Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

kvetinka211
26. jún 2012

@ninan2 pouzivam pliko mini ... najprv som myslela ze bude hlavne na dovolenku a budem dalej jazdit gessleinom, ale kedze som dost introvert tak mi strasne dobre padne ze golfky si aj s nakupom sama zdvihnem do trolejbusu a nemusim cakat kym sa niekto uraci mi pomoct ... stavalo sa mi casto ze mi museli pomahat stare mile babicky, raz dokonca jedna so sadrou na ruke, bala som sa ze si zlomi aj druhu 😖 Tak som zrazu zistila ze gess mi stoji na chodbe a jazdim stale bugynou, bolo sa treba rozhodnut ci ide do pivnice alebo ho predame ... No na slnko bol urcite lepsi ked sa dalo otacat, teraz to riesim dazdnikom, klobucikom, okuliarmi (ak si ich necha). Tiez menej triasol, ale uz sme velki takze to nevadi ze golfky viac hrkocu a lepsie si v nom pospal. Ale zasa v obchodoch sa mi jazdi sviznejsie. No a mat dva kociky na chodbe zaparkovane uz bolo fakt neunosne ... hlavne ked sa budeme stale menej vozit, uz aj teraz viac chodime pesi nez v kociku.

boobinka
3. júl 2012

jak dlouho jste čekali na kočárky gesslein? Mám ho objednaný už čtvrtým týdnem a nedovedu si přestavit čekat na něj ještě jednou tolko 😖

andulqa
4. júl 2012

Ahojte 🙂

neviete nahodou, ci sa daju nejako svojpomocne utiahnut kolesa na Gesslein kocikoch? konkretne mam model Future...kupili sme pouzity a chceli by sme trosku dotiahnut kolieska, lebo sa kyvu do stran trosku len sme neprisli na to ako a ci sa to vobec da 😅 🙂

renisco
5. júl 2012

@boobinka měla jsem doma obratem do druhého dne

ninan2
5. júl 2012

@boobinka @renisco no ono je rozdiel ci ide napr. o F4 Buggy, ktore mavaju aj v kamennych obchodoch hned k dispozicii, alebo o klasicke F2, F4, F6, ktore sa vyrabaju na priamu objednavku v Nemecku... F6 sme mali do mesiaca, F4 Buggy do par dni 🙂 Tusim max. dodacia lehota je 2 mesiace...

peggy722
5. júl 2012

Tak ono záleží na tom, jakou barvu si vybereš. Třeba ta moje fuchsia se moc nevyrábí, tak jsem na ní čekala 2,5 měsíce. Třeba už je to teď rychlejší. Já jsem si zase k buggy chtěla koupit něco lehčího cestovního a zjistila jse,. že buď to stojí majlant nebo jsou to vehikly, u kterých bych měla strach, že se to rozpadne za dva dny. Takže na to asi peču a dojezdíme to s buggy. Ona stejně Ela už jezdí na koloodrážedle, takže v kočáře je, akorát když jdeme na nákup 😀 .

ninan2
5. júl 2012

@peggy722 To hej... ale napr. ani na ihrisko alebo prechadzky len pri dome by si nevyuzila nejaky lacnejsi golfac (ktory by asi sluzil hlavne na odlozenie veci)? Lebo ja rozmyslam, ze nieco take este dokupime, predsa len, ked budem dcerku niekde vonku nahanat, nech mi radsej ukradnu ten golfac ako buggy...

renisco
5. júl 2012

@ninan2 u nás v Duze v Pardubicích mají skladem spoustu barev i typů, takže tam si člověk může vybrat na počkání. já sháněla boudičku, psali do 3 týdnů a za týden volali, že ji mají... ono fakt záleží co ...

peggy722
7. júl 2012

@ninan2 Já mám ještě golfky, ale jezdím s nima strašně nerada. Prostě jsem zhýčkaná 😀 Navíc se toho do nich moc nevejde. A já bych potřebovala nějakej sporťáček kolem sedmi kil, ale to jsem většinou všechno hrkátka nebo jsou hodně maličký, navíc bych chtěla spojenou rukojeť a to neřešitelnej problém . Takže se na to asi vykašlu.
Jasně že když půjdeme k na Hostivař se koupat, tak si vezmu ty golfky, nestojím o to, aby mi gesse někdo ukrad.

