Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

slavinkas
30. jún 2013

Ahojte, ja mam ties F4 kombi, som s nim spokojna, ale tiez by som si kupila F4 Air, ak by bol uz v case objednania kocikabv ponukeb... Bohuzial nebol.F4 air by som brala kvoli ten vymenitelnej prednej nap rave...

ivetka09
1. júl 2013

@renisco dakujem
@beruska.zuzanka a tak uz potom to je lepsie lebo nafukovacie kolesa nechcem, ale tie co popisujes ty ano tie su super
dakujem za vysvetlenie

a este otazka kolko vazi ten kocik, kde sa da kupit a ci vojde v pohode do neho aj 18 mesacne babo v zime aj s fusakom dakujem

renisco
1. júl 2013

@beruska.zuzanka to se mi už rozepisovat nechtělo - ano - mají vzduchové jádro, nepíchnou a nemusí se nafukovat...

prostě nejsou plastové, ale nafukovací 😀 😀 😀

renisco
1. júl 2013

@ivetka09 píšou 11,9 kg
u nás ho mají za cca 14500,- bez ruční brzdy a golfová sedačka se musí dokoupit, není v ceně.
S ruční brzdou je o 1tisíc dražší...

ivetka09
1. júl 2013

@renisco ale to je ten otocny? lebo ja potrebujem len ten golfovy a nepotrebujem rucnu brzdu ...

beruska.zuzanka
1. júl 2013

@ivetka09 air+ sa zatiaľ nedá kúpiť ako čisto "golfový" zatiaľ iba ako F4, čiže klasický športiak s otočnou sedačkou, kde sa pohodlne povozí aj veľké dieťa

renisco
1. júl 2013

@ivetka09 přesně jak píše beruska. zatím se dá koupit jen jako sporťák (otočný) a k tomu ta golfová přikoupit. samostatně se neprodává...

ivetka09
1. júl 2013

@beruska.zuzanka
@renisco
- tak to je skoda ze sa este neda kupit ... ja zas velky otocny uz nepotrebujem, maly ma 17 mes. nam staci ten mensi a velky sportiak mam a asi aj ten idem predavat. A do toho golfoveho sa zmesti v pohode aj vecsie dieta? dakujem

renisco
1. júl 2013

@ivetka09 tak tohle přesně nezodpovím. já ho prodávala, když byly malé 2 roky, ale ne proto, že by se nevešla, ale chtěla jsem zkusit jiný kočárek...
ještě mě napadlo - co tenhle? http://www.babyhit.cz/sportovni-kocarek-britax-...

ada22
3. júl 2013

@renisco Ten britax vypadá dobře. (-:

beruska.zuzanka
4. júl 2013

Ahoj holky 🙂 pár dní mi vŕta v hlave toto, máme objednanú ku f6 c-lift tašku a zaujíma ma, či v nej máte pod bábom vloženú aj tú vložku-loop, alebo až v športiaku a či by stálo za to si nechať ušiť niečo takéto? je to predsa len bavlnený pohodlný povrch, bábo príde niekedy na prelome august/september a vtedy by mu na tom mohlo byť pohodlne, finančne to vychádza dákych 13€

https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/lusiela...

čo vy na to? nejako sa neviem rozhodnúť... ďakujem za cennú radu 😉

beruska.zuzanka
4. júl 2013

A ešte ma zaujíma, čítam sem tam, že predĺžili sme c-lift tašku, to je k nej dodávaný nejaký nástavec, alebo to treba dokupovať? Ako to v praxi funguje a o koľko sa taška predĺži? Vďaka 🙂

renisco
4. júl 2013

@beruska.zuzanka já bych tam vložku určitě dala - nebo plenu nebo cokoliv. já měla teda S-lift tašku a ten materiál nebyl bůhví co (jakoby šusťák), ale já ji používala v zimě, tak jsem podložku nepoužila. nevím, jaký materiál má uvnitř C-lift taška, ale i tak bych ji použila.
u té S-lift tašky se vzadu oddělal vystužený pásek, který z té tašky dělal hlulboké lůžko. a když jsem ho sundala, tak se taška zdelšila a byl z toho jakoby fusak bez té zadní strany...

beruska.zuzanka
4. júl 2013

@renisco ahojky, díky, já našla tyto obrázky a my ten loop mít budeme, tak proto to řeším, estli se mi vyplatí kupovat eště zvlášť podložku, nebo budu aj do c-liftu používat tohle...

http://www.forbaby.sk/userdata/colors/foto_clif...

renisco
4. júl 2013

@beruska.zuzanka aha - já bych počkala, až ta taška přijde a podle toho bych se asi rozhodla... tam pak sama uvidíš, jestli pořídit nebo ne... co jsem četla na hodně diskusích, tak se tam nikdy nikdo o vložce ve fusakotašce nezmiňoval... aspoň o tom teda vůbec nevím...

beruska.zuzanka
7. júl 2013

@renisco v tej fusakotašce je vložený normální loop jak se používá ve sporťáku, nic jiného speciálního...

