Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

xkacatkox
11. jan 2011

@kikimaruska jééé, tak to se těším také, pokud bdu mít po vaření čas hodím do alba fotky F4 buggy jak jsme ho nafotila, tako i s fusakem, máme zelený gess, tak to tam vypadá hezky

kikimaruska
11. jan 2011

@xkacatkox Tak tady s fusakem Emitex Combi - černá/limetka. Je trošku světlejší, než na monitoru, ale není to špatné 🙂. Foto v lehu je i s Kubíkem, přestože tam není vidět 😉 ..a na té první fotce je teda i deka...

bubul64
11. jan 2011

pekne tam ten fusak ukaze .ja mam kaiser ale smyka sa mi tam .tento emitex tam ako drzi?a potrebujem poriesit skejtik pre starsieho surodenca,neviete nahodou poradit aky?

xkacatkox
11. jan 2011

@kikimaruska moc hezký, ty máš nějakou vložku do kočárku, nebo to je deka, vypadá moc dobře

kikimaruska
11. jan 2011

@xkacatkox v kočárku je jen ten fusak a na první fotce je i ve fusaku ta trošku tmavší deka 😉 .Máš taky fotinky? jsem zvědavá 😀
@bubul64 drží na konstrukci za gumičky s takovými plast cvočky, jako jsou u batohu, ten zadní díl, co se dá upevnit třeba na autosedačku atp.mám vzadu upevněn přes opěrku taky ke konstrukci a ještě se dá takovýma gumičkama upevnit i dole na konstrukci. Když malého dávám, tak ho musím taky hezky uvelebit, ale pak to hezky drží. Je prostornej i pro pohodlné spaní. My měli před tím ten Eisbarchen a přestože měl tzv.ABS vrstvu, klouzalo to jak po ledu, spíš k horšímu...sice byl teda krásnej...ale neměl moc nic na uchycení ke kočárku.

xkacatkox
11. jan 2011

@kikimaruska během 5 minut budou fozky v albu, ju holky, tak se koukněte za chvilku

xkacatkox
11. jan 2011

tak jsou tam, sice to trvalo, ale hurááá

kikimaruska
11. jan 2011

@xkacatkox už jsem zkoukla. Kolik se pohybuje ten Sleepy cenově? A jak je dlouhý? Asi taky bude prostornej...

xkacatkox
11. jan 2011

@kikimaruska nevím cenu my ho kupovali už k F6, ale asi 2000 stát bude, ale někde jsme viděla dražší cenu, my brali u nich dost věcí tak jsme na něco dostali slevu, záručák mám u nich, reklamovala jsem tašku, je dlouhý, prostorný, určitě se tam vzleze 2 leté dítě, hlavně je funkční oproti jiným,udržuje správnou teplotu dítě se nepřehřeje, a když byl miminko, tak jsme ho nestrojila, dostal jen čepici a i v minus pěti jsme jezdily jen ve fusaku, a v létě když jsou horka tak chladí

kikimaruska
11. jan 2011

@xkacatkox tak možná na druhé bych ho pak koupila...ted by se už nevyplatilo dát do fusaku přes 2 000 kč. Já sehnala tenhle v akci za 1000 kč .Ale ten sleepy je hezkej 🙂

xkacatkox
11. jan 2011

@kikimaruska no taky bych to udělala stejně, tedka je to fakt zbytečné, at má co největší využitá za tu cenu, ale jinak je fakt super, vyplatí se za tu cenu

kikimaruska
11. jan 2011

@xkacatkox ty máš na F4 i ten jejich nánožník? Já ani netuším, jak vypadá...ale ani bych ho ted nekupovala...ale do 2 let jsem ho používala stále...

bubul64
11. jan 2011

no teda musim povedat ze mne sa zacina tento kocik cim dalej tym viac pacit.tiez mame cierno zeleny aj ked som chcela cierno tyrkysovy no nemali len tyrkysovo hnedy so snoopym ten bol nadherny.

