Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

livia333
18. nov 2010

baby chcem sa vas spytat, neviete nahodou kolko stoja kolesa na Gesslein Future? Tie vacsie? Potrebovala by som dokupit, no neviem sa k cene nikde dopatrat...?

jaa
19. nov 2010

@mayka Já mám gesslein original Sleepy a malé jsou dva roky pryč a díky vysokému přednímu dílu se do něj krásně vejde..neklouže se ..Fakt super..A v německu nás vyšel na 1700kč..

luceka
22. nov 2010

Chtěla jsem se zeptat, zda máte některá zkušenost s kočárkem M4 či jak se jezdí v terénu pouze s těmi malými kolečky, když není možnost vyměnit je za velké jako to jde u jiných modelů.
napadlo mě, že jak jde u kočárku přehodit rukojeť i sezení pro nebo proti směru jízdy, tak si říkám, že vlastně ve velkým sněhu bych mohla jezdit tak, abych měla ty 2 velký kola vepředu a tím pádem bych i tou závějí projela, akorát nevím jak by se ten kočárek pak ovládal když by malý kola byly u mých nohou, ale kdybych je zaaretovala, tak to přece nevadí, ne? nebo to je hloupý nápad? nebo myslíte, že to řešení jak projet i s malými kolečky terénem?

luceka
22. nov 2010

můžu ještě některou z vás poprosit o průměr velkého a malého kolečka? abych měla představu, jak jsou kolečka velká?

limoni
22. nov 2010

@jaa uz ste si dali usit tie vlozky do F2 od pani z MMB?

jaa
22. nov 2010

@limoni Zatím ne.čekalo se,až porodí Elik.Nevěděla,co čekají...

limoni
22. nov 2010

@jaa ok dakujem 😉

evusinka
24. nov 2010

@jaa Tak děvčata, konečně jste se dočkaly... 😀 Vložila jsem do alba fotky toho nánožníku. Barvy podobnější nebyly, tak to máme takhle, ale jsem maximálně spokojená, protože tam nikudy Jeníčkovi nepropustí zimu. 🙂 A na bocích jsou zipy, takže když ho vyndavám, tak nemusím nikde odepínat, stačí rozepnout..

evusinka
26. nov 2010

Chjo...tak my jsme ten fusak nekupovali, ale když vidím, jakou tady na něj všechny pějete chválu, tak to vypadá, že ho ještě taky pořídíme. Akorát mě štve, že je to zas na objednávku, když budem chtít naší barvu..:-/

xkacatkox
26. nov 2010

@evusinka to jo, a ta doba, aby ti to do té doby ušily, zimu už je za dveřma

evusinka
26. nov 2010

@xkacatkox no právě..... 😒

jaa
26. nov 2010

@evusinka V Pardubkách jich měly na prodejně dost barev.tak to zkus🙂

evusinka
27. nov 2010

@jaa Fakt? Když mně je to takový blbý, když jsme tam nekupovali kočár. Jo, ale je fakt, že ho tam mají asi za těch 3300, ne? A třeba ve Kdyni je asi za 1800, to je zas rozdíl... 😒 😒

eellik
27. nov 2010

@jaa Ahojky,konečně jsem se dostala k tomu,abych se podívala na ty vložky do F2.Mám to poslat na adresu Lenka Arnoldová,K vyhlídce 924,Zeleneč 25091??Co a kde je Zeleneč to nevím ani že existuje 😉 .Dívala jsem se tam na nějaký odkaz,ale nejsem si jistá jestli to jsou její stránky,protože tam děkovaly Martině za pěkný hadříky no a ta tam moc výběr neměla z čeho bych si to měla nechat ušít.Mohla by si mi na ní poslat odkaz na její stránky a možná i email,abych se s ní zkontaktovala,že jí to tam budu posílat.Děkuji

eellik
27. nov 2010

Když si tam jedeš pro fusak tak je nemusí zajímat kde sis kupovala kočárek můžou být rádi,že budou mít kšft.Zeptaj se tě jestli si jejich zákazník kvůli slevě,ale ta je tak zanedbatelná,že si s tím člověk nemusí dělat hlavu.Určitě když si ho objednáš bude levnější,ale asi na delší dobu pokut ho nebudou mít na skladě a v Pard.bude dražší jednou tolik,ale asi hned.Má to své výhody i nevýhody ☹ 🙂 .

livia333
27. nov 2010

@luceka m4 nema vymenitelne kolesa...lebo tiez som nad nim uvazovala...

jaa
27. nov 2010

@evusinka zkus to..taky bych to neřešila...

