Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

jaa
11. dec 2010

@aniii stránky nemají kloudné.Mohu poskytnout tel..Ale je lepší si tam zajet.. 😉

aniii
11. dec 2010

@jaa díky. bohužel do německa to mám poměrně daleko a telefonicky se nedomluvím, takže jet jen na kukačku se mi moc nevypaltí.

luceka
12. dec 2010

@xkacatkox no však, si taky říkám, že ty funkce jsou hlavní, ale kulatá boudička nás fakt nadchla 😵 je prostě úžasná, když jsme ji viděli naživo 🙂 už abysme ho objednali a byl doma a mohla jsem si ho vozit po bytě 😅

xkacatkox
12. dec 2010

@luceka však se dočkáš, také jsme byla natěšená 😀

xkacatkox
12. dec 2010

@aniii to jsme na tom uplně stejně, prosím tě nevíš za kolik mají v Pce tu F4 buggy?

aniii
13. dec 2010

@xkacatkox bohužel nevím, my chceme koupit celou tu kombinaci F4 a k tomu dávají i tu F4 buggy.

xkacatkox
13. dec 2010

@aniii já jsme si to říkala, cenu už mám, tak jen rozhoupat chlapa a jet nakoupit, co naplat F6 je nám malá, ach jo, myslela jsem že nám vydrží déle

aniii
13. dec 2010

@xkacatkox aha, tak to já myslela, že se tam dítko vejde tak do 2 let ☹ Za ty peníze, to je hrůza. Takže myslíš, že Gesslein je z těch menších kočárů?

xkacatkox
13. dec 2010

@aniii ne není, jenže já mám obříka, je to jeden z větších kočárků, kdybys si vybrala jané či peg perego, tak by se mi tam dávno nevešel, mohu porovnat, co jsme měli možnost vyzkoušet, já bych zase šla do gessleinu, on i pán když jsme tam byli kdysi na revizi tak říkal, že mám moc velké dítě, že by byl rád kdyby nám ten kočárek vydržet aspon do 2 let, ale to že asi nedopadne, Matýsek je větší než děti v jeho věku,já jsme maximálně spokojená, ono se v tom jezdit dá, ale už má bezpečností pás na maximum a je mu malý, a táhne ho to, tak proto, to že mu přečuhuje hlavička, to není tak strašné, a na nohy tam má mraky místa, holt ta zádová část by mohla mít delší, ale to už je i tak, do některých výtahů jsme se nevešli,např. ČEZ v pce, pro Gess nemožné, puze s autosedačkou a uvolněným držadlem, a taky se mi líbí F4 jak je skladná, kdyby ji vyrábněli dříve a my nebyli na vesnici, tak by jsme šli do ní

aniii
13. dec 2010

@xkacatkox děkuju. no mě se právě ta F6 tolik nelíbí, protože je taková moc robustní a obří. Má sice přehazovací madlo a výměnná kola, ale stejně vyhrála F4. Ještě mám dotaz. Měla jsi ten přední U díl? Je to další tisícovka navíc, tak přemýšlím, jestli je tooolik nutný a potřebný.

kikimaruska
13. dec 2010

@aniii Už jsem to psala výše. V Pardubicích samotný F4 Buggy + pláštěnka v ceně stojí 7690 Kč. 😉 Kupovala jsem ho před 3 týdny.

xkacatkox
13. dec 2010

@aniii měla a ráda, když jsem tam měla položené věci a pod, tak mi nic nepadalo,a lépe na něm drží ta moskitiéra, pokud ho nemáš, dítě do ní může kopat nohama, a drápat nehtama, sousedce se takto protrhla, takže já osobně bych si ho vzala, a kámoška moja ho má, také jí to přišlo divné ho nemít, ale je to věc názor

xkacatkox
13. dec 2010

@kikimaruska zítra asi pojedeme objednat, už se těšííím

kikimaruska
13. dec 2010

@xkacatkox Jedete přímo do Pardubic? Tak pak dej vědět, jak jste pořídili 😉 . Už se těším na zkušennosti dalších maminek.

