Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

denisocka
24. máj 2011

asi by som mala prestat vymyšlat 😅

xkacatkox
24. máj 2011

@denisocka no vidíš, jak rychle ses rouhodla 😀

denisocka
24. máj 2011

😀

peggy722
24. máj 2011

@renisco A ta spona je z těch boků, dělala jsi otvory i na ty boční pásy ?

renisco
24. máj 2011

@peggy722 ne, ta fotka té spony je mezi nožkama. a na bocích jsem otvory dělala taky....

renisco
24. máj 2011

je to focené narychlo, malá mi ji pořád krade 🙂

renisco
24. máj 2011
kyti75
24. máj 2011

@renisco teda, ty jsi sikulka🙂
Takove skvele napady, kosik, podlozka, atd.

renisco
24. máj 2011

@kyti75 no dnes jsem si pujčila stroj, tak jdu dělat okno do stříšky, abych nemusela kukat z boku, jinou clonu - ta co tam mám se mi moc nelíbí 😀 a ještě další věci... ale to okno ve stříšce je prvořadé...
ještě jsem si na zádovou opěrku zvenku našila síťku na nějaké drobnosti...

vdovec
25. máj 2011

Holky, jak perete ten fusak sleepy? já četla v návodu, to se snad ani nedá prát a v ničem 🙂. Nemáte pro mě někdo radu?

megg
25. máj 2011

tu je link na super podlozku do kocika, kde vam babo urcite nebude schadzat dole 🙂 Su z pamatovej peny, takze sa krasne vytvaruju.
http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/farebne-vlo...
videla som ju nazivo, je fakt skvela a nesmierne prijemna, mozno vam pomoze

megg
25. máj 2011

tieto farbicky a je to znacka Jette Joop

megg
25. máj 2011

no a tato je este asi lepsia pre Gess ale aj drahsia (Jette Einlage)
http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/farebne-vlo...

xkacatkox
25. máj 2011

@vdovec já ho prala už 4krát, na 40st, v LOvele, a na nejnižší otáčky(400) a nesušit na přímém slunci, naprosto v pohodě

renisco
25. máj 2011

tam mám všité okýnko do boudičky - to je slast! jen musím udělat nějaké úpravy, jsem to dělala dnes dopoledne na rychlovku, protože jsem potřebovala odejít, a šlo to docela těžko. nemám svůj stroj, ale pujčený - vůbec na něj nejsem zvyklá, tak se mi nedařilo...

xkacatkox
25. máj 2011

@renisco ale tak výsledek jistě splnil tvá očekávání 🙂

renisco
25. máj 2011

@xkacatkox jako super, ale teď momentálně jsem ve fázi párání 😀 😀 jdu to šít znovu 😀

peggy722
25. máj 2011

@renisco Díky já jsem nakonec ty otvory v bocích nedělala, ale poněkud jsem jim upravila ty pásy 😀 . Vyhodila jsem takový ty krátký pásky co byly ze spoda a držely ty boční pásy. Tak jsem to dala pryč a ten pás jsem provlíkla z venku, před tím byl pod zadečkem a pořád se to tam nějak hrnulo a i tam Ela divně seděla a teď tam konečně je připoutaná podle mých představ 😅 . Je to sice teď dost krátký, ale v nejhorším časem koupím delší popruh.
Už tě začínám v těch úpravách dohánět, ale na okýnko si netroufám i když by se šiklo. Já spíš spekuluju, jestli by se tam nějak nedalo něco přidělat, aby ta bouda byla pěkně vypnutá.

renisco
25. máj 2011

@peggy722 jj, vím jak to myslíš. já ty pásy měla chvíli taky jak ty, ale pak jsem tam ty pásky dala zpátky. ty první vložky mám šité bez těch bočních, na ty další už jsem to našila, protože pak by se mi to tam zas našívat nechtělo...

renisco
25. máj 2011

není to nic moc, ve skutečnosti to tak hrozivě nevypadá, ale účel to plní a to je pro mě důležitější 😀 😀

renisco
25. máj 2011
peggy722
25. máj 2011

@renisco
Náhodou dobrý 😲 . A jak se ti nakonec podařila sundat ta bouda ? Já tam ty pásky časem asi taky vrátím, ale až bude větší. A sehnala jsi nakonec tu síťku ? Spíš jsem přemýšlela, že bych tam dala nějak přezku, aby se ta dýlka dala štelovat.

peggy722
25. máj 2011

@megg Ty vložky jsou pěkný, jen mám obavy, že by se na tom Eli pěkně potila, ona se totiž trochu potí na všem. 😒

renisco
25. máj 2011

@peggy722 ne, šila jsem to i s tou konstrukcí... takže si to asi dokážeš představit... síťku jsem sehnala, ale nakonec jsem u nás kupila ještě jinou - víc pevnější a tvrdší, tak jsem tam dala tu...

peggy722
25. máj 2011

@renisco Tak to muselo bejt šílený, na to bych neměla nervy. A fakt tě nic nenapadá, čím by se dala ta bouda vypnout ? Jako jo je to detail, ale trochu mi to vadí. Budu to muset podiskutovat s manželem, to je takovej kutil domácí 😀 , ale je hrozně šikovnej a zatím mi dokázal vyrobit skoro všechno, co jsem si vymyslela.

renisco
25. máj 2011

@peggy722 něco takového http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...
ale to by sis musela prostudovat velikost atd... a pak , kdyby to velikostně třeba sedělo, jestli by tam nevadila ta rukojeť... jinak mě nic nenapadá. natahnout špagát od boudy k madlu by vypadalo blbě 😀

peggy722
26. máj 2011

@renisco Špagát asi ne 😀 . Tohle vypadá fajn, ale maj to jenom béžový, což je naprd. A muselo by se to přidělat nýtama, což nevím, jestli bysme zvládli. mám doma golfky, na kterejch to mám, dokonce myslím, že je to to samý, tak to musím prozkoumat. Ani jsem netušila, že se to dá koupit.

renisco
26. máj 2011

@peggy722 http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k... nebo ještě tohle...jinak fakt nevím. s nýtama zkušenost nemám, takže neporadím

pusiket
26. máj 2011

@renisco Jsi mooooc šikovná,to okýnko v boudě je skvěléééé!!!! 😀 😀 😀 😀

sandymt
26. máj 2011

ahoj, kupim ojazdeny gesslein f6 aj s c liftom pripadne vajickom, v dobrom stave, 🙂 nemate tip?