Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

megg
1. feb 2010

kocky, ake mate fusaky v taskach S a Clift?

martina05
1. feb 2010

Megg my sme kúpili C liftku a fusak som vyhrala - kamoška mi ale hovorila, že ona fusak nepoužívalal, lebo v podstate tá taška je "fusakotaška" a je sama o sebe dosť teplá - tak neviem ...

dosa
1. feb 2010

leveretka - do dnesneho dna mi neodpisali, tak uz ani necakam... objednala som si v trnave v predajni tu sietku dozadu a nanoznik a pani mi slubila, ze sa mi popyta aj na tu striesku... skor to vidim tak, ze si na nu pockam osobne a si to omrknem sama 😉

megg - ja pouzivam fusak eisbarchen, mam ho este po prvej dcere a je taky variabilny, do kazdeho kocika. ja zase moc dieta nebabusim, ma len pol roka, takze ziadne vetrovky a oteplovacky sa u nas nekonaju. obliekam ho pohodlne, aby sa mu dobre spalo - mava len dupky a na to nepodsity mackovy overalek a tak ho dam do fusaku a do tasky.

zunzululu
1. feb 2010

ahojte baby...uz mi sibe z vyberu kocikov.budeme mat v aprili prve babo takze nemam skusenosti ziadne...hoci mam segru a ma nieco vyskusane nemala dobre skusenosti...ALE...bola som min.tyzden vo Viedni obzerat prave nem.znacky kocikov...mam nastudovanu teutoniu, hartan a teraz studujem gesslein.teutonia vyzera super ale mam vyhrady...zda sa mi mala sportova cast.hartan sa mi nepacil ked som ho videla nazivo...a gesslein neviem z akeho dovodu nemali nikde vystaveny,tak som si ho nemohla kuknut nazivo..NEVIETE KDE V BA SI HO MOZEM OKUKNUT NAZIVO?

a chcem sa spytat, vsetky tieto kociky sa mi zdaju dizajnovo velmi podobne...a zdala sa mi sportova cast na hartane, akoby sa naklapala dopredu...akoby slo babo vypadnut alebo vyklznut,zosuchnut z neho...nemate niaku podobnu skusenost s tym?velmi ma to odradilo...

vdaka za pomoc

sunny1112
1. feb 2010

ahoj zunzululu, Gesslein maju v predajni na Rajskej, obchod sa vola For baby. aj ked obsluha sa mi tam moc nepacila, ked sme hladali pre maleho golface, tak sa mi zdal kocik uzky, maly tam bol taky napasovany 🙂 a pan predavac mi povedal, ze deti aj tak nerastu do sirky, ale do dlzky... 😀 😀

zunzululu
2. feb 2010

jej vdaka...hned sa tam pojdem kuknut...

tilly
2. feb 2010

sunny, mal pravdu 😀 len ked das potom dietatu zimnu bundu alebo overal... 😅

zunzululu, ak si bola rozhodnuta pre hartan tak ber hartan... ja mam teraz treti hartan (z celkoveho poctu 15 kocikov) a su to asi naj kociky 😉 mala som aj dve teutonky, je to dobra kvalitka, ale na hartan to nie je... mam aj gess 😀 ale golfky a je to celkom OK, len ta kvalita nie je 100%, sice tam vozim 4 rocne dieta, ale su do 25 kg... ale v pohode by som ich kupila zas...

ja odporucam hartan vip XL, obrovska vana, krasne sa hupe, super dizajn, kvalitka... moja mamina ho ma najradsej zo vsetkych kocikov, zakazala mi ho predat 😀 a ked kocikuje ona, vzdy si ho vyberie 😀

mayka
2. feb 2010

martina05, no na zimu ta fusakotaska neni teda moc tepla. Na zimu fusak do nej urcite treba. Ja mam emitex 3v1 a je super. Ale na leto staci len nejaka deka.

