Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

renisco
3. mar 2011

@kacisek1 na to, že je dodací doba 3-8 týdnů, tak bych už vážně byla nasraná a jela do Duhy ho koupit osobně, prtože se bojím, že to jaksi nestihnou... ale duha je dražší, co? 🤐

xkacatkox
3. mar 2011

@renisco tož to se teda máš takový vozový park, já budu ráda, když mi chlap povolí aspon tu novou F6 korbičku,na nový kočárek si ani netroufám pomyslet 🙂

xkacatkox
3. mar 2011

@kacisek1 tož tohle by mě fakt namíchlo, nechci sejčkovat na to že za 4tt máš rodit jka to chtěj stihnout, když to doposavad nezvládli, budeme držet palce 🙂 my to měli v klídku, ale dráž, ale při počtu reklamací co jsme už měli se nám ti penízky vrátily 😉

renisco
3. mar 2011

@xkacatkox nový mám jen gess buggy, protože jsem věděla, že ten užiju až do konce kočárkování, ostatní je na inzerát....

kauculacek
4. mar 2011

No, nikdo neporadil, to je jedno, nakonec sem na to přišla a házím fotku, jak to vypadá. Rozhodně je to lepší než ten nánožník, co tam gess ke kočáru prodává, ten je na 2 věci.. 😠

zdh
4. mar 2011

Holky, prosím vás, jaký je rozdíl mezi fusakem Sleepy fusak Gesslein
http://www.eshopbaby.cz/katalog/sleepy-fusak-ge...
a sleepy winter fusak gesslein
http://www.eshopbaby.cz/katalog/sleepy-winter-f...

oba píšou, že jsou na zimu, ten druhý se dá nějak rozložit na deku.. v Duze nám nějaký paní ukazovala, ale který to z nich byl, to už teda nevím. Který myslíte, že je lepší?
A myslíte, že ten nánožník je fakt na nic?

zdh
4. mar 2011

a ještě, dělají se i v jiných barvách?

renisco
4. mar 2011

@zdh ten origo nánožník je divný... sice je dlouhý, ale je tenký a na bocích nic nekryje a má jen jedno uchycení, a to k boudičce... rozhodně bych mrkla po jiném...

jaa
4. mar 2011

@zdh Sleepy je větší.A víc kryje mimčo.je lepší.. 😉 A dělají se skoro ve všech barvách..

jaa
4. mar 2011

@kauculacek vypadá to dobře... 😉

zdh
4. mar 2011

@jaa ale sleepy jsou oba 😉

konvalininka
4. mar 2011

@kacisek1 Taky nám z Furthu poslali do Prahy jinou barvu. Ale nakonec to byla chyba výrobce, protože tu mnou vybranou přestali vyrábět, tak poslali automaticky majitelce jinou ale pod čísly té námi objednané. Nakonec se nám stejně líbila ze všech nyní dostupných variant nejvíc, takže naštěstí vyřešeno.
Jinak kočárek nám do Prahy přivezli za 6 týdnů, ale už při objednání nás upozornili, že to může trvat 10-12 týdnů, takže do Furthu jeďte případní zájemci opravdu nakupovat s předstihem 😉

jaa
4. mar 2011

@zdh Ptala jsi se na Sleppy ges a Sleepy Winter...Takže jasně,že jen Sleepy.. 😉

wvwvw
5. mar 2011

@kauculacek ahoj, urcite raz budeme riesit rovnaky problem. napis mi prosim ako sa ti podarila ta taska rozobrat.
moc dakujem

kauculacek
5. mar 2011

@wvwvw je to jednoduché, nakonec sem na to přišla 😀
Odepne se celý zip, vyndá se spodní deska (je též za zipem), odepnou se popruhy (vytáhnou se spodní "tyče" které je drží) a nakonec se vytáhne ta kontrukce z boků (na což sem nemohla přijít) - zmáčkne se to a ono to pak jde "vytáhnout". A za suchým zipem se vytáhnou ty boční desky..
Ale nefím, jestli sem to popsala dostatečně srozumitelně a inteligentně 😅 😀

