Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

xkacatkox
12. jan 2011

@kikimaruska nánožník jejich nemám, nebrali jsme ho , my jsme ho ani u F6 moc nevyužily, takže nebyl potřeba, a pokud bude podzim na nebo zima ale ne na fusak,mám fusakotašku od F6 a dám ji tam, jinak nánožník jsme viděli, nabízejí jiný než geslein ale pasuje na to, stál 800, poze černá a odrazovým lemem, uznal , že od gessleinu pokud někdo nechce tak ho nenabíhí, že sním byli problémy, nevypadá moc hezky, což má pravdu, tak pokud by jsme ho chtěli tak si ho dojedem koupit, jako vypadal dobře, ještě nabázel vložku do kočátku 2 materilály, v jednou, proti poecí také mylsím za 800, ale my to asi nevyužijemem, tak jsme zatím nebrala, když to mají skledem

sunny1112
12. jan 2011

@bellugia nejak to vobec nevadilo, ked bol maly v kociku, skor, ked je ten kocik prazdny 🙂 podla mna budes spokojna 🙂 a co sa tyka tasky, tak ja som kupila v DM ciernu tasku na kocik a bola som s nou spokojna 🙂

luccab
12. jan 2011

Ahojky všem, tak mě to nedalo a protože jsem z Pardubic, tak jsem se na Gesslein F4 Buggy šla od obchodu podívat 😀 No a je z toho láska na první pohled, fakt mě ten kočárek dostal... 🙂 Vzhledově úžasný, lehounký, použité kvalitní materiály..no super!! Jen ta cena teda.. 😠 Uvažovala jsem, že bych ho koupila ojetý, ale pak jsem tady na foru četla příspěvky některých maminek a jejich zkušenosti s nákupem tohoto kočárku v Německu. v městečku Furth im Wald. Jedna maminka psala, že se dá pořídit za 150Eur, což je tedy LA BOMBA 🙂 až se mi tomu nechce věřit...Každopádně za tu cenu, by to určo stálo si pro něj zajet, nebyla v té prodejně některá z Vás děvčata v poslední době? Jde mi o to, jestli tam jsou ty ceny stále tak nízké..Napadlo mě, že kdybych tam chtěla jet, tak by bylo nejlepší zavolat tam a zeptat se, zda mají na prodejně tento typ kočárku a v jaké barvě - chci totiž červeno, růžovo, nebo fialovo černý..že bych si ho rovnou mohla odvést domů a nemusela řešit poštovné a tak. Co Vy na to, myslíte, že by to mohlo klapnout??

tilly
12. jan 2011

ahojte, mate niekto M4? co je to za kocik? dik

eellik
12. jan 2011

@jaa Ahojky,objednala sis už tu podložku do F2?Já si jí objednala,ale jěště se mi neozvala.

eellik
12. jan 2011

@luccab Ahojky,my jsme si byli ve Furth... pro F2 v červenci2010.Než jsme tam jely tak jsme tam volaly a domlouvaly jsme se,že tam přijedem a že by jsme měli zájem o tento typ.Tak nám řekla,že má dva na prodejně.Přijely jsme,vybraly si a zrovna jsme si ho odvezly.Pokut už si rozhodlá s barvou tak jí zavolej a domluv se,aby sis ho zrovna odvezla.Ceny jsou tam supr a také záleží jakou má náladu,dá se s ní i smlouvat 😉 .

luccab
13. jan 2011

@eellik děkuju za komentářík 😉 urč to tak udělám, nejdřív tam cinknu a až pak bysme jeli, paní mluví jen německy, nebo i anglicky? S tou němčinou by byl asi problém 😅 No jsem zvědavá jak to dopadne! A Tobě se podařilo něco usmlouvat?? Koukala jsem na ty jejich webovky, ale ten e-shop mají ještě nějaký nedodělaný, protože se mi tam nic nezobrazovalo.. 😖

jaa
13. jan 2011

@eellik No,chtěla jsem.Ale ,když si vezmu ,kdy by došla a kolik je malé,tak jsem uznala,že to nemá cenu.Kdyby byla v létě,jak jsem chtěla,tak bych ji ještě dost využila.Tkhle už ne.Přestěhovali jsme se a malá dostala kolo k vánocům a pořád na něm jezdí.Tak si myslím,že kočárek prodám...

