Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

madalah
25. apr 2011

@pusiket Prepááááč...ja blbec 🙂 🙂 🙂

madalah
25. apr 2011

@pusiket Keby som aspoň toľko rozumu mala, že si pozriem Tvoj pas...

martina05
25. apr 2011

@madalah a na koľko si zjednala ty?? Ak to nie je tajomstvo..kľudne do ip... 😉 😉

luciferova
25. apr 2011

@lumixii ja som bolavelmi spokojna so swiftom, idealny (nielen) na dovolenku, je skladny, lahky, lahka manipulacia, dobre vyvazeny (ked som nieco zavesila na rucky, tak sa mi kocik neprekacoval), velky kosik, fakt ideal 🙂 terqz ho predavam..🙂

luciferova
25. apr 2011

Tiez ide do lahu a na leto je super to, ze strieska sa da odzipsovat a super to vetra 🙂

pusiket
25. apr 2011

@madalah Vždyť se nic nestalo.Ještě před 14ti dny měla dlouhé vlásky po ramena,chtěla mikádo a narazili jsme na kadeřnici,která jí to tak zprznila,že měla vzadu půl hlavy vyholenou,tak to muselo jít úplně dolů na krátko ☹ Ale vlásky dorostou a má s tím teď míň práce.Foto z března 2011.

lumixii
25. apr 2011

@luciferova tak na swift jsem narazila náhodu dnes na Snoopy edici, tak taky není špatný 🙂 🙂 co jsem viděla na netu

luciferova
25. apr 2011

@lumixii to je aka edicia?

madalah
25. apr 2011

@luciferova To je edícia so Snoopy postavičkou na poťahu. Swift nie je zlý, ale nemá polohovanie nožičiek.. my ešte v kočíu spíme, tak to polohovanie je pre nás veľmi dôležité. Videla som detičky spať so spustenými nožičkami a nepáčilo sa mi to. Aj F4 má Snoopy edíciu 🙂

luciferova
25. apr 2011

@madalah aj my spime v kociku, denne. Na spanie mame teutoniu. Gesslein ako kazdy golfac je len na take rychle presuny a dovolenku ideal, raz za cas mu spustene nozky neublizia 😉

lumixii
26. apr 2011

@luciferova Snoopy

renisco
26. apr 2011

mám další 😀 😀 😀 a ještě nějaké čekají... pořád jich nemám dost 🤐 🤐

pusiket
26. apr 2011

@renisco Ty puntíkaté jsou krááásnéééé 😎 😎

renisco
26. apr 2011

@pusiket děkuju... těch puntíků jsem si objednala víc, ale nakonec některé látky už nebyly - byly vyprodané, tak už mám jen srdíčka 😀 😀

madalah
26. apr 2011

@renisco A to si šila sama?

renisco
26. apr 2011

@madalah ano - to jsem si šila sama...

madalah
26. apr 2011

@renisco Teda, šikovná si...fakt...

renisco
26. apr 2011

@madalah děkuju

veronka
26. apr 2011

ahojte, mám záujem o kočík Gesslein F4 buggy, viete mi povedať či to je dobrý kočík a oplatí sa ho kupovať? prosím jeho klady a zápory? je to kočík vhodný aj do ľahkeho terénu? chcela by som ho používať v meste a aj na dedine. je dosť priestranný pre dieťaťa? aké nánožníky používate? čo ste si k nemu dokupovali? ďakujem za každú radu.

veronka
26. apr 2011

@madalah máš na mysli F4 buggy?

pusiket
26. apr 2011

@renisco Jsi mooooc šikovná!!!!! 😀 😀

brisalek
26. apr 2011

Ahoj vsem , kdybyste nektera vedela o nekom kdo chce F6, tak ji prosim odkazte na me🙂. Nejak nemuzeme prodat. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43504931&tab=0
Diiiik.

