Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

jaa
8. okt 2010

@brisalek V Malvíku jsme se ptali také.jsou tam dost neochotní a prý gessleiny neberou.. ☹

akcull
8. okt 2010

To je škoda, že tady někde není vidět. Já jsem si ho prohlížela v Pardubicích a byla jsem nadšená, tak jsem ho doporučovala kamarádce, ale chtěla jsem jí ho někde případně předvést....☹
S Malvíkem mám taky špatné zkušenosti, tak neochotné prodavačky jsem už dlouho nepotkala, škoda, jinak to tam předělali moc hezky, ale vztah k zákazníkům je otřesný. Občas se tam pro něco zastavím a vždycky když odcházím, tak si říkám, že už tam nepůjdu...
Gessleiny nabízeli přes internet, nevím jak teď, ale když jsem se tam dívala, tak měli popletený nadpisek a fotku kočárku (nadpis hlásal úplně jiný typ kočárku než ukazovala fotka) a na prodejně je vystavené neměli.

brisalek
9. okt 2010

tak to s tou neochotou mate pravdu. Ja jsem tam nakupovala jen pres internet, ale volala jsme tam prave kuli Geslleinu a rekli, ze jen na netu. Ale je to uz rok tak jsem myslela, jestli treba aspon jeden neporidili🙂

jaa
9. okt 2010

@akcull
@brisalek my jsme tam byli v červenci a takový přístup...Všechny bych z té prodejny vyhodila...Absolutní nezájem ze strany personálu.....neochota a div vám u kasy neřeknou,že tam vůbec lezete,když jste nakoupila jen za 200.Fakt hrůza..To zase ty Pardubky,to je o něčem jiném..Ale zase na mail nereagují..Což mě dost mrzí...

xkacatkox
9. okt 2010

@jaa tak možmá ses trefila do frmolu, mě odepisovali do hodiny, a parkrát i sám majitel volal, takže my jsme nadšení po všech stránkách s jejich komunikací 🙂

jaa
9. okt 2010

@xkacatkox mě neodepsali do tedka..je to už dva měsíce ☹

xkacatkox
10. okt 2010

@jaa hm, tak co už na to dodat ☹

wopicka
10. okt 2010

@jaa Ja teda mam s Pardubkama podobnou zkusenost 😒 . Jakmile ze me nekoukalo, ze u nich nakoupim, tak na me pekli. Pokud z cloveka maji pocit, ze koupi, jsou preochotni. Takovy pristup mi tedy prijde dost smutny 🙄 .
My kupovali na ffi-kocarky od pani Buskove a to je neco jineho. Ta odpovida do druheho dne, at se clovek pta na cokoli, pripadne pokud nevi, odepise, ze zjisti a vubec je velice ochotna.

akcull
11. okt 2010

holky, tak v Praze je prý kočárek k vidění tady. mluvila jsem s tou paní a mají tam jeden vystavený (pokud ho prý někdo přímo nekoupí)
http://www.eshopbaby.cz/katalog/f6-kocarek-gess...

aniii
19. okt 2010

ahoj,
prosím můžete mi někdo poslat německé stránky, přes které se dá Gesslein koupit?
díky a hezký den A.

evusinka
19. okt 2010

@xkacatkox Tak jsem si právě na poště vyzvedla ušitý nánožník, hned jsem to musela rozbalit, jsem byla hrozně zvědavá. No, musim říct, že jsem víc než NADŠENÁ! Je úžasnej, říkám, kam se hrabe Gessleiňáckej. Prostě BOMBA. Moc ti děkuju za doporučení, paní je skvělá. 😀 Pak nafotím a vložím foto do alba.

xkacatkox
21. okt 2010

@evusinka jééé, to jsme fakt ráda, že jsi spokojená, těším se na fotečky

jaa
22. okt 2010

@aniii odkaz tu už někde je.. 🙂 Jinak je toměsto:Furth im wald.kKousek za Folmavou.Asi 13km.Obchod se jmenuje BABY winter etage.
@evusinka Hod fotečky nánožníku..jsem moc zvědavá.. 🙂

evusinka
23. okt 2010

jasný, zítra nafotíme. 😉

alvy
25. okt 2010

Ahooj Evusinko 🙂
konečně jsem na tebe zase narazila 🙂. jak se vám vede a jak rostete?
docela mě překvapuje, co píšeš o kočáru. skoro mám pocit, že my máme jinej 🙂. u nás je absolutní spokojenost. zatím nás nic nevypeklo.... pořád se nám jezdí skvěle...malé se v kočáru líbí...hlavně teď, když jezdíme ve fusaku jen v bodyčku, ponožkách, čepičce a rukavkách 🙂. to je super.
zvládáme terén a já si už i sama přehazuju kolečka.
jediné, co mě štve je košík..... tam dostanu jen malý nákup, ale zvykla jsem si.

