Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

xkacatkox
16. mar 2011

@renisco tak ten výměnný díl na přebalovací tašku udělají i bez toho aby sis brala loop, je to za 690 pokud by to někoho zajímalo, a clona kterou jedu kupovat je za 599 a se snoopym o 100 více, nevím jakou vyberu, dám vám vědět, tak to není zas taková trága, jak se znám určitě ještě něco koupím, odepsali i hned, fakt super jednání 🙂 tak já jim pokazím náladu reklamací, ale i mě to zase bude jen nějaká sranda, až pojedu reklamovat kolečko kámošce bude to asi zajímavější

xkacatkox
16. mar 2011

@strelish pokud bys jela nějka výhleodvě, mohla bych tě nabrat do auta a hodit tě tam, do Pce jezdím docela často, poslední dobou tak bych tě tam hodila a nazpátek se vymotáš, určitě by t pomohli, ale klidně si udělaejte s manžou výlet o vkendu, aspon si to poslechnete oba, já původně gess zas tak nechtěla a byl to právě chlap který s etam pro kočárek děsně nadchnul 😀

renisco
16. mar 2011

@xkacatkox kamarádka chtěla jen loop a musela si k tomu vzít i ten kšilt k té tašce, že už to samostatně neprodávají 🤐

strelish
16. mar 2011

@xkacatkox Dík za nabídku, samotnou mě nepustí, takže pojedem oba 😎 No a snad už tuhle sobotu, chtěla bych jednak co nejdřív a jednak se zkazilo počasí, takže nebudou muset dělat na poli. Sice se to kryje pro změnu s narozkama, které tím pádem asi posunem na neděli, což jsou zas komplikace kvůli rodině, chjo. Fakt nevím, že je někdo neprodává třeba i v Olmiku nebo v Brně 🙄

A nejbližší zastávky jsou buď Gorkého nebo Zborovské náměstí, z vlakáče tam jede linka 6, sem tam 18. Kdyby se tam taky někdo plánoval vypravit MHD 🙂

dara29
16. mar 2011

@renisco ta geslein loop vložka nedosiahne až na koniec kočíka, že? To ma vie rozhodiť ja by som chcela vložku do kočíka pekne od kraju po kraj. Hlavne aj na to, že ked bude s topánočkami v kočíku aby mal nožky na vložke a nezasvinil kočík. Tá sa lahko hodí do pračky-vrr. Ja asi na žiadny kočík vožku ani nezoženiem.)))))))) Hrozné so mnou.
Dakujem za odpovede.

dara29
16. mar 2011

@renisco a ešte jednu velkú prosbičku mám alebo aj pre iné mamičky. Prosím Vás zmerajte mi tú vložku loop na dlžku aj na šírku. Na internete nemôžem nikde nájsť rozmery. Dakujem

renisco
16. mar 2011

@dara29 není přes celou délku, končí tak jak je na fotce. změřím, jen chvilku strpení... ještě mě napadá... na tu šedou část, kde není ta vložka, by se dal ušít igelitový obal... aspoň by se nemusela prát celá vložka... ale ono by bylo asi lepší ten obal dát konec vložky, pokud by byla dlouhá až po okraj...

renisco
16. mar 2011
xkacatkox
16. mar 2011

@renisco tak asi někde jinde, nabízel to i mé kamošce, ta si bude taky měnit ten vrch, žádný problém, což su ráda

renisco
17. mar 2011

@xkacatkox bylo to v Duze, je to cca 3 týdny zpátky...

dara29
17. mar 2011

@renisco Velmi pekne Ti dakujem za rozmery. Určite poslúžia

brisalek
17. mar 2011

Holky co mate F4 je fakt dost prostorna pro dite 86cm a 12kg?🙂 a jaky na ni mate nanoznik? Koupila jsem Chicco Multiway a jsem z toho zklamana. Blbe se to ovlada, polosedi, kdyz lezi🙂)....jen mi prijde, ze to mene drnca nez F6???🙂.

renisco
17. mar 2011

@brisalek no já nevím, ale F6 a future jsou z gessleinu nejlépe odpružené kočárky, nejmíň odpružený je vision. nánožník je možný emitex nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41550538&tab=4

chicco je klasický golfáč s nespojenou rukojetí, u těch je jasné, že se řídí hůř než spojená rukojet

brisalek
17. mar 2011

@renisco ja vim, ze by mely byt F6 dobre odpruzene, ale kdyz jedu s malyma koleckama tak mi proste prijde, ze jsou ty prejezdy prasklin na chodnicich u nas na sidlidti mnohem vic citit nez u toho multika. Cekala jsem jak to bude drncat a byla jsem proste prijemne prekvapena🙂. Ale taky mi v nem mala hrozne sjizdi dolu. Je to proste spis na dite co uz jen sedi, kdyz se mu nechce tapat a ja jsem holt hrozne narocna🙂

renisco
17. mar 2011

@brisalek tak to v F4 bude sjíždět taky... on ten sed je hodně rovně.... 🤐

kikimaruska
17. mar 2011

Ahojky
@brisalek Syn má nyní 90 cm a 11,5 kg a v F4 i spinká a i s celým fusakem od Emitexu 😉
Jinak zítra dorazí nánožník a vložka, už se hrozně těšííím 🙂

kikimaruska
17. mar 2011

@brisalek jinak syn dokud mi neseděl, a to on až do 13 měsíců...tak mi sjížděl z jakéhokoliv kočárku, pokud zcela neležel..i z Teutonie a dalších, prostě dokud nesedí, tak si moc nepomůžeš 😅

brisalek
18. mar 2011

@kikimaruska ale ona sedi(uz od 7 mesicu) a prave kdyz sedi tak jak se mele jede dolu, ale asi to bude spis tim jeji mletim nez kocarem🙂.

