkách se téměř nedá najít, objevuje se hlavně na slovenských ... no ještě pokoukám, díky moc

pink31
1. máj 2010

Ahojte maminy 🙂 , predávam kočiarik Gesslein F4, je parádny- priestranný, odpružený..Je týždeň starý, krásne ukáže s farebnými podložkami..

kauculacek
2. máj 2010

evusi: super fotááá 😵 😵 Já už se tak těšííím 😵 Snad už tam konečně pojedem, nějak se to oddaluje 🙄

evusinka
2. máj 2010

kauculacek:
Jéé, ty jsi rychlík, zkoukla jsi to dřív, než jsem to sem stihla napsat. 😀 Doufala jsem, že Ti udělám raodst. 😀
Tak halvně abyste stačili včas objednat, než přijde mimi. Na autosedačku stále čekáme, ale mají ještě 14 dní, tak uvidíme. Do porodu už jen měsíc, tak snad to stihnou...
Pro ostatní gessleiňačky - přidala jsem ještě pár fotek kočárku, tak můžete mrknout... 😉

leveretka
2. máj 2010

ahojte,

chcela som sa opytat ake mate skusenosti s for baby a gesslein objednany cez nich...my sme objednavali este 12.2 celu zostavu a mali k tomu akciu autosedacku zadarmo a do dnesneho dna ju nemame aj ked tvrdili, ze sa caka 6-8t. povedali, ze kocik a prislusentvo je tam okrem tej autosedacky, co ma byt zadarmo...mam obavy si to ale prevziat, ze autosedacku uz neuvidime...stale termin dodania odkladaju...ked sme sa ozvali po 9t, tak nam povedali, ze do konca aprila isto pride a teraz zase, ze az po 15.5...tak mam z toho zmiesany pocit, lebo o 5t mam najneskor termin a teda sedacku fakt potrebujeme...

evusinka
2. máj 2010

leveretka:

S těma autosedačkama bude pravděpodobně problém u výrobce. Máme stejný problém. Kočárek s přísl. už máme doma, ale autosedačku nedodali a posunuli termín o další 3 týdny. Termín nám řekli stejný - také v polovině května - ale kupovali jsme v Německu. Známá má objednáno v Pardubicích, kočík s přísl. už také mají a s autosedačkou jsou na tom stejně jako my...neboj se, určitě se všichni včas dočkáme. 😉

mayka
2. máj 2010

leveretka, my sme kupovali cez forbaby a boli sme spokojni. Zavolaj tam. Tiez sme cakali okolo 8 tt. neboj pride. Ale cudne ze im to tak trva.

leveretka
3. máj 2010

dakujem dievčatá, no však už sme tam volali 3x a vždy so smiechom nám povedali, že do pôrodu to určite príde, tak musím veriť, že naozaj áno...najprv to malo byť do konca apríla a teraz po 15.5., tak snáď to už naozaj príde.