Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

strapanik
16. jan 2011

Ahojte baby, kupovali ste si ku kociku aj original nanoznik -, ako ste s nim spokojne? My sme si k nasej F6 teraz dokupovali, ale nepaci sa nam, tak uvazujeme o vrateni. Nesadla nam farba (udajne menili nase farebne prevedenie) a ani sa mi nepaci, ako sedi na kociku - neprilieha dobre.

tilly
16. jan 2011

@jaa ty v F2 vozis vyse dvojrocnu dcerku? zmesti sa tam v pohode? ako si s tym kocikom spokojna? nie je moc vyheglany?

a vie mi niekto porovnat F2 a buzz? 😅

jaa
16. jan 2011

@tilly Oproti Buzzovi je mega velký.Do toho by se mi jistě nevešla.F 2 Cocoon má 98cm...🙂))A je v poho..

tilly
16. jan 2011

@jaa ake su rozdiely medzi F2 a F2 cocoon? 😅 nevies nahodou? lebo cocoon je o dost drahsi a mne pride, ze je tam len strieska ina a je tam ta vlozka (ktoru my nepotrebujeme...), zvazujem to, lebo F2 maju u nas teraz v akcii a je o 200€ drahsia ako cocoon... co je dost podstatny rozdiel

sunny1112
16. jan 2011

@tilly medzi F2 a F2 cocoon je rozdiel presne len v tej strieske a tej vlozke...ja som mala klasicky a svagrina cocoon a naozaj je to identicke 🙂 a F2 je drahsia ako cocoon?

jaa
16. jan 2011

@tilly Stříška se přetáhne,jako cocoon od motýla ,až po nožičky a prcek je úplně chráněný před nepřízní počasí.Pak je tam vložný klín,který pomáhá regulovat sklon naklonění pro malá miminka a pak je tam vložka,která doplnuje vzhled kočárku a pohodlí prcka.
F2 má malou boudu a je bez vložky a vsadky.a dělá se myslím jen ve 3 barevných kombinacích.

tilly
16. jan 2011

@jaa dakujem, mohla by som ta o nieco poprosit? 😅 mohla by si mi pls zmerat vnutornu dlzku a sirku sportovej casti? od toho kovoveho ramu po ram, diiiik

@sunny1112 momentalne je cocon drahsi o 220€ co je strasne vela... 😀

kacisek1
17. jan 2011

ahoj kočky, prosím poraďte, sháním F6 nebo future-i starší kolekci. kde se dá v německu koupit? Jsme z Plzně. Není nejlevnější v Redwitzu, nebo kde je ta podniková prodejna, nevíte? O kolik cca vyjde kočárek levněji? děkuji moc katka

eellik
17. jan 2011

@tilly Ahojky,F2mám komplet celou za18 000kč.Už si nepamatuji přesně jak to vycházelo na eura,ale nbyli jsme moc spokojený.Píšu o tom někde kolem 20str.Jezdím s ním od října a jsem s ním moc spokojená.Ted nám začalo vaznou sundávání koleček.Hodně cestujeme na Moravu a když potřebuji do kufru toho hodně narvat tak sundávám kolečka,abych ušetřila a naposled jsem se u toho nadřela a zanadávala.Musí se mi na to přítel podívát,protože se mi to nepodařilo sundat.Mám k tomu i autosedsačku(vajíčko)tak když nechci brát korbu tak to zvládnem jen s podvozkem a když bylo hodně sněhu bylo to jednoduší a lehčí.Fusak je k nezaplacení.Je supr,že nemusíš moc strojit a i v sedačce je to výborná věc.Už se těším na léto až zkusíme sporták.

tilly
17. jan 2011

@eellik dik 😉

tilly
17. jan 2011

@eellik a polohuju sa na sportovej casti nozicky?

jaa
17. jan 2011

@tilly délka je těch 98cm..šířku nevím..zítra změřím.. 😉

tilly
17. jan 2011

@jaa dakujeeem a polohuju sa tam nozicky?

jaa
17. jan 2011

@tilly Jj polohují se nožičky zvlášt.A poloha zádíček je směrem k tobě 2 polohy a od tebe asi 4

tilly
17. jan 2011

@jaa dakujeeem 😉

kikimaruska
17. jan 2011

Ahojky. Dneska jsme byli venku celé odpoledne a malej si 2 hodinky poo spokojeně vychrupával 🙂.Jinak jsem našla na MMB fotinky od jedné maminky, koupila si F4 buggy v té ružové barvičce, no fakt nádhera!!!! 😵 😵 😵 .Mít holčičku, šla bych do té barvičky hned 🙂

gilmorka
18. jan 2011

Ahojte. Uvazujem nad F4, ako to tak chapem, je to nieo medzi sporotvym kocikom a golfacom, ano? Teraz mam na figu sportak z dvojkombinacie, a toto mi pripada, ze by som v blizkej dobe nemusela hned riesit potom ani golfac, az za dlhuuu dobu. Co je v zakladnej vybave kocika? Je tam nanoznik? Dakujem