mmiirrkkaa
9. júl 2012

Ahoj, uvažuju o koupi gese. Chtěla bych, aby plnil fci "satabilního" golfáče 😎 Jak jste spokojené s F4 buggy? Případně jaký typ byste mi doporučily? Určitě chci spojenou rukojeť. Díky

veronka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boobinka
21. júl 2012

tak v pondělí by měl být gesslein f3 2012 doma... jak příjde hned nafotím a pochlubím se 😉

renisco
24. júl 2012

@boobinka už dorazil?

boobinka
24. júl 2012

@renisco už je doma 😉 fotky mám v albu.... kočárek je užásný 😵

renisco
24. júl 2012

@boobinka suprovní... rozhodně si myslím, že díky váze lepší než vision. jen mi tam chybí fotka rozzipované té boudičky

mmiirrkkaa
26. júl 2012

Můžu poprosit nějakou majitelku F4 buggy o změření šířky zadních koleček. Jde mi o to, jestli se s kočárek vejdu do výtahu 😎

peggy722
26. júl 2012

@mmiirrkkaa Tak je to ca 57 cm. 😉

peggy722
26. júl 2012

@renisco No těch ca 12 kg je fakt luxusní váha. Je moc hezkej, jenomže já už můžu jenom slintat 😝 .

zlatat
28. júl 2012

ahojet kočky, perpáčte, že vám tu leziem do diskusie - pomaličky pozerám po kočíkoch, mám niekoľko tipov, ale moc sa mi páči Gesselin F3
Našla som na nete pár fotiek, vyzerá úžasne
@renisco na tejto stránke je fotka rozzipsovanej búdičky: http://mypram.ru/publ/gesslein_f3_my_dozhdalis/...
@boobinka vidím, že už tento kočík máš, prosím ťa, ako si s ním spokojná? Je aspoň trochu odpružený? Zvláda terén - myslím ako štrk, trávu, hrboľaté chodníky,... ?

renisco
28. júl 2012

@zlatat hmmmm, tak to je nic moc...

zlatat
28. júl 2012

@renisco prečo? Kôli tej priesvitnej časti, ke´d sa rozzipsuje? Myslíš, že to bude praskať?

renisco
28. júl 2012

@zlatat to nevím, ale jsem čekala, jak ten zazipovaný díl nebude velký a ono je to takové pidi...

aaluska
28. júl 2012

My máme F6, po dvoch rokoch sme museli kúpiť novú konštrukciu, lebo sa nám praskla.

zlatat
29. júl 2012

@aaluska čože? 😕 😕 Tak toto by som od Gessleina nečakala

renisco
29. júl 2012

@zlatat já bohužel ano. praskaly často futurka (dnes jsou pod názvem F1), ale je pravda, že o F6 jsem ještě neslyšela...

aaluska
29. júl 2012

@zlatat Plus treba každú chvíľu zaťahovať striešku, lebo sa uvoľňuje a potom padá. Na novom podvozku, ktorý sme kúpili a teraz sa dodáva ten, je už konštrukcia robená inak, takže by sa to lámať nemalo. Ale zasa je dosť malý ten košík pod kočíkom, keď to porovnám s tým predtým. Tu už taký nákup nevpracem. Ešte ako nevýhodu vidím brzdu, treba si to vyskúšať v obchode. Mne veľmi nevyhovuje, ale už som si na ňu zvykla.

Okrem tohto je to ale super kočík, ktorý je dosť veľký aj pre moje deti (narodené ako 54cm a 52cm) a do 2 rokov až 2,5 sa v ňom bez problémov dá uložiť dieťa aj cez obed na spánok.

avanti
29. júl 2012

Trojkolka Gesslein Future nam uz vozi tretie dieta a mam dojem, ze keby sme mali deti aj desat, kocik by sme menit nemuseli 😉

zlatat
29. júl 2012

kočky ďakujem za postrehy - poškuľujem po kočíkoch a zaujala ma aj F2 - čím viac na ňu pozerám, tým viac sa mi páči - aj keď je to korýtko ... to ma trošku odrádza, ale moje obe deti si furt vykladali nožičky na madlo, tak možno by to ani tak nevadilo, hmm.
Nemáte niektorá s ním skúsenosti?

renisco
30. júl 2012

@zlatat to korýtko vídám se dvěma boudama - jedna je děsně krátká, druhá jde sklopit až k nožkám. A F2 je vlastně podvozek future (teď F1) a snad jsou ty konstrukce lépe vychytané než ty dřívější, aby nerupla...

zlatat
30. júl 2012

@renisco ten s tou zaťahovacou strieškou sa mi strašne páči - no dúfam, že tie konštrukcie už vychytali a spravili tak, aby nepraskali 😒 Ono je to asi lotéria pri dnešných kočíkoch 😖 😖