Kočíky Gesslein. Ako ste s nimi spokojné?

ziza
29. feb 2008

maminky, mate niektora kociky Gesslein Trend, Future alebo novy F2? Ako ste s nimi spokojne? Ako dlho Vam babo vydrzalo vo vanicke? A v sportovej casti?
dakujem 🙂

gilmorka
25. jan 2011

@xkacatkox Ako budes ty riesit slniecko? Vcera tu u nas tak pekne svietilo, len som si vtedy uvedomila, ze ak kupim F4, budem mat problem s tou priehladnou korbickou vlastne od jari az do jesene, stale bude svietit malemu do tvare. Tie boky slnecna clona nezakryje a stale prehadzovat slnecnik tiez nic moc :( A nasit tam nieco by asi nebolo velmi pekne, ked to oknicko je take dvojite. KEbyze to je len jeden trojuholnik, nieco by som vymyslela. Toto je asi jedina vec, ktora ma odradza od kupy F4 :( A uz som bola rozhodnuta omrknut nazivo a objednat :( Ale nas maly veru nema vobec rad, ked mu svieti, riadne ho to jeduje 😒

xkacatkox
25. jan 2011

no z boku nám to neprosvitlo,, ale zepředu nevím, asi bych to řešila dokoupení sluneční clony na F4 nic jiného mě nenapadá, já nevím jka moc bude Matýsek v létě ochotný se vozit v kočárku tak dle toho se rozhodneme,pokud by tam jen spal při tůrách a jinak chodil tak se na clony vybodnu a dám tam plínu se skřipečkama

gilmorka
25. jan 2011

@xkacatkox takze zboku je ta folia dost tmava, nesvieti tadial? Ja co mam teraz sportovy kocik, tak na vrchu je tiez taka folia, ale ked svietilo slniecko, svietilo cez to do vnutra. Chcem tam nieco nasit, mam taku batohovu latku, takze to bude potom take, ze sa to bude dat odklopit, pozriet maleho a zaklopit.

xkacatkox
25. jan 2011

@gilmorka ona pod tou folii je taková sitkovaná látka a fakt tam nesvítí,nebo jsme nezažili prudké slunce ale nesvítilo, jsme se na to zaměřila, když bylo hezky, no to jsi teda šikulka já bych si clonu neušila, na tohle mám ruce gramlavé

sunny1112
25. jan 2011

ahojte,
vcera mi volali z obchodu, kde mam od novembra objednany Gesslein F4, ze im prisli z Nemecka len sportaky, pretoze je nejaky problem vo vyrobe vaniciek...neviete niektora o tom nieco, resp. nestalo sa vam nieco podobne? uz som z toho zufala, lebo na neho cakam doooost dlho a termin porodu mam o chvilu a kocik ziadny...☹

anamor
25. jan 2011

@sunny1112 to su dost blbe spravy teda, som sa uz aj chcela spytat, ci mas vanicku 😒 som zvedava ako to dopadne, vsade ju predsa ponukaju, tak nechapem, ze je takyto problem, netesi ma to kedze tiez o tomto kociku uvazujem, no mne to az tak nesuri ako tebe, ale ked sa mi toto vstane a medzitym predam ten hlboky po dcerke, tak dovi-dopo 🤐
@gilmorka aj ja som jeden golfac mala s priesvitnymi bokmi a pod tym sietka taka cierna a bolo to celkom ok aj na slniecku, spolieham na to ze f4 by bol "prezitelny" tiez, ale odskusane nemam

sunny1112
25. jan 2011

@anamor vsade ju ponukaju, ale s tym, ze dodacia doba je 6 tyzdnov...a ja som cakala na objednavku z Nemecka viac ako 6 tyzdnov a nakoniec nic neposlali ☹ skusam teraz obvolavat predajne, ci niekde nemaju na sklade, ale zatial bez uspechu...

anamor
25. jan 2011

@sunny1112 drzim palce nech sa ti to podari, cez koho si to mala objednana vlastne?

sunny1112
25. jan 2011

@anamor cez enikibeniki, ale oni to objednavaju priamo cez predajnu forbaby

kacisek1
26. jan 2011

ahojky tak z prodejny ve Furthu mi odepsali pouze novou otevítací dobu v sobotu od 10-16 a na dotaz ohledně cen a typů kočárků nic neodepsali.....tak nevím či je to záměr. 😠

xkacatkox
26. jan 2011

@kacisek1 ZÁMĚR, SMLOUVAJÍ, cena není pevná 🙂

kacisek1
26. jan 2011

@xkacatkox taky mě napadlo.......mám tam na místě smlouvat jako taky? V sobotu se tam chystáme..... 😅

konvalininka
26. jan 2011

@kacisek1 Přesně- je to záměr, nemají fixní ceny. Nám se něco málo usmlouvat úpodařilo, ale žádný zázrak

xkacatkox
26. jan 2011

@kacisek1 smlouvej jak o velblouda 🙂 at se vám to ce nejvíce vyplatí ten nákup v německu 🙂

kacisek1
26. jan 2011

a byl jste přímo někdo v tom Furthu?

konvalininka
26. jan 2011

@kacisek1 My tam byli 31.12.

kacisek1
26. jan 2011

a byla jsi přímo v tý prodejně na náměstí? Mají tam aspoň pár kousků na výběr?

kacisek1
26. jan 2011

@konvalininka a byla jsi přímo v tý prodejně na náměstí? Mají tam aspoň pár kousků na výběr?

