Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

xkacatkox
27. jan 2011

@kikimaruska ten je kouzelnej andílek

kacisek1
28. jan 2011

kočky nevíte na kolik přijde autosedačka babygo v Německu? A když si tam koupím F6 s C lift taškou tak je automatický že dostanu adaptér a pláštěnku v ceně nebo ne?

kikimaruska
28. jan 2011

@xkacatkox Díky 🙂, já ještě konstrukci poškrábanou nemám, ale snad všechny kočárky, co neměli černou konstrukci se mi poškrábaly dost brzy, díky častému skládání a přepravě v autě. Já to teda nikdy nereklamovala a známá co to zkoušela tak neuspěla, že škrábance od skládání není důvod na reklamaci...Sama se divím, že je zatím jako novej 😀

jaa
28. jan 2011

@luccab Za 150e byl už od nich slevněný na prodejně. 😉 Jinak,nám paní slevila dost.. 😉

jaa
28. jan 2011

@kacisek1 My byli ve Furthu v létě.Usmlouvali jsme dost a dostali panenku navíc.Ohledně cen v Pardubicích to bylo levnější o skoro 6tisíc.mají tam dost na výběr F6.F2 měli dvě z toho jednu si brala Ellik. 😉 pak tam mají teutonky,BGB atd...F4 měli jednu tu,co má kikimaruska.

xkacatkox
29. jan 2011

@kikimaruska máš hezký profil, no já to reklamovat nebudu 🙂 já taky často skládám do auta, už se těším až dám prač fusak, to skládání s fusakem ja naprdika 😒 , tak kámoška si bude brát F4 snoopyho tiše závidím, taky stím nemohli přijít dříve, ale tak až spolu budeme jezdit tak apson nebudeme stejné

xkacatkox
29. jan 2011

@luccab jakou F4 si berete, myslím barvičku a berete si se snoopym?

kacisek1
29. jan 2011

ahoj tak jsme zpět. Máme objednaný F6 kombinace karo-zelená+ C lift taška, na prodejně jsme si žádný nevybrali, mají tam celkem dost F4. Kočík 540euro+jsme vzali tašku na kočík za 50euro. V pondělí zavolají za jak dlouho bude kočárek k vyzvednutí (4-6 týdnů)

kacisek1
29. jan 2011

@luccab jo a stou slevou jsme to nezkoušeli, mě přijde že slevu ti dá když si koupíš komplet i se sedačkou atd.....já byla ráda za 540e

jaa
29. jan 2011

@kacisek1 Já brala jen sporták a sleva byla dost velká...Mám ho teda komplet vybavený... 😉

jaa
29. jan 2011

@kacisek1 Ona má paní totiž katalog a dva ceníky..nejdříve vytáhla ten dražší a pak na ni ségra zkusila slevu.Tak vytáhla ten levnější a ještě slevila z něj... 🙂

kacisek1
30. jan 2011

@jaa tak to jste šikulky, já tohle neumím....to smlouvání, teda v češtině možná ale já se německy neumím ani podívat 🙂

jaa
30. jan 2011

@kacisek1 ségra to domlouvala v angličtině🙂

akcull
31. jan 2011

Tak jsem dnes vyzkoušela naší novou F4 buggy a musím říct, že se s ní jezdí moc dobře. Vejde se tam v pohodě i skoro dvou a půl leté dítko...
Jediné co mě rozladilo, že jsme museli kočárek hned reklamovat (ale vyřízení bylo super rychlé) a pak, že se mi nevejde do kufru fabie jinak než, že musím sundat kolečko a i tak je to docela fuška...☹

kikimaruska
31. jan 2011

@akcull ahojky...a máš někde fotinku svojí F4 🙂 . Já mám Fabii Combi a s fusakem mi taky zabere dost místa (holt to nejsou deštníkové golfky),ale oproti tem golfkám jsem ráda, že jsem vzala zas sportáček. Mám za kočárem teda ještě dané i 2 přepravky, takže tak velký zas není (např oproti PP Gt3 mi zabral celý kufr+demontovaná roleta 😝 ). Až se vyndá fusak, bude zase skladnější, ted mi dost přečnívá nahoru, protože mám fusak nastálo...už at je jaro 🙂 .Ale je to holt pořád Combi, ikdyž malý..Dávala sem svoji F4 do krátké Felicie...a narvali jsme ho tam i bez demontu kol...ale mám dojem, že plato se muselo též demontovat a kočárek byl nastojato (stál na zadních)...ve F.combi ho mám normálně položený na celou plochu. Je to prostě placka.