madalah
26. apr 2011

@veronka Neviem, ktorú moju odpoveď konkrétne myslíš, ale ak som písala, tak iba o F4 buggy. Máme ho týždeň a aj ja aj manžel sme z neho nadšení. Určite sa ho oplatí kupovať a pokojne je aj do nejakého terénu. My tu v meste máme dosť rozbité cesty a prejde všetko, nie je ani nejako hrkotavý v porovnaní s inými golfáčmi, páči sa mi, že je dosť spratný, ľahunký, čo oceňuje muž, keď ho vkladá do auta, neobyčajne priestranný, na golfáče je to až nadštandard. Tým, že sú kolieska trošku hrubšie ako napr. u iných golfáčov, tak ozaj sú pre bábo pri jazde pohodlné. Polohovanie síce nie je až do úplného ľahu, ale môj syn má 15 mesiacov, v kočíku ešte spáva a je to skoro ľah a je mu tam ozaj pohodlne. Košík je tiež v porovnaní s inými kočíkmi dosť priestranný - síce je treba dávať tam väčšie veci zboku, ale podľa mňa je to detail. Nie je k nemu ani fusak, ani pláštenka, ale ja som si kúpila pláštenku z DM-ky univerzál a na jeseň a zimu plánujem buď fusak emitex alebo Lodger, ktorý sa mi osvedčil...a tým pádom už nánožník riešiť nebudem. A ak by som mala extra potrebu riešiť aj nánožník,tak si objednám od pani, ktorá ich šije alebo kúpim emitex univerzál. Čo na kočíku preveľmi oceňujem je to, ako ľahúčko sa s ním manévruje. Tak to je ozaj perfektné. Veronka, ja som pri svojich dvoch deťoch už vyskúšala teda dosť kočíkov, ani nie tak z rozmaru, ale skôr som hľadala niečo praktické. A tentoraz som to skutočne našla. To, že sa kočík nedá obrátiť tvárou ku mne mi len vyhovuje. Podľa mňa je táto vlastnosť kočíkov dobrá iba ak máš ozaj malé bábo, aby na Teba videlo a ty na neho tiež. Ale od istého veku už môj syn neche na mňa vidieť...resp. ak ma vidí, tak chce ísť na ruky, lebo nevidí nič okolo, teda ani táto vlastnosť mi nevadí. Strieška je jediná vec, ktorú budem musieť poriešiť. Buď na leto kúpim slnečnú clonu alebo slnečník, ale asi clonu, lebo slnečník sa mi nechce stále šteľovať a aj tak u nás slnečník slúžil iba na hranie 🙂
F4 je niečo medzi veľkým športiakom a golfáčom - mne osobne sa nikdy extra nepáčili golfové rúčky, často potrebujem, aby som mala pri kočíkovaní jednu ruku voľnú a golfáč sa s jednou rukou ovláda len ťažko. F4 v porovnaní s drahším Plikom je senzačné. Mala som Pliko na skúšku a hrúza. ceňujem iba striešku - za tie peniaze by som čakala viac muziky. na obrubník sa mi vôbec nedalo výjsť ak som sa do kočíka nezaprela nohou, bol akýsi "rozheganý", tie rúčky akosi prapodivne chodili - no s F4 sa to teda nedá porovnať. A F4 napr. v porovnaí s Jané Nomad oveľa menej hrká - teda oproti Nomadu nehrká vôbec, A máme ho týždeň a kolieska sú iba zaprášené - a to tu máme ozaj dosť kamienkov malých. akosi sa nám nezapichujú. To napr. Bertini s tými mega kolieskami a s takou cenou je tiež oničom...po prvej jazde kolieska vyzerali akoby mali sto rokov!!! priestor a ovládanie tiež nič-moc...na to, ako Bertini niektoí ospevovali, podľa mňa je len imidžovka. Takisto Nunu sme skúšali a pri prvej jazde na obyčajných dlažobných kockách som mala dosť... Hrkal až sa ľudia obracali 😀 😀 😀 No proste ja som v F4 buggy našla všetko, čo som hšadala a max. mi vyhovuje. Určite budeš spokojná A ak aj má nejakéslabšie stránky, tak sú z hľadiska praktickosti u mňa na tých poslednejších priečkach.Určite odporúčam....

madalah
26. apr 2011

@veronka Mimochodom, momentálne mám v kočíku jarno/letný fusak emitex ( antracit/aqua) a krásne mi do kočíka sedí...aj farebne. A stál ma nejakých 22 €. A ešte jedna vec...ja nie som nejako extra vysoká a na veľa kočíkoch - golfových ( napr. aj na Pliku) s mi stávalo, že zakopávam do koliesok. Tu sa mi to ešt nestalo. A máme tyrkysovú farbu, ktorá je nádherná a neviem sa z nej vytešiť 😵 😵 😵 Ale musím uznať, že F4 majú ozaj na výber z veľa farieb - a všetky sú krásne. aj ie zo Snoopy kolekcie, ale tie sú trošku drahšie.

veronka
26. apr 2011

@madalah ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď 🙂 chcem ho kupit cez forbaby.sk lae sa neviem rozhodnut pre aku farbu, či tu tyrkysovu alebo z tych snoopy nejaku. ktorá pani šije tie nánožníky?

veronka
26. apr 2011

máte niektorá G F4 buggy Snoopy?

veronka
26. apr 2011

@madalah to je ten fusak s tým kvietkom vpredu? a kde si ho kúpila? podložky kde kupujete?

veronka
26. apr 2011

@madalah na strane 71 mas v kociku deku alebo fusak

veronka
26. apr 2011

@renisco tá pani ich šije? lebo ževraj sú aj originál na gessleina.