Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

wopicka
27. sep 2010

Ahojky holky, tak jsem konecne zpatky z porodnice - 22.9. se nam narodil Matyasek 🙂.

Dekuju moc za vase komentare. Dostala jsem odpoved od pani z ffi, tak vam ji sam zkopiruju:
Dobrý den,
tak Gesslein se konečně vyjádřil ke košíku. Bohužel, toto je nový košík k F6, který je produkován od poloviny letošního roku. U F6 došlo ke změně konstrukce a starý košík na ni již nelze připevnit ( a už mi ho ani nemůžou poslat ). Osobně mě mrzí, že s kočárkem máte problémy. Doufám, že adaptéry došly v pořádky a že výměna koleček už jde snáze.
S pozdravem
FFI-kočárky

Takze tim je asi problem stary vs. novy kosik uzavren. Takze holt budeme jezdit s plackou, no. Asi zkusim vymyslet, jak by se daly ty boky nejak zvysit.

Pokud jde o tasku, tak me se teda ta original taska moc libi (az na to pridelavani na suche zipy). Prijde mi prostorna, se spoustou kapes. Koukala jsem na nekolik tasek v obchodech a prijdou mi bud stejne nebo horsi. Nezkousela jsem nektera dat na ty suche zipy (nebo misto nich) nejak cvoky? Nebo premyslim spis o nejakem zavazovani.

No zacneme ted konecne jezdit, tak budu postupne vychytavat mouchy 🙂.

xkacatkox
27. sep 2010

@evusinka ahojky nánožník mám z mmb- Darint-, jsem s ním spokojená, jako mega luxus to není ale sedí a nikam tam nefouká,Matýskovi se na něm líbí autíčka, a s paní jsem fakt spokojená, leda až na vložku, ale chápu, že chyba se někdy vloudí, předlohu jsem nemusela posílat je universální, pokud budeš chtít pošli mi na IP maila, a já ti ho pošlu nafocený

evusinka
27. sep 2010

@wopicka Já uvažuju o tom, že bych na to dala patenty. Ty suché zipy, to je teda věc...

limoni
27. sep 2010

@jaa @eellik pozeram, ze riesite vlozku do F2, to by som aj ja rada nejaku na vymena a na paradu 😀 ale ako pise jaa treba aby bola ta vlozka usita presne ako je original, lebo inak to nesadne, takze tie univerzal vlozky do sportiakov su nepouzitelne, som skusala popozerat viacero predavajucich na mmb.cz, ale nikto nemal usitu vlozku na gesslein, nie to este na F2
pekne su aj tie vlozky co hodila link jaa, ale viac vzorov latok ma tato pani, hm co poviete?
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892
nemam od nej zatial nic, no podla fotiek sa mi tie vlozky zdaju byt tenucke oproti original, tak by to mozno chcelo aj specialnu poziadavku na usitie z dvoch vrstiev molitanu alebo nejakeho hrubsieho
tak ak by ste posielali niektora vlozku na usietie, tak by som sa aj ja rada pridala

@wopicka blahozelam k babatku a prajem vsetko krasne 🙂
napadlo mi ci by si si namiesto toho placateho kosika nekupila carry bag - nakupny kosik, ale neviem ci F6 ma tie uchytky na tento kosik alebo lacnejsia varianta: ta pani co som hodila link vyssie, sije aj kosiky vid: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27378511&tab=0 , tak by ti podla mna usila aj na F6, ak jej zasles rozmery

jaa
27. sep 2010

@limoni Od této paní mají holky z Mk a neušije je přesně....Nic moc... ☹

evusinka
27. sep 2010

Jee, aha, tak vy budete objednávat vložku do F2..tak to se přidat nemůžu, mám F6... 😀

eellik
28. sep 2010

@jaa Ahojky,děkuji za odkaz na pani.Zkusím se sní spojit a domluvit se.Co mi na to řekně.Pokut se dobře domluvíme tak bych jí to posílala,až na konci října až budeme vědět co se nám narodí,abych to mohla doladit 😉 .Včera mi z obchodu dorazil carry bag a už se těším až ho budu používat. je o pár cm větší jnež máš ty,tak doufám že tam sedne,ale tvarově je stejný.Mám na něj i kryt tak jsem rádá,že to můžu i zavřít,aby mi něco nevypadlo a ostatní nemusí vidět co tam vozím.Z té tašky ke kočárku jsem teď rozladěná a nevím jestli do ní mám jít.Jsou opravdu moc hezké,ale krityku jsem slyšela hlavně na ten suchy zip na zavírání a na uchu nejsou žádné patenty a klouže to z rukojeti.Používáte ten jejich sprej na udržbu?Jakou má funkci pro ten kočárek je důležitý?

