Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

martina05
7. jún 2010

@mayka vďaka za postrehy, odkedy ste používali šporťák ?? Vanda má 2 mesiace a niekedy sa mi zdá že jej je plná fusakotaška.. 😀 😀

evusinka
7. jún 2010

@martina05 máme F6ku. Barva zeleno-béžové (č. 056056), mrkni do mého alba..

happyhappy
7. jún 2010

Aj nam odieraju otocne kolieska o kocik a neskutocne ma to irituje. Aj ked jazdim vacsinou v terene a tym padom s velkymi kolesami, ked chcem ist na nakupy, davam male kolesa a zrovna kosik by sa mi vtedy zisiel... Neskusali ste to niekto riesit s vyrobcom?

mayka
10. jún 2010

@martina05, no podla mna ju mozes dat do sportaku ved ide uplne do lahu. Ja mam zimne dieta tak som ju zacala don sediet az od cca 5 mesiaca ale aj to len do tej vyvysenej polohy. Teraz mi uz sedka tak jej to postupne posuvam tu opierku ale uplne sediet ju dlho nenechavam.

iinuska
10. jún 2010

no tak dnes ako sme boli vonku som lepsie pozrela na tie kolieska a ja tam mam volu este cca 5 cm medzi kolieskom a kosikom

evusinka
10. jún 2010

Musím říct, že na ty kolečka jsem teda zvědavá. Budeme to muset taky vyzkoušet, pak dám vědět.

strapanik
11. jún 2010

Baby, boli ste spokojne s fusakotaskou? My uvazujeme nad C-lift, nasa bamnulka sa narodi koncom augusta, cize v januari bude mat 5 mesiacov. Nebude jej tam zima? Stale mam pocit, ze klasicka vanicka by bola lepsia. Mam info, ze vanicka Quinny dreami by sa mala dat nakliknut pomocou adapterov pre Maxi Cosi autosedacku.

achina
11. jún 2010

Ahoj holky, prosim vas, opravdu se daji kocarky Gesslein koupit jen Praha, Plzen, Pardubice? Ja to mam vsechno hrozne daleko. Nadchly me golfky Gesslein Buggy 2010, ale musim je vyzkouset, jinak je nekoupim. Neda se kocar vyzkouset nekde v Brne??? Diky !! 😵

xkacatkox
11. jún 2010

fusakotaška 🙂 C-lift je moc fajná, ale na zimu si k ní pořid ještě fusak sleepy, C-Lift samotný na tvrdou zimu nestačí, nemusíš pak používat žádné deky a kombinézy, a pokud jsi šikovná a povede se ti to hodně dobře upravit kolem hlavičky, tak i čepičku nemusíš, já měla jen dupky a přes něj jarní mikču a čepku, nic víc jsme v zimně nepotřebovali

co se týče prodejen:v Brně kámoška sháněla a bohužel nikde neměli, tak jela nakoupit do Pardubic

kauculacek
13. jún 2010

@achina - asi tě zklamu, ale myslím, že jedině tady budeš moci vyzkoušet 😒 Zkus do prodejen zavolat a poptat se!

dynki
13. jún 2010

Achina - v Brně jsem natrefila pouze na kočárek Gesslein F6 a to ještě na starou verzi (navíc pouze jediné barevné provedení) v obchodě Baby Line na Tomkové náměstí, jinak Gessleiny nikde poblíž nejsou, taky jsme museli do Pardubic.

achina
13. jún 2010

sakra, sakra 😠 , to jste me teda nepotesily, ale moc diky za info, ted zalezi na tom, jestli ten kocarek za tu cestu stoji, mate nekdo golfky? anebo jen sportaky? abych tam nejela a behem 5 minut nebyla vyrizena, ze kocarek je hrozny. Ale vypada velmi propracovane. Tak ja jeste popremyslim. Diky... 😵