jaa
13. jan 2011

@luccab Je tam paní,co mluví super anglicky.taky jsme tak domlovali.A usmlouvat se dá a dost🙂

xkacatkox
13. jan 2011

@jaa ahojky, kolik jsi měla kočárků, představte si, že mě dnes kámoška pokárala, že jak jsem si to snad mohla dovolit koupit si F4 buggy, když už mám F6, prý stačí jeden kočár, no my jsme asi divní ale nám nestačil, myslím si, že je to snad každého věc, zda investuje do kvalitního kočárku a ne do šuntu, každý dle svých možností a výběru, ale dle ní je gess něco fakt extra, no jsou i dražší kočárky

kikimaruska
13. jan 2011

@xkacatkox 😀 každý má jiný názor.Taky znám jednu maminku, která řekla, že stačí jeden kočár...no nám nestačil..a kolik jsem jich měla...to ví jen vybraní jedinci na FB, kde mám přímo album, Kubíka kočárky...a to jsem ještě břídil, znám maminu, která jich měla 3x tolik... 😅 .Samozřejmě že se vždy kočár prodá a za jeho prodané peníze se koupil jiný, i třeba ojetý (v mém případě), v kamarádky vždy nový. Mě by hrozně bavilo testovat kočárky a každý týden testovat jiný model...Nemám ale ráda, když některé maminy za to odsuzují, když někdo vyzkouší kočárků víc...je to na delší povídání...

xkacatkox
13. jan 2011

@kikimaruska no já si také myslím, že je to každého věc, ale připadala jsme si jak malej harant co si koupil nějakou blbost, také jsem chtěla sehnat použitá ale v barvách co ho nabízeli se nám nelíbil a někdo ho nabízej jne o 400 levnější, tak to si koupím nový, no kočár jsme neprodávali stím, že bude na druhé, nebo zatím nám nevadí a pak uvidíme jaká bude situace, ono když ho člověk koupím v plné palbě a pak ho dost levnějc musí prodat, je to spotřební zboží

kikimaruska
13. jan 2011

@xkacatkox já sem f4 neviděla ojeté skoro vubec, jen jeden červený na MMB a jak píšeš, pul roku starý a sleva 400 Kč...to se vyplatí opravdu nový...

xkacatkox
13. jan 2011

@kikimaruska to jsme viděli ten samý a pak tam přibyl hnědý a černá, sleva taky nic moc ☹

kikimaruska
13. jan 2011

@xkacatkox mě se ted strašně líbí ten sv.modrý se snoopym...ale nechám zelený, to zas nebudu měnit kvuli barvě...já měnila, když nám už ten kočár prostě něčím nevyhovoval a měli jsme i dost reklamací 😠 a i u firem, co jsou dražší 😠

xkacatkox
13. jan 2011

@kikimaruska no vidíš, mylsíme si stejně, se snoopym je hezký ale fukčnost neztrácíme, ale měli jsme pech, ale i tak je F4 krásný i bez snoopyho

carina
13. jan 2011

@luccab Ahojky, my jsme byli ve Furthu cca před měsícem, ale koukala jsem tam pouze na F6. Co ale můžu říct stoprocentně - nepočítej s tím, že tam seženeš tu svoji vybranou barvu, na prodejně mají těch kočárků málo, je to takový malý krámeček a kromě Gessleinů tam prodávají i další značky kočárků. My jsme si odtamtud odvezli F6 a vybírali jsme ze dvou kusů, z čehož jeden se nám nelíbil vůbec, takže to bylo jednoduché. 😉

luccab
14. jan 2011

@carina -díky moc za info, no já bych tak každopádně ten den co by se jelo zavolala a poptala se na ty barvy které na krámě mají, je mi vcelku jedno jestli bude červený, růžový nebo fialový, ale mám holčičku takže kdyby tam měli třeba jen zelený a modrý tak bych si asi nevybrala..