777110789
28. sep 2010

Ahoj holky 🙂

wopicka: taky gratuluji k miminku, 22. 9. mám taky narozky, moc pěkný datum 🙂
hm.....takže musíme jezdit s plackou...no co se dá dělat....

jaa
28. sep 2010

@eellik nafotím ti ,jak tam mám tu tašku přidělanou.ucho jsem sundala a drží mi to těmi suchými zipy a dobře... 😉 Paní ještě písnu sama,aby věděla,že nás bude více.. 😉

jaa
28. sep 2010

@eellik Tak jsem ted paní psala.jak odepíše,dám vědět.. 😉 Byly by jsme tři jo?

jaa
28. sep 2010

@eellik To ucho je u tašky,jen na přenášení..Na rukojet je tam jiný patent.Suché zipy a fakt v poho.. 😉

jaa
28. sep 2010

@eellik doufám,že CB bude ok.Já chci taky nějaký kryt na ten vrch.když prší,mám tam mokro... 😝

jaa
29. sep 2010

@eellik Martí,fajn,domluveno.Prosím pošlete to na adresu Lenka Arnoldová,K vyhlídce 924,250 91 Zeleneč.
Ještě mi pak prosím upřesněte vzory,zatím děkuji!Lenka
> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Martina Kyprá
> Předmět: Vzkaz od návštěvníka Mimibazaru
> Datum: 28.9.2010 23:37:46
> ----------------------------------------
> Mimibazar.cz - za pár kaček spousta oblečků a hraček
>
>
>
> Martina Kyprá (mamaky) ID 197181
>
> Dobrý večer,leni,
> je to asi dva měsíce,co jsem vám psala ohledně vložky do gessleinu,co mi měl
> přijít.Tak kočárek už mám...Vložku potřebuji ušít dle té samé,co je
> originál.Kočárek je delší,než ostatní a ta vložka je trochu na jiném
> principu.Ted jsme se domluvily tři maminky,co máme stejný kočárek a rády by jsme
> vás o ušití této spec.vložky ,požádaly.Jedna mainka,co používá zatím jen
> korbu,tak by vám orig.vložku zaslala,aby jste dle ní mohla ušít ty další.Pak by
> jste ji zase jí zaslala zpět s tou novou.
> Můžeme s vámi počítat?
> děkuji.moc.
> Martina
>
>
>
>

evusinka
30. sep 2010

@xkacatkox Tak už jsem s paní domluvená. Budu jí raději posílat vzorek, páč ta naše barva je dost těžko identifikovatelná. 🙂 Už se těším, až bude nánožník hotový. 🙂 Ten Váš je krásný. Moc Ti díky za kontakt.

xkacatkox
30. sep 2010

@evusinka neděkuj, hlavně aby jsi byla spokojená, pošli pak fotky, jaký máte vy 🙂

eellik
30. sep 2010

@jaa Ahojky,to je supr,že se to dá takto domluvit.Ještě nemám u sebe kočarek tak jak ho přivezeme a já budu vědět jaký štěstí se nám narodí se s ní spojím a tu vložku jí pošlu.Budu doufat,že to bude co nejdřív 🙂 .|Termín mám na19.10.kdybych už to měla všechno za sebou vůbec bych se nezlobila je to už otrava 😕 .Ještě jsem se chtěla zeptat na ten sprej na udržbu je potřeba k tomu kočárku?Fotečku s tou taškou si asi ještě neukazovala nebo sem jen špatně dívala? 😕

jaa
30. sep 2010

@eellik Nn,nějak nestíhám.nafotím a dám do diskuze. 😉
Ona tam má dost uni vzorů a barev...Líbí se mi u ní zpracování..To ta druhá paní nemá nic moc..Holky si nechávaly šít několik vložek a nic moc..Napasovaly velikostně.Dokonce chybělo i 10cm na výšku...Což mne dost zklamalo.. 😒 Tahle to dělá na prof.úrovni a má to fakt krásně zpracované..Kočárek máš ten šedo.stříbrný,ne?Tak by to chtělo nějakou barvu,co se bude hodit.Moc bych nekoukala na to,jestli pro holčinu,či klučinu,ale aby to ladilo s kkočárkem..Což třeba u mne je jedno,když je černý...Tak o tom popřemýšlej... 😉

eellik
1. okt 2010

@jaa No také jsem o tom přemýšlela,že si moc vybírat barevně nebudu moc.Myslela jsem že tam nechám ušít černou s nějakým lehkým barevným obrázkem.Problém je,že jsme ten kočárek hned odvezly a já si neumím určity detaily představit.No snad ho budeme mít brzo doma 😉 a budu to moc doladit.

jaa
1. okt 2010

@eellik Co si pamatuji z obchodu...koukala jsem na něj dlouho🙂)))A celkem ho dost prozkoumala....Tak je šedostříbrný s tmavo modrým proužkem..Tak něco asi s tou modrou...A motiv i pro holčičku... 😉 Kde máš kočárek???

kacenqa
2. okt 2010

baby ahojte, dnes som si kupila gesslein F4 buggy. ale predavac ma presviedcal, ze k nemu neexistuje nanoznik. na nete som nasla nejaky gesslein nanoznik, myslite, ze by mi na f4 buggy pasoval?

tu je linka:
http://www.bambini.sk/sk/product/3430/gesslein-...