evusinka
14. jún 2010

Ahoj holky, tak mě kočárek docela naštval..teď, jak byla ta horka, používali jsme ten kšilt proti sluníčku a síťku. Tím, jak je ta guma natažená přes stříšku, se nám ta stříška pod tím neskutečně zmuchlala a vypadá to opravdu příšerně. Tolik peněz jsme za něj dali a nakonec to na pohled vypadá, jako bychom měli kočárek nejméně ze třetí ruky, je to akorát pro ostudu.. 😒 Myslíte, že to jde nějak sundat a přežehlit???? Takhle to nemůžu nechat. Fakt mě to hrozně štve...To nemluvím o tom zmluchlaném igelitovém "kšiltu", s tím už asi vůbec nic neuděláme. ☹ Nechápu výrobce - na jednu stranu tak "vytuněný" kočárek, na druhou stranu tam ovšem nejsou absolutně domyšlené takové ty drobné samozřejmosti, co mají ale všechny ostatní kočárky. 😠

brisalek
14. jún 2010

@strapanik v Pardubicich davaji a prodavaji 🙂 korbu gesslein i na F6. Je dost velka. Me se mala v 6 mesich, kdy mela teda uz 8,6kg a 69cm a ve fusaku Dita se do te C lift tasky nevesla, takze by to chtelo asi ten jejich fusak.

dynki
14. jún 2010

evusinka: Nás upozorňovali, že se to žehlit nemá, jen po vyprání na 30 stupňů nechat ve stínu usušit (ani neždímat).

kauculacek
14. jún 2010

Teda evusi, to mě překvapuje?? A co zkusit zavolat do prodejny a zeptat se na to jich?
Hoď sem fotku (přímo do diskuse), já si to popravdě neumím moc představit co myslíš ..

martina05
14. jún 2010

@evusinka... tak to si ma teda nepotešila, my máme na F6 tú sieťkua le ešte som ju nedávala... Hoď sem foto, nech vidíme ako to vyzerá.. mňa takto naštvali tei otočné kolieska, za tie prachy....

buliznicek
14. jún 2010

Čauky,
mam na Vás velkou prosbu - potřebuju poradit, jestli F6 nebo Future. Ve spoustě obchodů mě zrazovali, že když tu rukojeť přehodim a budu mít vzadu otočný kolečka, tak že je to celý blbě ovladatelný. Co vy na to z praxe? Díky moc.

xkacatkox
14. jún 2010

my máme F6 a otočná kolečka nevyužíváme, takže nám přehazování slouží moooc dobře, i když máme slun.clonku, tak stejně někdy přehazujeme,
evusinko:vím co myslíš, kámošce co má tu novou kolekci jak ty se to udělalo také tak prý zkusí vyprat a nechat volně uschnout, věřím, že tě to štve, my to máme v poho, nijak se to nemuchlá, ale je to holt starší verze z 2009

iinuska
14. jún 2010

@buliznicek ano, je to pravda. Ale najlepsie na tom je, ze na obrazkoch su tie vymenitelne kolieska na opacnej strane, cize vpredu. Napriklad tu http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?p...

xkacatkox
15. jún 2010

jo to je, ale musíš si přehodit korbičku 🙂 ne rukojet, ale dobrý tahák

evusinka
15. jún 2010

Ahojky, tak jsem dala fotky té stříšky do alba...:-/

xkacatkox: Jojo, tak nakonec zlatá hranatá boudička...a nevíš, jak to ta kámoška udělala? Já se to pokoušela nějak sundat, ale nepřišla jsem na to, jak...nejde mi to. 😒

xkacatkox
15. jún 2010

tý jo, to je fakt mazec jak se ti to pokazilo, já nevím jak to sundala, nejsou tam dole nějaké cvoky, a lze to odepnout, nám jde sundat celá bouda,myslým ta látková kostrukce, a pak můžeme mít jen moskytiéru, tu zadní část , a vršek jsou dole v kloubu cvoky, a jde to také, můžu ji poprosit at to nafotí a pošle, ale ona jezdí ne net k rodičum jednou za týden tak to nebude tak rychlé, ještě mě napadlo co napařovací žehlička???víš jen parní ráz, teda pokud máte nějakou se super výkonem

hranaté boudičky jsou asi lepčí, ale ty kulaté vypadají lépe, je to nová kolekce snad mouchy vychytají, já bych to šla reklamovat, a pro po, budeme reklamovat C-lift, páře se ale musím počkat až bude dlouho hezky, a nebudeme ho potřebovat, já jim dám za ty prachy 😒