luccab
14. jan 2011

@jaa to je fakt super cena, až se tomu nechce věřit, v Pardubicích za ten samý kočárek chtějí 7600!!!

tilly
14. jan 2011

@eellik za kolko si kupila F2? a si spokojna?

xkacatkox
14. jan 2011

@luccab ty budeš kupovat F4 buggy komlet i s vaničkou a sedačkou, že se vám vyplatí jet do něměcka?

luccab
14. jan 2011

Ne jenom sporťák, ale i tak se to vyplatí!!! Ona by si se mnou jela asi kamarádka a taky by si tam kočárek vybrala, takže bysme za benzin tolik nedaly..Za 150EUR bych v ČR koupila možná tak ojetý..

jaa
14. jan 2011

@luccab Tu F4 tam měli zeleno-černý a byl po mega slevě.Vyšel kolem 2tis na naše.
F2 sporták budu prodávat asi v květnu..
Jo a vyplatí se tam zavolat a zeptat se,co mají na krámě.Aby jste nejely zbytečně.F6 mají většinou hodně.Těch tam bylo asi 5.F4 jednu...Pak Teutonky...

xkacatkox
14. jan 2011

@luccab jo tak když se podělíte o benzín tak se vám to vyplatí 🙂 a ještě dámská jízda 😉 ,hlavně aby jsi nepotřebovala jako já nic reklamovat, jinak by to stálo za prd na F6 mám už 3 reklamace a už jsou další, takže při představě cestování jsme uštřili aspon takto 😀 za kolik tam mají ty spací pytle, budeš si tam brát nějaké příslušenství?jako sluneční clona?

luccab
14. jan 2011

@xkacatkox Já vůbec netušim na kolik tam vyjde příslušenství, ani vlastně nevím jaká je oficiální cena F4 v tomto krámku, určo budem smlouvat, ale manža chce vědět, než tam pojedem kolik za něj chtějí před smlouváním 😀 No s těmi reklamacemi mám taky obavu, ale risknu to..kdyby byl ten kočár levnější o litr, tak to neřešim ale pořídit ho za půlku, to už se fakt vyplatí!!! 😉

rominusik1234
14. jan 2011

napise mi niekto IP?? PLIIIS nudiiim sa!! ☹

luccab
14. jan 2011

@jaa no tak to úplně neuvěřitelná cena - 2tis..se nabízí otázka, jakou má ten kočárek výrobní cenu, pochybuju že by i za tak nízkou cenu na něm něměli nějakou marži..Zavoláme tam určitě, pokud by mě řekli, že třeba mají jinou barvu než chci, tak bysme to odložili na jindy..koukala jsem na vzorník a snad kromě modrého a toho zeleného, bych skousla jakoukoliv barvu, ikdyž má TOP je ta růžová...moc by naší Aduš slušela 😀

luccab
14. jan 2011

@jaa budeš prodávat ten F2 cocon? Kromě F4 kterou mám proštudovanou se v těch typech moc nevyznám 🙂 Já mám teď Quinny Buzz, tak jsem chtěla k němu něco trochu jiného a odlišného, což F4 splňuje..

jaa
15. jan 2011

@luccab Jj.F2.Je hodně prostorná.Cca 9ácm na délku,což je ojedinělé...Velkou boudu,výměnnou nápravu....atd..

luccab
15. jan 2011

@jaa dívala jsem se na něj a je opravdu pěkný, ale já asi přeci jenom koupím funglovku 😉 ale díky za nabídku 🙂