slavkah
26. okt 2010

@alvy Muzu se zeptat co mas za fusak? Zrovna resim jakej koupit 🙂

aniii
26. okt 2010

ahoj,
@jaa vím,že tu odkaz někde je, ale nechtělo se mi pročítat celou diskusi. Pár stránek jsem zkusila,a le nenašla jsem ho. Tak to holt budu muset celý projet no 😒

jaa
26. okt 2010

@slavkah Já mám ten Sleepy od G.a je fakt super.velkej a teplej..
@aniii Můžu ti poskytnout jedinně toto:tel:09973/1833
Stadtplatz 19,Furth im wald 93437
Winters babys u kids fasion 😉
A asi 13km za Folmavou... 🙂

slavkah
26. okt 2010

@jaa ahoj diky moc, ja mam F6, ziju v Nizozemi a kocar jsem kupovala v Nemecku, ted se prave rozhoduju kterej fusak, tady prece jen nejsou takove zimy jak v CR tak mozna spis pujdu do lodger bunker ten vyuziju celorocne, ale trosku jsi me nahlodala, ze ten sleepy je super .....

alvy
26. okt 2010

@slavkah Máme fusak Gesslein Sleepy. Malá je v něm moooc spokojená. sice si lidi kolem nás klepou na čelo, že ven neoblékáme, ale naše spokojené dítko je hlavní. a další výhoda je to, že nám odpadá rozčilování při oblékání. máme jen jednu zimní bundu, když jedeme někam autem. fusak jde sice přidělat i do autosedačky, ale to příliš nevyužíváme.
připojuji odkaz http://www.gessleincz.cz/cz/produkty-gesslein/t...

alvy
26. okt 2010

@slavkah Fusak je termoregulační....my ho využili i v létě..... spávala v něm jen v plínce. to jsme byli už za úúúúplné magory 🙂)))

slavkah
26. okt 2010

@alvy a jde pouzit i do sportaku? vyjde i levnejc nez lodger bunker

slavkah
26. okt 2010

@alvy tak uz se rozmyslim mezi tremi jeste me zaujal outlast jsou na nej taky docela pozitivni reakce

alvy
26. okt 2010

@slavkah jasně, do sporťáku jde použít.
ovšem ze zvědavosti jsem mrkla na outlast.....teeeda ten je dobrý.... našla jsem Dita fusak zimní kosmonaut Outlast....o tom přemýšlíš?

slavkah
26. okt 2010

@alvy me se libi tenhle http://www.littleangel.cz/fusaky/exclusive-outl... tak ted jsem na vazkach asi si jdu jeste procist diskuzi o fusacich 🙂 , lodger se mi libi designove ale ucelove asi min

alvy
26. okt 2010

@slavkah tak ten vypadá taky dobře. fusaky jsem vůbec neřešila....udělali mi v tom jasno, když jsme kupovali kočár. mě na tom zaujalo, že ten vrchní díl fusaku jde odepnout a přidělat na tašku. docela jsem to využívala....když už nebylo teplo a ještě nebyla taková zima na fusak.

jaa
26. okt 2010

@slavkah Fusak je fakt super...Je termoreg,tak by se v něm dítko nemělo potit... 😉
@slavkah Já ho mám jen ve sportáku🙂Navíc je o dost větší a lépe řešen,než třeba Emitex..ten jsem měla taky.Ale u Sleepy jde více ten přední lem dát nahoru a krásně se schová i starší dítě.
@alvy Jak se připne fusak na tašku???Já jsem psala do Pc,aby mi vysvětlili na co jsou ve fusaku suché zipy a nikdo mi nic neodepsal☹((

jaa
26. okt 2010

@slavkah Ten fusak v odkazu má jen 100cm ☹ Malá má 90cm.Takže by se mi do něj již nevešla.Sleepy jsem měřila a má 118cm.. 😉 Tak porozmýšlej.Záleží,jestli chceš,aby se ti tam prcek vešel dvě zimy. 😉 🙂

alvy
27. okt 2010

@jaa máme transport. tašku S-lift, vrchní díl odepnu a připnu horní díl fusaku. krásně to sedí.
suchý zipy na fusaku? my teda na fusaku nemáme žádné sucháče. jen jsou vzadu nějaké šňůrky a ty jsem nepochopila na co jsou. ale v prosinci povezeme kočár do pardubic na servis, tak se optám.
jinak se mi taky zdá dlouhý.
je fakt bezva.....ted jsme se vrátili z procházky, na teploměru je nula.... a Eliška měla venku jen body, čepičku, rukajdy, které si sundala..... a spokojeně spinkala..... a je krásně teploučká 🙂

jaa
27. okt 2010

@alvy Aha...Já mám ve fusaku uvnitř dva suhé zipy na každé straně...na spodním díle...Fakt nevím k čemu mají sloužit 😒 A oni mi neodepsali.Když by jsi se zeptala,bylo by to fajn. 😉 JJ.Fusak je krásně velký.Já měla i Emitex a ještě jiný a tento je největší... 🙂