Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kikimaruska
30. mar 2011

Tak hotovo...zvládla sem to sundat 😀, ještě že vás mám, třeba tu boudu bych se bála násilím vysouvat...ale řekly jste, že to jde...a je to ok. Trochu sem tápala pak uplně dole na konstrukci celkem 4 ty popruhy...jak to rozepnout nebo dostat ven z konstrukce, ale přišla sem na to 🙂.
@renisco dlouhé pásky po stranách..?Ty asi nemyslíš na sezení, jak je celkově propojené pásání...napadají mě ty popruhy, co sem právě nemohla sundat...jak je tím sedačka zespod ještě přidělaná ke konstrukci? To myslíš?

trik
30. mar 2011

Ktora mate Gesslein Swift, prosim? Plusy, minusy....

renisco
31. mar 2011

@kikimaruska jo , přesně ty pásky dlouhé, jak jsou celkově propojeny s pásama... ty už nevím, kam mám zaháknout... pak jsou tam ještě dva kratší pásky a ty jsou z gumičky (a teď nevím, jestli i ty dlouhé...). já z konstrukce hned sundala, abych si tam mohla dát tu otočnou sportovní nástavbu a pak, když jsem to tam kvůli focení dávala zpět, tak na ty dlouhé jsem nepřišla, kam patří... to je tak, když něco někdo dělá hr hr hr...

nemue
31. mar 2011

Ahoj všem, taky prosím o radu.. Uvažujeme o koupi Gessleinu F6.. Máte ho některá? Prosím o zkušenosti, i ty špatné.. Moc moc děkuju

kikimaruska
31. mar 2011

@renisco tak ty gumové dva jsou 100% na spodek sedačky-přidělají se na kovovou konstrukci podvozku a ty dlouhé pásy na sedačce, ty mám podél sedačky a jsou zaháklé po straně, jsou na nich ty plastová boční očka k pásům...čouhají taky dospod a jsou taky přidělané ke stejné kovové konstrukci podvozku-clkem tedy 4 pásy tam jsou přidělané, 2 ty gumové a 2 ty normální....snad to ode mě pochopíš 😅 😀

renisco
31. mar 2011

@kikimaruska nevím, kam přesně dát ty 2 normální... do kterých míst, na kterou konstrukci... (ne ty gumové) 😀 nejlepší by bylo foto 😀

kikimaruska
31. mar 2011

Foto případně večer ju? Ted nejsem zrovna u kočárku, vyfotím ti to s rozebranou sedačkou.....kam se to dává. Všechny ty 4 pásky jsou na jedné té tyči...na té, jak je tam to široké zařízení na skládání kočárku... 😉

kikimaruska
31. mar 2011

@renisco tady zvětšenina starší fotky...zakoukej se, vidíš, jak tam z boku vedou ty dva pásky ze sedáku?

kikimaruska
31. mar 2011

Dám to větší do albíčka, snad to tam najdeš 😉

renisco
31. mar 2011

@kikimaruska vidím dobře, že je to na té tyči, jak je ten váleček co se používá při skládání kočárku?

kikimaruska
31. mar 2011

@renisco tak tak, na té 😉

renisco
31. mar 2011

@kikimaruska díky moc. snad to do doby, než to budu nasazovat, nezapomenu 😀

sunny1112
31. mar 2011

ahojte,
tak po sto rokoch sa tu objavujem znova. Kocik (F4) je vyskusany nejaku tu dobu a je uplne perfektny, zatial som na nom nenasla ziadnu vadu 🙂 super sa ovlada, je lahucky, vanicka velka a vsetci zatial, ktori ho skusali, si pochvaluju ako lahucko sa ovlada. a pripajam dve fotky zatial.Mam inak kupeny fusak Kaiser ten bleducky bezovy a ta farba tam tak sedi, ako keby to bolo original ku kociku...

rencak
31. mar 2011

caute,
dnes som si kupila F4 buggy, aj som ho poobede na prechadzke vyskusala a som s nim zatial velmi spokojna.
mozete mi, prosim, poslat kontakt na tu mamicku co vam sila nanoznik a podlozku?
a aku mate tasku na kocik? chcela som si kupit nejaku univerzalnu, ale nedala sa mi zapnut cez rucku.

ninan2
31. mar 2011

@rencak Ahoj, to fakt, nedala sa? Lebo ja som sa minule pytala na F6, ci na to mozem dat hociaku tasku, a bolo mi napisane, ze hej... Tak teraz neviem ci F4 ma inu rucku alebo co...

ninan2
31. mar 2011

@nemue Ahoj, tiez ho ideme kupovat, co som zatial zistovala, tak vyzera byt fakt dobry, a celkovo nebyva vela staznosti na Gesslein znacku... takze za tie peniaze by mal byt ok 🙂 Mne sa tam najviac pacia tie vymenitelne predne kolieska, a jedinu nevyhodu vidim v trochu vacsej vahe oproti F4 napr. a inym nemeckym znackam ako Hartan, Teutonia, ktore maju podobnu kvalitu ako Ges.

