Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

pusiket
1. okt 2011

@veronka Já jsem sehnala použitou za 1500,-Kč vč.poštovného.Dala jsme si poptávku.Je to sice starší model,ale na zimu super.Je otočná a míry cca - délka 96cm,šířka 30cm.Přesně můžu změřit odpoledne,mám ji v autě.

ovecka84
1. okt 2011

my mame F1 s C-lift taskou a sme megaspokojni.. zatial ho testujeme len cca 2 tyzdne, no nenasla som ziadnu chybu 😉 odporucam, u nas presiel ako jediny narocnym vyberom 🙂

fatmira
1. okt 2011

@veronka pisem IP 😉

renisco
1. okt 2011

@veronka bazarová se moc samostatně sehnat nedá (možná tak 1 do roka se inzerát objeví, že někdo prodá). leda koupit za pakatel nějakou i s podvozkem, nebo samostatně se dá sehnat NOVÁ u prodejce gessleinů (nevím kteří konkrétně jsou u vás na slovensku), ale inzeráty na ně nedávají...

veronka
1. okt 2011

@pusiket kde si ju kupila? A pod akymi nazvami si ju hladala na nete? Nikde ju nemozem najst

renisco
1. okt 2011

@veronka pusiket si dala inzerát, že koupí otočnou nástavbu na gesslein a někdo se jí na ten inzerát ozval....

pusiket
1. okt 2011

@veronka Ano,dala jsme si inzerát,.Taky jsme psala prodejkyním,co prodávaly celý kočárek,jestli by neprodaly jen sportovní sedačku.Když už by prodaly jen sportovní sedačku,tak za takové peníze,že by se vyplatila koupit nová.Nebo jsem ještě uvažovala,kdyby se nikdo neozval,koupit použitý celý kočárek a mít náhradní podvozek nebo ten pak prodat zvlášť. 🙂

veronka
1. okt 2011

@pusiket a pasuje na podvozok f4 buggy aj sedck s ineho typu gessa ci iba f4 kombi? Oplati sa mi ju kupovat kvoli zime? Je dost priesttanna? Premerala si mi ju? Dakujem

renisco
2. okt 2011

@veronka ona ta sedačka sedí na všechny typy podvozků...
ale jestli na podvozek F4 pujde i sedačka toho typu houpačky, tak to netuším...
míry ti pusiket psala - délka 96cm,šířka 30cm

pusiket
2. okt 2011

@veronka Tak přesné míry jsou-šířka 33cm,v místech madla 30cm,délka zádové opěrky 48cm,sedací část+podnožka 48cm.
A sedačky na podvozek F4 by měli jít z kočárků F6,Future,Vision.
Jestli jde i z ostatních podvozků,nevím.Zkuste napsat do Duhy -http://www.gessleincz.cz/cz/kontakt
Určitě poradí.
Taky jsem kupovala sedačku jen na zimu,proto jsem nechtěla novou za 7000,-Kč,to se mi zdálo zbytečné.Jírovi už je 15měsíců,ale jsme nechodící a zatím chodit nebude,tak aby měl pohodlý. 🙂

jaa
5. okt 2011

@renisco ségra si koupila F4 a ráda by si od tebe nechala ušít nějaká vylepšení..Máš někde bazárek,nebo něco,kde je vidět,co vše jsi schopná na něj udělat???Díky...

jaa
5. okt 2011

@veronka Třeba z F2 tam ta sedačka nejde..

renisco
6. okt 2011

@jaa já si šiju jen pro sebe, na kšeft bohužel - se toho bojím. když si to pokazím sama, můj problém 😀 😀 a další věcí je materiál, který mi už došel 😀
třeba tu stříšku začala šít na kšeft i jedna paní na MMB - jinak jsem si tam ušila nový nákupní košík, okýnko do boudy, vylepšila jsem díky tomu prodloužení krčení se boudy novou konstrukcí v boudě, odkládací síťku do opěrky, ledvinku (taštičku na rukojeť), tašku na madlo na drobnosti pro malou, tašku na pláštěnku a deštník...

jaa
6. okt 2011

@renisco To je škoda...Okýnko ve stříšce má.Ale, chtěla by pořádnou sluneční stříšku.Tu si koupila od Snoopi a je naprd.Košík už má také lepší,než byl u těch prvních typů.Ale,brala by třeba krytku madla.To malá pořád slintá..

renisco
6. okt 2011

@jaa okýnko tam je originál, ale vzadu... já si ho našila nahoru (pokud myslíme to samé)
Prodloužení boudy dělá paní na mmb. O košíku nevím, že by naznal změny - ten je pořád stejný...