bigkahuna
18. jan 2011

@strapanik
Ahoj aj ja son kúpila ten nánožník, je úplne o ničom, neprilieha a je akýsi plytký. Ak sa ti dá vráť ho, mne sa to nepodarilo ☹

bigkahuna
18. jan 2011

Ahojte baby. Celkovo som sa dnes strašne naštvala na prístup Forbaby, totálne neochotní, od 4/2010 mám od nich F6novú verziu komlet so všetkým čo sa dalo kúpiť. Najprv popukali koleska, po úmornej dobe ich vymenili, teraz praskla strieška z PE a vraj, že mechanické poškodenie, stopercentne viem, že prasklina vznikla po tých mrazoch 🙄 , mimochodom kolieska išli na druhú reklamáciu tiež, k tým sa zatiaľ navyjadrili, nehovoriac o nekvalitnom poťahu, ktorý bledne a bledne, to už nemám chuť ani spomínať. Neviete mi niekto poradiť, či sa dá reklamácia uplatniť aj inde alebo len vo Forbaby, myslím, že neochota ide od nich. Vďaka

jaa
18. jan 2011

@tilly Dneska jsme byli celý den mimo domov.Takže poměřím zítra...

gilmorka
18. jan 2011

@kikimaruska a dalsie majitelky F4, pls poradte
tak som si dnes preliezla celu tuto diskusii ohladom F4 a mam par otazociek, ak mi pomozete. Mam 7 mesacneho drobca a hladam vhodny sportiak, lahky, skladny. Videla som, ze F4 sa neda polohovat uplne do lahu, myslite ze je na to nas drobec este maly? Zatial by sme ho pouzivali len obcas a az v nejakych 10 mesiacoch denne.
A este mam otazku na nanoznk, nemate niekto skusenost s univerzalnym nanoznikom od Emitexu?

wvwvw
18. jan 2011

@gilmorka ahoj, ja sice f4 nemam, ale pokial si nevyberies f4 buggy ale klasicky sportak (aky ma aj F6), tak ten je polohovatelny uplne do lahu....

tilly
18. jan 2011

@jaa dakujem, uz netreba, mm ho uz rezervoval, zajtra si idem pon 😀

gilmorka
18. jan 2011

@wvwvw to vyjde vela, paci sa mi, ze by som uz nekupovala golfac, proste tam drobec vydrzi dlho. Len neviem od kolkych mesiacov to tu dievcata tak pouzivaju. Buggy je teda asi vhodne uz pre vacsie deti. Hmm, skoda, keby ma ten uplny lah, tak ho chcem ☹

kikimaruska
18. jan 2011

@gilmorka úplný leh opravdu nemá, je o asi jako třeba u X-landera. Ale jinak většina golfek uplný leh taky nemá a maminky v něm mimi vozí, stejně jako v již zminovaném X-landeru a pravidelně. My nánožník nemáme žádný, jen fusak od Emitexu. Jinak v ceně Buggy je taška na kočár, košík, pláštěnka (my ji tedy měli, nevím zda je stále) a hrazda před dítě.

gilmorka
19. jan 2011

@kikimaruska x lander ma kamoska,pozriem sa nan. Ked mne sa ten f4 tak paci 😀 fusak mam emitex,je super,ale nanoznik musim poriesit,ked bude teplo na fusak,zide sa nanoznik a plus deka. Nikto na gesslein neskusal univerzalny od Emitexu? Hoci aj na iny model

gilmorka
19. jan 2011

Tak mi napisali z jedneho e-shopu ze universal do Emitexu pasuje. No uvidim, ako rozhodne manzel, ci kupime F4 😅 Potrebujem kocik, v ktorom mi vydrzi dieta tak do dvoch rokov, snad to bude tento. Este treba vyskusat ci sa zmestime v pohode do kufra.

gilmorka
19. jan 2011

ale este pisali, ze taska ani plastenka v cene nie su, to teda uz mohli pridat 😠

gilmorka
19. jan 2011

@kikimaruska predsa len mam este otazku. Uplny sed 90 st.ma,ze? A za chrbatikom je nejake hrubsie makke polstrovanie,co by sa dalo aj vybrat,napr.oprat,alebo vybrat,ked tam dam zimny fusak? Skoda,ze u nas na okoli ho nemaju na zivo 😢

kikimaruska
19. jan 2011

@gilmorka Když se páskama uplně utáhne, tak bych řekla, že je uplný sed. Polstrování, jako třeba nějakou vložku atp nemá, která by se dala sundat a vyprat. Já si ale vždycky do všech kočárů (krom X-landera)nechala šít vložku na míru a v jaké jsem chtěla barvičce a tu pak mohla vyprat a i menší mimi se vní cítilo pohodlněji.