lenkaaa3
18. mar 2011

Ahoj, chceme koupit sportovní-golfový kočárek a zaujal mě Gesslein F4 buggy. Malá bude mít v květnu rok, teď jezdíme v komb.sport. kočárku s nafuk. koly, který bych si nechala na zimu a jinak bych používala právě sporťák, který plánujem koupit. Pročítala jsem tuto diskuzi a vesměs Ges.Buggy chválíte,ale vzhledem k ceně bychom ho rádi viděli "naživo". Jsme z VČ, takže nejlepší je pro nás asi Duha v Pardubicích.
Chci se zeptat, pokud víte, zda mají tyto kočárky běžně na prodejně a kde nejlépe zaparkovat auto?
Jinak budu mít určo spoustu dalších otázek ohledně kočárku, budu ráda, když mi poradíte. Předem díky Lenka

renisco
18. mar 2011

@lenkaaa3 na prodejně jsou, s parkováním neporadím

petrule
18. mar 2011

...před Duhou se dá myslím parkovat relativně bez problémů v té ulici přímo...

jaa
18. mar 2011

@lenkaaa3 zaparkovat jedinně u Billy

zdh
18. mar 2011

my jsme také parkovali v ulici, co je Duha...

xkacatkox
18. mar 2011

tak jsme dneska nakoupila v Duze ten výměnný vrch od přebalovací tašky, sluneční clonu se snoppym a ještě nánožník vše k F4, ještě jsem si objednala vložku ale levnější než gess loop je oboustranná na zimu a léto, měli moc barev jen ne zelenou, tak si počkám, dostala jsem slevičky tak mám radost, tak jsme se zase vylepšili 😀
@brisalek tak mi máme 13kg a něco kolem 90cm, pokud ti sjíždí tak to bude asi mletím, Mates pokud tam má mejdan tak tam pak taky sedí jak někde v putice 😀 pokud hezky sedí tak nesjíždí
@lenkaaa3 mám F4 doma, tak pokud budeš něco chtít napiš, dneska jsme ji vylepšili doplnky, a parkovat se dá v ulici co je Duha, dneska to bylo luxusní přímo před krámem

kikimaruska
18. mar 2011

Holky tak vložka dorazila, je dobrá, ale víc se mi líbí ta černobílá, než ta zelená, tak asi budeme mít hlavně černobílou 😀 a teda z nánožníčku jsem unešená, fakt suprovej, velkej, že se tam vleze i náš velkej Emitex Combi, tedy i větší dítě, uchyty na dvou stranách na sucháče, drží pevně.Mám ho i s těmi postranímy zipy a lze to pěkně celé odepnout a dát či vyndat dítě bez nutnosti demontu nánožníku.Fakt se mi líbí, pak dám fotky 🙂

bubul64
18. mar 2011

xkacatkox prosim ta a aky je ten original nanoznik na f4,lebo tiez potrebujem poriesit nanoznik a nevie aky......vdaka

vdovec
18. mar 2011

@strelish Já se rozhodla pro F6 a přemýšlela, kde ho nejlíp sehnat. V Brně na veletrhu vůbec žádný nebyl 🙂, jak už jsi asi psala. Tak jsme jeli do Pardubic (z Brna). Tam se nám věnovali asi 3 hodiny. Několikrát složili, rozložili, vše vysvětlili a prej, až si pro něj přijedem (můžou ho i poslat), tak to předvedou ještě jednou. Jednání bylo super. Slíbení servisu do 24 hodin taky. Záruka prej běží až od porodu 🙂. Manželovi se moc líbil (je technik). Tak jsme ho vzali i s autosedačkou, fusakem, taškou... Když jsem koukala na německý e-shopy, tak tam nebyly všechny věci v nabídce, nebo netuší, co to je. Člověk nevidí skutečné barvy, materiál na omak... Těch F6 v Duze měli spoustu, takže jsme mohli komponenty různých barev kombinovat a zkoušet, co se nám k čemu nejvíc líbí 🙂.
Nedovedu si představit, že bych se štvala do Furthu, a tam jsme se spíš anglicky snažili domluvit. To mi ty 3000 Kč za to fakt nestojí.
Taky bylo milé, když jsme projížděli Pardubicemi (bylo krásně), tak jsme na ulici viděli asi 3 gessleiny 🙂))..
Prodavač říkal dost zajímavou věc, že jsou maminky, které si koupi ten kočárek na netu, protože chtějí koupit značku, a využijí ten kočárek tak z 10%. Protože netuší, co všechno na sebe "pasuje" a je modifikovatelné.
Takže bych ty peníze opravdu obětovala a snažila se ušetřit na něčem jiném 🙂.

vdovec
18. mar 2011

jeli jsme autem s navigací a zaparkovali přímo u Duhy, žádný problém nebyl.

jaa
18. mar 2011

@vdovec U DUHY se dá stát,ale je tam většinou narváno...App,cena tady a ve Furthu.,Sestru vyšla F2 na nějakých 16000 oproti 25000 v PC..A to to máme do PC já 23 a ona 16km...Takže ten dovoz z D za to stál...Nešlo o 3tis. 😀 V Duze jsme si samo nechali nejdříve vše předvézt... 😅

vdovec
18. mar 2011

@jaa taky se to tak dá dělat, že 🙂