biba321
18. júl 2013

Baby poradite mi prosim športovy Gesslein -aky typ - čo najvacsi,aby tam vošlo v pohode aj 3 rocne dietatko? do uplneho sedu a uplneho lahu aby šiel,aby bol stabilny
dakujem pekne

renisco
18. júl 2013

@biba321 jsou pouze tři typy gessleinů - jeden má otočnou klasickou sportovní sedačku a druhý má sedačku ve tvaru kolíbky (dítko v něm jakoby pořád sedí) a potom buggy (to je golfová sedačka).
Pro tříleté bych asi volila ten buggy, ale pokud máte větší dítko už, mrkla bych na něco jiného - Baby jogger, Britax b-motion...
jinak se liší ty gessleiny hlavně podvozkama.

biba321
18. júl 2013

@renisco moj ma 1 rok,len by som potrebovala aby mu kocik co najdlhsie vydrzal,preto ze aby bol velky,hlavne dlha cast na chrbatik+nozicky.. dakujem pekne

biba321
21. júl 2013

Baby čo uz mate gesslein kočiky a trosku sa v nich vyznate,prosim tento je ok?
http://www.miminkovo.sk/kocik-gesslein-f4-snoop...
je tam obrovsky rozdiel v cene,kebyze chcem F4 air kupit,ten je skoro o 300 eur drahši 😠

ada22
22. júl 2013

@biba321 Ahoj jestli ho chceš hlavně jako kočárek do města ,tak z gessleinů buggy F4. Mám teď dvouleté dítě je na svůj věk velká a stále tam má spousty místa.

berticka
22. júl 2013

@biba321 F4 air jsem nezkoušela, mám jen obyčejný F4 bez jakéhokoliv vylepšení kol a podle mě podvozek je dobrý, jízda s ním je příjemná, měkká. F4 buggy má nějaké nedostatky, ale podvozek to podle mě není, takže pokud hrají roli peníze, ten F4 air jen kvůli vylepšenému podvozku bych nekupovala.

biba321
22. júl 2013

baby pre vacsie deti ste do F4 davali aj fusak?ja idem ten kocik kupovat
len teraz,teda ci aj na zimu pre vyse 1,5 rocne dieta je ten fusak,ked
bude v kociku spinkat,alebo len pre mensie deti??
ja mam fusak z kocika casual play,ale myslim ze ten mu bude o pol roka
uz maly,neviem ci ma gesslein vacsie alebo to je vsetko len pre babatka..
a nanoznik je v cene ci treba dokupit? dakujem

biba321
22. júl 2013

@berticka dakujem-takze rozdiel medzi F4 a F4 air je len v kolieskach..? nie je tam vacsia strieska,opierka atd..:?som myslela ze ma viac vylepseni.. no strasne drahy je. teda aby som sa v tom lepsie vyznala,F4 je typ najnovsi F4 air+ a F4 buggy tak? ten buggy je uz od pol roka?ci az pre starsim?

berticka
22. júl 2013

@biba321 pokud vím, tak je nový kočárek f4 buggy, který má vylepšenou boudičku oproti původnímu f4 buggy, ale podvozek je stejný, typ f4 air je podle mě úplně nový podvozek, jestli se dělá už i ve verzi buggy nevím, ale možná jsem vedle jak ta jedle...

ada22
22. júl 2013

Malinko jsem to zkoumala. Teda doufám , že nekecám. u toho F4 air jsou přední kolečka plněná vzduchem. A co já vidím jako hlavní výhodu, že lze přední nápravu vyměnit za větší kolečka do terénu.

@biba321 jestli denně nechodíš po lese a polňačkách, tak ti starší verze F4 bude stačit.

Jinak rok a půl staré dítě se ti s fusakem v pohodě do kočárku vejde. Je hodně široký. Asi bych fusak nekupovala nový , ale vyhlídla si v obchodě a koupila ho na bazaru. Těžko odhadnout na kolik ho využiješ, tak aby jsi zbytečně za něj nevyhazovala peníze.

kiwi82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
23. júl 2013

@biba321 f4air je drahší preto, lebo je to úplne iný kočík, ako ten, čo si dala link 😅 ten snoopy je golfák, sedačka sa nedá otáčať a je menšia, strecha je kratšia+teda sú na ňom iné kolesá

beruska.zuzanka
23. júl 2013

@berticka f4air má kolesá so vzduchovými komorami aj predné aj zadné, dá sa naň samozrejme nakliknúť aj buggy sedák a "vylepšená verzia" f4buggy s predĺženou strieškou je s4 sport

biba321
23. júl 2013

Baby viete mi pls poradit rozdiely medzi Peg Perego GT 3 a F4 air,resp.ktory je lepsi?
potrebujem rovny sed a rovny lah,a co najdlhsia čast na ležanie
a samozrejme stabilny,kvalitny,do mesta a slabši teren
dakujem