konvalininka
26. jan 2011

@kacisek1 Ano, v té prodejně na náměstí. Moc variant tam ke shlédnutí nemají, ale my jsme jeli se zcela konkrétní objednávkou. Naživo jsme si kočárek důkladně prozkoumali už v Praze

kacisek1
26. jan 2011

@konvalininka a prosím tě jestli se můžu zeptat o kolik cca všel levněji- aomlouvám se že se pořád ptám ale je pro mě teď dost důležité téma děkuji

konvalininka
26. jan 2011

@kacisek1 Písnu do IP

luccab
26. jan 2011

@carina
@eellik ahojda holky 🙂 dnes jsme volali do Furthu a tu F4 co chci mají na prodejně, dokonce mají i víc kusů, paní nám v poho kočárek zarezervovala, chceme tam jet v pondělí..no ale řekla nám cenu 210EUR a to už se s benzinem moc nevyplatí, mám strach že se tam budeme trmácet a ona nám pak třeba nesleví...EELLIKU vy jste se po telefonu bavili o ceně? Kolik Vám paní slevila?? Já fakt nevím, jestli to máme risknout... 😖 Četla jsem tady na foru, že ho v tom krámku holčiny koupili za 150EUR, to by nám musela slevit 60EUR a to už je dost...

luccab
26. jan 2011

@kacisek1 ahojky já se chystám do Furthu v pondělí pro F4, myslíš že bys mě mohla písnout až se odtamtud vrátíte, jak jsi pořídila a o kolik Ti slevili? Já to právě koumu jestli se mi to vůbec vyplatí jet tak daleko...

luccab
26. jan 2011

@xkacatkox ahojky, nám právě do telefonu cenu řekli..tak snad se to dá ještě usmlouvat, no je to takový ošemetný... 😒

carina
26. jan 2011

@luccab Nám tedy na místě slevit nechtěla. Na zboží byly cenovky (některé evidentně s přirážkou) a ukecat se teda nedala. Klidně přiznala, že tam mají chybu, ale prostě to postavila "ber, nebo nech být". Tak jsme brali i za tu vyšší cenu. 😖

eellik
26. jan 2011

@luccab Ahojky,když jsme tam volaly o ceně jsme se nebavily,Měla jsem ceny z německého netu kde jsem si to chtěla objednat a nechat poslat,ale pak jsem natrefila na tyto stránky a tady jsem se dozvěděla o Furth a podle cen co tu psaly holky vycházelo to jěště levněji než co jsem měla vybrané nemecké stranky.Volaly jsme tam,že chceme přijet jestly tam má F2.Říkala jsem si,že když si nevyberu a neodvezu si tak bych si objednala a nechala poslat,ale až tam jsme se dozvěděly,že má problémy s posíláním.Naštěstí jsme si vybraly a vezly hned domů.Nepamatuji si přesně ceny,ale s Pardubicemi byl rozdíl10 000kč.My to měli asi330km a nelituji toho,že jsme tam jely.Měli jsme celý komplet.Hlubokou korbu,sporťák(na něj i nánožník,ale nevím jestli to je originál)pláštěnky jsou v ceně,fusak sleep,autosedačku(k tomu adaptéry,abych mohla přicvaknout na podvozek).Měla jsem limit na eura tak jsem jí to tam doposledního ečka nechala a jěště mi nejaké drobné chyběli,ale nad tím mávla rukou.Cenu jsme nesmlouvaly,protože jsme byli nadšený z té co tam měla a jěště nám dala dárek(Fusak na nohy do autosedačky-látkový,který asi nevyužijeme,ale snahu měla.Musíš si to propočítat jestli se ti to vyplatí no a také myslím,že záleží jakou má náladu a zkusit smlouvat.Dráž jak v Pardubicich to nevyjde no a aspoň si uděláš výlet 😉 .Jo a cary bag jsem si pak objednala přez internet asi za 1100kč i s krytem.Já nelituji a jen budu doufat,že bude fungovat jak má. 🙂 .

xkacatkox
27. jan 2011

@luccab tak snad se vám to vyplatí, ono všude je bída, a ta paní je náladaová holt někdy máš štěstía někdy ne

luccab
27. jan 2011

@xkacatkox my jsme se nakonec rozhodli že do Furthu nepojedem a koupíme kočár tady v Pce...bylo by to moc riskantní a kdo ví, jakou by zrovna v pondělí měla paní náladu 😀 Tady na něj budu mít 3roky záruku, servis kdyby něco a mají i tu barvičku co chci 🙂 když to klapne tak si pro něj pojedem ještě dnes 😉 chtěli jsme ho sice až na jaro-léto, ale v pondělí mě praskla konstrukce u ¨Quinnyho, tak mám zatím kočár půjčený a musíme to vyřešit co nejdřív

kikimaruska
27. jan 2011

@luccab a pro jaký model a barvičku si pojedete?

Jinak tady holky spokojenej (ospanej) Kubula. Byli jsme v týdnu na výletě a poo jsem s ním 2 hodinky jezdila, aby se prospal po obídku. Nožičky už jsem mu nechala položené,jak to mají velké děti a nijak mu to nevadilo, i tak se hezky prospinkal... (fotky z mobilu)

xkacatkox
27. jan 2011

@luccab já to naprosto chápu, sama mám F4 z Pce, ve furthu nakupovala známá, já mám pech na vše, pokaždé reklamuji F6 4 krát jiné věci, byli to blbosti ale tak aspon to opravili, takže nám by se Německo nevyplatilo, a chlap byl proti, že s našim štěstím budeme reklamovat i F4 🙂 holky jak je to s konstrukcí nechce se mi číst záručák ale už jse si stihla F4 pěně škrábnout