Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

jaa
22. mar 2011

@pusiket Na kvalitu se nedá spoléhat..jen mít štěstí na dobrý kus... 😉 My taky koupili drahé auto a sr..o se to celou záruku..

xkacatkox
22. mar 2011

@jaa to jo, já si myslím, že prodat komplet je dobrá volba 🙂 jo ty jejich materiály jsou super, uvažuji že se vykašlo na koplatní servis a tu látku bych zkusila vyprat sma nevím, mám strach abych to nepokonila, jo jak říkáš jde o kus a ne o valitu znám spustu ldí co mají gess a třeba už na na ddruhé dítě a nic a nám se to prdělo jedna radost, a na F4 už taky začíná, jen drobnosti ale za ty prachy, že viz kolečko co upadává po najetí více jak 10km 😀

jaa
22. mar 2011

@xkacatkox Už se ozvala další maminka.... 😉 je to opravdu o kuse...Nikoli o kvalitě,či značce...Já ted prala tu vnitřní vložku jen na 30 a super...malá tam měla borovou šišku a mě málem omývali...ale vše je dole...a krásně to voní.A super se udržuje košík...ten stačí otřít utírákem a je jako vypraný..
Akorád mi vadí,že nemají ložiska na všech kolech...Jen na otočných.a lepší uložení kol...když si vezmu,co najezdila naše Cortina a nikde nic nekloktalo....Ty kolečka je asi jejich noční můra🙂))

xkacatkox
22. mar 2011

@jaa no my na F6 kolečky v pohodě, a F4 zrovna ta otočná jsou nějaká unavená, zatím se mi tam nechce, až pojedu kášce reklamovta kolečko z F6 také otočné tak jim to ukážu, jsem zvědavá co řeknoukošík ten se udržuje fakt dobře, já si myslím, že se ti určitě podař prodta komlet

jaa
22. mar 2011

N
@xkacatkox Nám nezlobí žádná kola.Ale to uložení je dosti bídné... 🙂

pusiket
24. mar 2011

Kočárek přišel v pořádku,ta hnědá barva je super 😉
Ta taška byla opravdu myšlená taška na kočárek.Neorigi nánožník sedí perfektně.

lenkaaa3
24. mar 2011

@pusiket A ty máš nánožník a vložku od té samé paní z MMB jako kikimaruska? Až kočárek projedeš tak dej vědět, zajímají mě hlavně negativa, poku nějaká jsou.

lenkaaa3
24. mar 2011

Můžete mi prosím napsat zda se dá jet s Gesl. F4 buggy pozpátku- jak to jde (samozřejmě s naloženým mrňousem)? Když uspáváme na zahradě, máme tam jen úzký chodník a tak jedeme vždy kousek dopředu a pak bez otočení kočárku zase zpět, teď máme komb. spor. kočárek s nafuk. koly takže není vůbec problém. Díky.

sylvia78
24. mar 2011

ahoj babebnky, poradi mi niektora aky je gesslein F4 buggy? chcem ho kupit ale neviem ci je dobry? alebo nejaky fajn sportak mi vie niektorá poradit?

pusiket
24. mar 2011

@lenkaaa3 Asi to bude ta samá paní,podle látky podložky 😉
Dneska jsem s ním byla venku,projela jezdící schody,jela s ním i má 8letá dcera,ta si ho moooc pochvaluje.Skládala jsem ho 3x do auta a z auta - hodně cestuji.
Negativa asi to,že nemá otočnou sedačku a oproti GT3 menší košík 😉 Musím si zvyknout,že nemám malého před očima,ale to je asi zatím jediný mínus.Ještě při skládání do auta,že je rukojeť na zemi,ale kočárek,který by mi vyhovoval na 100% asi neexistuje.Jsem vysoká 180cm,ale vozí i dcera,tak potřebujeme rukojeť hodně variabilní,to málo který kočárek splňuje.A dítko máme sice 9měsíční,ale je větší (75cm a 10kg) a klasické golfky by mu v zimě nebyly a GT3 skládat několikrát denně do auta je šílené.
Máme ještě PP GT 3 a prodávám Safety 1st Road Master,neužijeme všechny,rukou mi prošlo Tako,PP Pliko,Icoo a PP UNO,ale zatím jako cestovní kočárek,skladný a dobře řešený je pro nás F4,možná nahradní i GT3,to je takový můj velmi stabilní,prostorný a terénní tank 🙂 🙂