zunzululu, no moja srdcovka bola teutonia az na tu cenu. Hartany som naziovo prte istotu nenasla ja nikde a vyhral to gesslein . Ja som spokojna maximalne akurat je to taky tank ale je pravda ze na zimu ako je teraz si lepsi kocik neviem predstavit. A do terenu je uplne idealny.
Inak ten sietkovy krt na striesku ma zaujal. ja mam tiez len sietku proti hmyzu asi dokupim aj ten na leto.

mayka
2. feb 2010

myslela som sietkovy kryt nie krt. 😀 Toho mame v zahrade. 😀

mayka
2. feb 2010

tilly, ty si tusim vsade. 😉 😀 Ty mas golfac od gesslein? A ktory? Si spokojna? Aj ked mne sa moc dizajnovo nepacia zato som ich moc neskumala.

leveretka
3. feb 2010

mayka 😀 normálne som ti uverila, že nejaký s motívom krtka 😀 😀 😀

mayka
3. feb 2010

leveretka, 😀

zunzululu
3. feb 2010

tilly no, len vravim o tom hartane,ze ci sa ti nezda ze to babo od tial vypadava, v sporotovej casti... inak sa mi dizajnovo viac paci gesslein...a hlavne sa daju prehadzovat tie predne kolecka male otocne za velke...ale az zajtra ho uvidim nazivo...zatial som za Gesslein F6...mame aj chalapu tak vyuzijem teren a rovinu v meste...

zunzululu
3. feb 2010

inak si neviem predstavit ze 4roc. dieta budem vozit v kociku... 🙂

tilly a ako si myslela ze ta kvalita nie je 100%...?a preco si mala 15 kocikov??? 😲

leveretka
3. feb 2010

ja som zatiaľ tiež najviac priklonená k F6 aj keď naživo ju uvidíme asi až budúci piatok 😀 ale zatiaľ vyhráva...pripadá mi, že má toho najviac, čo my chceme zo všetkých kočiarikov, tak dúfam, že budeme spokojní 😀

zunzululu
3. feb 2010

martina 05, to je strasne ze maju dostat tie kociky tak neskoro...to by som si ten novy typ radsej objednala na internete,alebo z ciech,tam ho uz maju...to su tu dost zaostaly...nechapem.velmi sa mi zapacil ten novy zagulateny design...ale ja chcem vanicku,nie tu tasku...to je co za moda, vanicky uz nikto nepouziva? podla mna musia byt pre babo najlepsie...

zunzululu
3. feb 2010

inak z netu sa da kocar objednat za 500e

http://www.yatego.com/online-cart/p,493e6eae14d...

zunzululu
3. feb 2010

baby kto ma skusenost s kupovanim kocika cez internet?

dosa
4. feb 2010

zunzululu - preco by sa vanicky nepouzivali? pouzivaju sa na viacerych kocikoch a pokial by si chcela vyslovene gesslein, tak vanicku ma f2. ale mne osobne viac vyhovovala taska, pretoze som vlacila babo na tretie poschodie bez vytahu a taska bola ovela lahsia ako vanicka a nemusela som maleho natahovat na ruky a budit ho ked spal... je to vec vkusu, nemyslim si, ze taska je pre babo nejaka nevhodna, mala som aj kocik s vanickou aj taskou a nevidim v tom rozdiel - okrem tej vahy 😉

kupovala som jeden kocik cez internet, ale z ciech, bola som spokojna, platila som regulovanym prevodom, pretoze klasicky prevod stoji 10€ a regulovana platba okolo 0,15 €. ale na to potrebujes cislo uctu predavajuceho v tvare IBAN a SWIFT kod.

leveretka
4. feb 2010

dievčatá, neviete mi prosím vás povedať, či aj farba 933933 je z kolekcie 2009 alebo to je už nová? 😕 dakujeeeem 😉

mayka
4. feb 2010

Inak mne sa velmi paci F2. Videla som ju v meste nazivo a bola paradna. neviem preco som do nej nesla asi kvoli tej akcii tusim. A bola aj drahsia. Ale vyzera paradne.
A tie vymenitelne kolesa ocenujem velmi aj ja.