xkacatkox
13. dec 2010

@kikimaruska ano do Pce,měli by jsme ho mít se slevou za 6tis tak jsme zvědavá jak to nakonec bude 😀

kikimaruska
13. dec 2010

@xkacatkox Tak držím palečky a pak se pochlub fotečkama 😉

xkacatkox
13. dec 2010

@kikimaruska určitě ano 🙂

kikimaruska
13. dec 2010

@xkacatkox Můžu Tě ještě poprosit, když tam bude na G4 posazená korbička, vyfotila bys ho na prodejně, jak vypadá? Celý kočárek a klidně i jen tu korbu na něm. Ono ve skutečnosti všechno vypadá jinak, jak na netu. Já sem hrozně zvědavá 🙂...jen když budeš mít tak nějak čas a příležitost. 🙂 Díky.

brisalek
13. dec 2010

@xkacatkox a kolik maly meri?? Nase ma 82 cm asi nevim ted presne a vpohode se tam vejde a i se tam vesel sestrin kluk, ktery mel v 1,5 roce asi 88cm.

xkacatkox
13. dec 2010

@brisalek 86cm, dle tvých roměrů by se tam měl vejít ale nestačí nám vůbec ty bezpečnostní pásy, táhne ho totak pořád podklouzává, to že by mu přečuhovala hlavička to bych tak neřešila, ale ty pásy jo

xkacatkox
13. dec 2010

@kikimaruska tak pokud to tam budou mít tak to nafotím, snad tam nebude frmol, pokud by to zítra nevyšlo, tak nejdéle během ledna tam pojedeme

brisalek
13. dec 2010
brisalek
13. dec 2010

@xkacatkox jo to jo, ty pasy uz ji taky prestavaji stacit. Ted v zime jak ji cpu do fusaku tak ji nepripinam. Jsou dost kratky,ale to da prodlouzit ne? 🙂.

A myslis, ze v F4 to bude lepsi? Ja oni take uvazuji, ale mala v kocarku spi(jedine tam) pres den a prave se bojim, ze neni tak dlouha lozna plocha???.

Tak se moc tesim na info🙂

xkacatkox
13. dec 2010

@brisalek no mě už teda prodloužit nejdou, mám to uplně na maximum, tak začínám pochybovat.,když vám ty pásy stačí, snad nám nedali nějaký blbý a nám to nestačí 😒 už jsme ho rozebrala, přemontovala, a víc už to prostě nejde, ani kdybych se na hlavu postavila,určitě dám info,nejdříve budeme zkoušet ve kterém se bude Matýskovi lépe sedět a pak se rozhodneme

brisalek
13. dec 2010

@xkacatkox nam uz taky ne🙂 nechtela jsem te zmast🙂. Myslela jsem jako nastavit sama doma kusem popruhu koupeneho....nebo jsem cetla, ze prodavaji i v Pardubkach delsi, ze ty origos Gesslein jsou fakt dost kratke.

kikimaruska
13. dec 2010

Pro ty co řeší ložnou plochu F4 Buggy tu mám fotky, malej má 88 cm a hlavičku nemá až vzadu. V kočárku mi takhle spí i s fusakem. Většina fusaků má díry na pásy, takže s tím není problém. Malej už je navíc velkej a neřádí v kočáru, jako dřív, takže ho připínám jen spodníma pásama mezi nožkama a ty ramenní mám odepnuté.

kikimaruska
13. dec 2010

a ještě 2. Není to uplný leh...něco jako u X-landera. Nám už to ale nevadí, jelikož v kočárku spí jen občas a není to až takový sklon, jak je na první pohled patrné z té fotky. Ale pro představu.

xkacatkox
13. dec 2010

@brisalek aha, tak já se zeptám a uvidím, no možná se raději ptát nebudu, nebo mi chlap koupí popruhy a nazdar 😀 ,tak jsem hlava děravá, zítra musím do práce za holkama, tak pojedeme ve středu

kikimaruska
13. dec 2010

Ta sportovní sedačka bude asi větší, proto je to sportovní...nemáte některá potom rozměry toho sportovního sezení holky?

brisalek
13. dec 2010

@xkacatkox no to znam, to se radsi zeptej nenapadne , aby to manza neslysel🙂. Ono jde i to, ze ta F4 je o hodne lehci.
@kikimaruska az se mala vyspi tak to zkusim zmerit, ale myslim, ze to odpovida tomu co maji na
http://www.gesslein.de/kinderwagen-f6.htm, 96x34cm.
Ted jsem malou minuly vikend u nasich vozila v kocarku od sestry Mutsy a ten je jak na sirku tak na delkou mnohem mesi a mala uz tam byla skoro skroucena, kdezto tady ma mista habadej🙂