kacisek1
5. mar 2011

ahoj tak kočárek už je doma. Ono totiž paní volala ten den ještě jednou že původně chtěla volat asi někomu jinému a poplatela to....takže náš zelenej už byl na prodejně a dneska jsme pro něj jeli. Máme to fakt kousek takže za hoďku jsme byli zpátky. Byla jsem připravená požadovat slevu kdbyby bylo něco nepořádku a půjčit si kdyžtak kočárek od kamarádky abych nemusela prcka vláčet v igelitce...ale klaplo to. Ještě nám dali jako omluvu jakousi hračku do kočárku a omlouvali se že to tak výrobci trvalo ale pak dyž jsem to spočítala tak doba dodání byla asi OK páč jsme ho objednávali 29.1. Jinak už jsem si zkusila všechny možné i nemožné kombinace skládání (přímo na prodejně a pak i doma), dokonce mi tam krásně pasuje i ta starší Gess autosedačka. Taška na kočárek se mi zdá trochu menší tak aspoň tam nebudu tahat zbytečné krámy. Jinak u nás v rodině jsou všichni pověrčiví tak jsem musela nedobrovolně kočík odvézt ke tchýni...... ☹ ☹

kacisek1
5. mar 2011

holky nepřijde Vám ta C lift taška hodně teplá na léto? Na léto asi musím vyndat tu vložku ne? Ona je taková vložka v tom sporťáku přidělaná tak tu asi taky vyndám, co?

wvwvw
5. mar 2011

@kauculacek ale urcite ano 😉
ten nas este na svojho maleho obyvatela len caka, ale ked som citala ze si si s tym poradila, tak si hovorim spytam sa, aby sme vedeli do buducna...
Mozem este jednu otazocku? Ako ste spokojni s F6? Oplati sa za tie peniazky. Vyzera velmi dobre, tak dufam ze aj tak bude sluzit...
pa

xkacatkox
5. mar 2011

@kacisek1 tak to je dobře, hod sem pak fotečky, at se pokocháme 😀 holky, budete si někdo pořizovat k F4 buggy sluneční clonu?a nebo mám investovat prckovi do slunečních brýlí, tuším, že ty brýle 😉

sonia.
5. mar 2011

Ahojte gessleinacky 😀. Uvazujem nad F4 buggy, ale chcem sa vas spytat ako ste s nim spokojne (tie co ho mate)? Ovlada sa lahko? A skladny je dobre? Ja ho chcem ako 2.kocik - do auta a na nakupy (ale obcas aj na prechadzky)
Ozaj, viete mi aj povedat ako vychadza cenovo v tom Furthe? DAKUJEM velmi pekne za odpovede. 😵

xkacatkox
6. mar 2011

@sonia. manipulace já perfektní, skladný je také dobře, prostorný, odpružení je též dobré, nenašla jsme chybu, a jako druhý kočár do města a na nákupy je určitě luxusní, využiješ i v lehčím terénu, jen co je menší vada na kráse je hůře přístupný košík, je sice prostorný, ale věci tam dáš po kusech, polohování je také OK, mylsím že ve Furthu pokud se nepletu a neměnily se ceny vyšel na 250Eur

luphen
6. mar 2011

holčiny, které jste si objednávali kočárek ve Furthu - už jste s nima některá řešila i nějakou reklamaci?? 😕 🙂 zajímalo by mne jaké je pak s nima jednání 😉

ratocha
6. mar 2011

Ahoj gessleinacky,
aj mňa zaujala F4, chcela by som snoopy, ale v BA mi povedali, že 8 tyždňov si počkám 😒
neviete,či ju niekde nezoženiem skôr?
@sonia, ty by si chcela objednať z Furthu?

Vdaka za odpovede 🙂

barboramarek
6. mar 2011

@ratocha ak ju nemaju vo forbaby tak si pockas na slovensku 😒

sonia.
6. mar 2011

@ratocha No, uvazujem o tom. Zistujem ceny. Objednala by si aj Ty?

ratocha
6. mar 2011

@barboramarek áno, u nich som bola, maju len tu hnedo-oranžovú, a ja by som rada modru 😅
a myslím, že ak ju nemaju skladom oni, na SK nebude nikde 😖

@sonia. tiež o tom uvažujem, ked tu nie je... 😒

sonia.
6. mar 2011

@ratocha Len nemam kontakt na nich. Objednala by som aj ja a postovne by nas tym padom vyslo menej.

Baby, mate kontakt do obchodu vo Furthe? Web stranku alebo mail? Dakujem 😉.

jaa
7. mar 2011

Winters babys u. Kids- fasion.........Igl cecilia......stadtplatz 19,Furth im wald,tel:09973/1831

sonia.
7. mar 2011

@jaa Dakujem 😉

jaa
7. mar 2011

@sonia. 😉