Na mmb najde těchto doplnků hodně...

jaa
6. okt 2011

Já jsem právě koukala na ten tvůj opravený-nový košík a ten,co má ségra,je krásně vypnutý a výše,než ten,co jsi ukazovala původně...Třeba to mají kus od kusu🙂Okýnko má ze zadu🙂Nevíš odkaz na tu paní z mmb?

margotka7
7. okt 2011

Ahojte, tak aj ja som novou majitelkou F4 buggy. este sme s nim nejazdili, cakam na vlozky a nanoznik. ale vyzera super 🙂. Nemate nahodou niektora manual v slovencine alebo cestine? my sme dostali len v nemcine ☹.

pusiket
7. okt 2011

@jaa Tady je odkaz na maminku co šije doplňky na kočárky a prodlužuje boudičky na F4 buggy :
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=277387
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47406229&tab=6
😵

jaa
7. okt 2011

@pusiket díky...moc

renisco
7. okt 2011

@jaa ono záleží, jak ho tam má přidělaný. ten origo je výš, ale když si ho člověk otočí, tak je vypnutější a rovnější... ano - okýnko zezadu je originál, ale když si tam zapne tašku nebo třeba ledvinku, tak neuvidí...

jaa
7. okt 2011

S tím okénkem souhlas...Ale,košík má právě krásně vypnutý už ten orig...Jinak ,já měla F2 a ségra taky...Já ji měla v poho a ségře se celá sype...Proto koupila F4,aby mohla F2 reklamovat..Potah,konstrukce,prostě vše... 😉 Je to kus, od kusu.. ☹

xkacatkox
10. okt 2011

jo je to od kusu, ale za ty prachy a od kusu je docela naprd, mi měli F6 a taky se kazilo co se mohlo, no uvidíme až bude někdy další děcko zda půjdeme do gess, jsme si s manžou říkali, že jsme si měli pořídit tu F2 kterou mi úspěšně vymluvili a jak čtu tak také žádná sláva, F4 nám zatím šlape, ale už má také první vady na kráse ale čekám že na reklamace ho zavezu po zimě až dostane ještě zabrat

jaa
12. okt 2011

@xkacatkox Mě se upřímě nelíbí ty mohutné viditelné sváry☹

xkacatkox
13. okt 2011

@jaa tož když se nad tím zamyslím, tak je fakt, že to dělá dojem jak kdyby to někdo svařoval na koleně, to máš pravdu, no co už na každém kočárku se něco najde, uvidíme co bude tak za 2-3roky, to se třeba pustíme do dalšího potomka, pořád nevím zda si F6 mám nechat nebo prodat, když to vezmu rozumově tak nechat ale ke konci užívání jsme sní až tak spokojeni nebyli, nebo spíš Matýsek

slavka1212
13. okt 2011

a co tento ???Gesslein M3+ S-Lift poznate niekto tu znacku ?aky je ...chcem hlavne aby nebol sportak tazky 😉

izbell
20. okt 2011

Ahojte🙂
Chtela bych moc poprosit o radu. Nevite nektera, zda se da fusak Sleepy od Gesslein pouzit i do sedacky Römer Safe II shr?? A pokud ne, vite o jinem fusaku do teto sedacky?

delena
26. okt 2011

Ahoj, včera jsem se stala šťastnou majitelkou buggy F4, kočárek jsem objednávala v Německu a bohužel došel bez cestovní tašky. Prý nové modely jsou již dodávané bez ní. Ale protože se chystám s kočárkem cestovat časteji letadlem, chtěla jsem se zeptat - nechcete prosím prosím někdo cestovní tašku prodat? Prosím moc 🙂

martina05
27. okt 2011

@delena ahoj chcela by som sa spýtať ... je cena pri objednávaní z Nemecka lepšia ako v ČR al. na SVK???

Ja stále zvažujem kúpu F4 buggy, v lete som už nad ním uvažovala, ale financie ma stopli. Teraz je to zase aktuálne, len stále neviem či sa mi to ešte oplatí , keď má malá 1,5 roka a MM mi stále tvrdí, že F6 nám postačí, že vlastne medzi šporťákom F6 a F4 buggy nie je až taký rozdiel... Ďalším horúcim favoritom je u mňa Baby Jogger City mini... Čo si myslíte vy?? Poraďte... Vďaka

renisco
27. okt 2011

@martina05 rozdíl je mezi nimi (F6 a F4) dost velký. F4 je o několik kg lehčí, je lépe skladný a opravdu lépe manévrovatelný oproti F6.
Co se týče baby joggeru - tak je hodně tvrdý (oproti F4), není pro vysoké maminky, jelikož nemá polohovatelnou ručku. Výhodou je lepší stříška, ale ta se dá na F4 prodloužit všitím jednoho dílu a snadněji se skládá... V 2/2012 bude na trhu (ovšem nevím, kdy se dostane k nám nebo na slovensko) baby jogger s výškově nastavitelnou rukojetí a nafukovacími koly.

martina05
27. okt 2011

@renisco ďakujem a nevieš mi prosím ešte poradiť kde je F4 za najlepšiu cenu???