Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
9. feb 2011

@akcull doklad o zaplacení stačí...

xkacatkox
9. feb 2011

@renisco tak to pak jo, když nevyhovuje potah 😀 😀

kikimaruska
9. feb 2011

@renisco jo, to máš pravdu, psala mi to kamarádka,že ho tamta paní prodává, že se jí nelíbí potah...takže taky víš, o kom je řeč. Ale byl krásnej ten kočárek...jako má luccab 🙂

xkacatkox
9. feb 2011

holky budete si brát někdo nánožník , nebo vložkud do kočáru na F4, od darint, vypadá to luxusně,koukala jsme na mmb

renisco
9. feb 2011

@kikimaruska vím o kom je řeč 😀 akorát ho do projede vůbec nedala, ale využila vrácení do 14cti dnů bez udání důvodu...
říkala, že možná později by ho koupila znovu 😀 😀

renisco
9. feb 2011

@xkacatkox ty vložky všechny sjíždějí na tom potahu, takže přidělat sucháč

kikimaruska
9. feb 2011

@renisco aha, to nevím, jen mi kamarádka psala, že ho dává pryč a že si koupí Brio go...Já taky vyzkoušela dost kočárků...ale ted už jsem zakotvila a Gess je poslední...a chci ho nechat i na druhý...ale dokoupit korbičku a na pole louky lesy koupit zas drandáka, jako jsem měla tady u babi....a Gessíka nechat na cestování do města, po doktorech, na nákupy a tak.

xkacatkox
9. feb 2011

@renisco já ještě uvidím, nevím jak by to tam drželo, stou vložkou a nánožníkem počkám, minule jsme ho moc nevyužily, tak uvidím, ale za tu cenu je to dobré, v Duze mají vložku za 800 a nánožník za 900, a ten nánožník teda nic moc, není špatný , ještě počkám

kikimaruska
9. feb 2011

@xkacatkox od ní jsem měla šité všechny vložky...i nánožník jsem měla, ale na Zopu. Seděl dobře, ale na gesse jsem ho nezkoušela ani...ty vložky bych už ale ted koupila jinde, chci zkusit jinou maminu,protože tahle mamka to nezačištuje...myslím jako neobšívá ty veškerý dírky na pásy a tak a pak se to páře a vypadá blbě.Našla sem jinou mamku, co má cenově hodně podobně a má vložky hezky obšité...já to pak dala doobšívat ještě švadleně...ted to budu mít komplet hotový, uvažuju o nějaký zelený kombinaci...v léte sice už tolik kočárovat malej nebude...ale když bude poo spát, nebo pojedem na celodenní výlet, tak si stejně ještě rád nasedne a povozí... 😉

kikimaruska
9. feb 2011

a zateplený nánožník mě u ní vyšel na 550 kč a obosutranná vložka bavna na 350 kč...ale ta jiná maminka je má za stejnou cenu taky...

xkacatkox
9. feb 2011

@kikimaruska aha, tak až najdeš nějakou dobrou mamku, tak dej echo, o tom začistování máš pravdu, já u ní vložku reklamoval,a takže tu jsme nestihla moc poznat, vložku jsme na F6 měli origoš, kvůli kvalitě materiálu a nepotivosti v létě, hlavně to chlap vymyslel a já ráda souhlasila

kikimaruska
9. feb 2011

@xkacatkox pak hodím odkazy, mám něco na MMb uloženo a chci to pak na jaře nechat ušít 🙂

xkacatkox
9. feb 2011

@kikimaruska tak jo,však on je ještě čas

kyti75
9. feb 2011

Tak to jste mě s tou zárukou moc nepotěšily ☹
Já se radovala, že mám skoro nový kočár v super záruce a až doma jsem si všimla, že tu záruku nemůžu uplatnit já, ale ta paní. Sice mi to poté navrhla, ale ta představa, že jsem si koupila kočár "bez" záruky mě dost mrzí. Kdybych to věděla, kočár bych si koupila nový, cenový rozdíl byl jen 1000 Kč ☹
Snad se tedy nic nestane. Je krásně, vyrazíme na prochajdu. 🙂
Budu také ráda za odkaz na pěknou vložku 😉

renisco
9. feb 2011

@kikimaruska já měla future, ale pro mě ten podvozek děs... tu nástavbu použiju na tu F4, takže zabiju dvě mouchy jednou ranou

renisco
9. feb 2011

@kyti75 ta záruka je takhle u všeho, nejen u kočárků. ale ono se to dá okecat a třeba ji vůbec potřebovat nebudete a zjišťovat si nic nebudou... prostě se tvařte, že jste první majitel...

renisco
9. feb 2011

@kikimaruska co sem si všimla, tak ty díry nezačištuje žádná (aspoň jsem teda na žádnou nikde nenarazila)... jen proentluje a to je vše....doma si to pak každý prostříhá 😀

xkacatkox
9. feb 2011

@kyti75 jak říká renisek, tvař se že jsi první majitel, a nebo at ta paní zavolž posílá po tobě kočárek na reklamaci a uznají ti to, věř tomu, ono gess jsou dobré kočárky, tak snad se ti nic nevyštění, to se stává jen nám 😀

xkacatkox
9. feb 2011

@renisco také si necháváme F6, teda i podvozek byl fajn, a když tak si ho přehodíme na F4, máš future už s kulatou boudičkou nebo s hranatou?

renisco
9. feb 2011

@xkacatkox já jsem si koupila za pár šupů ještě s tou hranatou a komplet celé jsem si to přešila....

kikimaruska
9. feb 2011

@renisco pěkný..holt když je někdo šikovnej 😀 😉 ...já musím vozit ke švadleně 🙂

xkacatkox
9. feb 2011

@renisco tak ty jsi fakt dobrá, já mám taky hranatou, Matýsek se narodil 2009 🙂 , ale fakt klobouk dolů, to já si neušiju nic

renisco
9. feb 2011

@kikimaruska to bylo poprvé a naposled - už nikdy víc. kor, když na to člověk nemá potřebné vybavení - jsem odrovnala stroj

xkacatkox
9. feb 2011

@renisco aha, chudák, tak tedka by už stačilo dokoupit jen korbičku, že 🙂

renisco
9. feb 2011

@xkacatkox ta kulatá je na pohled hezčí. někde jsem četla, že ta kulatá je posazená níž, tak vydrží kratší dobu... ale co je na tom pravdy nevím....

renisco
9. feb 2011

@xkacatkox korbičku ne - ta je zbytečná a malá... 😀

anamor
9. feb 2011

@luccab ahoj pozrela som fotky tvojej malinkej, je rozkosna v F4, mozem sa spytat kolko ma mesiacikov a ci vyhovuje sportacik aj takto malinkej? dik moc 😉

luisi
9. feb 2011

ahoj, můžu se zeptat, jestli některá z vás plánuje v dohledné době prodat gesslein? Na typu v podstatě nezáleží, i když upřednostnila bych F6, Future. diky 😎

xkacatkox
9. feb 2011

@renisco já myslela jako korbičku z F6 nevěděla jsm ejak to nazvat, ta co má vložnou tašku