@eellik mrknu na to poo a pošlu... 😉

luceka
27. nov 2010

@livia333 já vím, že M4 nemá vyměnitelná kola. Už jsem dokonce zjistila, že průměr malého kolečka je 18cm, což mi zase tak maličký nepřijde, to je dobře 😉 . Příští týden se na něj pojedeme podívat do Pardubic, tak jsem na něj zvědavá naživo.

evusinka
27. nov 2010

Holky a jak to tedy je? Dělá se ten fusak v barvě kočárku a nebo jen v univerzální? A který máte vy? Máte ten sleepy a nebo ten wintersleepy??? Nejsem si úplně jistá, jaký je mezi nimi rozdíl. Dneska jsme byli v Německu zkusit, jestli ho nemají na krámu a měli jen ten wintersleepy a to ještě v tmavě hnědé barvě. Náš Honzík je docela obřík, tak mám strach, jak dlouho by se nám do toho sleepy vešel. Jinak nám říkala, že tenhle se dělá buĎ hnědý nebo černý a ten sleepy asi jen ten světlý. Tak by mě zajímalo, jaký máte vy?

livia333
27. nov 2010

@luceka a nevies mi ty poradit, ci a kde sa daju dokupovat diely na kocik? konkretne velke kolesa na gesslein future...? a co stoja?

dosa
27. nov 2010

@livia333 - ja som kupovala velke kolesa na gesslein vo forbaby v bratislave... uz si nepamatam kolko stali, mozno by som nasla niekde blocek, ale okolo 50 eur to bolo... predavalo sa to zvlast, dva kusy koleso + spojnica podla modelu kocika. teda ak myslis tie predne... ale aj zadne tam v pohode kupis, oni su dovozcovia a robia aj servis...

livia333
27. nov 2010

@dosa dakujem 🙂 aspon mam teraz predstavu, kolko stoja...bo budeme musiet kupit...lebo mame len tie male...

xkacatkox
27. nov 2010

@evusinka já mám sleepy, Matýsek je nad poměry a je mu to i tedka v roce necelých 12Kg a 82cm, a dávám ho tam i oblečené, už chodíme, tak ho bohužel už musím do něj oblíketa, ty ještě využiješ v zimě jeho výbornou funkci, nemusíš mít kombinézy , deky a pod. jo v Pce jsme byli nedávno, a řekla bych, že jsme tam viděla fusak podobný vaší barvě, ale cenu fakt nevím, tak dobře pořid, zima už je tu 😀

luceka
28. nov 2010

@livia333 zatím netuším, kde se dají sehnat 😒

jaa
28. nov 2010

@evusinka Já mám Sleepy černý...A dělají ho ve všech barvách...A asi je to největší fusak na trhu..malá má 12kg a 90cm a má v něm ještě dost místa...

dosa
28. nov 2010

@livia333 - no ak by napadalo toko snehu co vlani, tak sa oplati ich mat... sice sa da prejst aj s malymi, ale s tymi velkymi sa to neda zrovnat, kocik isiel sam, lahucko 😉

jaa
28. nov 2010

@eellik Tady je odkaz na tu paní...Napiš ji,že jsem se s ní na tom domlouvala v létě a o jaký kočárek se jedná.Moje jméno:Martina a,že ji posíláš vložku ,jako vzor,kterou má pak s tou novou zaslat zpět.Tak jsem s ní byla domluvená...
Ještě je třeba,aby se iozvalky holky,kdo všechno ji chce..
HOLKY...VLOŽKY DO F2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KDO CHCE??????

luceka
28. nov 2010

holky když jezdíte v hlubokým (s vložnou taškou), máte tam připnutou tu vložku loop nebo ne?

dosa
29. nov 2010

@luceka - ja som nemala, zbytocne ju drat?

luceka
29. nov 2010

No a ta vložná taška je v barvě kočárku, tzn. když bych např. měla kočík černý a loop např. zelený, bude vložná taška pouze černá nebo bude mít i takový ten lem v barvách toho loopu- myslím jak je barevně řešená u nožiček (takový jakoby jazyk 😉) a pak tu část, která se dá různě ohrnout např. při větru viz foto

a pak mě zajímá, myslíte si, že u tohoto kočárku na fotce mají v hluboké verzi daný ten loop? protože je vidět, že za hlavičkou mimča jsou barvy loopu a stejně tak po stranách kočárku v místech, kde se loop přidělává...