renisco
1. apr 2011

tak jsem si našila vložky a pasují mi aspoň do všech tří kočárků 😀 😀

kikimaruska
1. apr 2011

@sunny1112 vypadá to pěkně i s korbičkou 🙂,mohla bys mi prosím změřit vnitřní rozměry korbičky a výšku korby uvnitř(tu nízkou skořepinu...ne k boudě...Díky 🙂

rencak
1. apr 2011

@ninan2 Ahoj, ja som sa pytala hned na predajni, ze ci maju k nemu aj nejaku tasku a dali mi vyskusat ciernu univerzalnu, nevsimla som si znacku. Ale neslo mi to zapnut cez rucku, neviem aku ma F6, ale F4 ma dost silnu. A hned ma aj predavacka upozornila, ze nech si ju radsej vyskusam, ze nesedi na vsetky kociky. Tak neviem...

hanulle
4. apr 2011

Ahoj, tak už i mně dorazil dlouho vybíraný a očekávaný kočárek - Gesslein F4 - verze buggy (černá) + sportovní nástavba (072032) a velká spokojenost moje i mého 11 měsíčního prďoly 🙂 Vyzkoušeli jsem ho na vesnici - chodníky, polňačky i ve městě a jede se pěkně a ještě taková paráda!

xkacatkox
4. apr 2011

@hanulle to jsem ráda, že je tu další spokojená duše s F4, na vesnici nezklamne, hod fotečky

kikimaruska
4. apr 2011

@hanulle taky se těšíme na fotečky. Jinak já ho vozím též na vesnici polem nepolem...a občas do města... 🙂

dara29
5. apr 2011

@renisco Kto Ti šil tie krásne podložky? Dakujem

renisco
5. apr 2011

@dara29 šila jsem si je sama

sunny1112
5. apr 2011

@kikimaruska ahooj, tak tu su rozmery: dlzka cca 74cm a vyska je 17cm (merala som od vrchu "matraca", inak by to bolo dlhsie)

kikimaruska
5. apr 2011

@sunny1112 děkuji 🙂 😉 . Jinak vanička polohovací asi není...a nějaké odvětrávání na boudičce atp.tam je nebo není prosím? Holky víte, co mě docela udivuje? Že tak drahé značky jako Teutonia, Gesslein i ostatní německé nemají téměř žádná polohování korby, odvětrávání...a přitom ty korby jsou docela dost drahé...a stejně další novou kolekci nevylepší...a kdejaká polská kombinace má ty vaničky vybavený jak odvětráváním, tak polohováním ve vaničce...

sunny1112
5. apr 2011

@kikimaruska no polohovanie nema a to vetranie tiez nie, aspon o nom neviem (aj ked na strieske su nejake zipsy, neviem sice na co, ale su 🙂

jaa
5. apr 2011

@kikimaruska tak ségra tu vaničku má...je menší,než má Cortina a to o dost.Pravá délka od výrobce je 74cm.Je i dost mělká.Polohování nemá a je jen látková.ne plastová,která lépe drží teplo.Zipy tam jsou jen tak na nic.Žádné větrání nemá...

kikimaruska
5. apr 2011

@jaa já měla právě X-landerovskou 2008 a ta byla též menší, než Cortina a tenkrát také neměla ani odvětrání (to už nové modely mají) a ani polohování. I proto se právě divím, že tak drahé značky mají ty vaničky takové ošizené... I dosti maminkám odvětrání i třeba občas polohování chybí. No, asi to bude pak chtít tak jako tak zkouknout osobně...ale nikde nemaj přesné rozměry, tak mě to zajímalo. Mě se pořád hrozně líbí kočárek s korbou...a pak až jít do sportáku...Ale je fakt, že ty korby jsou tak drahý 😒 . Na malýho sem si hrozně pochvalovala Navettu...jenže pro tu mi zas nevyhovuje žádnej podvozek 😅 , škoda že ji nejde nasadit na Gesleina... 😝

jaa
5. apr 2011

@kikimaruska no právě se ani tak neplatí za kvalitu,jako za značku a dovoz.. 😉 S podivem třeba zrovna ty italské kočárky se dovážejí z větší dálky a kvalitní jsou....sama můžeš porovnávat 😉 Camka měla klimu vespod vaničky,odvětrávání stříšky,polohov.záda v korbě na několik poloh,plast,vanu,kvalitní polstry a materiály.Super nástřik na konstrukci a všechna kola uložená na 20ti ložiscích a 1écm uchycení.Což nemá žádný kočár na trhu...Nevykloktá se ani o mm.Jedinná má výhrada byl polstr boudy u sport.žádný nemá...jen sítku...