Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kikimaruska
7. apr 2011

@xkacatkox našla sem třeba tuto kombinaci...vypadá, že je kulatá a přitom píší,že tu sítku má...

sportovní sedačka - díky systému Easy Klick velmi dobře nasazovací
velmi dobrá manipulace při skládání - podvozek a sedačka lze oddělit
několik praktických kapes - na zadní straně střechy, na zadní straně opěrky zad ( chráněná před vlivy počasí ), prostorný a dobře přístupný nákupní košík
zadní stěnu střechy lze odepnout, vytvoříte tak letní stříšku - v kočárku je pak výborná cirkulace vzduchu
po odepnutí stěny zůstane na střeše integrovaná síťka - zajišťuje výměnu vzduchu, chrání před vypadnutím, slouží jako okénko
okénko na stříšce na oční kontakt
prostorná stříška
nehlučné stahování stříšky
integrovaný sluneční kšilt
bezpečnostní madlo - lze použít na sportovní sedačku i golfovou sedačku
lze prát na 30°, včetně stříšky

xkacatkox
7. apr 2011

@kikimaruska tak je to možné, já bych si to pohlídala,aby to fakt tak bylo, však to budeš kupovat až to bude aktuální, třeba vyjedou ještě s něčím novým

hanulle
7. apr 2011

Ahojky, přidávám fotky a děkuju za toto fórum, že jste mi pomohli vybrat kočárek, se kterým je radost jezdit 🙂 Zatím jezdíme se sportovní nástavbou, buggy jsme ještě nezkusili...

kikimaruska
7. apr 2011

Jasně 😉 Holky koukám, že F4 prodávají většinou s taškou C-lift...ale je tu i nějaká taška Compakt...máte ji někdo? Která je asi lepší?...a v čem se liší? Díky

kikimaruska
7. apr 2011

@hanulle no vypadá to fantasticky 😵 😵 😵 Ty máš hnědou nástavbu...a loop jaký? To má asi malej to modrý nejakou deku nebo fusáček?

hanulle
7. apr 2011

@kikimaruska 🙂 děkujem..nástavba je tmavě hnědá - podle jejich vzorníku máme to číslo 072032, ale teď tam mám zatím pod fusakem druhý loop - modrobíly proužek (asi 026).

kikimaruska
7. apr 2011

@hanulle a to krásně modré máš co? nějaký fusak?

hanulle
7. apr 2011

@kikimaruska Fusak Lodger (Folklore ultramarine) 😉

kikimaruska
7. apr 2011

@hanulle no je nádhernej 😵 uplně září

lenkaaa3
7. apr 2011

Tak jsme se konečně dostali do Pardubic do Duhy a prohlédli si naživo gesl.F4 buggy. Ptala jsem se na nánožník a asi pan majitel nám ukazoval nánožník, který je prý přímo na tento kočárek, ale prý si ho nechávají šít, že originál není nic moc, cena byla ale přes 1000Kč. Pak nám ještě ukazoval vložky do kočárku, cena opět šílená, také přes 1000Kč (a to byla prý ještě v akci či slevě). Takže doplňky tam určo kupovat nebudem, to by se kočárek pěkně prodražil, nejspíš si je pak nechám ušít obdobně jak to řešila třeba kikimaruska.
Jen stále váhám jakou barvu vybrat - chtěla jsem růžový, příp. červený. Růžový má nyní výpadek ve výrobě (bude až v květnu), ale ukazoval nám růžový fusak a ta barva mě dost zklamala. Venku na sluníčku vypadala dobře, ale ve stínu a hlavně vevnitř v prodejně byla úplně jiná, nic moc. Nakonec jsme se rozhodli, že počkáme do května, pojedem tam znovu až budou mít obě barvy a pak budeme muset jednu vybrat. Máte někdo buggy v této barvě- růžové či červené?

lenkaaa3
7. apr 2011

Můžete někdo prozradit jak velká je v Duze sleva když už jste u nich nakupovali? A to jste dostali nějaké slevové kupony při nákupu nad nějakou určitou částku? Předem díky za odpovědi.

eellik
7. apr 2011

Ahojky.moc děkuji za kontakt na pani co šije nánožníky.Můžu vřele doporučit http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41550538&tab=4 jsem moc spokojená.Jěště jsem se chtěla zeptat kde bych měla schánět síťku proti hmyzu na F2?