tilly
31. jan 2011

babyyyy, pls mozte mi niekto zmerat ten kosik?? diiiik

hasses
31. jan 2011

HOLKY,CHTĚLA BYCH KOUPIT FUSAK http://www.gessleincz.cz/cz/produkty-gesslein/t... tady někdo psal,že se dá v ČR sehnat i za 1800 a nebo tak nějak. Prostě levněji než v Pardubicích u kutíků. Poradíte mi?

xkacatkox
31. jan 2011

@akcull a co na stojato, já mám menší objem kufru ve Fiat panda a na stojato ho tam dám, i plachtu nemusím sundavat

tilly
31. jan 2011

ozaj a este k tomu kosiku 😀 uz som rozmery zistila, lebo ten kosik je vlasne reisenthel 😀 😀 😀 😀 no, ale chcela by som vediet, ze ci nie je problem s kosikom, ked su tam otocne kolieska... ci to nezavadzia, diiiik

akcull
31. jan 2011

kikimaruska, fotečky nějaké určo přidám, jen co je budu mít.🙂 Nakonec jsme vybrali ten hnědý kolekce 2010, i když ten se snoopy je nádherný....Ale nechtělo se mi za kočárek platit víc.
xkacatkox, to zkusím, dát to tam na stojato na bok (to je dobrý nápad), nerada bych sundavala plachtu, protože parkuji venku před barákem, tak aby to třeba někoho nelákalo ...
hasses, podívej se na tuhle stránku až dolů, nabízejí ho tam jako příslušenství
http://www.ffi-kocarky.cz/index.php?main_page=p...

sunny1112
1. feb 2011

ahojte,
tak dnes mi dorazila F4 🙂 kocik je krasny, mame bezovo cierny, ta bezova je skor taka seda 🙂 ale som uplne spokojna, sportak je neskutocne priestranny, krpec tam hned vliezol a nechal sa vozit a to pritom od leta v kociku nesedel 🙂 nestihla som ho nafotit, skusim zajtra 🙂
@tilly ja som mala s tymi kolieskami problem len raz a to bolo len vtedy, ked bolo vela snehu a mala som ho naplneny nakupom, ktory bol veeeelmi tazky 🙂 inak sa nesuchal vobec (ak je spravne nasadeny)

tilly
2. feb 2011

@sunny1112 dakujeeem, cize by sa mali normalne tocit tie kolieska... lebo vsade je nafoteny ten kosik len s velkymi kolieskami...

kikimaruska
2. feb 2011

@akcull
@sunny1112 holky to je super, že se takhle rozrůstáme 🙂 ...jsem zvědavá na vaše fotečky i další dojmy. Zítra zas jedeme poo k tetě a budeme procházkovat a kluci chrnět v kočárku... 😉

anamor
2. feb 2011

@sunny1112 no super ze dorazil, tesim sa na foto, ltt ale babo stihol, tak uz len stastne odrodit 😉

akcull
3. feb 2011

xkacatkox, tak jsem dnes zkoušela dát tu f4 do kufru na bok a na stojáka. Nejdřív to vypadalo beznadějně, ale nakonec se to podařilo, musím dát kola jako směrem ven z kufru a vejde se do krátké staré fabie. Ta plachta má trochu vůli, takže to nakonec zavřít šlo. Hurá🙂 nemusím sundavat kolečka....Ještě jednou díky za radu🙂

xkacatkox
3. feb 2011

@akcull no vidíš, mohla jsme ti ušetřit a napsat kola směrem ven, mám to taky tak, ale je to super vid jak je skladný

kyti75
5. feb 2011

Dobry den,
moc se mi libi kocarek f4 buggy, jsou to spis golfky nebo sportak?
Mohla bych poprosit o zmereni vnitrniho prostoru na lezeni?
Dekuji moc,K.

kikimaruska
5. feb 2011

@kyti75 na str.38 máš ode mě komplet naměřené, co se dalo, na str-43,44 jsou i fotky našeho G4... 😉 , a pak tu má i nafocené G4 v albíčku Xkacatko myslím...

kyti75
5. feb 2011

Dekuji moc.
A jak zvlada teren? Nemyslim v lese a tak, ale nerovnosti na chodnicich, snih atd. A jaky tam cca sklon sedacky? Synovi je 8 mesicu, ma 9,5kg.

kikimaruska
5. feb 2011

@kyti75 pro tebe i pro ostatní, udělala jsem též veřejné album tohoto kočárku 😉 Sklon sedačky, když se utáhne, je to myslím skoro 90 st., musí se to pořádně dotáhnout. Jinak je dobře odpružený, kola ale nejsou nafukovací, takže logicky na dlažbě je to trochu cítit...ale jinak dobré. Jezdím s ním i ve sněhu, to chce pak zaaretovat...a samozřejmě nějaké závěje nedá...ale na běžná provoz a menší sníh je dobrý...lepší než vepředu dvojkolečka...aspon tedy z mé zkušennosti 😉