tilly
4. feb 2010

mayka, mam swift

zunzullu, nevypadava zo sportovej casti, preco by mal odtial vypadavat? 😲

a to 4 rocne dieta v kociku niekedy padne dobre, hlavne, ked sa vyberies na nakupy a inak by bolo dieta mrzute, takto sedi, hra sa, pozera sa a je pokoj 😀 ale to tak dva krat za rok 😀

zunzululu
6. feb 2010

baby a neviete mi poradit, ktory kocik ma aj vanicku aj sportak a je taky ako gesslein? na hartan topline S sa da dat vanicka? ale tam sa nedaju zamenit kolecka, to ma gess dostalo...ach...pomoooc...zacinam byt zufalaaa...alebo si potom kupim zvlast niaky hlboky a zvlast sportak...lenze to budem muset uz kolko do toho vrazit...naviete o niakom lacnom dobrom hlbokaci?svihne ma...

megg
6. feb 2010

zunzululu, tak si kup normalny hlboky kocik a potom po pol roku kupis gesslein sportak verziu. Lacnych hlbokacov najdes spustu aj cez bazarik.

zunzululu
8. feb 2010

asi to tak budem musiet vyriesit...lenze ja si neviem kupit len taky hocijaky kocik...myslim co sa tyka kvality...budem to chciet vyuzit asi aj pre dalsie deticky...

tilly, ty mas skusenosti, ty si koc. maniacka 🙂 tak mi prosim porad aky hlbokac...vdaka

mayka
8. feb 2010

zunzululu ved pozri tu F2 od Gessleinu. Ten ma hlboku korbu a myslim ze sa tam tiez daju menit tie kolesa. 😉 Alebo kup vez mimibazar pouzity. Tioe hlboke kociky nei su moc opotrebovane kedze tam mimi nevydrzi viac ako polroka.
http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=174 Mne sa velmi pacia.

tu mas aj orientacnu cenu z nemecka http://www.babyonlineshop.de/frame.php?prodid=1...
inak aj ta nova F4 ma hlboku vanicku.

dosa
8. feb 2010

bay- dnes som poslala svoj mail do ciech este raz a hned mi odpovedali - tak neviem, ci ten prvy neprisiel, alebo nan zabudli. tak teda:
- gulata strieska sa da kupit zvlast, stoji 2590 Kc, staci si vybrat farbu. maju na stranke uz novu kolekciu, len si neviem vybrat takto z obrazka, lebo niektore neviem rozoznat, ci je cierna, alebo tmavomodra a ja zrovna potrebujem taku tmavomodru 😒
- nafukovacky F6 nema a nemala, takze baba na fore kvakala 😠
- akurat tam este nie je ta F4 - na tu si pockam 🙂

dosa
8. feb 2010

to na zaciatku malo byt baby 😉

mayka
8. feb 2010

Dosa to znamena ze ta nova strieska pasuje aj na nase F6? No ale je to dost penez. Skoda z ju nenafotili zblizka.

dosa
8. feb 2010

ano, sedi aj na nase kociky. lebo konstrukcia kocika a uchytenia su tie iste - vraj... je to dost penez, ale zase ja si radsej nekupim nove cizmy - tie si budem kupovat, ked budem chodit do prace 😀 stale hladam striesku podobnej farby ako nasa a teraz ma napadlo, ze keby som si kupila uplne inu a skombinovala ju s nejakou podlozkou v tej farbe, tak mam zase iny kocik - pre zmenu 😀 ale original tie loop podlozky su tiez drahe jak svina, to si dam radsej usit tej panej z ciech, uz mi jednu robila, ale ta je ladena do oranzova a oranzovu strechu zase len nemaju 😒