kikimaruska
11. jan 2011

Holky kdybyste některá chtěla víc fotek F4, mám je tu schované,tak taky můžu vložit...mám ho i zezadu atp. Ale jinak xkacatko ho dokonale nafotila složenej snad ze všech stran 😀 😉

bellugia
11. jan 2011

Ahojte, kúpili sme Gesslein F2 z druhej ruky. Sme s ním spokojní, len sa manželovi nezdá, že vanička sa na konštrukcii nedrží pevne a je trošku nestabilná. Je to tak normálne, že to má trošku vôľu, alebo je to už "vychodené"? Nity sa nedajú dotiahnuť... Neviem, kde by sa na to pozreli odborníci... dík

bellugia
11. jan 2011

A sme z Bratislavy

sunny1112
11. jan 2011

@bellugia ahojky, s vanickou na F2 to tak je...aspon my sme to tak mali, uz ked sme kocik kupili, mali sme ho novy 🙂

@kikimaruska @xkacatkox ked vidim vase fotky, uz sa tesim, ked pride 🙂 snad nam uz dorazi buduci tyzden 🙂

kikimaruska
11. jan 2011

@sunny1112 já se těším s Tebou... 🙂

bellugia
11. jan 2011

@sunny1112 Tak vám to trošku "hejgalo"? A to nie je odpružením, ale konštrukciou, podvozkom... Ale asi pri zaťažení to nie je také výrazné...

mia551
12. jan 2011

@bellugia mne povedal predajca, ze to "vychodenie" alebo "heganie" je u F2 naschval - aby sa dal kocik hojdat... ked mi to ukazoval, ako sa kocik ma hojdat, znelo to vierohodne... 🙂 my sme si tiez objednali F2, ale zatial este nedorazila...

bellugia
12. jan 2011

@mia551 Tak to hojdanie bolo v štýle "nedotiahnutých skrutiek" 😀 Je trošku taký nestabilný, ale iba pri vaničke a nie je to až také kritické, len sme váhali, či je to fakt dobre takto...

mia551
12. jan 2011

@bellugia hej, hej... aj my sme chvilu vahali... ale zrejme to tak fakt ma byt

bellugia
12. jan 2011

@mia551 manžel dotiahol skrutky na podvozku a potom sme ho nevedeli poskladať 😀 Nity sa tam doťahovať nedajú... to je nevýhoda. Ale náš ma už tri roky🙂 Pre nás je však nový

bellugia
12. jan 2011

@mia551 a aký ste kupovali presne typ a za koľko?🙂

mia551
12. jan 2011

@bellugia my mame objednany gesslein F2 cocon, farba 042042 (taký bezovy: http://www.gesslein.de/farben-f2.htm). objednavali sme ho nakoniec cez internet za 734 EUR + nejake prislusenstvo...

bellugia
12. jan 2011

@mia551 No presne taký máme aj my, farba 055055 - starší model, ale je to ono 😎

mia551
12. jan 2011

@bellugia aj ten je velmi pekny 😉 a ste s nim teda zatial spokojny...? az na to hojdanie samozrejme 😀

bellugia
12. jan 2011

@mia551 do kočíka sme dali knihy o váhe bábätka 😀 takže to hojdanie bolo znížené 🙂 testovali sme... inak sme spokojní s ľahkosťou skladania, malou hmotnosťou a praktickosťou kočíka🙂 Kupovala si aj tašku k nemu? Koľko stála? Ja zháňam dodatočne, lebo tú nemáme zatím

mia551
12. jan 2011

@bellugia kupila som aj tasku, bola ale dost draha, tak som strasne vahala.... stala 70,50 EUR (najlacnejsie kde sa dala zohnat bolo cez net v bambini.sk). este ju nemam, tak nemozem povedat, aka je... mozno by sa dala zohnat nejaka podobna niekde inde, ale ja som na to nemala vela casu... tak som kupila (resp. objednala) nakoniec tuto original verziu...

bellugia
12. jan 2011

@mia551 dobrá stránka 🙂 tašku hádam zoženiem tu v bazáre🙂