xkacatkox
2. okt 2010

@kacenqa nechci tě zklamat ale na F4 fakt nepasuje, budeš to muset pořešit nějak jinak 😉

jaa
2. okt 2010

@kacenqa Asi bych ho někde zkusila...Já mám F2 a na ní údajně taky není.Ale dá se.. 😉
@eellik Taška!!!!

akcull
2. okt 2010

kacenqa, taky uvažuji nad tou F4, můžeš pak prosím napsat jak se ti bude s kočárkem jezdit atd. a třeba i vložit nějakou fotku. Jakou máš barvu?

kacenqa
2. okt 2010

@akcull zatial, co sme poobede vybehli, tak uplne super. predtym som mala pliko, tak veeelky rozdiel. ide krasne lahucko, ovlada sa 1 rukou v pohode.

ako nevyhodu beriem polohovanie - uplne najnizsia je stale dost sikmo (plikoslo skoro do lahu) a tazko pristupny kosik (a maly), inak som zatial maxispokojna. mam cerveny a je fakt taky krasny jasny ako na obrazkoch

@jaa problem je, ze v BA je velmi tazko gesslein niekde nazivo vidiet, iba v e-shopoch ho maju vsade, tak neviem, ci sa mi podari najst niekde nazivo ten nanoznik...aj ten pan, u ktoreho som ten kocik kupila mi ponukal len fusak origos gesslein...nuz v pondelok budem patrat dalej...prinajhorsom to poriesim dakym univerzal emitexom snad...

akcull
3. okt 2010

kacenqa, pri nejhoršim na MMB ti někdo nánožník ušije, holky tady dávaly nějaký odkaz na paní co šije nánožníky sice na jiný typ gesslein, ale třeba by svedla i na tu F4
Ještě se zeptám na polohování nožiček, přijde mi (podle obrázku), že když se dají ty nožičky dolů, tak pokud bude dítě už větší bude je mít v tom košíku, na před...mohla bys to prosím prozkoumat🙂 děkuji

lucosko
3. okt 2010

dievcence, ktora mate skusenost s Gesslein Swift prosim vas? daju sa ovladat jednoducho len 1 rukou (druhe dieta drzim vacsinou za ruku). je pohodlny pre dieta? Dobre sa sklada? dik moc za odporucenia.... Neviete nahodou porovnat niekto s Peg Perego Pliko alebo s Babypoint Mark 4?

wopicka
5. okt 2010

Tak hlasim, ze uz jsme s kocarkem (F6 2010) absolvovali 3 prochazky a uplne super. Mam nasazena mala kolecka musim rict, ze toho zvladnou vic, nez jsem vubec doufala. Vetsinou jezdim po asfaltu, ale mame kousek lesopark u Hostivarske prehrady a tam jsou obcas i horsi cesty. Prosim, kdo jezdite na F6 s malymi kolecky, vydrzi to? Me se zatim zda, ze jo. Ale manzel syckuje, ze se mu to zda forove, ze ty plasty moc velke drkocani dlouho nevydrzi. Ja si ta velka kolecka myslim dost uziju v zime, pokud bude takova nadilka snehu jako vloni. Ty maly se mi libej, ze je kocarek superovladatelny.

A jeste jeden dotaz, pouzivate nekdo origos Sleepy fusak od Gessleinu? Nebo muzete doporucit nejaky jiny, hodne teply? Ja mam totiz zasadni problem, ze nam Matysek nejak hrozne rychle roste (zitra je mu 14 dni a ma 63 cm!!!). Takze s vloznou taskou (i kdyz vyndam tu pevnou konstrukci podle vasich rad), se obavam do jara nevydrzime :((. Da se ten fusak opravdu pouzit i na velke dite (mysleno velke mimino)? A myslite, ze bych ho mohla pouzit i bez te tasky? Asi bych ho chudacka musela i jako maleho prikurtovat, ale to uz by snad nejak prezil. Bude mu v tom teplo? Dik moc.

xkacatkox
5. okt 2010

@wopicka mám origoš sleepe, a Matýsek má zatím 80cm, takže myslím, že vydrží 😀 , v listopadu jdeme na prohlídku ale doma měří cca 82, já jsme s ním nadmíru spokojeni

jaa
5. okt 2010

@wopicka Já ho mám.vyměnila jsem ho s Emitexem..tento má vyšší přední díl a prcek je více schovaný..Malé ted byly dva roky a je v něj úplně v poho.Fusak má asi 113cm...Malá má 90cm.Jinak se neboj,on se vám zarazí..ze začátu rostou rychleji..Pokud teda nemáte oba 2m 😀 😀 😀 A,jestli ty míry nedělá větší kebulka a tělíčko je normál....pak se to kolem půl roku otočí a kebulka stagnuje a sílí a roste tělíčko... 😉

wvwvw
5. okt 2010

Ahojte vsetky. Zacinam sa pomalicky obzerat po kocikoch. Ako tu tak citam vase odpovede, moc ste ma nepotesili. ☹ Je tu z vas niekto, kto by mi vedel poradit Gesslein F4 a F6? mam na mysli kvalita konstrukcie, ovladanie.....
Inak mojimi favoritmi su Gesslein a Teutonia... moc vdaka za infosky