martina05
15. jún 2010

Ahojte, tak som postúpila s riešením môjho problému s otočnými kolieskami... myslím, že ho mala aj @mayka..
Včera som volala do For Baby a pýtala som sa prečo sa odierajú o ten košík a hneď sa mi ospravedlňovali, že je to chyba výrobcu, ktorý omylom na niektoré kusy novej konštrukcie namontoval starý košík.. do dvoch týždňov mi objednajú nový a dodajú mi ho.. oni sa veľmi ospravedlňovali ale hovorili mi že nevedia presne ktoré kusy to boli...

martina05
15. jún 2010

@evusinka tak ti teda poviem tá strieška by ma pekne naštvala... držím palce, nech sa to skoro vyrieši!!!!!!

Ozaj byba a mám jednu otázku..včera som skúšala dávať tú sieťku ale nejde mi to... vôbec nechápem ako to tam nasadiť..asi som blbec ale poraďte mi prosím...

xkacatkox
15. jún 2010

nevím zda to je u nás stejné, ale mi ji zahakujeme za očka, a to po stranách na dolčí části boudy, najdeš tam také umělohmotné výčnělky, za to zachytíš ta očka, a bude to to držet na boudě, pak u nástavbu,

jsem ráda, že se vyřešil problém s kolečkami, já také zkoušela a neodírají se, asi jsi holt měla pech, a v této cenové relaci, si myslím, že by si měli dávat pozor co prodávají 🙂

evusinka
15. jún 2010

@xkacatkox To bys byla moc hodná, kdybys tu kamarádku poprosila. Nevadí, když to nebude hned, stejně už tak s tím týden jezdíme. Já jsem se to pokoušela sundat tu horní část boudičky, také jsem odepnula to odvětrávání a po stranách právě jak jsou ty umělohmotné výčnělky, tak jsem si myslela, že to by se mělo dát zmáčknout a vytáhnout, ale prostě mi to nešlo...tak si nejsem jistá, abych to pak třeba nezlomila. S tou reklamací nevím, samozřejmě mě to štve a nejraději bych to reklamovala, ale s čím pak budem jezdit a kdovíjak dlouho to zas bude trvat...vůbec nevím, co dělat. Žehličku se supervýkonem zrovna máme, ale nerada bych s tím něco vyvedla... 😒

xkacatkox
15. jún 2010

@evusinka tak já ji poprosím, snad to nebude moc dlouho trvat, pokud ano, tak zkusím napsat ještě Kutíkovým v Duze, ti velice rádi poradí, ta reklamace by byla blbá, ale přece bys stím nejezdila 2 roky ☹ mi kupovali kočík v Pce, a kdyby se nám rozbil, tak řeší reklamace do 24hodin, a pokud ne tak nám dají náhradní, tak nevím jak jste to tam měli vy ve vaší prodejně, měli by se snažit

happyhappy
15. jún 2010

k otocnym kolieskami, ktore sa odieraju o kosik:
vyrobca nam napisal, ze o tom probleme vedia, vyriesili to zmenou kosika a ciastocnou zmenou konstrukcie vraj. Navrhli mi, ze mi zadarmo po lokalnom distributorovi poslu novy kosik. Akurat ze lokalny distributor - for baby - sa k tomu postavil otrasne. Vraj mi novy kosik mozu len predat, napriek tomu, ze mam pisomne potvrdene od vyrobcu, ze im ho zadarmo pribalia pri dalsej objednavke. No vrchol. Lebo vraj je to stary model 2009. Nastastie sme kocik kupili v nemecku a odtial nam ten kosik zadarmo poslu, ani postovne nemusime platit. Tak som rada, ze sme ho nekupili vo for baby. Nielen ceny maju na figu, ale aj pristup 🙂

jaa
15. jún 2010

@barboramarek Ahojky.taky zvažuji koupi gessleinu Cocoon F2 jen sporták..Dceři je 2é měs..Jak je na tom prostorově??Chtěla jsem Graco a byla moc zklamaná..Malá není žádný obr a dřela mi hlavou o stříšku... ☹