lenkaaa3 Dá se snim jezdis sem a tam.Včera jsem tak uspávali dítko doma,zkoušela jsem kolečka zaaretovaná i volná a bylo to v pohodě.Když takto uspávám v PP GT3,stane se občas,že se přední kolo protočí,včera jsem to ale u F4 nezaregistrovala.
Mám ho ale pouze jeden den 🙂

sylvia78
24. mar 2011

@pusiket
ahoj, dobre som pochopila mas kocik Gesslein F4? aj ja by som ho chcela, lebo aj my sme vysoky a maly ma 5 mesiacov a mame 73cm a 9kg, je tam pre babo dost miesta? Co si dostala ku kociku a co si zan dala?
Dakujem

ninan2
24. mar 2011

@sylvia78 je rozdiel Gesslein F4, to je normalny sportovy kocik, a F4 buggy, co je skor taky golfac...

pusiket
24. mar 2011

@sylvia78 Ahoj Sylvia,ano máme F4 buggy od včerejška.Místa je tam dost i na fusak.Můžu zítra nafotit.Jelikož je kočárek do 20kg,tak doufám,že nám už zůstane 😀 Kupovala jsem ho v Duze v Pardubicích přes net a dala jsem za něj 7690,-Kč 🤐 V balení byl kočárek,madlo,pláštěnka,taška na kočárek.Nánožník,podložku,tašku jsem si nechala ušít od maminky na MMB.
Polohování je na pásky,ale jde to v pohodě.Sháněla jsem kočárek,kde jde leh úplně do rovna,jako u PP GT3,ale vyhovující jsem nenašla.F4 buggy to úplně rovné nemá,ale stačí to-je to skoro úplný leh.Nesmíme mít ze zdrav.důvodů zatím takový ten pololeh,kdy dítko pololeží/polosedí,ale tady je to v pohodě.

pusiket
24. mar 2011

Jo jo,máme F4 buggy.Je to něco mezi golfkami a sporťákem,nejde otočit proti směru.

sylvia78
24. mar 2011

@pusiket no to hej, ja ho mam ponuknuty za 250eur a tiez by som tam chcela dat usit nanoznik aj tasku, nemohla by si mi dat nick na maminku, ktora ti to sila? ja si ho teda pojdem taktiez kupit,

kikimaruska
24. mar 2011

@pusiket krásně sladěné 😵
@lenkaaa3 určitě jde, neseká se tam brzda, nebo např to nejde jet pozadu u natáčecí nápravy (to mi vadilo u Bolderu 4).Zrovna včera jsem s malým jela pozadu, protože mě kamarádka tahla na krásnou procházku do polí a luk, ale cestou se tam šlo do kopce po hodně kamenité rozbité polnačce a ten kousek s dítkem i se zaaretovanýma prostě nemohl zvládnout, tak sem jela po zadních a tahla kočár s malým za sebou a ok...takhle sem jezdila třeba i v hodně vysokých neprohrnutých závějích(pozadu na zadních velkých kolech 😉 ). Fotečky i s nánožníčkem dodám večer.