xkacatkox
7. apr 2011

@lenkaaa3 tak mi máme slevu 10%ale už jsme u nich brali 2 kočáry, tak i ten nánožník co nabízejí jsme měli za 800, ale to až po tom co jsem jim řekla, že je drahý, že mu dám deku 🙂

renisco
8. apr 2011

@kikimaruska ta nástavba s kulatou boudou tu sítku vzadu má. já měla s tou hranatou, tam síťka NEBYLA, ale viděla jsem hranatou, kde síťku měli.... tak nevím, kde soudruzi z NDR udělali chybu 😀 😀 😀

kikimaruska
8. apr 2011

Ahojky
@renisco díky, Kutíkovi mi to potvrdili, že ta kulatá bouda sitku má 😉

a jinak sleva-já mám na další koupi slevu 5%, že jsem tam u nich zakoupila 1 celý kočárek. Proto má xkacatkox 10% za dva kočárky 😉 , takže takto je to se slevama...odečítají z každé položky 5%.... 😉

rencak
8. apr 2011

@lenkaaa3 Ahoj, neviem ci chces iba novy, ale nasla som na nete pouzity ruzovy http://deti.bazos.sk/inzerat/7547201/gesslein-f...,

lenkaaa3
8. apr 2011

@rencak Díky za odkaz. Použitý, pokud by byl v pěkném stavu by mi nevadil, ale za rozumnější cenu, tento není o moc levnější než nový a navíc z velké dálky a pro nás tedy s nepoužitelnou zárukou. Pokud by se naskytlo něco poblíž, tak bychom o "jetém" uvažovali, jinak půjdem do nového z Duhy.

renisco
9. apr 2011
pusiket
10. apr 2011

@renisco Ty jsou krásný !!! 🙂 🙂

zdh
10. apr 2011

ahoj holky, moc všem díky za rady ohledně kočárku.. byla jsem si ho v Duze objednat a nakonec jsme ho přivezli rovnou domů 🙂

xkacatkox
10. apr 2011

@renisco moc hezké, není nad to mít šikovné ručičky
@zdh to jsem ráda, že jste nadšení, jaký máš loop?

jaa
10. apr 2011

@zdh Jé,to je ta kostka,co nešissuje..je to skvělý materiál... 😉

zdh
11. apr 2011

@xkacatkox jj, už se těším až ho zkusíme 🙂 loop mám taky tu kostku..
@jaa fakt? tak to jsem ani nevěděla, tak paráda 🙂

jaa
11. apr 2011

@zdh mám ho v F2..A ani tuk..Super se pere,nemačká..fakt asi jedna z nej látek,co mají... 😉

siskaa
18. apr 2011

@janicao na maxi cosi autesedacku musis kupit redukciu na adaptery 🙂

madalah
19. apr 2011

Ahoj, kočky, teda dnes by som sa mala stať členkou tohto klubu 😉 . Mali by mi dnes priviezť F4 v čierno-tyrkysovej farbe, tak sa neviem dočkať... Ináč sme mali vybraný úplne iný kočík, už som mala aj objednávku urobenú na PP Sí, no akosi som na neho čítala všelijaké protichodné komentáre, aj dobré aj zlé a tak som na poslednú chvíľu kdesi zbadala tento kočík...našla som si túto diskusiu a prečítala som ju ( zatiaľ po stranu 50 😀 ) a v priebehu jedného večera som zmenila rozhodnutie. Pôvodne som síce chcela ľahký a spratný golfáč, no najradšej so spojenou rúčkou, lebo často mladšieho syna kočíkujem a staršieho držim za ruku, tak to by sa s golfáčom bez spojenej rúčky nedalo nedalo. No a šlo mi o to, aby bol ľahký, spratný. Píšete, že F4 taká je, tak dúfam, že nesklame. Máme športiak GT3, preto mám síce peg-pérega rada, aj tú striešku majú dobre vyriešenú, no F4 bola láska na prvý pohľad. Tiež som už kočíkov vystriedala viac, ako kikimaruska, ale dúfam, že už pri tomto končím. Mimochodom, som rada za túto diskusiu lebo na vašu radu som volala doforbaby, myslela som, že kočík bude potrebné objednávať, tak som sa chcela informovať, no povedali, že čierno-tyrkysový ešte jeden majú a že mi ho hneď pošlú a skúšala som pýtať aj zľavu a dali....nie veľa, ale dali 😉 😝 , Tak som rada trochu.
Ináš baby a do koliesok sa Vám nepchajú kamienky? Viem, že to nie sú nafukovaci kolieska, ale zase sa mi nepáči, ak sa kamienky zarývajú do kolies... Dík za Vaše popstrehy

renisco
19. apr 2011

@madalah na obrázku vypadá super, ale znám několik mamin, co po tom, co jim přišel domů, ho vraceli zpět... takové peníze a kvalita o ničem... já jsem jedna z nich, a nechávám si ho jen kvůli podvozku, protože na něm mám tu otočnou nástavbu. nejsem 3kolová a future mi nesedl, ale že bych z něj byla u vytržení, to teda nejsem...

madalah
19. apr 2011

@renisco ale teraz myslíš F4?

renisco
19. apr 2011

to už bych šla raději do Baby Jogger City Elite - je to sice tříkolka, ale odpružený, potah super, vymakaný, stříška super kryje... je o cca 1000,- dražší než F4 buggy, ale zato kvalitou a vymakaností se s buggy nedá srovnat

madalah
19. apr 2011

@renisco Ja som ho videla na fotkách kikimarusky a celkom sa mi páčil, tak som zvedavá, čo mi príde domov...ja už nechcem vracáááť 😢