Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

strelish
25. mar 2011

@kikimaruska Ty adaptéry jsou prý jen na Cabrio, na Citi SPS ne. Autosedačky jsem na živo neviděla, takže fakt nevím, jestli mají nějaké jiné otvory na ty adaptéry. A v Duze mi bylo ještě řečeno, že pro Maxi Cosi jsou adaptéry na starší a novější typy, což teda taky nevím, co si pod tím představit ☹ Na něm. webu mají tohle:

Passende Babyschalen:
Maxi Cosi Cabrio
Maxi Cosi Pebble
Römer BabySafe Plus (zusätzlicher A-Adapter notwendig)
Römer SHR
BeSafe
Cybex Modelle ab 2010

kikimaruska
25. mar 2011

@strelish aha, tak to asi opravdu nepujde ☹ . Ta sedačka se nasazuje na adaptéry v místě, kde má rukojet na přenášení, dole má otvory a právě dost autosedaček to má stejné (takový pulkruh, ale je i dost sedaček s drážkami a ty právě nejdou), takže je lze nasadit na více značek...Já myslela, že City je jen menší...a ona je asi opravdu trochu jinak celkově stavěná tedy...No já budu mít opět Cabrio, nebo Pebble, to ještě uvidíme časem kterou....

strelish
25. mar 2011

@kikimaruska Ale hlavně, že se s ní dá lítat 😀 😀 Právě taky uvažuju, jestli nepořídit nějakou zánovní, to zas není tak šílená investice už. A našla jsem i Maxi Cosi Cabrio + easy base, to by ještě odpadlo to pásání pokaždé (budu často přejíždět byť jen tu po vesnici cca 3 km).

kikimaruska
25. mar 2011

@strelish já měla na prvního syna taky Cabrio z druhé ruky...protože puvodní X-landerácká byla teda prtavá a i naše nedonošený pidimimi v ní vypadalo podivně...ale hlavně já chtěla Cabrio hned...ale udajně na X-landera nešla...no, a ona šla,takže tamtu jsem prodala a šla do cabria 🙂

kyti75
26. mar 2011

@kikimaruska teda ta vlozka v kocarku vypada fakt dobre. Drzi to tam pekne? Ja mam Pinkie, je krasna, ale sjizdi mi dolu☹ ze bych si nechala udelat jeste jednu vlozku?🙂

pusiket
28. mar 2011

mamči,máte některá podvozek F4 se sportovní nástavbou?Jde mi o to,jestli se skládá dohromady,nebo se musí nejdřív sport.sedačka sundat?A kolik váží samotná sedačka? 😵
Přemýšlím,že pustím do světa PP GT3 a nechám si pouze Gesse,ale na delší cesty chci ještě sporťák a do auta Buggy.Tak bych měla jeden podovzek a dvě sedačky. 🙂

xkacatkox
28. mar 2011

@pusiket odepneš sportovní nástavbu a pak si složíš podvozek, teda pokud myslíš sportovní nástavbu jako já co na ni jde i vložná taška 🙂 v celku jde sloužit pouze F4 buggy

ninan2
29. mar 2011

Ahojte, chystame sa objednat Gesslein F6, ale mam trochu zmatok vo farbach potahoch - da sa objednat zvlast zakladna "vonkajsia" farba (strieska, rucka), a farba vnutornej vlozky Loop? Je tato moznost v zakladnej cene kociku? Alebo sa daju vybrat len vopred dane kombinacie farieb, resp. iba 1-farebny kocik, a vsetko navyse je za poplatok? Diky za info 🙂

xkacatkox
29. mar 2011

@ninan2 ano je to možné co si vymyslíš to udělají, a poplatek by za to být neměl, alespon tam kde jsme to měli my, tak ne, my jsme si také vybírali, uplně jiné než běžně vyráběli

pusiket
29. mar 2011

@xkacatkox jojo,myslím tu co lze dát posměru i proti.Takže to bych musela pokaždé do auta rozdělávat ? 😢 ☹

ninan2
29. mar 2011

@xkacatkox aha dik, tak to by potom bolo super, no uvidim co mi povedia v predajni, este by bolo fajn keby mali aj vzorkovnik farieb, lebo v katalogu a na internete vyzeraju tie farby odlisne, a s realitou to asi bude podobne 😀

renisco
29. mar 2011

@pusiket jde to, ale jestli se to vleze takhle do auta.....

pusiket
29. mar 2011

@renisco jééé Renčo,moc děkuji za fotečku,mám Felicii combi,tak by se to tam mělo vejít,vejde se tam F4 Buggy pouze se sklopenou rukojetí-nemám tam horní desku 🤐 🙂

ninan2
29. mar 2011

Ked uz riesite to skladanie do auta, neviete ako je na tom F6 sportovy? Mame Toyotu Yaris, cize skor taky mensi kufor. Predavac v obchode tvrdil ze to bude urcite OK. Ze sa to nejak postavi na 1 radu kolies (kedze skladat sa to moc neda).

renisco
29. mar 2011

@pusiket nevím... ona tam dost zavazí ta podnožka, tak nevím, jestli se to tam takhle v celku vleze... my třeba máme scenic, ale vision i s nástavbou jsme tam na šířku nedali, nástavba musela dolů...