strelish
24. mar 2011

@ninan2 F4 a F4 buggy mají stejnou kovovou konstrukci, F4 je trojkombinace hlubokého, sporťáku a golfkové sedačky (ta ale jen v černé barvě), F4 buggy = člověk koupí jen golfkovou sedačku, ovšem v různých barvách. Sedačka sporťáku se dá pak třeba přikoupit samostatně, jde na to v pohodě nacvaknout (jak jsem se dozvěděla v Duze). 🙂

pusiket
24. mar 2011

@sylvia78 Sylvio,poslala jsem ti kontakt na mail -vnitřní pošta nebo co to je tady 😉 Kdyby ti to nepřišlo,písni mi na info@anabelka.cz

pusiket
24. mar 2011

@strelish ano,jdou na to i starší sportovní sedačky Gesslein,myslím až rok 2006.Ptala jsem se na to v Duze,kdybych chtěla po čase zase sporťák,jestli jde použít i starší model.
Což je super,protože v sadě F4 kombinace,je pouze Buggy černá barva,ale když se koupí Buggy jakákoliv barva,lze potom dokoupit sedačku 😀
Ale zatím nám Buggy vyhovuje i když jsem z toho měla trochu strach.

strelish
24. mar 2011

Ale co mě štve, že tam nejde Maxi Cosi City, co má přítelova sestřenka 🙄 Teď abych sháněla nějakou jinou vhodnou autosedačku 😖

pusiket
24. mar 2011

@strelish Proto já mám PP GT3,řešila jsem hodně autosedačku,chtěla jsem s adaptérem a to měla jen PP.Teď ale už vajíčko nemáme a sportovní verze PP GT3 je hodně těžká na každodenní skládání do auta.Škoda,že to tak hrozně letí a než se člověk rozkouká,má z malého miminka velké ☹ 😖

strelish
24. mar 2011

@pusiket Právě nevím, jestli vzít nějakou zánovní Gesslein sedačku nebo v autosedačkách je to blbá značka.

pusiket
24. mar 2011

@strelish Určitě bych šla do kvalitní autosedačky.A co třeba zkusit, jak sedí dobrá autosedačka posazená ve sporťáku,často jsem to viděla,když se cestuje 😕 Že není autosedačka nacvaknutá na podvozku,ale vložená v kočáře...

strelish
24. mar 2011

@pusiket No jo, ale která je kvalitní? 😀 Ten Gess se dá pořídit za 2500 v komisi přímo v Duze. Tak jako při nejhorším prostě nacvakávací autosedačka nebude... chtěla jsem ji když třeba pojedu k Dr. tak ať netahám celý ten vrch, ale vezmu jen podvozek a na to sedačku z auta.

renisco
25. mar 2011

@pusiket v Duze je možné si ten buggy do setu F4 vybrat i v jiné barvě - nemusí jen v té černé

pusiket
25. mar 2011

@renisco aha,tak se omlouvám za špatnou informaci.Všude se uvádí,že v setu je čená buggy sedačka,tak jsem to brala,jako dané.

pusiket
25. mar 2011

@strelish co pořídit do auta na přejíždění pouze nějaký podvozek na autosedačku např.Maxi Cosi nebo PP Primo?Někde na MMB jsem viděla vyloženě podovzek na autosedačku.

renisco
25. mar 2011

@pusiket taky jsem si to myslela, ale jedna maminka si právě tento set chtěla koupit a taky nechtěla celý černý ten buggy a v Duze jí řekli, že si může vybrat i jinou barvu...

kikimaruska
25. mar 2011

@strelish jak to, že ti nejde nasadit Maxi cosi City? Ona má jiné otvory na adaptéry, než Maxi Cosi Cabrio a Pebble? Já právě plánuji tento podvozek na Maxi cosi... 😉 ,jinou bych ani nechtěla autosedačku. Musí se ale dokoupit adaptéry na Maxi cosi+myslím adaptér, který je i na korbičku na F4... 😉 já myslela,že City je jen trochu menší, jak Cabrio, jinak stejná 😕 . Vozila sem právě MC i na X-landeru a jiných značkách, které ani neuvádí, že na to nasadit jde( aby prodavali svoje značkové autosedačky, ale šlo to 🙂. Tenkrát se plno mamin divilo, že jezdím s MC Cosi na X-landeru🙂

kikimaruska
25. mar 2011

Tak tady fotečky s nánožníkem v praxi. Na té jedné společné je vidět kočárek v lehu...vejde se tam v pohodě i 90 cm dítko 🙂