Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

bubul64
8. jan 2011

ved toto som im tam vravela aj bambini som spomenula no tvrdili ze to nieje mozne ze to je este stara cena atd.nakoniec isli na 260eur a aj to je viac ako inde.

zajo79
8. jan 2011

a co by stal z nemecka doviezt?

kikimaruska
8. jan 2011

@xkacatkox ahojky, díky za reference 🙂, jo jo polohování je o zvyku. Ty pásy i horní mu ještě jsem schopna dát, ale když je ve fusaku a tlusté zimní bundě, tak mám co dělat. Ale jak píšeš, už ted dávám jen spodek, je stejně ve fusaku a to vztekací období, kdy chtěl vyskočit z kočáru zatím není...A s odpružeností jak jsem už psala.Vyzkoušela sem hodně kočárků a z tohodle jsem fakt nadšená, je to nesrovnatelné...

anamor
9. jan 2011

@bubul64
@xkacatkox
@tilly
kocky bavite sa o f4 buggy? ano? 😉

xkacatkox
9. jan 2011

@anamor ano o F4buggy

tilly
9. jan 2011

@anamor ano, preco?

tilly
9. jan 2011
kikimaruska
9. jan 2011

Jů, ten s tím Snoopym je suprovej 😀, škoda že nebyl už loni. Mě v uterý dojde pro Kubulu větší fusak, tak se hrozně těším, že bude ladit s kočárkem.

anamor
9. jan 2011

@tilly lebo tiez po nej pokukavam 😉 , tak ked citam chcem vediet ci sa o tom bavite 😉

neviete daju sa na slovensku kupit aj tie snoopy limitovana verzia? lebo mne sa tiez presne tie pacia, vlastne vsetky tri aj hnedo-oranz, modro-hneda, aj ta cierno-tykrys
@tilly nevies tato farba http://cgi.ebay.de/Gesslein-Buggy-Sportwagen-F4... je taka ako na foto ci viac do zelena, nevidela si nazivo? nevies ci sa nedaju v rakusku niekde vidiet? 😉

tilly
9. jan 2011

@anamor snoopyho maju vo forbaby za 329 maju tam tyrkysovu s hnedou a ta je krasna...

anamor
9. jan 2011

@tilly dakujem, musim to ist este omrknut a uvidim, ja som ho totiz vobec nazivo nevidela este

xkacatkox
9. jan 2011

téda holky, tohle vědět že je snoopy, tady to na netu ani v obchodě neměli, škoda, vzala bych snoopiho 😝 ale tak službu taky splní 😉

anamor
9. jan 2011

@xkacatkox v cechas sa daju najst na nete inak uz v pohode, myslim ze lepsie ako na slovensku, ale neviem odkedy, ty mas F4 ako dlho?

xkacatkox
9. jan 2011

@kikimaruska jaká sis vybrala fusak?v gess?budeš pořizovat tu sluneční stříšku, ta boudičky na F4 je krátká, ale je fakt, že chodící dítko už v tom kočárku v létě moc nebude, jinak jsm ena tom stejně vždycky si něco vyberu, koupím a oni pak vyjdou s novou kolekcí a to Kutíci říkali, že o nové kolkci jim nic napsali, a je prvada, že z nové kolece tak nic neměli (koukala jsme na netu že snoopy je dost dražší než jak máme F4 buggy, tak tolik bych za něj teda nedala

xkacatkox
9. jan 2011

@anamor já jsme si kupovala F4 tedka ve středu, 6,ledna ajak vidíš tady nebyla ☹ no co už člověk nadělá

anamor
9. jan 2011

@xkacatkox funkcnost nestracas 😉 netreba vesat hlavu, ja som inak myslim v tejto diskusii a dost stran dozadu zistila ze sa tu bavi o tej verzii, a ano cena je vyssia, ale ako kde a o kolko 😉 aspon vies ze nemusis banovat 😉

xkacatkox
9. jan 2011

@anamor no mě šlo hlavně o funkci a skladnost,tak tu neztrácím, kočárek je to pohodový, ale co jsme si holky říkala, že bych chtěla bát někdy prodejcem těch kočárků, abych viděla jaké si na nás dávají marže 😀 třeba bych na tom založila živnost 😀

anamor
9. jan 2011

@xkacatkox mohla by si mi prosim zmerat spodok sportovej casti od zeme? dakujem, velmi by mi to pomohlo 😉

kikimaruska
9. jan 2011

@xkacatkox Já měla nejdřív od Eisbarchena fusak (viz foto), ale ten strašně sjíždí a je i kratší, než Emitex Combi, tak jsem vzala zas Emitex Combi. Kombinaci černá/limetka, ale ta barvička by měla být hodně podobná té zelené na kočárku 😉 A zkoušela sem ho tam i upevnit a vypadá to dobře, v uterý by měl dorazit 🙂

daisynka
9. jan 2011

prosím co máte za sportovní kočárek? díky

kikimaruska
9. jan 2011

@daisynka jestli je to na mě, tak je to Gesslein F4 Buggy 😉

daisynka
9. jan 2011

ano děkuji

anamor
9. jan 2011

@kikimaruska super fotecky, ako su aktualne, pozeram, ze maleho mas rovnako vekovo ako ja malu, aku ma vysku jakubko?

kikimaruska
9. jan 2011

@anamor focené nějak na konci listopadu a tady ty dvě 28.11.2010. Kuba má 88 cm, s botkama pak kolem 92. V kočárku i spinká.

anamor
9. jan 2011

@kikimaruska dakujem, a ak sa tam vyspinka vyzera to fakt dosst velky kocik aj pre vacsie dieta 😉

kikimaruska
9. jan 2011

@anamor Jo jo, vyspinká se i s fusakem a zimní bundou, se zvedlou podnožkou. Sice nožka tak 3 cm asi přečuhuje, ale to není moc a jak je ve fusaku, tak to ani nepřijde. Do toho sem ho měla i ještě v dece a ta mu ty nožičky taky hezky podpírala (bylo zima, na rozsvěcení stromku 🙂 ).Rozhodně jsou menší kočárky. Tento je i hezky široký, má široké sezení, vysokou opěrku...není uzký třeba pro cvalíka...

xkacatkox
10. jan 2011

@anamor ano nožky tročku přesahují ale pokud by ti to hodně vadili, dá se pak dokoupit jakýsi díl na prodloužení 🙂 jenže pak už dítko stejně chodí a v kočárku tolik nepobude

anamor
10. jan 2011

@xkacatkox no tie nozky presahovanie by asi ani nevadilo, teda to zatial neriesim, kedze ak by ten kocik bol, tak by bol pre mimčo, ktore este na svete ani nie je 😉 a inak moja dva a pol rocna mala sa uz v kociku vobec nevozi

ale tesi ma ze je to vacsi sportak, ktory by vydrzal pokial budeme kocikovat, ved uvidime

xkacatkox
10. jan 2011

@anamor tak to máš ještě čásek 🙂

kikimaruska
10. jan 2011

Holky tak zítra fusak dorazí, jsem zvědavá na tu skutečnou barvu, jelikož každý monitor zkresluje...pak vám hodím foto, jak v kočárku vypadá...