xkacatkox
29. mar 2011

@ninan2 neboj vejde máme F6 ve Fiat Panda, dáš to nastojato a sport.nástavbu vedle autosedačky
@renisco to fakt nemusíš odendavat?já myslela že to odendáš ale pak to v autě posadíš na sebe 🙂

pusiket
29. mar 2011

@renisco no,buggy bych tam dala dvě vedle sebe.PP GT3 tam dám našikmo jen tak,tak,být o 1cm delší,tak mám smůlu.

renisco
29. mar 2011

@xkacatkox když to budu mít sundané, tak nevidím, důvod, proč to tam v autě nacvakávat 😀 😀 😀 to už můžu zrovna nechat zvlášť, ne? 😀

renisco
29. mar 2011

@pusiket z visionu jsme tu nástavbu museli dát dolů, jinak se tam nevlezla... měla jsem ji ale čelem ke mě. kdo ví, jak by to bylo, kdybych tu nástavbu měla otočenou směrem ven... to jsem nezkoušela. podvozek buggy jsem v autě neměla...

ninan2
29. mar 2011

@xkacatkox a tu sportovu nadstavbu je nutne davat prec, neda sa to tam dat aj s tym? Casovo mi to pride narocnejsie takto... A este, nebrani ten kocik potom vo vyhlade dozadu (soferovi)?

pusiket
29. mar 2011

@renisco a sundavá se ta sport.sedačka jednodušše?Já totiž ještě nepřišla ani na to,jak sundat tu buggy sedačku,teda moc jsem to nezkoumala,jen párkrát ošahala,ale nepřišla jsem na to,jak jí sundat 😀

renisco
29. mar 2011

@ninan2 když jsem ten buggy skládala s tou nástavbou, tak můžu říct, že kdybych to skládala zvlášť, bylo by to rychlejší a jednodužší...

renisco
29. mar 2011

@pusiket ta jde jednuduše... nejdřív vysunout ze spon boudu, pak sundat sedačku... rozepnout zipy, cvoky... vyháknout... jde to rychle...

xkacatkox
29. mar 2011

@renisco jo to jo, ale jak jsi psala tak to vypadalo, že to skládáš najednou a neodcvakáváš, 🙂
@pusiket to sundáš, je to fááákt jednoduché jak píše renisco,
@ninan2 tak to už záleží na tobě jak si to tam uspořádáš, a jak máte ten kufr, já to tam dávala podvozek na stojáka a sportovní nástavbu vedle vajíčka, nahoru bych to nedala bránilo by mi to ve výhledu

renisco
29. mar 2011

@xkacatkox na té fotce je to složené najednou a nevycvaknuté... ale než se to poskládá do takové placky, tak by bylo fakt rychlejší tu nástavbu sundat a dát do auta bokem... ona tam zavazí ta bouda, takže by se brzo odřela... no fakt je jednodušší to odcvaknout, složit podvozek a dát do auta zvlášť 😀

ninan2
29. mar 2011

@renisco @xkacatkox aha jasne, dik za info, mi nenapadlo, ze nadstavba sa da dat dost jednoducho prec (ako ked sa meni smer sedacky) 🙂 To mate teda pravdu, ze lepsie to polozit vedla. Inak pouzivali ste original autosedacku - vajicko Gesslein, alebo niektoru z tych znaciek, co sa vedia pomocou adapteru pripojit na konstrukciu? Neviem si totiz dobre predstavit, ako casto by som to vyuzila, ci sa to oplati...

renisco
30. mar 2011

@ninan2 s autosedačkou neporadím, ale já bych třeba do gesslein autosedačky nešla, raději maxi cosi, ale netuším, kolik je typů a která pasuje či co je k tomu potřeba.
já jsem používala na mimi concord fusion i s autosedačkou (ten stále ještě mám a nebýt toho, že se nedá otáčet sportovní část, tak bych ji používala doteď a gesslein ani nekupovala) a když jsem jela někam dál, tak jsem ji vozila v hluboké korbě, která se dá upoutat do auta, takže jsem autosedačku na podvozku ani nevyužila...

xkacatkox
30. mar 2011

@ninan2 to záleží na vás jakou chcete autosedačku, my měli gess, stěžovat si na ni nemohu, je fajt, že po 7mm šel Mates do Maxi Cosi Tobi. byl velký, a byl tam vyloženě nerad, po změně autosedačky už tolik v autě neprotestoval, kamoška měla gess sedajdu až do roka, na jiné než gess si musíš sehnat adaptéry

kikimaruska
30. mar 2011

@kyti75 Drží jako všechny vložk, které sem měla...když máš divoké dítko, co se vzteká a kope kolem sebe, tak bude jezdit dolu a když ho budeš vyndavat,tak ji pak musíš upravit...Já mám na této teda našité ty očka a dole je dané v tech knoflíkách na F4🙂

Holky taky řeším, že chci f4 buggy sundat...tak schválně, jestli se mi to povede 😅
Jinak já plánuju MC Cabrio nebo Pebble...ale to proto, že sem s malým vyzkoušela jich víc a tato byla fakt největší a vyhovovala nám i v jiných věcech, takže my jdem do MC...ale ta Gessleinová nemusí být vubec špatná... 😉

renisco
30. mar 2011

@kikimaruska já akorát už nevím, kam se upínají ty dva dlouhé pásky co jsou dá se říct po stranách 😀